Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nekad nav pievērsta uzmanība no vīriešu puses

 
Reitings 3
Reģ: 14.02.2023
Sveikas! Šodien rādās pārdomas par virsraksta tēmu. Tuvojas lēnām 30 un sapratu, ka nekad reālajā dzīvē neviens vīrietis nav vēlējies ar mani iepazīties - nav uzsācis sarunu, flirtējis vai vēlējies ko izmaksāt.. Visas iepazīšanās līdz šim ar vīriešiem ir bijušas ar aplikāciju palīdzību, sekmes viduvējas. It kā nav noticis nekas briesmīgs, bet sajutos kā neglīta neveiksminiece.. Tik ļoti gribās, lai iepazīšanās notiek dabiski kā visiem cilvēkiem, bet liekas, ka esmu neredzama vai arī tiešām neglīta. Attiecības vēlos, tāpēc vēlos saprast, kur ir problēma. Varbūt kādai ir reāli ieteikumi lai es beidzot pievērstu vīriešu uzmanību? 🙃
14.02.2023 12:29 |
 
Reitings 509
Reģ: 28.01.2023
Manuprāt pirmais , kas piesaista vīriešus ir izskats. Ja patiksi uzreiz pēc izskata, būs interese uzsākt sarunu vai kaut kā iepazīties.
Kā tu ikdienā/ uz darbu ģērbies? Kā izskaties ?
14.02.2023 12:34 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Ir vērts ieguldīt enerģiju izskata sakārtošanā.
14.02.2023 12:36 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Paprasi kādam, kurš tevi pazīst, kas ar tevi ne tā, un izlabo to.
14.02.2023 12:38 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Motherofdragons @ 14.02.2023 12:38
Paprasi kādam, kurš tevi pazīst, kas ar tevi ne tā, un izlabo to.

Labāk lai stāsta visu te. Pazīstami mēģinās būt maigi un saudzīgi. Te visu pateiks pēc pilnas programmas :D
14.02.2023 13:04 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
debestinaa @ 14.02.2023 12:34
Manuprāt pirmais , kas piesaista vīriešus ir izskats. Ja patiksi uzreiz pēc izskata, būs interese uzsākt sarunu vai kaut kā iepazīties.
Kā tu ikdienā/ uz darbu ģērbies? Kā izskaties ?
Piekrītu, izskats pāri visam
14.02.2023 13:04 |
 
Reitings 3
Reģ: 14.02.2023
Šeit sēž manas draudzenes, tomēr nevēlos, lai viņas mani atšifrē pēc specifiskām detaļām, tāpēc vispārīgi raksturošu.
Uz darbu ģērbjos vienkārši - džemperis un bikses, uz ballītēm kleitas, svārki. Patīk saskaņot apģērbā krāsas.
Uz darbu ejot reti krāsojos, brīvdienās vairāk krāsojos, bet arī nekas pārspīlēts.
Augumā neesmu resna, protams dažus kg varētu nomest, bet neesmu apaļīga, vīrieši nekad nav teikuši, ka esmu resna vai man vajadzētu iet uz sporta zāli.
Vienīgais, kas varētu vīriešiem nepatikt ir mans lielais deguns un apaļā seja. Bet to jau nevaru izmanīt, vienīgi degunam uztaisot operāciju.
Atcerējos frāzi no džeka ar ko tikos pirms laika. Pajautāju viņam joka pēc vai viņš man būtu pienācis klāt uz ielas reālajā dzīvē ja mēs nebūtu iepazinušies aplikācijā. Viņš domīgi novilka - "Nu, nezinu gan..". Pēc tam saruna turpinājās, bet man ap sirsniņu bēdīgi palika ka neesmu tomēr aci piesaistoša, lai man kāds pievērstu uzmanību realitātē.. 😭
14.02.2023 15:24 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Mesija @ 14.02.2023 15:24
Šeit sēž manas draudzenes, tomēr nevēlos, lai viņas mani atšifrē pēc specifiskām detaļām, tāpēc vispārīgi raksturošu.
Uz darbu ģērbjos vienkārši - džemperis un bikses, uz ballītēm kleitas, svārki. Patīk saskaņot apģērbā krāsas.
Uz darbu ejot reti krāsojos, brīvdienās vairāk krāsojos, bet arī nekas pārspīlēts.
Augumā neesmu resna, protams dažus kg varētu nomest, bet neesmu apaļīga, vīrieši nekad nav teikuši, ka esmu resna vai man vajadzētu iet uz sporta zāli.
Vienīgais, kas varētu vīriešiem nepatikt ir mans lielais deguns un apaļā seja. Bet to jau nevaru izmanīt, vienīgi degunam uztaisot operāciju.
Atcerējos frāzi no džeka ar ko tikos pirms laika. Pajautāju viņam joka pēc vai viņš man būtu pienācis klāt uz ielas reālajā dzīvē ja mēs nebūtu iepazinušies aplikācijā. Viņš domīgi novilka - "Nu, nezinu gan..". Pēc tam saruna turpinājās, bet man ap sirsniņu bēdīgi palika ka neesmu tomēr aci piesaistoša, lai man kāds pievērstu uzmanību realitātē.. ?

Tu pati sev patīc? Kā Tu vērtētu savu izskatu no 1-10? Kāda, Tavuprāt, ir Tava odziņa? Tu sev gribētu pieiet klāt uz ielas vai veikalā? Tu sevi pamanītu cilvēku pūlī?
14.02.2023 15:47 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Jāsaka kā ir - ir sievietes, kas jau pēc sejas ir simpātiskas, sejā nekas nav īpaši izlecošs, viss ir proporcionāli. Nekas par lielu vai mazu. Simpātiski.
Visas sievietes, protams, ir lieliskas un galvenais ir pašsajūta par sevi un tas daudz ko arī izsaka, bet nu...visi ir redzējuši vismaz dzīvē vienu sievieti, kas liekas izteikti nesimpātiska pēc sejas. Viņai var būt modeles ķermenis, ļoti izcila gaumes izjūta utml, bet pēc sejas vienkārši nav simpātiska un viss. Tas, protams, nenozīmē, ka kopējais tēls nav glīts, bet tieši seja nav simpātiska un viss. Varbūt šis ir tas gadījums? Ja pēc sejas neesi klasiska skaistule, ieteiktu noteikti piestrādāt pie pārējā - kosmētika, šo to ietonēt, konturēt šo te degunu, piemēram. Matu sakārtojums, krāsa. Gēnus neizmainīt, bet koptēlu noteikti var uzlabot un padarīt gana efektīgu. 👍☺
14.02.2023 15:48 |
 
Reitings 390
Reģ: 31.01.2023
Izskats, izskats...tikmēr dažs labs zirgaģīmis gan miljonāru pamanās noprecēt, gan vēl visādus smalkos 😁
14.02.2023 16:08 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Pilgrim @ 14.02.2023 16:08
Izskats, izskats...tikmēr dažs labs zirgaģīmis gan miljonāru pamanās noprecēt, gan vēl visādus smalkos ?
Vienmēr ir izņēmumi :D
14.02.2023 16:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Molle @ 14.02.2023 15:48
Jāsaka kā ir - ir sievietes, kas jau pēc sejas ir simpātiskas, sejā nekas nav īpaši izlecošs, viss ir proporcionāli. Nekas par lielu vai mazu. Simpātiski.
Visas sievietes, protams, ir lieliskas un galvenais ir pašsajūta par sevi un tas daudz ko arī izsaka, bet nu...visi ir redzējuši vismaz dzīvē vienu sievieti, kas liekas izteikti nesimpātiska pēc sejas. Viņai var būt modeles ķermenis, ļoti izcila gaumes izjūta utml, bet pēc sejas vienkārši nav simpātiska un viss. Tas, protams, nenozīmē, ka kopējais tēls nav glīts, bet tieši seja nav simpātiska un viss. Varbūt šis ir tas gadījums? Ja pēc sejas neesi klasiska skaistule, ieteiktu noteikti piestrādāt pie pārējā - kosmētika, šo to ietonēt, konturēt šo te degunu, piemēram. Matu sakārtojums, krāsa. Gēnus neizmainīt, bet koptēlu noteikti var uzlabot un padarīt gana efektīgu. ?☺

Ja godīgi, laikam nevaru iedomāties, ka būtu redzējusi sievieti, kuras seja man liekas pilnīgi nesimpātiska.
Manā gadījumā visu nosaka koptēls, mati, apģērbs, sejas āda, varbūt arī makeup.
Ir kaut kādas lietas, kas man ne visai patīk, pati savu degunu ar kūkumu nevaru ciest, bet neatminos, ka man kāda dāma ir likusies “nesmuka”, drīzāk vienkārši garlaicīga vai nekopta.
14.02.2023 16:13 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Es būtībā ar savu piemēru varu droši teikt, ka ieliekot darbu sevī var ļoti uzlabot savu izskatu. Man palīdzēja mana labākā draudzene saprast kā to panākt. Viņa bija ļoti aizrāvusies ar stilu un skaistumkopšanu. Vērojot viņu es vispār beidzot sapratu kā to efektu panākt. Savus 30+ izskatos krietni labāk kā 25 gados. Kaut gan man uzmanību vīrieši pievērsa arī tad kad izskatījos sliktāk, ko man grūti izskaidrot kāpēc. Varbūt dēļ sociālajiem skilliem. Un nemeklē sevi vainu. Uzstādi sev mērķi uzlabot savā izskatu visu bez ķirurģiskas iejaukšanās.
14.02.2023 16:18 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Lula @ 14.02.2023 16:13

Ja godīgi, laikam nevaru iedomāties, ka būtu redzējusi sievieti, kuras seja man liekas pilnīgi nesimpātiska.
Manā gadījumā visu nosaka koptēls, mati, apģērbs, sejas āda, varbūt arī makeup.
Ir kaut kādas lietas, kas man ne visai patīk, pati savu degunu ar kūkumu nevaru ciest, bet neatminos, ka man kāda dāma ir likusies “nesmuka”, drīzāk vienkārši garlaicīga vai nekopta.

Tas ir arī gaumes jautājums, protams. Kas kuram liekas skaists.
14.02.2023 16:35 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Pēc apraksta esmu Tev diezgan līdzīga 😅 vienīgais man nav dažu lieku kg, toties ir dažas citas iezīmes, kuru dēļ mani nekādi nevar nosaukt par skaistu
Nevaru teikt, ka man trūktu uzmanības, tāpēc esmu droša, ka izskats varētu būt 50% no problēmas
Ja staigā ar saskābušu ģīmi, kosmētika un gaumīgs apģērbs nepalīdzēs
Forums Tev var ieteikt tikai to daļiņu, kur virtuali spēj saskatīt, tāpēc efektīvāk būtu, ja tieši pajautātu dzīvē kādam vīrietim😉
14.02.2023 16:54 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Izskats ir svarīgs, bet svarīgāka tomēr, manuprāt, ir pārliecība par sevi, attieksme pret pasauli un apkārtējiem. Cik reizes nav redzēts, ka it kā ne pārāk glīti cilvēki (pēc sabiedrības skaistuma standartiem) ir sabiedrības dvēseles, un cilvēki ap viņiem kā bites spieto. Harisma ir ļoti svarīga, bet es nezinu, vai tas ir kaut kas tāds, ko var iemācīties. Man liekas, galvenais ir iemīlēt sevi, koncentrēties uz sevi un saviem panākumiem, strādāt pie labākās sevis versijas, kas arī iekļauj rūpēšanos par savu ārieni (nav uzreiz jākļūst par instagram modeli, vienkārši atrast apģērbu, frizūru, kosmētiku, kas piestāv), un tad arī cilvēki to novērtēs un pamanīs.
14.02.2023 16:59 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Vēl no svara vide kādā atrodies un kādi vīrieši Tev apkārt, Es piem. nepievēršu uzmanību pat vissmukākajām meitenēm, kur nu vēl komplimentus izteikt..
Es tēloju no sevis noslēpumaino sigma male.
14.02.2023 17:07 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Es pat nezinu vai es ieteiktu šo
Ja pēc sejas neesi klasiska skaistule, ieteiktu noteikti piestrādāt pie pārējā - kosmētika, šo to ietonēt, konturēt šo te degunu, piemēram. Matu sakārtojums, krāsa.

Cik esmu dzīvē redzējusi konturētas sejas, meitenes vnk izskatās dubļainas. Un tā konturēšana labi izskatās tikai noteiktos leņķos un apgaismojumos. Īpaši slikti izskatās, ja dāma nedaudz pagriežas, un visā krāšņumā redzama tā ''ēna'' uz apaļa kāmja vaiga. Ar matu krāsošanu arī daudzas savus matus padara par sausām pakulām, bet nezinu, varbūt vīrieši to neievēro. Manuprāt labāk ar smiņķi ļoti neaizrauties, vismaz ne šādā virzienā. Bet dabūt labu augumu (sports), labu ādu, spīdīgus matus, uztaisīt smuku frizūru, sievišķīgāk saģērbties, nu un mazliet uzkrāsoties (nemēģinot mainīt sejas formu ar konturēšanu utt.) - tas daudz ko var uzlabot. Iespējams ka neproti flirtēt, tāpēc arī randiņojot nekas īpaši neveidojas. Bet ar šo arī nevajag pārspīlēt.
Uz darbu ejot reti krāsojos

Ja strādā kādā restorānā, tad var darīt, ko grib, bet nopietnākos darbos, manuprāt, tas ir tikai pareizi un acīmredzami meklēties darbā ir nevietā.
14.02.2023 17:26 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Bet vispār man šķiet, ja cilvēki ir godīgi pret sevi, tad paši sev var uz šādiem jautājumiem atbildēt. Forumā pēc vispārīgiem ''svars it kā ok'', ''ģērbjos it kā ok'', ''izturos it kā ok'' aprakstiem neviens neko īpaši nepateiks.
14.02.2023 17:47 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
No Tava rakstītā noprotu,ka esi iepazinusies tikai virtuāli? Vai apmeklē kādus publiskus pasākumus, draugu pasēdēšanas utt?
14.02.2023 17:53 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
greece @ 14.02.2023 17:47
Bet vispār man šķiet, ja cilvēki ir godīgi pret sevi, tad paši sev var uz šādiem jautājumiem atbildēt. Forumā pēc vispārīgiem ''svars it kā ok'', ''ģērbjos it kā ok'', ''izturos it kā ok'' aprakstiem neviens neko īpaši nepateiks.
Uzrakstija jau godīgi ka seja nesimpātiska.
14.02.2023 18:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!