Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pranamat

 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Meitenes,ir reālas labas atsauksmes par pranamatu? Man stāv jau gadu bez pielietojuma😅 ir vērts?
07.03.2023 16:36 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Pranamat spilventiņš. Ļoti labi palīdz pret galvas sāpēm.
07.03.2023 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 560
Reģ: 13.08.2010
Man un vīram ļooti patīk, sadāvinājām ģimenei arī. Tik labi atslābina, kad sāp mugura vai profilaksei. Dārgs jau ir, bet tiešām noderīgs. Pamēģini! Arī ar pēdām stāvot var, kaut neilgu laiku (jo sāp tāda sajūta, asi tie lotusi), bet baigi labi nervu galiem, kas atrodas pēdās. Vairāk gan mugurai lietojam un ir iedarbīgs! Ja sākumā plika mugura baigi sāp, tad vari sākt ar plānu krekliņu un pamazām pāriet uz pliku. Un vēl varu pateikt-ka ja izturēsi to sākuma “sāpi”,jo ass, tad pēc minūtēm 5 jau būs viegli un tas pāriet. Mēs ik pa laikam savas 20min aizliekam aiz muguras sēžot un vēl spilvenu aiz tā noliekot (lai pieskaras vairāk mugurai. Vienkārši gulēt uz grīdas tā neguļam uz tā 😀
07.03.2023 23:10 |
 
Reitings 6823
Reģ: 16.02.2021
Noliec pie gultas, lai neaizmirstas un pamēģini ik pa pāris vakariem, man ļoti patīk. Saņēmu dāvanā, pati tik dārgu nepirktu gan. Bet ja ir, tad grēks nelietot. Man efekts ir, vieglāk aizmigt, atslābina. Es guļu uz muguras, aizveru acis. Tādā pozā grūti telefonu paspaidīt vai grāmatu palasīt, ja guļ uz muguras plakaniski, tad arī tiešām labi uznāk miegs, esmu mēģinājusi arī uz galvas sāpēm (paklājs plus spilvens), reizēm noņem bez ibumetina, kas manuprāt ir daudz. 😀 sāpes apguļoties ir mazākais, ātri pāriet, ja neknosas uz tā paklājiņa. Celulītam ļoti palīdz, bet apsēsties ar pliku miesu un nosēdēt gan ir milzīgs izaicinājums, tad regulāri jādara. Tad jau labāk tiešām uz nakti pa 5min vakaros pagulēt virsū un miers.
08.03.2023 00:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits