Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Toksiskas attiecības ar drauga mammu

 
Reitings 890
Reģ: 25.11.2022
Ar draugu esam kopā nesen, bet sāpīga tēma ir viņa mamma. Mēs divatā sadzīvojam labi, līdz uzrodas viņa un patraucē to. Viņas sliktais garastāvoklis pārtop drauga sliktajā garastāvoklī, kas gāžas pār mani - viņš slikti pret mani izturas, ir vēss, atturīgs, nepamana un nenovērtē mani, kas tā ir pēdejo mēnesi noteikti. Šķiet, ka viss vienmēr griežas tikai ap viņa mammu. Ja vēlamies, kur aizbraukt, tad vēlas mums pievienoties vai pasaukt veselu radu varzu līdzi, atrunāt, sakot, ka nevajag tērēties vai aktivitāte ir muļķīga. Ģimeniskais attiecības ir saprotamas, bet tāpat arī tādam ir jābūt laikam divatā, bet to viņa īsti neizprot. Protams, esam šur, tur pabijuši divatā, bet tad vienmēr tas ir izvērties par strīdu, un brauciens sanāk divatā, bet ar nokaitētu atmosfēru. Viņa mani aprunā aiz muguras ar draugu, kas man ļoti sāp. Nezinu kāpēc, jo esmu vienaldzīga pret intrigām aiz muguras, bet šis sāp. Draugs aizstāv mani, jo saprot, ka viņas domas ir aplamas un neatbilstošas, bet tas, ko viņš man atstāsta, ko viņa saka par mani, liekas pretīgi un neizprotami - kāpēc gan tāds naids, ja ikdienā pret mani neizturas slikti, izņemot tos naidīgos skatienus, ko mēdz raidīt.
Turpinājums komentārā.
22.03.2023 16:57 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
40 @ 24.03.2023 19:35
Sveika! 2 gadus nomuļļājos ar tādu vīrieti, kā Tavs draugs un izšķīros.
Manas atziņas:
1) Tavam draugam nav mugurkaula, viņš ir mīkstais
2) Viņš ir zem mātes tupeles
3) Viņš pakļaujas mātei
4) Ja viņš ļauj Tevi pazemot un aprunā jau tagad!! Vēlak būs vēl sliktāk...
5) Rēķinies, ka visu viņai stāsta.

Manai draudzenei agrāk bija čalis, kas viņai aizliedza stāstīt viņu kašķus un nesaskaņas saviem draugiem, bet pats tajā laikā katru reizi turpināja stāstīt savas atriecības saviem labakajaiem draugiem. Pec tam tie draugi to visu atstāstija viņai un pārmeta. 😀Kā var no otra pieprasīt to, ko tu pats nesi gatavs pildit?!Laikam viņs bija kāds narciss vai kautkass tamlīdzīgs.
24.03.2023 23:21 |
 
Reitings 10
Reģ: 24.03.2023
Mani ieteikumi, kā risināt situāciju:
1) Aizvilini prom no mātes, ierosini īrēt dzīvokli. VIENĪGAIS TAVS risinājums.
2) Ja Nr. 1 nestrādā, rēķini, ka izpostīs tavu psihi - gan tavs "labais" draugs, gan viņa nenormālā māte. Iesaku Tev pazust, lai nenonāktu nervu sabrukumā, ja ar Tevi kopā bez mātes netaisās dzīvot.
Viņš ir mīkstais, 100%. Tikko ar tādu beidzu attiecības. Identiski.
24.03.2023 19:38 |
 
Reitings 10
Reģ: 24.03.2023
Sveika! 2 gadus nomuļļājos ar tādu vīrieti, kā Tavs draugs un izšķīros.
Manas atziņas:
1) Tavam draugam nav mugurkaula, viņš ir mīkstais
2) Viņš ir zem mātes tupeles
3) Viņš pakļaujas mātei
4) Ja viņš ļauj Tevi pazemot un aprunā jau tagad!! Vēlak būs vēl sliktāk...
5) Rēķinies, ka visu viņai stāsta.
24.03.2023 19:35 |
 
Reitings 890
Reģ: 25.11.2022
pradacandy @ 24.03.2023 18:23

Draugs varēja pasaudzēt Tavus nervus un nestāstīt, ko mamma tur bubina,bet saprotu, ka arī Tavā klātbūtnē tāpat izsaka nejaukas piezīmes ?

Pēc šī norunājām, ka vairs man neko nestāstīs. Reizēm izsaka arī manā klātbūtnē, jā.
24.03.2023 18:45 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
piparcuca @ 23.03.2023 13:25

Jā. Tas izklausās apmēram šādi - viņa šodien man teica to un to par tevi, bet es teicu, ka tā nav, jo viņa pārspīlē un neredz patieso būtību. Viņa tā it kā sakot, jo uztraucoties par viņa nākotni, ka es to varētu negatīvi ietekmēt ar savu slinkumu un vēl sazin ko. Kas man visvairāk patika no atstāstītā - viņai nepatīk slēpot, kas gan tā par sievu, ja viņai nepatīk tas pats, kas tev, un tad jau jūsu bērni arī neslēpos, cik daudz viņiem tiks atņemts. Vienkārši zeme atveries!

Draugs varēja pasaudzēt Tavus nervus un nestāstīt, ko mamma tur bubina,bet saprotu, ka arī Tavā klātbūtnē tāpat izsaka nejaukas piezīmes 😐
24.03.2023 18:23 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Es Tavā vietā vairs nebrauktu ciemos, satiktos ar draugu kaut kur citur. Norobežoties no tās trakās mātes, cik vien iespējams. Un, wtf , kā var likt ciemiņam darīt mājas darbus? Esi stipra un neļauj sev kāpt uz galvas. Brrr...pilnīgi dusmu uzsita, kur tādas vecas neapmierinātas sievietes rodas???
24.03.2023 17:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
debestinaa @ 24.03.2023 16:52
Dzirdēti ntie stāsti un pieredze, ka vīra mātes kā vella mātes.
Kā ir ar sievasmātēm vīriešiem?? Diez viņiem tāpat, jūsu pieredze ?
Nekad neesmu no saviem deaugiem/paziņām dzirdējusi, ka kāds čalis būtu traki sūdzējies, vai arī viņi to ņem vieglāk.

Man šķiet, ka tas raksturīgi tieši mammām un dēliem - mīļais dēliņš zelta gabaliņš, ar visām no tā izrietošajām sekām. :D
24.03.2023 17:04 |
 
Reitings 890
Reģ: 25.11.2022
debestinaa @ 24.03.2023 16:52
Dzirdēti ntie stāsti un pieredze, ka vīra mātes kā vella mātes.
Kā ir ar sievasmātēm vīriešiem?? Diez viņiem tāpat, jūsu pieredze ?
Nekad neesmu no saviem deaugiem/paziņām dzirdējusi, ka kāds čalis būtu traki sūdzējies, vai arī viņi to ņem vieglāk.

Man šķiet, ka džekiem ir vieglāk. Es neesmu īpaši dzirdējusi, ka kāds par sievas mātēm sūdzētos, bet par vīra mātēm gan ir dzirdēts viss kas. Bet atkal no sievu tēviem ir naidīgie skatieni, bet arī nav daudz dzirdēts, manā pieredzē vismaz tā nav bijis. Mani vecāki vienmēr ir pieņēmuši manus draugus un otras pusītes ļoti laipni un mīļi.
24.03.2023 16:59 |
 
Reitings 506
Reģ: 28.01.2023
Dzirdēti ntie stāsti un pieredze, ka vīra mātes kā vella mātes.
Kā ir ar sievasmātēm vīriešiem?😂 Diez viņiem tāpat, jūsu pieredze ?
Nekad neesmu no saviem deaugiem/paziņām dzirdējusi, ka kāds čalis būtu traki sūdzējies, vai arī viņi to ņem vieglāk.
24.03.2023 16:52 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Man ir draudzene ar ļoti līdzīgu situāciju. Sākumā ļoti cepās, bet tagad bieži iesmejam par dažādām absurdām situācijām, kas viņai tur notiek. Viņa ir uzaudzējusi ādu un bez problēmām vīramātei var pateikt savu viedokli. Protams, pretī seko aprunāšana un pārmetumi, bet viņa jau ir tik pieradusi, ka vairs neņem galvā. Bet, jā, palīdz ļoti tas, ka viņas vīrs ir viņas pusē, tādēļ domas par šķiršanos viņai noteikti nav.
Vienkārši emocionāli jānorobežojas. Šaubos, ka drauga mamma kādreiz mainīsies. Tur droši vien ir tā domāšana, ka viņa savu dēliņu ir audzinājusi sev un tagad esi tu, kas dēliņam visu dara nepareizi😁
24.03.2023 15:02 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Daži cilvēki ir vienkārši tādi po žizņi un viss, ko Tu vari darīt, ir izvairīties no jebkādas komunikācijas. Es dodu cilvēkiem citreiz iespēju un mēģinu saprast (no attāluma gan, jo man tie sūdi nav dzīvē vajadzīgi, es tos kategoriski nepaciešu), bet es arī esmu satikusi cilvēkus, kas ir tādi un viss - kašķīgi, indīgi, komunicē ar lamāšanos vai riebīgi un tādi ir pret gandrīz visiem - dzīves fakts. JA Tavs draugs ar Tevi šajā jautājumā ir vienota fronte - tur vēl ir opicijas. Ja tā uzvedība ietekmē Tava drauga attieksmi - tas kļūs tikai sliktāk un nav tā vērts. Es varbūt nešķirtos uzreiz - ja ir jūtas un grūti, bet agri vai vēlu tas tāpat nomirs dabiskā nāvē. Ja Tu, protams, neesi no tām sievietēm, kam patīk upurēties un ciest....
24.03.2023 07:26 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
piparcuca @ 23.03.2023 13:25

Jā. Tas izklausās apmēram šādi - viņa šodien man teica to un to par tevi, bet es teicu, ka tā nav, jo viņa pārspīlē un neredz patieso būtību. Viņa tā it kā sakot, jo uztraucoties par viņa nākotni, ka es to varētu negatīvi ietekmēt ar savu slinkumu un vēl sazin ko. Kas man visvairāk patika no atstāstītā - viņai nepatīk slēpot, kas gan tā par sievu, ja viņai nepatīk tas pats, kas tev, un tad jau jūsu bērni arī neslēpos, cik daudz viņiem tiks atņemts. Vienkārši zeme atveries!

Es iesaku mazak klausīties šitās muļķibas un neterē savu laiku. Pec tam ar gadiem nożelosi, ka pardzīvoji par tādiem sikumiem un mūļķibam. 😀Vienkārši izsledz no galvas savas domas par to viņa māti un miers.pazaudēsi savu laiku deļ stulbiem cilvekiem.
Tu viņa māti un puiša attieksmi neizmainīsi. Vienkārši atslābsti un koncentrējies uz patikamam lietām.
24.03.2023 00:08 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Aiztaupi sev laiku un nervu šūnas un neturpini attiecības ar šo puisi. Tur vispār nekādu perspektīvu nav.
23.03.2023 17:10 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
piparcuca @ 23.03.2023 13:30

Jā, man tāpat! Pati viņa neredz tālāk par savu degungalu, citus izrīko, reizi nedēļā iztīra viesistabu, ko pasniedz kā lielu strādāšanu no sērijas “visi dzīvo uz mana rēķina, es vienīgā uzturu māju kārtībā”, un sauc mani par slinku. Un ir bijušas reizes, kad viņa izceļ citas meitenes kā ļoti strādīgas un gudras, skaistas manā un drauga klātbūtnē, kas arī šķiet vienkārši briesmīgi. Draugs, protams, aizsviļas un dusmojas, lai tā nerunā, bet tāpat nepatīkami ko tādu pat dzirdēt.

Ja neskatoties uz visu esi tomēr nolēmusi turpināt attiecības ar šo puisi,tad pacel viņam jautājumu,par citu tikšanās vietu,ne pie viņa vecākiem.
Jo tev nav ne jātīra viņas māja-tu tur nedzīvo,ne arī jāuturās tādā vidē,kur tu tiec aprunāta.Un puisim būtu jānovelk kādas robežas mātei,lai pārstāj runāt par tevi tādas lietas.
23.03.2023 14:14 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Viņš būs mammas puika vismaz vēl tos 3 gadus, kamēr dzīvos pie viņas, mūžīgi par to strīdēsieties un stagnēsiet. Neīstajā laikā esat satikušies 😀 jūs esat no Rīgas? Reizēm Rīgas puišiem liekas neizdevīgi izvākties no vecāku mājām, ja augstskola ir tajā pašā pilsētā. Vismaz cilvèki no ne Rīgas uz augstskolas laiku izvāvas no vecāku mājām un īrē dzīvokli vai kojas un praktiski pie vecākiem vairs tikai brīvdienās ciemojas.
23.03.2023 13:36 |
 
Reitings 890
Reģ: 25.11.2022
MTY @ 23.03.2023 11:54

Man personīgi jā- draugs izstāstīja, man gluži par slinku nesauc, jo viņi ir slinki un nevīžīgi cilvēki, ne es :D
Bet mans draugs izteica ka viņa Vecāki esot par mani pārmetuši to un tad vēl šito, bet par tādām lietām, par kurām viņiem nebūtu jābāž deguns :D

Jā, man tāpat! Pati viņa neredz tālāk par savu degungalu, citus izrīko, reizi nedēļā iztīra viesistabu, ko pasniedz kā lielu strādāšanu no sērijas “visi dzīvo uz mana rēķina, es vienīgā uzturu māju kārtībā”, un sauc mani par slinku. Un ir bijušas reizes, kad viņa izceļ citas meitenes kā ļoti strādīgas un gudras, skaistas manā un drauga klātbūtnē, kas arī šķiet vienkārši briesmīgi. Draugs, protams, aizsviļas un dusmojas, lai tā nerunā, bet tāpat nepatīkami ko tādu pat dzirdēt.
23.03.2023 13:30 |
 
Reitings 890
Reģ: 25.11.2022
pradacandy @ 23.03.2023 11:37
Jums par aprunāšanu aiz muguras izstāsta draugs? Vienkārši šķiet jocīgi ,ja man teiktu,ka mamma man teica,ka esi slinka maita,bet Tu neņem vērā,es Tevi aizstāvēju? Protams,cits stāsts, ja nejauši esi ko tādu dzirdējusi.

Jā. Tas izklausās apmēram šādi - viņa šodien man teica to un to par tevi, bet es teicu, ka tā nav, jo viņa pārspīlē un neredz patieso būtību. Viņa tā it kā sakot, jo uztraucoties par viņa nākotni, ka es to varētu negatīvi ietekmēt ar savu slinkumu un vēl sazin ko. Kas man visvairāk patika no atstāstītā - viņai nepatīk slēpot, kas gan tā par sievu, ja viņai nepatīk tas pats, kas tev, un tad jau jūsu bērni arī neslēpos, cik daudz viņiem tiks atņemts. Vienkārši zeme atveries!
23.03.2023 13:25 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
piparcuca @ 23.03.2023 08:55

Jā, dzīvojam atsevišķi. Viņš dzīvo ar vecākiem, jo studē un tā it kā esot ērtāk. Esam par tikšanās iespējām ārpus mājām runājuši - pie manis netiekamies, jo viņam attālums nepatīk, sanāk, ka man vienmēr ir jābrauc pie viņa un kaut kur ārpus mājām mēs tiekamies arī bez pieturpunkta pie viņa, bet tas ir reti. Ar to es cenšos sevi mierināt, ka izvāksies un viņa vairs nebūs tik aktuāla mūsu dzīvēs, jo viņš nav no tiem, kurš “mammojas” un skraidīs pie viņas katru pāra dienu, bet kad gan tas būs, es nezinu vai es tik ilgi šo visu pavilkšu.

lasu un reāli tā it kā par manu pirmo puisi. Tur gan mamma bija FANTASTISKA!
Bet ome bija nu tāda, soso :D Viņu neapmierināja, ka es nebraucu viņas māju tīrīt.
Bet ne par to stāsts..stāsts par to, ka es vienmēr braucu pie viņa. Katru piektdienu kāpu autobusā un katru svētdienu atpakaļ. Baigi nogurdina. Ne aiziet uz kino, ne teātri. Viss tikai ap viņa dzīvi bija. Es biju tāds ciemiņš arī pēc vairākiem gadiem.
23.03.2023 12:10 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Jums par aprunāšanu aiz muguras izstāsta draugs? Vienkārši šķiet jocīgi ,ja man teiktu,ka mamma man teica,ka esi slinka maita,bet Tu neņem vērā,es Tevi aizstāvēju😀 Protams,cits stāsts, ja nejauši esi ko tādu dzirdējusi.

Man personīgi jā- draugs izstāstīja, man gluži par slinku nesauc, jo viņi ir slinki un nevīžīgi cilvēki, ne es :D
Bet mans draugs izteica ka viņa Vecāki esot par mani pārmetuši to un tad vēl šito, bet par tādām lietām, par kurām viņiem nebūtu jābāž deguns :D
23.03.2023 11:54 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Ja tikai Tu pie viņa brauc un viņš pie Tevis nē, tad jau nemaz nav Tevī tik ļoti ieinteresēts. Skarbi, bet labāk netērē jaunību uz to visu
23.03.2023 11:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits