Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpšana-vai mūsdienās tas kļuvis bieži sastopams?

 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Kādas ir jūsu pieredzes?
Vai mūsdienās krāpšana kļuvusi par dabisku lietu,tikai netiek runāts par to vai tomēr tas vēl joprojām nav pieņemams?
Vai jūs piedotu krāpšanu?
Vsi ir normāli skatīties un pārbaudīt ko otra pusīte dara telefonā?
12.03.2023 22:10 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
boom95 @ 12.03.2023 22:10
Kādas ir jūsu pieredzes?
Vai mūsdienās krāpšana kļuvusi par dabisku lietu,tikai netiek runāts par to vai tomēr tas vēl joprojām nav pieņemams?
Vai jūs piedotu krāpšanu?
Vsi ir normāli skatīties un pārbaudīt ko otra pusīte dara telefonā?

Nepiedotu Krāpšanu. Priekš kam ? Arī neskatos un nepārbaudu telefonu, uzticos. Tas abpusēji.
12.03.2023 22:15 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
Es personīgi esmu vēl tā “old school - vecā paaudze” ar uzskatiem un pieņēmumiem. Es krāpšanu nepiedotu un ar cilvēku, kuram regulāri jāpārbauda telefons, jo es viņam neuzticos, ir pārāk nogurdinoši.
Bet cik esmu novērojusi “jaunākajām paaudzēm” uzskati ir daudz brīvāki. Puisis vai meitene, Viens vai otrs, kāda atšķirība. Iet no viena randiņa uz otru meklējot to īsto, kaut gan paši nemaz nevar noturēties pie viena. Melo, krāpj. Visas attiecības kā fake Instagram priekš bildēm. Lielākoties tas viss ārzemēs, Latvijā, šķiet, vēl tas viss nav tik aktuāli, bet nu var atrast dažus trakos arī te.
12.03.2023 22:17 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Nepiedotu krāpšanu.
Ja lien otra telefonā tā tad nav uzticības, bet pārbauda telefonu jau tādēļ, ka pirmajā reizē kaut kas ne tāds ir atrasts. Ja es paņemot Tavu telefonu pirmo x neko neatrodu, tad ņemt pārbaudīt telefonu nākamo reizi man nebūtu vajadzības. Ne tā?
12.03.2023 22:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Es vairs nekad nespētu šādam cilvēkam uzticēties un tādām attiecībām nav jēgas.
Krāpšanai nav neviena attaisnojuma. Mēs esam cilvēki. Mums katram ir mēle mutē, lai savam partnerim pateiktu "mani mūsu attiecībās neapmierina A, B un C" un kopīgi risinātu šos jautājumus.
Un es negribētu, ka mans partneris bez atļaujas ložņātu pa manu telefonu, manu somiņu, utt. Privātums arī attiecībās esot nekur nepazūd.
12.03.2023 22:41 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Ja paklausās omīšu stāstus par to, kas notika agrāk, mūsdienās pat nav interesanti. Viss īzī pīzī
Story time
Manā rajonā viena sieviete uzzināja par mīļotā krāpšanu, kad mācītājs kādā svētdienā nosauca, kas tuvākajā laikā salaulāsies. Tur bija viņas līgavainis un... cita sieviete. Lieki piebilst, ka baznīcā noģība. (Pat nezinu, vai bija ētiski to rakstīt. Tas noteikti ir briesmīgākais veids kā uzzināt)
Tā ir ļoti daudz stāstu gan no pirmās neatkarības laikiem, gan mati ceļas stāvus, klausoties par to, kas notika kolhozos. Arī daiļliteratūras piemēriem ir reālistiski piemēri
Mūsdienās jau vieglāk atklāt. Nevajag domāt, ka tagad kaut kas ir citādi (pieļauju, ka transvestīti ir izņēmums)
12.03.2023 22:56 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
boom95 @ 12.03.2023 22:10
Kādas ir jūsu pieredzes?
Vai mūsdienās krāpšana kļuvusi par dabisku lietu,tikai netiek runāts par to vai tomēr tas vēl joprojām nav pieņemams?
Vai jūs piedotu krāpšanu?
Vsi ir normāli skatīties un pārbaudīt ko otra pusīte dara telefonā?
labāk pasakiet, ko jūs darītu, ja zinātu, ka Jūsu labāko draudzeni krāpj vīrs? Stāsts beidzās nesmuki…. Ar manu noklusēšanu un viņu šķiršanos, kur vīrs vēl savāca auto. No tās reizes nelabi paliek un sirdsapziņa netīra. Un ir jau nākamais gadījums par ko zinu…. Bet turu mēli aiz zobiem, jo dāmai kas krāpj savu vīru ar precētu, ir mērķis izjaukt ģimeni, lai būtu kopā ar mīļāko..
12.03.2023 23:54 |
 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Vārdotāja @ 12.03.2023 23:54
labāk pasakiet, ko jūs darītu, ja zinātu, ka Jūsu labāko draudzeni krāpj vīrs? Stāsts beidzās nesmuki…. Ar manu noklusēšanu un viņu šķiršanos, kur vīrs vēl savāca auto. No tās reizes nelabi paliek un sirdsapziņa netīra. Un ir jau nākamais gadījums par ko zinu…. Bet turu mēli aiz zobiem, jo dāmai kas krāpj savu vīru ar precētu, ir mērķis izjaukt ģimeni, lai būtu kopā ar mīļāko..

Ja tuva draudzene, es pateiktu.
Bet ja paziņa,tad nezinu, tad laikam noklusētu.
Šobrīd tik zinu ka bijušais savu neseno laulato krāpj,ko sapratu ieraugot viņu iepazīšanās saitos,kur konkrēti varēja saprast,ka mīļāko gultai vajag.
13.03.2023 00:26 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
boom95 @ 12.03.2023 22:10
Kādas ir jūsu pieredzes?
Vai mūsdienās krāpšana kļuvusi par dabisku lietu,tikai netiek runāts par to vai tomēr tas vēl joprojām nav pieņemams?
Vai jūs piedotu krāpšanu?
Vsi ir normāli skatīties un pārbaudīt ko otra pusīte dara telefonā?

Nu nav krāpšana kļuvusi par normu mūsdienās,ir protams cilvēki kam tas ir pieņemami(krāpt),bet tie ir mazākums.
Es krāpšanu nepiedotu,jo vienkārši nevarētu vairs uzticēties otram un būt tādās attiecībās neredzu jēgu tad.
Skatīties otra telefonā nav normāli, kāpēc to darīt nesaprotu. Ja kāds tā dara,tad vai nu ir nenormāli greizsirdīgs,ar ko ir jātiek galā,vai arī ir dots iemesls,bet arī tas nav attaisnojums.
13.03.2023 07:40 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Vārdotāja @ 12.03.2023 23:54
labāk pasakiet, ko jūs darītu, ja zinātu, ka Jūsu labāko draudzeni krāpj vīrs? Stāsts beidzās nesmuki…. Ar manu noklusēšanu un viņu šķiršanos, kur vīrs vēl savāca auto. No tās reizes nelabi paliek un sirdsapziņa netīra. Un ir jau nākamais gadījums par ko zinu…. Bet turu mēli aiz zobiem, jo dāmai kas krāpj savu vīru ar precētu, ir mērķis izjaukt ģimeni, lai būtu kopā ar mīļāko..
Ja labākā draudzene, tad pateiktu. Bet viss atkarīgs kādas Jums attiecības. Ja labākā draudzene, tad gan jau ļoti labas. Bet lai nesanak tā, ka tomēr netic uz viss pavēršas pret Tevi. Vislabāk jau būtu ar kādiem pierādījumiem. Bet es gribētu, lai man pastāsta un noteikti arī to teiktu savai draudzenei. Man savukārt šķiet stulbi noklusēt, bet viss tiešām atkarīgs no Jūsu attiecībām. Bet kaut ieminēties ar vārdiem “man ir aizdomas..”, lai ir nodota šī informācija, kaut tā teikt caur puķēm, bet lai draudzene patīk sāk domāt un būt piesardzīga.
13.03.2023 08:01 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Krāpšanu nepiedotu. Bet esmu redzējusi attiecības, kurās godīgi sakot, saprotu kāpēc otrs cilvēks nokrāpa.
Ir bijušas vairākas draudzenes un paziņas, kuras ir tikušas nokrāptas. Un arī savā psiholoģijas praksē esmu klausījusies tik daudz krāpšanu stāstus, kur reāli redzu arī pašas nokrāptās personas vainu.
Pastāstīšu stāstu.
Viena paziņa savu puisi zāģēja un necienīja. Nu galīgi. Ikdienas zāģēšana, jau bija aizgājusi par tālu. Un čalis tik foršs viņai bija. Mēnesi no debesīm nonestu, bet viņai vienmēr par maz. Strīdējās un kasījās regulāri, un viņš jau bija izteicis vēlmi šķirties, bet viņa viņu vaļā nelaida. Nu čalis viņu nokrāpa. Neteikšu, ka baigi attaisnojami - bet saprotu.
Un tādu stāstu man ir daudz.
Takā ne vienmēr 100% vainīgs ir pats krāpējs. Diezgan gadījumos tā ir ķēdīte ar notikumiem, situācijām un sajūtām, kas otru cilvēku līdz tam aizved.
Bet ir arī cilvēki, kas vienkārši ar vienu partneri nevar. Visādi gadās.
13.03.2023 08:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Vārdotāja @ 12.03.2023 23:54
labāk pasakiet, ko jūs darītu, ja zinātu, ka Jūsu labāko draudzeni krāpj vīrs? Stāsts beidzās nesmuki…. Ar manu noklusēšanu un viņu šķiršanos, kur vīrs vēl savāca auto. No tās reizes nelabi paliek un sirdsapziņa netīra. Un ir jau nākamais gadījums par ko zinu…. Bet turu mēli aiz zobiem, jo dāmai kas krāpj savu vīru ar precētu, ir mērķis izjaukt ģimeni, lai būtu kopā ar mīļāko..

Es neko neteiktu. Man bija situācija, kad draudzenes vīrs līmējās klāt man. Protams, sūtīju viņu 3 mājas tālāk, bet arī sapratu, ka draudzenei nav jēgas stāstīt, jo viņa viņu tā mīlēja, ka nemūžam man nenoticētu un beigās par ļauno paliktu es, nevis viņš.
13.03.2023 10:31 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Nejau MŪSDIENAS vainīgas pie krāpšanas, tā ir bijusi visos laikos. Ja ir krāpējs, tad krāps pat vislabāko partneri.
Ja nav uzticība ,ka jālien skatīties otra telefonā, tad nafig sevi mocīt ar tādām attiecībām?
13.03.2023 10:38 |
 
Reitings 1398
Reģ: 19.05.2016
Es zinu, ka tas varbūt izklausās psihi, bet - hear me out - dažreiz ļoti vāji slēpta krāpšana palīdz tikt vaļā no attiecībām, kad vīrietis citādi negrib iet prom nu ne pa kam. Esmu bijusi situācijā, kad bezmaz jālūdzās, lai izvācas un tas netiek uztverts nopietni, kamēr nenotiek krāpšana, par kuru viņš "nejauši" tiek informēts.
13.03.2023 11:18 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Annija35 @ 13.03.2023 07:40

Nu nav krāpšana kļuvusi par normu mūsdienās,ir protams cilvēki kam tas ir pieņemami(krāpt),bet tie ir mazākums.
Es krāpšanu nepiedotu,jo vienkārši nevarētu vairs uzticēties otram un būt tādās attiecībās neredzu jēgu tad.
Skatīties otra telefonā nav normāli, kāpēc to darīt nesaprotu. Ja kāds tā dara,tad vai nu ir nenormāli greizsirdīgs,ar ko ir jātiek galā,vai arī ir dots iemesls,bet arī tas nav attaisnojums.

Katrs pats izlemj, kas ir normāli un kas nav. 👍Varbūt pāris ir veinojies savā starpā,ka var brīvi skatīties otra telefonā. Bet ja pekšņi visu laiku deva savu telefonu spaidīt, bet pēksņi vairs nedod un nelaiž no rokām ārā, tad ir ļoti liela iespēja, ka krāpj.
13.03.2023 14:37 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Elvīra458 @ 13.03.2023 10:38
Nejau MŪSDIENAS vainīgas pie krāpšanas, tā ir bijusi visos laikos. Ja ir krāpējs, tad krāps pat vislabāko partneri.
Ja nav uzticība ,ka jālien skatīties otra telefonā, tad nafig sevi mocīt ar tādām attiecībām?

Cilvēki moca sevi ar to, jo tā ir ērti, pierasti dzīvot. Ja tas nebūtu savā ziņā izdevīgi, tad jau visi ietu prom no cilvēka pie pirmās izdevības. Citiem ir stipra vainas apziņa, tādēļ, gaida, kad otrs cilvēks pirmais pieņems lēmumu visu pārtraukt.
13.03.2023 14:39 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Beverly Hilza @ 13.03.2023 14:37

Katrs pats izlemj, kas ir normāli un kas nav. ?Varbūt pāris ir veinojies savā starpā,ka var brīvi skatīties otra telefonā. Bet ja pekšņi visu laiku deva savu telefonu spaidīt, bet pēksņi vairs nedod un nelaiž no rokām ārā, tad ir ļoti liela iespēja, ka krāpj.

Es nerunāju par to,ka abi brīvi dod viens otram savu telefonu,bet par to,ka pa kluso okšķerē un pārbauda otra telefonu.
13.03.2023 15:11 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
mazaskudra @ 13.03.2023 08:19
Krāpšanu nepiedotu. Bet esmu redzējusi attiecības, kurās godīgi sakot, saprotu kāpēc otrs cilvēks nokrāpa.
Ir bijušas vairākas draudzenes un paziņas, kuras ir tikušas nokrāptas. Un arī savā psiholoģijas praksē esmu klausījusies tik daudz krāpšanu stāstus, kur reāli redzu arī pašas nokrāptās personas vainu.
Pastāstīšu stāstu.
Viena paziņa savu puisi zāģēja un necienīja. Nu galīgi. Ikdienas zāģēšana, jau bija aizgājusi par tālu. Un čalis tik foršs viņai bija. Mēnesi no debesīm nonestu, bet viņai vienmēr par maz. Strīdējās un kasījās regulāri, un viņš jau bija izteicis vēlmi šķirties, bet viņa viņu vaļā nelaida. Nu čalis viņu nokrāpa. Neteikšu, ka baigi attaisnojami - bet saprotu.
Un tādu stāstu man ir daudz.
Takā ne vienmēr 100% vainīgs ir pats krāpējs. Diezgan gadījumos tā ir ķēdīte ar notikumiem, situācijām un sajūtām, kas otru cilvēku līdz tam aizved.
Bet ir arī cilvēki, kas vienkārši ar vienu partneri nevar. Visādi gadās.

Es kaut kādā ziņā piekrītu. Vēl joprojām uzskatu, ka krāpšanai attaisnojumu nav, tas nav pareizi un nav īstais veids, kā pārtraukt attiecības, bet ir gadījumi, kad cilvēciski saprotu, kāpēc tā ir noticis. Protams, nerunāju par gadījumiem, kad, piemēram, vienai pusei vienkārši palicis garlaicīgi, jo otra puse ierakusies darbā vari aizņemta rūpēs par bērniem.
Pati visticamāk nepiedotu, jo nespētu atjaunot uzticību un visu laiku justos nedroši, ka tas nenotiek atkal.
13.03.2023 15:12 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Bet tie iemesli kāpēc krāpj otru cilvēku ir daudz! 🤨 Ja jau krāpj, tad kaut kas neapmierina.
13.03.2023 15:44 |
 
Reitings 1491
Reģ: 06.10.2022
boom95 @ 12.03.2023 22:10
Kādas ir jūsu pieredzes?
Vai mūsdienās krāpšana kļuvusi par dabisku lietu,tikai netiek runāts par to vai tomēr tas vēl joprojām nav pieņemams?
Vai jūs piedotu krāpšanu?
Vsi ir normāli skatīties un pārbaudīt ko otra pusīte dara telefonā?

1. Telefonā līst nav normāli. Bet, arī slēpt zem 50 parolēm īsti nav ok. Mūsu attiecībās neviens otra telefonā nelien, bet, ja vajag kaut ko droši var ņemt, nav ko slēpt.
2. Piedošana atkarīga no nodarījuma. Ja ir fiziska krāpšana tad noteikti es nepaliktu, jo zinu, ka nevarētu piedod un aizmirst. Ja čatošana vai kaut kas tāds, nh gad atkarīgs kādā līmenī, par ko runā utt. Nezinu vai varētu piedot.
13.03.2023 19:01 |
 
Reitings 1491
Reģ: 06.10.2022
Mušpapīrs @ 12.03.2023 22:56
Ja paklausās omīšu stāstus par to, kas notika agrāk, mūsdienās pat nav interesanti. Viss īzī pīzī
Story time
Manā rajonā viena sieviete uzzināja par mīļotā krāpšanu, kad mācītājs kādā svētdienā nosauca, kas tuvākajā laikā salaulāsies. Tur bija viņas līgavainis un... cita sieviete. Lieki piebilst, ka baznīcā noģība. (Pat nezinu, vai bija ētiski to rakstīt. Tas noteikti ir briesmīgākais veids kā uzzināt)
Tā ir ļoti daudz stāstu gan no pirmās neatkarības laikiem, gan mati ceļas stāvus, klausoties par to, kas notika kolhozos. Arī daiļliteratūras piemēriem ir reālistiski piemēri
Mūsdienās jau vieglāk atklāt. Nevajag domāt, ka tagad kaut kas ir citādi (pieļauju, ka transvestīti ir izņēmums)

Bija arī tad transvestīti un viss pārējais. Vecmamma stāstija, ka viņai bija pazīstams vīrietis, kas ģērbās kā sieviete.
13.03.2023 19:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits