Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīla kemperī

 
Reitings 1976
Reģ: 10.09.2021
Davai taisam atsevišķu diskusiju par šo. Kā jums patīk?
Patīk, ka šī sezona ir interesanta, attiecības un tā.
Tā Iluta ir reāli liels red flag, ikdiena ar tādu attiecībās varētu būt sarežģīta.
Kristers fui, pabučojās ar Kristu un uzreiz skrien pie kaut kādas Elīzas kopā 😁 bet vispār liekas, ka viņi tur visi regulāri pārāk iedzēruši ir. Ir interesanti pasekot līdzi…
02.03.2023 19:52 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
ir vēl interesanti skatīties tās aizkadru sērijās 👍🏼 Kristers vispār… Tad kad runā parasti kaut ko apmulsis, tāds kā nobijies 😀 nezinu, tāds dīvains 😀
02.03.2023 21:03 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Skatos, lai parēktu, bet vispār diezgan garlaicīgs šovs, un personāži arī tizli 😄
02.03.2023 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 423
Reģ: 25.08.2011
Kristers aiziet no Kristas pie Elīzas pabi zinādams, ka Elīza grib Mārtiņu vai Dāvidu 😀
03.03.2023 00:56 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
Es nevaru saprast kur esmu redzējusi to Ilutu... Viņa nav jau bijusi kādā šovā!?
Man ļoti viņa liekas kaut kur redzēta arī ar to savu bravūrīgo un ļooooti pārliecinošo uzvedību... Kaut gan tur nav vispār iemesla tādai būt... Domāju vai dzīvē zinu tādu cilvēku ko atgādina,vai reāli kādā šovā vēl bijusi... No tiem visiem,kur agrāk ieslēgti dzīvoja...Mārtiņš būtu mans red flag, neciešu tos pārlieku gādīgos un mīkstos vīriešus, gudrējas visu laiku...
Man vispār šķiet ka tur viss iestudēts, reizēm liekas ir pateikts par ko parunāt un tad filmē. Alkohols tur viņiem visu laiku,arī 1.sezonā, savādāk jau tipiskais latvietis neatvērsies... 😁
03.03.2023 08:20 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Fantasia @ 03.03.2023 08:20
Es nevaru saprast kur esmu redzējusi to Ilutu... Viņa nav jau bijusi kādā šovā!?
Man ļoti viņa liekas kaut kur redzēta arī ar to savu bravūrīgo un ļooooti pārliecinošo uzvedību... Kaut gan tur nav vispār iemesla tādai būt... Domāju vai dzīvē zinu tādu cilvēku ko atgādina,vai reāli kādā šovā vēl bijusi... No tiem visiem,kur agrāk ieslēgti dzīvoja...Mārtiņš būtu mans red flag, neciešu tos pārlieku gādīgos un mīkstos vīriešus, gudrējas visu laiku...
Man vispār šķiet ka tur viss iestudēts, reizēm liekas ir pateikts par ko parunāt un tad filmē. Alkohols tur viņiem visu laiku,arī 1.sezonā, savādāk jau tipiskais latvietis neatvērsies... ?

Nu jā, tas, ka vismaz daļa tur iestudēta, protams, visos šovos tā tas ir. 😄
Mārtiņā es nesaprotu to, kāpēc viņš to Ilutu vispār pacieš. Viņi ir kopā dažas dienas, un viņa jau sāk agresīvi un bravūrīgi uzvesties, kas būtu, ja viņiem tiešām būtu ilgtermiņa attiecības? Man neizskatās, ka viņš būtu viņā nereāli samīlējies, drīzāk bail, ka tā dullā neizdara sev vai kādam citam pāri, ja viņai kaut kas nebūs pa prātam.
Jana un Dāvids izskatās nu pilnīgi nesaderīgi, lai arī cik ļoti viņi censtos izrādīt to savu kaisli. 😂
03.03.2023 09:39 |
 
Reitings 2125
Reģ: 10.04.2022
šī sezona man cepī, gaidu jau nākamo sēriju
03.03.2023 09:55 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Šī sezona man patīk. Iepriekšējā likās par garlaicīgu, pārāk pareizi visi.
Tagad ir ko paskatīties. Tā Iluta man liekas par traku. Ja tā ir jāplosās vīrieša dēļ, tad ieteiktu tai Ilutai padomāt vai tā tam ir jābūt. Man būtu kauns visas Latvijas priekšā, ja mana sieviete tik agresīvi uzvestos. Nez, vai viņai pašai kauns nav tagad skatoties?
03.03.2023 10:04 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
Tagad ārpus šova Ilutai domāju, čaļi metīs līkumu... Neesmu vēl visas sērijas noskatījusies,vēl nezinu par ko jūs te runājat. Bet tur kur esmu tikusi,liekas Iluta tikai tēlo borzo,aci pret aci tāda nedaudz pieklusinātāka, tad tik daudz nečiepst. Kur bija nāriņu bildes jātaisa, abi ar Mārtiņu diez ko uzmeta lūpu,ka par viņiem nebalsoja.. Tā kā abi labi... Nebūtu šovs tāds Mārtiņš viņu neizvēlētos.
03.03.2023 10:33 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Par Ilutu zinu teikt, visos tusiņos, pasākumos kārās puišiem kaklā, tā ka briesmīgi, jo puiši vienmēr centās izvairīties, takā bēgt no viņas. Vienmēr iesmēja par viņu, jo tā viņas uzvedība, nu atbaida puišus arī. Ļoti vieglas uzvedības meitene.
03.03.2023 10:37 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Es pieņemu, ka drusku vēlāk Mārtiņš nožēlos, ka tik agri sagāja kopā ar šo un tagad visu šova laiku ir spiests ar viņu būt kopā, jo viņa neadekvāti uzvedas.
Nevienu jauno meiteni iepazīt nedrīkst, jo Iluta ar savu čību un urlu gājieniem, tad nu tiešām var palaist garām arī kādu meiteni priekš sevis. Bet redz kā, paši šova dalībnieku puiši intervijās teica, ka galīgi nav viņu gaumē, ,tāda uzvedība sievietēs atbaida.
03.03.2023 10:51 |
 
Reitings 1976
Reģ: 10.09.2021
Janas un Dāvida kaislei es noticu. Neticu tam, ka grib dzīvot kopā, bet domāju abiem bučošanās un sekss patīk, to manuprāt, tā nevar notēlot. Tā teikt vasaras romāniņš..
Es ar nesapratu ko tā Iluta uzreiz sākumā izvēlējās Mārtiņu, tikai tāpēc, ka slavens? Tu neko nezini par viņu, bet uzreiz jau izvēlies viņu. Mārtiņš arī tāds nu slidens, koķetēja jau dikti ar jauno Agnesi.. gribas, lai viņam skrien pakaļ 😀
03.03.2023 11:07 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Valdet @ 03.03.2023 11:07
Janas un Dāvida kaislei es noticu. Neticu tam, ka grib dzīvot kopā, bet domāju abiem bučošanās un sekss patīk, to manuprāt, tā nevar notēlot. Tā teikt vasaras romāniņš..
Es ar nesapratu ko tā Iluta uzreiz sākumā izvēlējās Mārtiņu, tikai tāpēc, ka slavens? Tu neko nezini par viņu, bet uzreiz jau izvēlies viņu. Mārtiņš arī tāds nu slidens, koķetēja jau dikti ar jauno Agnesi.. gribas, lai viņam skrien pakaļ ?

Viņam noteikti šovs, popularitātes celšanai, tāpat kā Janai. Bet Jana un Dāvids man patīk. Šova romāniņš, bet liekas tā forši...
Mārtiņam drošākais bija saiet kopā ar kādu , jo bieži vien pārīšiem bija bonusi vai imunitātes, ilgāk var palikt šovā un neviens lieki neaiztiek, jo aizņemti taču.
03.03.2023 11:31 |
 
Reitings 1976
Reģ: 10.09.2021
Man arī patīk Jana un Dāvids. Tādi trakie, bet abi simpātiski. Es ar abiem labprāt brauktu piedzīvojumā ar kemperi, jo viņi tādi sirsnīgāki. Bet ar Ilutu negribētu, drama quuen. Noskatījos tuvplānā sēriju, kur Krista teica, ka dažreiz bail no Ilutas, jo viņai var uznākt melnie.
Man te skaidrs, ka diezvai šodien Mārtiņš ar Ilutu kopā. Bet ja ir, tad pēc vakardienas sērijas jauns skandāls 😀😀
03.03.2023 11:38 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2023
Iluta tiešām uzvedas par traku un Mārtiņš ir zem tupeles. Vai drīzāk viņam vienkārši ērti, ka Iluta uzmetusies viņam virsū un viņam nekas nav jādara, pat iekarot viņu nevajadzēja, viņa pirmajā sērijā pati visu uzsāka.
Janai un Dāvidam neticu un abi nepatīk, ļoti uzspēlēti un prasti.
Kristers nepatīk, liekas arī tāds, kur vējš aizpūš, tur iet. Nesaprotu to viņa pagātnes mīlu, kāpēc tai meitenei šo stumdāmo bīdāmo vajag, tāpēc arī neveidojas foršs iespaids par meiteni.
No meitenēm jaukas šķiet Krista, Ketija un Monta.
No puišiem Ilvis bija foršs, tas gados jaunais puisis, kas kopā ar Ketiju. Patiesībā Raivis arī šķiet diezgan sakarīgs, lai gan uzmācīgs, bet šķiet patiesāks nekā, piemēram, Dāvids un ne tik bīdāms kā Mārtiņš un Kristers.
Arī tas puisis, kas pats pirmais aizgāja, izskatījās normāls, bet, kā pats teica, kompānija par jaunu un neizskatījās, ka varēja atvērties tur.
Kopumā 1.sezona šķita foršāka, liekas, ka nebija tik daudz mākslīgas kaisles un drāmas.
03.03.2023 13:02 |
 
Reitings 184
Reģ: 29.01.2020
Klau, vai vīri savā starpā tanī šovā arī var veidot seksuālas attiecības?
03.03.2023 13:10 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2023
Starp citu, ja kādam gribas reāli smieklīgus šovus (ne sakarīgus, bet tādus, par kuriem iesmiet) iesaku Go3 igauņu šovus - Vecpuišu ballīte, bija arī par Vecmeitām un vēl kaut kādi tādā stilā. Tur reāli ir daudz atvērtāki cilvēki un pat neizskatās, ka tēlo, kas varētu būt lielā alkohola daudzuma dēļ. Ja skatās pēc tādas iesmiešanas pakāpes, latvieši šovos šķiet ļoti kautrīgi pat ar visu alkoholu.
Mīla kemperī 1.sezona nešķita ierēcama, bet vienkārši interesants piedzīvojums. Savukārt 2.sezonā vairāk tiek spiests uz to kaisli un drāmām, bet nu nesanāk.
03.03.2023 13:10 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Fantasia @ 03.03.2023 08:20
Es nevaru saprast kur esmu redzējusi to Ilutu... Viņa nav jau bijusi kādā šovā!?
Man ļoti viņa liekas kaut kur redzēta arī ar to savu bravūrīgo un ļooooti pārliecinošo uzvedību... Kaut gan tur nav vispār iemesla tādai būt... Domāju vai dzīvē zinu tādu cilvēku ko atgādina,vai reāli kādā šovā vēl bijusi... No tiem visiem,kur agrāk ieslēgti dzīvoja...Mārtiņš būtu mans red flag, neciešu tos pārlieku gādīgos un mīkstos vīriešus, gudrējas visu laiku...
Man vispār šķiet ka tur viss iestudēts, reizēm liekas ir pateikts par ko parunāt un tad filmē. Alkohols tur viņiem visu laiku,arī 1.sezonā, savādāk jau tipiskais latvietis neatvērsies... ?
jā, es arī nevaru saprast vai man viņa ko atgādina vai ir redzēta vēl kaut kur🧐
03.03.2023 13:12 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2023
Valdet @ 03.03.2023 11:07
Janas un Dāvida kaislei es noticu. Neticu tam, ka grib dzīvot kopā, bet domāju abiem bučošanās un sekss patīk, to manuprāt, tā nevar notēlot. Tā teikt vasaras romāniņš..
Es ar nesapratu ko tā Iluta uzreiz sākumā izvēlējās Mārtiņu, tikai tāpēc, ka slavens? Tu neko nezini par viņu, bet uzreiz jau izvēlies viņu. Mārtiņš arī tāds nu slidens, koķetēja jau dikti ar jauno Agnesi.. gribas, lai viņam skrien pakaļ ?

Mārtiņš ir slavens? Neesmu neko par viņu dzirdējusi.
03.03.2023 13:13 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Un runājot par Ilutu, nesaprotu ko tas Mārtiņš uzreiz nakts vidū skrēja pie viņas , nabadzīte nevar pagulēt😁 un tas Kristers pareizi teica, ja jums attiecībās viss ir Ok, tad ko uztraukties. Tad jau viņa nav pārliecināta arī par sevi, ja jau liekas, ka jebkura var atņemt Mārtiņu viņai. Es Raivja vietā būtu izbalsojusi viņu, nevis Kristu 😆 un kundze pat negribēja gulēt vienā istabiņā, tur pat tajā pašā laika Mārtiņš “guļ” ar citu😁 Raivis gan rēcīgs, tajā pašā laikā sakarīgs. Viņam vajag meiteni tur nu 😁 citadigi man žēl, ka visas atgrūž viņu
03.03.2023 13:18 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Ruellle @ 03.03.2023 13:02
Iluta tiešām uzvedas par traku un Mārtiņš ir zem tupeles. Vai drīzāk viņam vienkārši ērti, ka Iluta uzmetusies viņam virsū un viņam nekas nav jādara, pat iekarot viņu nevajadzēja, viņa pirmajā sērijā pati visu uzsāka.
Janai un Dāvidam neticu un abi nepatīk, ļoti uzspēlēti un prasti.
Kristers nepatīk, liekas arī tāds, kur vējš aizpūš, tur iet. Nesaprotu to viņa pagātnes mīlu, kāpēc tai meitenei šo stumdāmo bīdāmo vajag, tāpēc arī neveidojas foršs iespaids par meiteni.
No meitenēm jaukas šķiet Krista, Ketija un Monta.
No puišiem Ilvis bija foršs, tas gados jaunais puisis, kas kopā ar Ketiju. Patiesībā Raivis arī šķiet diezgan sakarīgs, lai gan uzmācīgs, bet šķiet patiesāks nekā, piemēram, Dāvids un ne tik bīdāms kā Mārtiņš un Kristers.
Arī tas puisis, kas pats pirmais aizgāja, izskatījās normāls, bet, kā pats teica, kompānija par jaunu un neizskatījās, ka varēja atvērties tur.
Kopumā 1.sezona šķita foršāka, liekas, ka nebija tik daudz mākslīgas kaisles un drāmas.

Oj, Monta gan man likās ļoti nejauka un tāda kā bēbis vēl. Ielīdusi attiecību šovā ar savu degunu gaisā... ļoti priecājos, ka ātri viņai ierādīja viņas vietu, un prieks, ka vakardienas sērijā, kur tika atstāta Iluta, to otru izbalsoja. Sēž kā amēba tajā busiņā.
03.03.2023 13:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits