Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saapio bankrots?

 
Reitings 59
Reģ: 14.09.2022
Sveikas , kas notiek ar Saapio ? Ārprāc !! Es esmu tajā skaitā , kas nedabūja savu sūtījumu jau no augustaa !!! Kādas ir jūsu domas ? Rakstīju PTAC , bet tur laikam viss ir slikti un visi iet uz policiju rakstīt iesniegumu un naudu neviens atpakaļ nedabūs. Briesmīgi
13.02.2023 15:58 |
 
Reitings 3989
Reģ: 23.08.2022
es biju pārsteigta, ka tur viss tā nogājis pa burbuli.
kādreiz sūtīju produktus, tiešām patika, labs serviss, ātra piegāde u.c. daudz reklamējās, sadarbības utt
tieši kaut kad vasarā gribēju pasūtīt un ieraudzīju laikam šeit, ka bija izveidota tēma, palasīju, pēc tam palasīju sūdzības un jā... vispār nelikās kopā ar kādreizējo labo pieredzi.
13.02.2023 16:03 |
 
Reitings 8678
Reģ: 06.07.2022
Es par to Saapio iedomājos pēc tam, kad noskatījos krievu jūtūberes Katya Konasova video par "Insgagrama brendiem". Faktiski attapīgi ļautiņi paņem dajebkādu substanci, uzbliež plašu PR, izmantojot slavenas influenceres un tirgo nost tos kaut kur garāžās radītos un smuki iepakotos produktus. Šiem IG zīmoliem raksturīgi, ka nav vērā ņemama ražotne ar juridisko adresi, nav sava veikala, viss bizītis kruķās tikai pa soctīkliem. Latvijā viņu pirms pusotra gada aizgūtnēm reklamēja Sana Timma un citas, bet gali ved uz to pašu bēdīgi slaveno "Inch", kas ar saviem zābakiem apjāja te visus un beigās bēga arī no PTAC soda. Droši vien tie paši "uzņēmēji" arī ar šito visus apjāja.
Visi tie kolagēni, krēmi un kas tur vēl bija – nu tak elementāri nopērkami lielos daudzumos Ķīnā, tiem nav nekāds sevišķais sastāvs. Indīgi jau nav, bet nu nav arī savas cenas vērti. Tas viss bija tikai zīmola haips. Tagad nekur nekādas reklāmas vairs nemana, vai ne?
13.02.2023 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
Armaņeva bija lielākā fane.
13.02.2023 16:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
EmilijaArm @ 13.02.2023 16:12
Es par to Saapio iedomājos pēc tam, kad noskatījos krievu jūtūberes Katya Konasova video par "Insgagrama brendiem". Faktiski attapīgi ļautiņi paņem dajebkādu substanci, uzbliež plašu PR, izmantojot slavenas influenceres un tirgo nost tos kaut kur garāžās radītos un smuki iepakotos produktus. Šiem IG zīmoliem raksturīgi, ka nav vērā ņemama ražotne ar juridisko adresi, nav sava veikala, viss bizītis kruķās tikai pa soctīkliem. Latvijā viņu pirms pusotra gada aizgūtnēm reklamēja Sana Timma un citas, bet gali ved uz to pašu bēdīgi slaveno "Inch", kas ar saviem zābakiem apjāja te visus un beigās bēga arī no PTAC soda. Droši vien tie paši "uzņēmēji" arī ar šito visus apjāja.
Visi tie kolagēni, krēmi un kas tur vēl bija – nu tak elementāri nopērkami lielos daudzumos Ķīnā, tiem nav nekāds sevišķais sastāvs. Indīgi jau nav, bet nu nav arī savas cenas vērti. Tas viss bija tikai zīmola haips. Tagad nekur nekādas reklāmas vairs nemana, vai ne?

Interesanti par Inch, kaut kad meklēju info, kāpēc viņiem viss nogāja tik greizi, bet saistību ar Saapio palaidu garām.
Par Inch vienlaikus gan žēl gan dusmas, bija stilīgi apavi, bet to briesmīgo klientu servisu nesaprotu.
13.02.2023 17:07 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Daudzi vēršas VP arī es! Uzsāk procesu un? Maksātnespēja tur jau ieslēgta, bet visvairāk šokē ka sortimentu vēl interneta veikalā tirgoja, kaut jau kantoris ciet. Riebjas tagad sana timma , kas cēlās un krita par sapibo, bet nu pa naudu kaut vai sūdu iegrūdīs. Zaudēju 79e!
13.02.2023 18:45 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Nezināju, ka šiem viss pa burbuli aizgājis. Jo produktus joprojām var e-veikalā "itkā" nopirkt.
Labi, ka neuzķēros.
13.02.2023 22:07 |
 
Reitings 44914
Reģ: 30.01.2023
Jekaterina Valdmane arī reklamēja. Kolagens nereāli pārcenots. Pati pērku Iconfit.
13.02.2023 22:24 |
 
Patīk
Reitings 2987
Reģ: 09.08.2016
Locci Evelīna katru nedēļu reklamēja Double Power kolagēnu. Klusums. Kolagēns arī laikam vairs nav aktuāls. :D
14.02.2023 08:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mc.Queen @ 14.02.2023 08:04
Locci Evelīna katru nedēļu reklamēja Double Power kolagēnu. Klusums. Kolagēns arī laikam vairs nav aktuāls. :D

rēcīgi, bija viens brīdis, kad likās, ka visas dzer Saapio vai citu kolagēnu. Laikam apnika :D
14.02.2023 09:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits