Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izpalīdzēšana

 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Sveikas.
Lieta sekojoša. Strādāju darbā, kas atrodas aptuveni stundas gājienā no mājām. Darbs sākas ļoti agri - sešos no rīta. Pa cik vel neesmu sakrājusi naudu savam auto, es pārsvarā uz darbu braucu ar kolēģiem, kuri tepat arī dzīvo. Dotajā brīdī ir Ziemassvētku laiks un kolēģi, kuriem ir bērni, paņēmuši atvaļinājuma dienas. Pa cik manam partnerim ir auto, vakar minēju, ka vajadzētu mani izručīt uz divām dienām, jo nav kas aizved. Turklāt zinu, ka tās divas dienas viņam nav darba dienas, jo tad viņš uz darbu ceļas vēlāk nekā es un neprasītu. Uz ko sekoja atbilde - " Kapēc man vajadzētu celties piecos no rīta un vest tevi uz darbu?" Es paliku mazliet apmulsusi un dusmās noteicu "Jo cilvēki attiecībās viens otram palīdz. Bet pa cik man nepatīk kādam justies parādā, es pati aiziešu."
Minēšu, ka mums nav bijuši ne strīdi vai kādi aizvainojumi, lai viņš kaut kādā veidā censtos man atriebt vai kā tamlīdzīgi. Esam kopā 3 gadus. Sarunai nebija turpinājuma, gāju gulēt, jo šodien darba diena. Bet pie sevis nodomāju "Un kāda velna pēc man šodien savā brīvdienā bija jāgatavo viņam ēst, jo viņš paprasija? Turklāt vel jāieliek līdzņemšanai uz darbu?" Laikam cilvēki esot kopīgās attiecībās vienkārši tā dara.
Vai arī es esmu tā, kura īsti kaut ko neizprot?
Kā jūs rīkotos?
Kā jums tas izskatās no malas?
22.12.2022 04:19 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
SantaBarbara @ 28.12.2022 14:40
Šie te kungi vispār paši ir attiecībās ar tām 24-30 gadigajām sievietēm ,kas ir bez bėrniem ,veiksmīgas ,skaistas un gudras ? Vai tikai sapnjo par kaut kadiem saviem iedomu standartiem ,kam paši nemaz nevelk līdzi un realitātė vienīgā sieviete ko ikdienā satiek ir mamma?
Saprotu es te ,kā slikts darijums sēžu sieviešu forumā pēc 30 nevienam nevajadzīga…
Bet Jūs ?Vai Jums jau ir tā sieviete 10 out of 10 pie sāniem vai tikai turpinat sapnot pat neaizsniedzamo?

Un ar ko tas atšķirtos no tām, kas te sapņo par veiksmîgajiem uzņēmējiem, ar kā minimums vismaz Latvijas 3k algu, kas uzturēs, vizinās tik pa restorāniem, pirks šmotkas, vadās uz kurortiem un vēl ēst šij gatavos, bet pašas īsti neko pretī kā tikai “caurumu” nevar piedāvāt, un visticamāk arī vizuāli nav nekāds 10nieks ar perfektu figūru?
Nevajag pārspīlēt, neviens neteica, ka esi “slikts darījums”, ja pārsniedz 30 gadu slieksni. Ir zināmi pietiekami daudz “labu darījumu” arī uz 35 un pat 40 gadiem, tiesa gan liela daļa diemžēl šobrīd aizņemtas. Sliktais darījums tu vari arī būt 20 gados, ja ar galvu nedomā un esi visu dzīvi lidinājusies pa gaisu, kam tagad ir redzamas pagātnes sekas. Bet tagad bļaut, ka “neesi īsts vīrietis” vai esi “nenobriedis vīrietis”, ja nevēlies liekas problēmas, ko tava, bieži vien, nepārdomātā un vieglprātīgā pagātne velk līdz, ir diezgan muļķigi. Tikpat labi var teikt, ja nepavadi visu dienu pie plīts un nepašī māju, tu neesi īsta sieviete.
28.12.2022 16:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Saprotu es te ,kā slikts darijums sēžu sieviešu forumā pēc 30 nevienam nevajadzīga…

Pag, pag, ja tu mēģini citēt, tad vismaz citē to, ko tiešām kāds ir teicis nevis sagrozi vārdus, kas galu rezultātā maina domas būtību. Neviens neteica, ka 30+ ir slikts darījums. Runa bija par to, ka vīrietim kuram NAV bērnu, priekš viņa tas būtu "slikts darījums" tikties ar sievieti, kurai tie ir. Esi tik jauka un nākamreiz pacenties izlasīt kārtīgi :)
28.12.2022 14:51 |
 
Reitings 21946
Reģ: 18.08.2022
Šie te kungi vispār paši ir attiecībās ar tām 24-30 gadigajām sievietēm ,kas ir bez bėrniem ,veiksmīgas ,skaistas un gudras ? Vai tikai sapnjo par kaut kadiem saviem iedomu standartiem ,kam paši nemaz nevelk līdzi un realitātė vienīgā sieviete ko ikdienā satiek ir mamma😀
Saprotu es te ,kā slikts darijums sēžu sieviešu forumā pēc 30 nevienam nevajadzīga…
Bet Jūs ?Vai Jums jau ir tā sieviete 10 out of 10 pie sāniem vai tikai turpinat sapnot pat neaizsniedzamo?
28.12.2022 14:40 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
GhostGG @ 28.12.2022 14:21

Tā jau nu gluži gan neviens nav teicis. Ja sieviete ir forša un kura rūpējas par sevi un nav galva laika gaitā piedrazota ar muļķībām kā piemēram - "MaN Po, MīLi un PieņEm mAni kāDa eSmU" utt, tad sieviete arī pēc 30 ļoti ātri atrod to, ko meklē. Neatrod tikai tās, kuras "piedāvā" to, ko vīrieši nevēlas, tā nav nekāda reķešu zinātne. Simple as that ?

Nu redz, tomēr kāds pozitīvs vārds!
28.12.2022 14:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tak priekš kam, mēs jau sen no visām diskusijām, kur foruma kungi piedalās, esam sapratušas un pieņēmušas, ka vērtīga sieviete ir 18-30 gadus veca

Tā jau nu gluži gan neviens nav teicis. Ja sieviete ir forša un kura rūpējas par sevi un nav galva laika gaitā piedrazota ar muļķībām kā piemēram - "MaN Po, MīLi un PieņEm mAni kāDa eSmU" utt, tad sieviete arī pēc 30 ļoti ātri atrod to, ko meklē. Neatrod tikai tās, kuras "piedāvā" to, ko vīrieši nevēlas, tā nav nekāda reķešu zinātne. Simple as that 🙃
28.12.2022 14:21 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Aleksandrs @ 28.12.2022 12:23

Bet par saviem Kivičveidīgajiem, instacacām, lupatu tirgonēm un taml. mošķiem gan jums kaut kā neaiziet un varat apdirst gadiem uz tūkstošiem lapu.

Atšķirība ir tāda, ka tas ir jā, stulbi, sekli un debili, bet tomēr izklaidējoši. Šī smadzeņu borēšana jau, goda vārds, kļūst nedaudz apnicīga. Pašiem ne?
Mērķis atrasties sieviešu klaču formā - nest apgaismību sievietēm par viņu nolemtību dzīvē un likt justies max slikti, ja vien neiekrīti noteiktā kategorijā? Bet lieta tāda, ka nevienam no mums gadi nestāv uz vietas.
Jūtu, ka tūlīt būs "bet jūs mums liekat justies max slikti ar savām ne mazāk par 3000 eiro lielajām algu prasībām" utml. Bet es īstenībā tādus komentārus pārāk daudz neredzu, nez, varbūt mana vaina. Protams, te ir dažas dāmas, kas izceļas ar savām noniecinošām domām par vīriešiem, bet tādas tiešām te ir uz vienas rokas pirkstiem saskatāmas. Bet šīs pašas dāmas arī izsakās pretīgi pret visiem, ne tikai vīriešiem. Nu Aldis ir cits stāsts, tas kungs nešķiet cienīgs nevienai.
28.12.2022 13:13 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Aleksandrs @ 28.12.2022 12:23

Bet par saviem Kivičveidīgajiem, instacacām, lupatu tirgonēm un taml. mošķiem gan jums kaut kā neaiziet un varat apdirst gadiem uz tūkstošiem lapu.

Aizgāja nupat, pateicos 🙏
28.12.2022 13:01 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Izlasiju visu diskusiju, baigā putra beigās aizgāja, bet vismaz viedokļu apmaiņa.
Es autori saprotu, jo arī dalu pusi maksājumus. Pilnīgi normāla prakse, manuprāt, ja abi vēlas būt savā ziņā neatkarīgi viens no otra.
Beigās jau viss laikam izskatās ka nokārtojās, bet par to tēmas pieteikuma problēmu jāsaka, ka baigi smuki šitā nav darīt. Bet grūti spriest, jūs paši labāk zinat tās savas attiecības un cik ļoti kam nākas pielāgoties.
Izrunāšanās ir ļoti laba prakse problēmu atrisināšanā. Ja jūs to spējat savā starpā, tad nedomāju, ka ir kaut kas neatrisināms. ;)
28.12.2022 12:27 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Eskimo @ 28.12.2022 11:25

Tak priekš kam, mēs jau sen no visām diskusijām, kur foruma kungi piedalās, esam sapratušas un pieņēmušas, ka vērtīga sieviete ir 18-30 gadus veca bez bērniem, ideāli, ja vēl nevainīga skaistule. Pārējās var iet meklēt tuvāko tiltu, no kura nolekt, lai nav ilgāk jāturpina sava nožēlojamā eksistence.
Lūdzu jau pietiek par šo, mēs visu jau sapratām.

Bet par saviem Kivičveidīgajiem, instacacām, lupatu tirgonēm un taml. mošķiem gan jums kaut kā neaiziet un varat apdirst gadiem uz tūkstošiem lapu.
28.12.2022 12:23 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Aleksandrs @ 26.12.2022 21:59

Bet vismaz ir diskusija, nevis izbeidzas pie 3 atbildēm un ir kaut kāda dažādība, ne tikai NL un kiviču klačas.

Tak priekš kam, mēs jau sen no visām diskusijām, kur foruma kungi piedalās, esam sapratušas un pieņēmušas, ka vērtīga sieviete ir 18-30 gadus veca bez bērniem, ideāli, ja vēl nevainīga skaistule. Pārējās var iet meklēt tuvāko tiltu, no kura nolekt, lai nav ilgāk jāturpina sava nožēlojamā eksistence.
Lūdzu jau pietiek par šo, mēs visu jau sapratām.
28.12.2022 11:25 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Wordrobe666 @ 28.12.2022 03:44

Ari tadiem Viriešiem, kam ir uzražoti 3 bērni, bet nedzivo kopa ar berniem, tadam puse algas aiziet alimentos, nafig tādu, un tad sakas cikstesana, es nevaru izmaksāt restoranus kafejnicas, izklaides, jo visa alga aiziet alimentos, jeb par paradiem.
Ja tadam virietim alga ir 600-800€ tad nekas spidošš tur nebus, nerunajot jau par minimalajam algam. ?

Kāda minimālā, kādi 600 - 800€, kaut ar 0 bērniem, te tak gandrīz neviena džekam zem 3 tk vispār pat virsū neskatoties, kaut pašām plika pakaļa vai knapi tos 600€ sagrabina, par šo ir bijušas diskusijas.
28.12.2022 07:25 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Miuce @ 27.12.2022 11:16
Un kāpēc vecim bez bērna būtu jāgrib sieviete ar bērnu. Ja es tagad meklētu jaunas attiecības, večiem ar bērniem, ietu ar līkumu, jo man pašai nav bērnu. Nafig man būtu jāvāc svešs sīkais - jābaro, jāvadā, jāģērbj utt, plus lielākā daļa vīrieša algas aizietu sīkajam. Vēl būtu mūžīgās peripētijas ar bērna māti - kas, kur, kad, ko cikos. Nekādas kvalitatīvas atpūtas vai ceļošanas divatā nebūtu, jo sīkais būtu līdzi uz kakla, vai nu slims vai nu vēl kas. Pie velna tādu nelaimi. Nez kāpēc te uzskata, ka bezbērnu vīriešiem būtu jākrāmējas ar svešiem bērniem. Viņiem ir visas tiesības tos negribēt.
Tikai to Alda muldēšanu, lai tiktu pie seksa, es nesaprotu, esi tās ubags, ka prostitūtām nevari sagrabināt?

Ari tadiem Viriešiem, kam ir uzražoti 3 bērni, bet nedzivo kopa ar berniem, tadam puse algas aiziet alimentos, nafig tādu, un tad sakas cikstesana, es nevaru izmaksāt restoranus kafejnicas, izklaides, jo visa alga aiziet alimentos, jeb par paradiem.
Ja tadam virietim alga ir 600-800€ tad nekas spidošš tur nebus, nerunajot jau par minimalajam algam. 😒
28.12.2022 03:44 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Un kāpēc vecim bez bērna būtu jāgrib sieviete ar bērnu. Ja es tagad meklētu jaunas attiecības, večiem ar bērniem, ietu ar līkumu, jo man pašai nav bērnu. Nafig man būtu jāvāc svešs sīkais - jābaro, jāvadā, jāģērbj utt, plus lielākā daļa vīrieša algas aizietu sīkajam. Vēl būtu mūžīgās peripētijas ar bērna māti - kas, kur, kad, ko cikos. Nekādas kvalitatīvas atpūtas vai ceļošanas divatā nebūtu, jo sīkais būtu līdzi uz kakla, vai nu slims vai nu vēl kas. Pie velna tādu nelaimi. Nez kāpēc te uzskata, ka bezbērnu vīriešiem būtu jākrāmējas ar svešiem bērniem. Viņiem ir visas tiesības tos negribēt.
Tikai to Alda muldēšanu, lai tiktu pie seksa, es nesaprotu, esi tās ubags, ka prostitūtām nevari sagrabināt?
27.12.2022 11:16 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
pradacandy @ 26.12.2022 21:41
Tak tēmas autori draugs tomēr aizveda uz darbu un viss kārtībā.
Kāda bezsakarā te pērties par sievietēm pēc 30 ar bērniem ?

Bet vismaz ir diskusija, nevis izbeidzas pie 3 atbildēm un ir kaut kāda dažādība, ne tikai NL un kiviču klačas.
26.12.2022 21:59 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
pradacandy @ 26.12.2022 21:41
Tak tēmas autori draugs tomēr aizveda uz darbu un viss kārtībā.
Kāda bezsakarā te pērties par sievietēm pēc 30 ar bērniem ?

Tapēc, ka te ielien veči, kuri nīd kaut ko par sievietēm ar bērniem. Tas nav novērojams tikai šajā diskusijā.
26.12.2022 21:55 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Tak tēmas autori draugs tomēr aizveda uz darbu un viss kārtībā.
Kāda bezsakarā te pērties par sievietēm pēc 30 ar bērniem 😁
26.12.2022 21:41 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.11.2022
Aleksandrs @ 26.12.2022 20:42

Tu laikam pati bērnībā esi pret to izlietni atsitusies, jo izprast lasīto diezko neizdodas, autore pati šo salīdzinājumu izteica, es tikai pārfrāzēju viņas vārdus.

Te vispār daļa neķer laukumu.
26.12.2022 21:20 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
amsterdama @ 26.12.2022 19:56
Sieviete ar bērnu =dzīvoklis ar novemtām tapetēm? Tevi bērnībā nav situši ar galvu pret izlietni??

Tu laikam pati bērnībā esi pret to izlietni atsitusies, jo izprast lasīto diezko neizdodas, autore pati šo salīdzinājumu izteica, es tikai pārfrāzēju viņas vārdus.
26.12.2022 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Aleksandrs @ 26.12.2022 14:33

Var jau teikt, ka staigājošā problēma ir kas uztaisa un pamet, bet pie kā tad ir vainīgs jaunais partneris, kam ar šīm “problēmas sekām” tagad būtu jāsadzīvo? Ko viņš ir noziedzies? Viņš tad labāk izvēlas tādu, kam nav šo “seku”, un ar ko var mēģināt izveidot sev pilnvērtīgu ģimeni.
Jeb Taviem vārdiem, ar ko jaunais īrnieks ir vainīgs pie tā ka tapetes ir novemtas un ar tām viņam tagad būtu jāsadzīvo? Viņš labāk īrēs kur tapetes būs tīras un smukas, ne tā?
Sieviete ar bērnu =dzīvoklis ar novemtām tapetēm? Tevi bērnībā nav situši ar galvu pret izlietni?😠
26.12.2022 19:56 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Aldis15 @ 26.12.2022 16:16
Manā pieredzē sievietes pašas pirmajā randiņā dod ziņu par bērna esamību.
Atbildod uz jautājumu, man svešs bērns nav šķērslis ja man viņš nav jāuztur/jātbild par viņu.
Es parasti meloju sievietēm 1 randiņā vai sarkastē - stāstu ka viņas bērns noteikti nav problēma.

Nu ja nemelos, ka berni nav problema, tad pie seksa netikt,ko tik nav gatavi melot, darīt.
26.12.2022 19:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits