Toksiskas attiecības ar drauga mammu

 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
Ar draugu esam kopā nesen, bet sāpīga tēma ir viņa mamma. Mēs divatā sadzīvojam labi, līdz uzrodas viņa un patraucē to. Viņas sliktais garastāvoklis pārtop drauga sliktajā garastāvoklī, kas gāžas pār mani - viņš slikti pret mani izturas, ir vēss, atturīgs, nepamana un nenovērtē mani, kas tā ir pēdejo mēnesi noteikti. Šķiet, ka viss vienmēr griežas tikai ap viņa mammu. Ja vēlamies, kur aizbraukt, tad vēlas mums pievienoties vai pasaukt veselu radu varzu līdzi, atrunāt, sakot, ka nevajag tērēties vai aktivitāte ir muļķīga. Ģimeniskais attiecības ir saprotamas, bet tāpat arī tādam ir jābūt laikam divatā, bet to viņa īsti neizprot. Protams, esam šur, tur pabijuši divatā, bet tad vienmēr tas ir izvērties par strīdu, un brauciens sanāk divatā, bet ar nokaitētu atmosfēru. Viņa mani aprunā aiz muguras ar draugu, kas man ļoti sāp. Nezinu kāpēc, jo esmu vienaldzīga pret intrigām aiz muguras, bet šis sāp. Draugs aizstāv mani, jo saprot, ka viņas domas ir aplamas un neatbilstošas, bet tas, ko viņš man atstāsta, ko viņa saka par mani, liekas pretīgi un neizprotami - kāpēc gan tāds naids, ja ikdienā pret mani neizturas slikti, izņemot tos naidīgos skatienus, ko mēdz raidīt.
Turpinājums komentārā.
22.03.2023 16:57 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Kāpēc nerunā par puiša (ne)spēju no tā distancēties aizsargājot savu dāmu un topošo ģimeni? Negudri cilvēki attiecību veidošanā mūsdienās ir topā? 🙃🙃 Izskatās, ka jā.
Motherofdragons @ 22.03.2023 17:22
Es atzīšos, ka nelasīju visu, bet mans uzskats ir - kad tu precies ar kādu, preci arī viņa ģimeni. Tā potenciālā vīramāte tev būs dažus desmitus gadu, ja vien neaizbrauksiet divatā dzīvot dažus tūkstošus km attālumā. Var apsvērt, vai attiecības ar šo lielisko vīrieti ir tā vērtas, lai pieciestu viņa māti. Viņa nekur neliksies.
23.03.2023 08:44 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Gudrā Debestiņa atradusi dzīvei gudru vīrieti. Apsveicu. 🧠👌
debestinaa @ 22.03.2023 17:39
Man arī ir sliktas attiecības ar drauga mammu, esmu iemācījusies vispār tam nepievērst nekādu uzmanību. Nekādus kopīgus pasākumus vai pasēdēšanas nerīkojam nekad. Draugs ,kad velas aizbrauc apciemot ģimeni, esam tā norunājuši, ka nemaz nepiedāvā man. Laicīgi to sarunājam un man ir brīvs brīdis sev, mājas lietām, draudzenēm vai kam vēlos. Viņš gan viņas viedoklim nepiekrīt, vienmēr aizstāv mani.
Domāju, ka ja draugs ir marionete un pakļaujas visām mātes kaprīzēm, tad te nav nekas labojams un agri vai vēlu šīs attiecības beigsies. Gan jau viņam būs vēl citas attiecības, kuras izjuks līdzīga iemesla dēļ un tad viņš pats sapratīs, ka problēma nebija tevī. Zinu, ka tas šķiet sāpīgi,bet vēlāk paliek smieklīgi, ka pieauguši cilvēki var tā ņemties. Tev ir tikai divi varianti- pieņemt kā ir, vai censties ko mainīt bet tas novedīs pie jauniem strīdiem starp tevi un draugu.
23.03.2023 08:46 |
 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
YaeMiko @ 22.03.2023 18:07
Jūs dzīvojat kopā ar viņa mammu? Ja nē tad ik bieži tiekaties? Izklausās ka ik nedēļu. Priekš manis tas būtu pa daudz lai kāds tas cilvēks ir.
Vai esi par šo runājusi ar savu draugu? Pateikusi ka tev nepatīk tāda attieksme un izteikusi savus novērojumus saistībā ar viņu? Šī situācija jārisina tev ar viņu kopā runājot, jo cilvēki šeit forumā pateiks šķiries un cits lai pielāgojies. Manas personīgās domas- sāc runāt ar draugu par šo, ja viņš aizstāv savu māti un neredz ko viņa dara tad pamazām sāc krāmēt mantas, jo mammas brunču puika vienmēr tāds ir un būs.

Viņš studē, līdz ar to jā, joprojām dzīvo pie vecākiem. Tiekamies katru nedēļas nogali vai nedēļas vidū vakaros. Runājuši esam, bet ne tik daudz. Viņš saprot, ka tāda ir mātes daba un mierina, ka viņa tāda ir pret visiem, arī pret brāļu draudzenēm, bet mani tas galīgi nenomierina, jo negribu, lai pret mani tā izturas. Viņš it kā redz, bet tajā pašā laikā neredz to problēmu. Es redzu, ka ir nepieciešams izvākties no vecāku mājām, lai nebūtu saskarsmes, bet saprotams, ka pagaidām tur dzīvot viņam ir ērti, kamēr studē utml., bet es nezinu kā 3 gadus šo vēl varētu paciest.🙆🏽‍♀️
23.03.2023 08:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Artūrs77 @ 23.03.2023 08:44
Kāpēc nerunā par puiša (ne)spēju no tā distancēties aizsargājot savu dāmu un topošo ģimeni? Negudri cilvēki attiecību veidošanā mūsdienās ir topā? ?? Izskatās, ka jā.

Kāpēc tas tevi triggero?
23.03.2023 08:54 |
 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
Lucida @ 22.03.2023 18:36
Man izklausās, ka autore ar puisi dzīvo atsevišķi, bet nedēļas nogalēs brauc ciemos pie puiša, kurš dzīvo ar mammu.
Ja tā, tad netiekaties pie viņa, bet gan pie tevis vai uzreiz sarunājat kaut kur doties bez pieturpunkta pie viņa mātes. Nebūs jau tā, ka vienmēr būs šāda situācija, kaut kad jau ievāksieties divatā ar puisi un māte paliks kaut kur otrā plānā, ja vien puisis nav no tiem, kurš skrietu pāri visai Rīgai, lai tikai māmuļa katru dienu ar pusdienām pacienātu.

Jā, dzīvojam atsevišķi. Viņš dzīvo ar vecākiem, jo studē un tā it kā esot ērtāk. Esam par tikšanās iespējām ārpus mājām runājuši - pie manis netiekamies, jo viņam attālums nepatīk, sanāk, ka man vienmēr ir jābrauc pie viņa un kaut kur ārpus mājām mēs tiekamies arī bez pieturpunkta pie viņa, bet tas ir reti. Ar to es cenšos sevi mierināt, ka izvāksies un viņa vairs nebūs tik aktuāla mūsu dzīvēs, jo viņš nav no tiem, kurš “mammojas” un skraidīs pie viņas katru pāra dienu, bet kad gan tas būs, es nezinu vai es tik ilgi šo visu pavilkšu.
23.03.2023 08:55 |
 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
sakuraszarins @ 22.03.2023 17:24
Ja es būtu tava vietā un attiecības, man tiešām būtu svarīgas, tad es mēģinātu vairāk pielāgoties un sadraudzēties ar viņa mammu, kad nepieciešams paglaimotu, kad nepieciešams piekristu viņas viedoklim, kad nepieciešams kaut ko padarītu, ko viņa vēlas. Ka arī nevajag izvairīties no komunikācijas ar viņu, vajag komunicēt un iet uz kompromisiem, dažos momentos (protams ne visos),būt gudrākai un paspert soli uz priekšu. Pat, ja viņa kaut ko sliktu saka par tevi, tad pieej klāt un pajautā: '"Ko, tad es tādu sliktu daru, ka jūs mani aprunājat?'". Nav, ko pārāk apvainoties un palikt ļaunai, kad kaut, kas nesanāk, tad vienmēr vajag meklēt problēmu rašanas cēloni un mēģināt atrisināt viņu.

Sākumā mēģināju pa labam - paspīdēt, iepatikties, izdabāt, paklausīt, pakļauties un ko tik vēl ne. Es tāpat esmu un biju slikta, lai ko darītu. Nedomāju, ka tas vairs ko dos. Protams, neesam arī tik lielā naidā. Ja nepieciešams sarakstāmies, viena otru apsveicam svētkos ar dāvanām, šur, tur jau arī visi aizbraucam un nav tik traki, bet tas neatspēko to visu negatīvo, ko viņa pār mani gāž. Domāju, ka man ir tiesības apvainoties.
23.03.2023 08:59 |
 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
Lula @ 23.03.2023 08:01
Autore, ir kāds updeits?

Vēl nē, bet briestu nopietnai sarunai par šo tēmu.
23.03.2023 09:02 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
piparcuca @ 23.03.2023 08:55

Jā, dzīvojam atsevišķi. Viņš dzīvo ar vecākiem, jo studē un tā it kā esot ērtāk. Esam par tikšanās iespējām ārpus mājām runājuši - pie manis netiekamies, jo viņam attālums nepatīk, sanāk, ka man vienmēr ir jābrauc pie viņa un kaut kur ārpus mājām mēs tiekamies arī bez pieturpunkta pie viņa, bet tas ir reti. Ar to es cenšos sevi mierināt, ka izvāksies un viņa vairs nebūs tik aktuāla mūsu dzīvēs, jo viņš nav no tiem, kurš “mammojas” un skraidīs pie viņas katru pāra dienu, bet kad gan tas būs, es nezinu vai es tik ilgi šo visu pavilkšu.

Nopietni???
Tu brauc vienmēr pie viņa,nevis viņš pie tevis?
Vēl viena lieta,kur čalis nedomā par tavu labsajūtu vispār,dara tā tā kā tikai ērtāk ir viņam.
Padomā kārtīgi,vai ir vērts ar tādu būt kopā.
23.03.2023 09:31 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
piparcuca @ 23.03.2023 08:49

Viņš studē, līdz ar to jā, joprojām dzīvo pie vecākiem. Tiekamies katru nedēļas nogali vai nedēļas vidū vakaros. Runājuši esam, bet ne tik daudz. Viņš saprot, ka tāda ir mātes daba un mierina, ka viņa tāda ir pret visiem, arī pret brāļu draudzenēm, bet mani tas galīgi nenomierina, jo negribu, lai pret mani tā izturas. Viņš it kā redz, bet tajā pašā laikā neredz to problēmu. Es redzu, ka ir nepieciešams izvākties no vecāku mājām, lai nebūtu saskarsmes, bet saprotams, ka pagaidām tur dzīvot viņam ir ērti, kamēr studē utml., bet es nezinu kā 3 gadus šo vēl varētu paciest.??‍♀️

Ja brāļi nedzīvo ar vecākiem un tāpat māte izturas tā pret draudzenēm ,tad jau pēc izvākšanās nekas nemainās.. 😀 tieši tā arī ir kā draugs saka,mātei tada daba un tā izturēsies visu laiku. Baigi daudz variantu jau nav,vai nu to pieņem vai nē.
23.03.2023 10:42 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Man arī ir sliktas attiecības ar drauga mammu, esmu iemācījusies vispār tam nepievērst nekādu uzmanību. Nekādus kopīgus pasākumus vai pasēdēšanas nerīkojam nekad. Draugs ,kad velas aizbrauc apciemot ģimeni, esam tā norunājuši, ka nemaz nepiedāvā man. Laicīgi to sarunājam un man ir brīvs brīdis sev, mājas lietām, draudzenēm vai kam vēlos. Viņš gan viņas viedoklim nepiekrīt, vienmēr aizstāv mani.

Fuuuf, neesmu vienīgā kas tā dara ;)
Bet jā, mana pašreizējā drauga ģimenei patīk mani aprunāt aizmuguras, bet acīs skatoties "vai cik tu jauka" blā.... blaa... Tāpēc es nolēmu ka man komunicēt dzīvē ar šādiem cilvēkiem nemaz negribas un mani pat nepārsteidz fakts kāpēc viņiem nav citu ģimenes draugu :D
23.03.2023 11:08 |
 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
pradacandy @ 23.03.2023 10:42

Ja brāļi nedzīvo ar vecākiem un tāpat māte izturas tā pret draudzenēm ,tad jau pēc izvākšanās nekas nemainās.. ? tieši tā arī ir kā draugs saka,mātei tada daba un tā izturēsies visu laiku. Baigi daudz variantu jau nav,vai nu to pieņem vai nē.

Brāļu draudzenes ļoti distancējas no viņas. Praktiski vispār neapciemo, nekomunicē savstarpēji. Paši brāļi arī tā nostāk. Tikai svētkos vai ar mazbērniem saistīti tiekas. Tā jau nebūtu nekādu problēmu - mani neskartu tā aprunāšana, ja man nebūtu tā iknedēļas saskarsme ar viņu, jo tas ļoti “atsit” gribēšanu komunicēt, ja pirms tu atbrauci tevi aprunāja līdz kaulam un nolika ar zemi, bet, ierodoties liekulīgs smaids sejā.
23.03.2023 11:26 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Jums par aprunāšanu aiz muguras izstāsta draugs? Vienkārši šķiet jocīgi ,ja man teiktu,ka mamma man teica,ka esi slinka maita,bet Tu neņem vērā,es Tevi aizstāvēju😀 Protams,cits stāsts, ja nejauši esi ko tādu dzirdējusi.
23.03.2023 11:37 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Ja tikai Tu pie viņa brauc un viņš pie Tevis nē, tad jau nemaz nav Tevī tik ļoti ieinteresēts. Skarbi, bet labāk netērē jaunību uz to visu
23.03.2023 11:43 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Jums par aprunāšanu aiz muguras izstāsta draugs? Vienkārši šķiet jocīgi ,ja man teiktu,ka mamma man teica,ka esi slinka maita,bet Tu neņem vērā,es Tevi aizstāvēju😀 Protams,cits stāsts, ja nejauši esi ko tādu dzirdējusi.

Man personīgi jā- draugs izstāstīja, man gluži par slinku nesauc, jo viņi ir slinki un nevīžīgi cilvēki, ne es :D
Bet mans draugs izteica ka viņa Vecāki esot par mani pārmetuši to un tad vēl šito, bet par tādām lietām, par kurām viņiem nebūtu jābāž deguns :D
23.03.2023 11:54 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
piparcuca @ 23.03.2023 08:55

Jā, dzīvojam atsevišķi. Viņš dzīvo ar vecākiem, jo studē un tā it kā esot ērtāk. Esam par tikšanās iespējām ārpus mājām runājuši - pie manis netiekamies, jo viņam attālums nepatīk, sanāk, ka man vienmēr ir jābrauc pie viņa un kaut kur ārpus mājām mēs tiekamies arī bez pieturpunkta pie viņa, bet tas ir reti. Ar to es cenšos sevi mierināt, ka izvāksies un viņa vairs nebūs tik aktuāla mūsu dzīvēs, jo viņš nav no tiem, kurš “mammojas” un skraidīs pie viņas katru pāra dienu, bet kad gan tas būs, es nezinu vai es tik ilgi šo visu pavilkšu.

lasu un reāli tā it kā par manu pirmo puisi. Tur gan mamma bija FANTASTISKA!
Bet ome bija nu tāda, soso :D Viņu neapmierināja, ka es nebraucu viņas māju tīrīt.
Bet ne par to stāsts..stāsts par to, ka es vienmēr braucu pie viņa. Katru piektdienu kāpu autobusā un katru svētdienu atpakaļ. Baigi nogurdina. Ne aiziet uz kino, ne teātri. Viss tikai ap viņa dzīvi bija. Es biju tāds ciemiņš arī pēc vairākiem gadiem.
23.03.2023 12:10 |
 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
pradacandy @ 23.03.2023 11:37
Jums par aprunāšanu aiz muguras izstāsta draugs? Vienkārši šķiet jocīgi ,ja man teiktu,ka mamma man teica,ka esi slinka maita,bet Tu neņem vērā,es Tevi aizstāvēju? Protams,cits stāsts, ja nejauši esi ko tādu dzirdējusi.

Jā. Tas izklausās apmēram šādi - viņa šodien man teica to un to par tevi, bet es teicu, ka tā nav, jo viņa pārspīlē un neredz patieso būtību. Viņa tā it kā sakot, jo uztraucoties par viņa nākotni, ka es to varētu negatīvi ietekmēt ar savu slinkumu un vēl sazin ko. Kas man visvairāk patika no atstāstītā - viņai nepatīk slēpot, kas gan tā par sievu, ja viņai nepatīk tas pats, kas tev, un tad jau jūsu bērni arī neslēpos, cik daudz viņiem tiks atņemts. Vienkārši zeme atveries!
23.03.2023 13:25 |
 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
MTY @ 23.03.2023 11:54

Man personīgi jā- draugs izstāstīja, man gluži par slinku nesauc, jo viņi ir slinki un nevīžīgi cilvēki, ne es :D
Bet mans draugs izteica ka viņa Vecāki esot par mani pārmetuši to un tad vēl šito, bet par tādām lietām, par kurām viņiem nebūtu jābāž deguns :D

Jā, man tāpat! Pati viņa neredz tālāk par savu degungalu, citus izrīko, reizi nedēļā iztīra viesistabu, ko pasniedz kā lielu strādāšanu no sērijas “visi dzīvo uz mana rēķina, es vienīgā uzturu māju kārtībā”, un sauc mani par slinku. Un ir bijušas reizes, kad viņa izceļ citas meitenes kā ļoti strādīgas un gudras, skaistas manā un drauga klātbūtnē, kas arī šķiet vienkārši briesmīgi. Draugs, protams, aizsviļas un dusmojas, lai tā nerunā, bet tāpat nepatīkami ko tādu pat dzirdēt.
23.03.2023 13:30 |
 
Reitings 6969
Reģ: 16.02.2021
Viņš būs mammas puika vismaz vēl tos 3 gadus, kamēr dzīvos pie viņas, mūžīgi par to strīdēsieties un stagnēsiet. Neīstajā laikā esat satikušies 😀 jūs esat no Rīgas? Reizēm Rīgas puišiem liekas neizdevīgi izvākties no vecāku mājām, ja augstskola ir tajā pašā pilsētā. Vismaz cilvèki no ne Rīgas uz augstskolas laiku izvāvas no vecāku mājām un īrē dzīvokli vai kojas un praktiski pie vecākiem vairs tikai brīvdienās ciemojas.
23.03.2023 13:36 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
piparcuca @ 23.03.2023 13:30

Jā, man tāpat! Pati viņa neredz tālāk par savu degungalu, citus izrīko, reizi nedēļā iztīra viesistabu, ko pasniedz kā lielu strādāšanu no sērijas “visi dzīvo uz mana rēķina, es vienīgā uzturu māju kārtībā”, un sauc mani par slinku. Un ir bijušas reizes, kad viņa izceļ citas meitenes kā ļoti strādīgas un gudras, skaistas manā un drauga klātbūtnē, kas arī šķiet vienkārši briesmīgi. Draugs, protams, aizsviļas un dusmojas, lai tā nerunā, bet tāpat nepatīkami ko tādu pat dzirdēt.

Ja neskatoties uz visu esi tomēr nolēmusi turpināt attiecības ar šo puisi,tad pacel viņam jautājumu,par citu tikšanās vietu,ne pie viņa vecākiem.
Jo tev nav ne jātīra viņas māja-tu tur nedzīvo,ne arī jāuturās tādā vidē,kur tu tiec aprunāta.Un puisim būtu jānovelk kādas robežas mātei,lai pārstāj runāt par tevi tādas lietas.
23.03.2023 14:14 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Aiztaupi sev laiku un nervu šūnas un neturpini attiecības ar šo puisi. Tur vispār nekādu perspektīvu nav.
23.03.2023 17:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits