Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nekad nav pievērsta uzmanība no vīriešu puses

 
Reitings 3
Reģ: 14.02.2023
Sveikas! Šodien rādās pārdomas par virsraksta tēmu. Tuvojas lēnām 30 un sapratu, ka nekad reālajā dzīvē neviens vīrietis nav vēlējies ar mani iepazīties - nav uzsācis sarunu, flirtējis vai vēlējies ko izmaksāt.. Visas iepazīšanās līdz šim ar vīriešiem ir bijušas ar aplikāciju palīdzību, sekmes viduvējas. It kā nav noticis nekas briesmīgs, bet sajutos kā neglīta neveiksminiece.. Tik ļoti gribās, lai iepazīšanās notiek dabiski kā visiem cilvēkiem, bet liekas, ka esmu neredzama vai arī tiešām neglīta. Attiecības vēlos, tāpēc vēlos saprast, kur ir problēma. Varbūt kādai ir reāli ieteikumi lai es beidzot pievērstu vīriešu uzmanību? 🙃
14.02.2023 12:29 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Izskats ir svarīgs, bet nav svarīgākais. Būtiski ir tās kāda esi kā personība, kāda ir tava enerģija. Cilvēkus piesaista harizmātiski un pašpārliecināti cilvēki. Varbūt ir vērts sākt strādāt ar sevi, novērst negatīvās domas par savu izskatu, neveiksmēm.
19.02.2023 10:04 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Man šķiet, ka attiecībā uz tiem zirgaģīmjiem, kas pamanās noprecēt bagātniekus, dažreiz nostrādā tieši netveramās lietas - harizma, šarms, personības valdzinājums. Tieši tāpat kā noteikti katra ir redzējusi vismaz vienu cilvēku, kurš nebūt nav izteikti simpātisks, bet kad ienāk telpā, visi ap viņu salīp kā mušas. Tas ir tas personības spīdums, ko ir vērts sevī izkopt - smaids, atvērtība, inteliģence, ieinteresētība, zinātkāre, pašcieņa (un tieši pašcieņa, nevis augsts pašvērtējums vai izteikta sevis mīlēšana), sirsnība. Būtībā tas ir īpašību kopums, kas var nesimpātisku cilvēku darīt pievilcīgu un patīkamu.
Centies būt tāda, lai, kad tu ieej telpā, tu to izgaismo ar savu klātbūtni. Un noteikti nenāks par ļaunu piestrādāt pie izskata, piešķirot tam oriģinalitāti.
17.02.2023 09:30 |
 
Reitings 226
Reģ: 03.07.2015
Izskats ir primārais, kas piesaista, bet gan jau katrs mēs varam nosaukt glītas, bet diezgan stulbas un tukšas sievietes. Redzēju nesen interviju ar vienu pašmāju slavenību, kura nesen šķīrusies. Pat tumši nokrāsotie mati nespēj noslēpt šo milzu stulbumu, prastumu un izglītības trūkumu.
16.02.2023 18:03 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ja par lieko svaru, tad modes, tievēšanas un dažu citu industriju uzņēmējiem ir izdevies iestāstīt vājajam dzimumam (ne pilnībā, protams), ka būt apaļīgai ir neglīti, kam pateicoties, ļoooooti daudzi uz šīs planētas pelna naudu. Izskats, bez šaubām ir galvenais, tomēr, sākoties pubertātei puišiem sāk rādīties sapņi ar orgasmu galarezultātā, un tas, ko viņam tur rāda, arī ir tas "izskats", uz kuru attiecīgais vīrietis dzīvē pavilksies. Pilnīgas muļķības ir tas, ka visiem vajag tikai tievās, glītās, utt. Pirmais, kam pievērš uzmanību, var būt viena vai dažas pat sīkas nianses (zobu izskats, rokas, tumši mati, mazas krūtis, brilles, kažoks, gari zābaki, matu sakārtojums, vasarraibumi, utt.), jo tas atbilst konkrētā vīrieša slēptajai seksualitātei.
Kas attiecas uz autori, drīzāk būtu, iespējams, jādomā, kā viņa uzvedas, kādus signālus sūta izplatījumā, atrodoties publiskā telpā. Ja tur ir viens vienīgs "Esmu pašpietiekama, man neviens nav vajadzīgs", tad nav arī ko brīnīties, ka nekur neviens neaicina.
16.02.2023 16:20 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Jāņem vērā arī ka vīrieši vairs nav tādi kā filmās rāda. Neskries vairs neviens tev uz lidostu pakaļ, nakts vidū pie durvīm tikai strenči klauvēsies un nāksies vien pašai sev rakstīt pa vēstulei dienās. Izmirusi suga tādi veči, tagad palikuši tikai alfa males - Andrew Tate fani. Jau iepazīstoties domā - būsi vienas nakts sakars vai mājas kalpotāja un pakļāvīgā zostiņa.
Top es saku no tā ko redzu sev apkārt, nesaku ka visi - bet pamatīga daļa.
16.02.2023 16:15 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Braucuuzņujorku @ 16.02.2023 08:50
Es domāju necenties ne ar vienu iepazīties ne kur. Vienkārši izbaudi savu laiku, pilnveido sevi, aizej palutini sevi ar sejas masāžu utt. Labāk būt vienam un laimīgam, nevis ar kādu lohu un sačakarēt gan savu mentālo veselību, gan fizisko no apēstajiem nerviem. Ja sanāks tad tava dvēseles puse pati atnāks, jau esi normālā vecumā lai saprastu kas ir tavā dvēseles puse un kas ir tava sliktā karmas atmazgāšana?. Šitais bijušajām komunisma tautām baigi ir raksturīgi, lai tikai ar kādu būtu kopā. Man piemēram māsīca dzīvo Amerikā, 29 gadi un neviena nav un nemeklē tīšuprāt. Saka ka ja būs tad būs ja nē tad nē. Un viņa ir skaista meitene.
pilnīgs stulbums. Kāds sakars, lai sieviete savos labākajos dzīves gados sevi mierinātu, ka viņai nav neviens jāmeklē. Cilvēki ir radīti, lai butu mīlēti un būtu kopā nevis tēlotu, ka neviens nav vajadzīgs.
Tagad sēdēs un gaidîs kadu kas viņu gribēs? Nu tad 100% ne ar vienu neiepazīsies un neviens arī tādu negribēs kas tēlo no sevis nepieejamo.
Būsim reali šita izdoma- labak bušu viena nekā ar kādu ir prekš tiem kas sev paši nevar atrast kādu
16.02.2023 14:35 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Banāli neveicas. Tu noteikti neesi neglīta, vienkārši neveicas visu apstākļu kopumā.
Meitenes, kuras kaut ko komentē te par izskatu, nu beidziet. Ja tai simpātiskai sejai būtu tāda nozīme, tad, piemēram, tāda kā Mičule noteikti paliktu vecmeitās. 😁
16.02.2023 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 2067
Reģ: 29.01.2009
Annija35 @ 16.02.2023 13:44

Nu nevajag meiteni pie kaut kādiem svešiniekiem sūtīt uz nezināmu vietu.
Kas zin,kas aiz tā profila patiesībā sēž.

Es domāju, ka kā viens, tā otrs ir trollis :)
16.02.2023 14:05 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
gii_star @ 16.02.2023 13:06
https://forums.dieviete.lv/forums/topic/226424-aklais-randins/
Lūdzu, nav par ko!

Nu nevajag meiteni pie kaut kādiem svešiniekiem sūtīt uz nezināmu vietu.
Kas zin,kas aiz tā profila patiesībā sēž.
16.02.2023 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 2067
Reģ: 29.01.2009
https://forums.dieviete.lv/forums/topic/226424-aklais-randins/
Lūdzu, nav par ko!
16.02.2023 13:06 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Es uzskatu, ka meitene ir skaista, ja meitene ir kopta. Visas pārējās nianses ir otra cilvēka gaumes jautājums. Citam patīk īsas, citam garas, citam tievas, citam apaļas utt. Piemēram, man kādus 9 gadus atpakaļ puisis autobusā prasīja telefona numuru un vēlējās iepazīties pat tad, kad es biju par 12kg resnāka nekā esmu tagad, izspūrusi, sasvīdusi, ar 3 somām uz muguras, tirgus botēm, sasmērētiem džinsiem un neuzkrāsojusies. Pieņemu, ka viņu piesaistīja, ka es datorā biju sev ieslēgusi bojeviku skatīties kamēr braucu mājās no augstskolas😁😁😁😁😁 Ir flirtējuši arī kolēģi, klienti darbā un darbinieki iestādēs, kur es gāju saņemt kaut kādus pakalpojumus. Un es neteiktu, ka es esmu kaut kāda baigā skaistule, noteikti nē. Tādēļ es ļoti šaubos, ka problēma ir tieši izskatā. Domāju, ka tu vienkārši neuzturies tādās vietās, kur vīriešiem būtu iespēja piesist kanti + pieņemu, ka savu lomu spēlē arī meitenes aura un tas, ka sieviete sevi nevis kritizē, bet gan mīl, ciena un pieņem sevi un pilnveido sevi tādu, kāda viņa ir, nevis grib sevi pārveidot par kaut ko pilnīgi citu😁
Pamēģini sevi nevis pamainīt, bet nedaudz sakopt. Izveidot sev jaunus sevis mīlēšanas paradumus (netaupi uz sevis). Aizej uz kādiem baļļukiem ar draudzenēm, uz kādu bāru. Es ticu, ka tu esi skaista sieviete, vienkārši tu sevi salīdzini ar citām. Taču tu esi tu un tu tāda es vienīgā. ☺
16.02.2023 13:00 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Es domāju necenties ne ar vienu iepazīties ne kur. Vienkārši izbaudi savu laiku, pilnveido sevi, aizej palutini sevi ar sejas masāžu utt. Labāk būt vienam un laimīgam, nevis ar kādu lohu un sačakarēt gan savu mentālo veselību, gan fizisko no apēstajiem nerviem. Ja sanāks tad tava dvēseles puse pati atnāks, jau esi normālā vecumā lai saprastu kas ir tavā dvēseles puse un kas ir tava sliktā karmas atmazgāšana😀. Šitais bijušajām komunisma tautām baigi ir raksturīgi, lai tikai ar kādu būtu kopā. Man piemēram māsīca dzīvo Amerikā, 29 gadi un neviena nav un nemeklē tīšuprāt. Saka ka ja būs tad būs ja nē tad nē. Un viņa ir skaista meitene.
16.02.2023 08:50 |
 
Reitings 842
Reģ: 07.07.2022
Te tik daudz ieteikumu par un ap izskatu, bet es laikam redzu citu problēmu. Kāpēc Tu domā, ka mūsu laikos vīrieši aktīvi uzrunā un mēģina iepazīties ar sievieti "dzīvē"? Vismaz mans burbulis ar vīriešiem tālāk par uguntiņas emociju pie katra Instagram storija nav tikuši. Reālajā dzīvē 30 gadu laikā mani ir uzrunājuši, ja nekļūdos, tieši trīs puiši/vīrieši ar mērķi iepazīties. Un pilnīgi noteikti manā pieredzē problēma ar šo nav ne izskatā, ne raksturā, ne enerģijā, ne savā apgarotībā. 😁
Facebook un Instagram ziņās ir pilnīgi cita statistika ar lūgumu iepazīties. Secinājums - vīrieši ir kļuvuši ievērojami kautrīgāki un izmanto internetu, lai iepazītos, jo uzreiz var aplūkot bildes, nedaudz iepazīt iekšējo pasauli publicētajā informācijā pirms iepazīšanās.
+++ Pie visa komentāros minētā būtu vērtīgi strādāt jebkurā gadījumā, bet ne dēļ vīrieša - sevis dēļ. Kad varēsi pateikt nevis, ka Tavs izskats "ir ok", bet "izskatos un jūtos superīgi", tad iepazīšanās ar vīrieti kā filmās būs mazākā problēma uz ko tērēt savu laiku un enerģiju.
16.02.2023 08:46 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 21.08.2012
Es ieteiktu nekalpot iedomātiem skaistuma standartiem, cerot izpildīt nosacījumus tam, lai kādam vizuāli iepatiktos. Iepazīties var gan tajās pašās aplikācijās, gan atrodot kādu hobiju, brīvā laika nodarbi. Un pats galvenais - iemīlēt pašai sevi! Bez tā var kraut sev virsū visu, ko grib cerībā vizuāli kādu piesaistīt, bet zemu pašvērtējumu tonālais neaizmālēs.
16.02.2023 00:08 |
 
Reitings 2212
Reģ: 19.05.2022
Es ieteiktu Tev sarunāt randiņu ar stilistu un pastaigāt pa veikaliem, pamērīties, paskatīties, kas piestāv, tad pierakstīties pie laba friziera- stilista un uztaisīt labu frizūru, galvenais- Tev jāatrod pašvērtība. Tev ir kāds hobijs? Varbūt ievies to, piem. skriešana, orientēšanās, cits sports, vai dejas, lekciju apmeklēšana, utt un gūsti tur panākumus, ievies paziņas.
Varbūt apmeklē etiķetes un komunikācijas treniņus. Vārdsakot ej cilvēkos, domā skaidri un pozitīvi.
Es pati ļoti apbrīnoju sievietes, kuras varbūt nav klasiskas skaistules, bet sevi izveidojušas tik interesantas, ar odziņu, ka prieks skatīties.
15.02.2023 23:57 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Vari vēl pastaigāt uz tiem sexy heel dance vai pole dance, ieraudzīt sevi seksīgu papēžos spogulī, gūt pārliecību, ka esi Sieviete ar lielo S. Un viss būs :)
15.02.2023 23:46 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Un aizmirsti, ka tev tur tas un šitas izskatā nebūtu tā.. tu esi tu, un tu esi īpaša. Vienkārši rūpējies un lutini, lolo sevi, izcel to labāko un galvenais - patīc pati sev. Nekam citam nav nozīmes, tu esi viena vienīga un īpaša. Punkts. Nekam citam nav nozīmes, un viennozīmīgi tu esi foršu attiecību vērta. Ja tu labi gatavo, vispār esi sieviete dieviete 90% vīriešu acīs :D Ja tu satiekoties pateiksi, ka mīli gatavot un tev labi sanāk, uhhh... sirdis kusīs :D Es tā dažreiz paskatos apkārt, cik daudz tādas sievietes ne manā gaumē ir ar superīgiem vīriešiem laimīgās attiecībās, kamēr es tāda it kā pa pusei smuka, bet ne savā galvā, esmu uzdūrusies tikai uz lošiem un daudz labprātāk beigu beigās esmu viena.
15.02.2023 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Nuuu... izskats ir forši, bet galvenais ir tas, kā tu pati jūties. Es pati par sevi nezinu, ko domāt, vai esmu vai neesmu smuka vai skaista, ir daudz kompleksu, bet ir tās labās dienas, kad tu sapucējies, uzvelc īsto apģērbu, izej no mājas pacilātā garastāvoklī, un tad ir tā, ka ir arī uzmanība no random vīriešiem. BET nu tie tomēr reti būs sakarīgi cilvēki, jo tomēr pamēģini iekāpt vīrieša kurpēs - kādiem faktoriem ir jāsakrīt, lai tu uzdrošinātos pieiet klāt pilnīgi svešai sievietei un saņemtu potenciāli atraidījumu, ignoru vai niknu skatienu? Pirmkārt, vīrietim pašam tajā brīdī ir jābūt noskaņojumā vai ar brīvu laiku. Tāpat reakcijas var būt dažādas, un vīrietim tomēr ir būtiski just kaut kādu mikromājienu no sievietes puses.. jo arī viņiem ir bailes un arī viņi visi nav alfas, kas zina, ka dabūs visas.. dažreiz tas ir tikai enerģētiskā līmenī, kad tu pati jūties atraktīva, tad arī tas svešinieks sajūt to impulsu, un ir gatavs riskēt. Ja tu esi auksta zivs ar norūpējušos skatienu zemē, vīrietis diezvai gribēs riskēt, jo visdrīzāk aukstums liecina vai nu par sievietes nevēlēšanos kontaktēties, varbūt attiecībām, varbūt sliktu noskaņojumu, un tātad, nekas tur nesanāks.
Kad tu izej no mājas ar tādu siltuma sajūtu sevī, mīlestību pret sevi, tad tas siltums staro arī esot uz ielas vai pasākumos. Un tas ir patiešām pievilcīgi :) Man ir draudzene, nu kura man totāli neliekas simpātiska (ārprāts, es jūtos ļoti stulbi to sakot), BET viņa jūtas totāli seksīga, totāli forša un totāli gudra, un atvērta visiem un visam. Un tie biklie vīrieši ne vienmēr ir tie sliktākie, tāpēc viņi uzdrošinās pievērst uzmanību tieši tādai - foršai un atvērtai, jo tas viņiem pašiem liek justies labāk..
Gari sarakstīju un varbūt bezsakarīgi, bet rezumē.. mīli sevi, un kutlivē sevī to sievišķīgo šarma enerģiju, to var attīstīt. :)
15.02.2023 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 1364
Reģ: 13.02.2009
Visus komentārus nelasīju, bet lai arī vīrieši mīl ar acīm un izskats nav mazsvarīgs, es teiktu, ka svarīga ir harizma. Kā Tu sevi pasniedz, ko un kā runā, kā izturies. Tas ir daudz svarīgāk kā jauna somiņa :)
Par vizuālo, varbūt pamaini matu griezumu, stilu un visas proporcijas kļūs harmoniskākas? Ja ir liekie kg, kas pašai traucē, tad sāc kustēties un iemīli sevi - pats svarīgākais ir patikt sev pašai jau vispirms! ;)
15.02.2023 22:07 |
 
Reitings 846
Reģ: 18.01.2023
aphoria @ 15.02.2023 19:38
Sievietēm deguns izskatā noteikti spēlē lielāku lomu nekā vīriešiem. Iespējams gan vainīgs nav deguns, bet gan augšžoklis/apakšžoklis. Iespējams ortodontists ir sačakarējis tavu seju ar breketēm/zobu izraušanu.
Ir jau vairākas vietas internetā, kur var paprasīt svešiem cilvēkiem, lai novērtē tavu seju, bet apdomā labi - varbūt labāk nezināt.

Piekrītu, ka nozīme ir harizmai un personībai. Pazīstu sievieti, kura pēc šīs shēmas atbilst "witch". Kad pirmoreiz viņu ieraudzīju, teikšu godīgi, nodomāju, ka viņa ir diezgan neglīta. Bet kad es iepazinu, nu ļoti patīkams cilvēks, superīga personība. Viņa diemžēl arī ir viena. Bet ir bijusi attiecībās. Bet zinot viņas personību, man viņa ļoti patīk un vairs arī nemaz neliekas tik neglīta.
15.02.2023 21:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits