Ko jūs vēlētos saņemt Ziemassvētkos?

 
Reitings 23
Reģ: 29.03.2022
Hei! Varbūt jūs varētu padalīties, ko jūs vēlētos saņemt Ziemassvētkos? Būtu forši, ja norādītu arī savu vecumu.
Ziemassvētkus svinēsim pie mana drauga ģimenes, kurus pazīstu nedaudz vairāk kā pusgadu. Sveiksim viens otru, tātad mums jāsagatavo dāvaniņa drauga mammai, tētim, māsai (pāri 30 gadiem) un māsas vīram. Tā kā viņi nav, kā teikt, sveši cilvēki, bet tomēr vēl arī tik ļoti nepazīstu, nevēlos uzdāvināt kko basic, bet tā, lai dāvanas saņēmējs tiešām priecātos to saņemt. Draugs šajā brīdī nepalīdz, jo dāvanu dāvināšana viņam sagādā tiešām lielas galvassāpes... 😀 Piemēram, sievietēm jau vienmēr var uzdāvināt kaut ko no kosmētikas, ķermeņa kopšanas līdzekļiem, bet šajā gadījumā laikam gribētos kaut ko interesantāku, lai rada sajūtu, ka vairāk piedomāts, vairāk meklēts un ir bijusi lielāka iedziļināšanās. Protams, arī tos pašus ķermeņa kopšanas līdzekļus, ja vēl labas firmas, varētu būt forši saņemt, bet šajā gadījumā par to izlēmām, ka dāvināsim, ja nebūsim atraduši ko citu. Draugs ir arī pret dāvanu kartēm. Īpašu hobiju vecākiem un māsas ģimenei nav.
Varbūt varat padalīties, ko jūs vēlētos saņemt dāvanā un varbūt zināt arī ko jūsu mammas, tēti, māsas, brāļi (šeit laikam būtu svarīgs vecums) vēlētos saņemt?
Arī dažas idejas no manas puses, varbūt kādai noder: kāda rotiņa/dāvanu karte rotu veikalā, labs vīns, elektriskā zobu birste, Olaplex matu kopšanas līdzekļi, pašattīstības plānotājs, sejas masāža/kosmetologa apmeklējums, sporta zāles abonaments, tāpat man arī patiktu saņemt, piemēram, dāvanu karti kādā lielā tirdzniecības centrā, jo tad pati varu izvēlēties, bet mazāk priecātos par kādu restorānu apmeklējumu, ēdamām lietām, spa.
15.12.2022 14:42 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Tu pati uzrakstīji, ka viņi vēl nav tik labi iepazīti, tas nozīmē, ka tev jāpiezemē savu vēlmi dāvināt izcili atlasītas dāvanas. Uzdāvināsi tādas pēc pāris gadiem. :)
Ieteiktu vecākiem dāvināt kopīgu dāvanu, svinīgi iepakotu ēdamo delikatešu grozu. Māsai ar vīru arī kopīgu dāvanu karti Stockmann.
Man labākā dāvana Ziemīšos būs, ja pasūtītais pūriņš zīdainītim atnāks laicīgi un nevajadzēs par to vairs lauzt galvu. :D
15.12.2022 16:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Globuss @ 15.12.2022 16:12

Jauki!
Būtībā, Tu viņiem esi potenciālā vedekla.
Hmm, pie Latgales keramiķiem ir skaistas lietas. Var apzvanīt un aizbraukt uz kādu cepli. Tur ir tādas lietas, ko veikalā neatradīsi. Kāds skaists trauku komplekts vai podnieku darināts grezns svečturis.

Jā vispār keramika arī ir super. Man šķiet, ka nesen vēl Kalnciema kvartālā bija keramiķu tirdziņš, varbūt vēljoprojām ir
15.12.2022 17:07 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Te jau ir daudz labu ideju. Protams Tu vēl nezini, kas kuram patīk, tāpēc neiespringsti uz super puper individuālām dāvanām. Domāju, ka draugs Tev palīdzētu pastāstīt kas kuram garšo/patīk vai nē. Piemēram, manās mājās daži vīni jau pacietīgi stāv plauktā jau padsmit gadus. Manuprāt, Ziemassvētki ir ideāls laiks, lai uzdāvinātu kaut ko neikdienišķu.
Šogad kaut kā nealkstu saņemt dāvanas, taču liktos forši saņemt kādu interesantu dāvanu karti /laikam Lieliska dāvana ir visādas interesantas aktivitātes/, kosmetaloga apmeklējums vai Laserdog apmeklējums.
Nepatiktu saņemt krāmus, pat ja tā ir vissuperīgākā un retākā keramika, izņemot praktiska pielietojuma trauku komplektu vai lielu bļodu /ko starp citu var uzpildīt ar augļiem un citiem našķiem/. Kosmētikas dāvināšana, it īpaši citai sievietei, ir katastrofa, ja vien nav kas tāds, par ko ļoti fano. Ņemot vērā, ka man ir 22 gadi, nezinu, vai smēlies kādu piemērotu ideju 😅
15.12.2022 18:23 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Es arī par keramiku nepriecātos, par porcelānu varbūt, bet tā mums mājās visi trauki ir lielos komplektos un nepatīk, kad ir kaut no "citas operas".
Ieteiktu padomāt nevis, ko pašai patīk vai nepatīk saņemt, bet kas saņēmējam patiktu. Man vajadzēja gadus, lai izprastu šo konceptu, un tagad protu arī uzdāvināt to, kas pašai besī, bet ko saņēmējs 100% grib.
15.12.2022 18:43 |
 
Reitings 2367
Reģ: 06.11.2021
Es priecātos par kādu grāmatu,sveci,zeķēm,augli. Negribētu neko no kosmētikas, ne pasākuma biļetes.. man 31. I`m old soul.
15.12.2022 19:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
njaa ar to keramiku laikam var nošaut greizi. Man nenormāli patīk gaumīgi Latviešu darinājumi, nu tādi moderni trauki nevis tā kā pirms 15 gadiem. Bet nu lūk, man likās, ka visiem tādi patiks, bet ir cilvēki, kam cita veida trauki mājās. :D
15.12.2022 20:15 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Mūsdienu keramika ir ļoti skaista.
Jāņuzāles visskaistāk izskatās glazētās māla krūzēs. Vogulu melnā keramika ir iecienīta daudzviet ārpus Latvijas. Japāņi ģībst no mūsu skaistajiem māla traukiem.
Latvijā ir arī inovācija saldumu jomā: konfektes ar kukaiņu pulvera pildījumu. 🤭 Oriģināla dāvaniņa. Ņamm.
15.12.2022 20:35 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Vaebut kādu kopīgu aktivitāti visiem? Kādu meistarklasi, atpūtu pie dabas vai jebko citu. :))
15.12.2022 20:52 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.11.2022
Es priecātos par vilnas zeķēm + šokolādi + piparkūkām, bet te tādas dāvanas laikam nederēs. Esmu dāvinājusi gleznas, bet kā jau te raksta, ir jāzina cilvēka gaume, un tagad Tu to nezini. Piekritīšu tām, kas raksta, ka tagad īpaši necepies. Nāks laiks, nāks arī tās pārdomātās dāvanas.
15.12.2022 21:19 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
https://porcelanamuzejs.riga.lv/lv/jaunumi/radosa-darbnica-ziemassvetku-ornaments/
Šis, manuprāt, ir skaisti. Rotājumu izgatavošana no porcelāna gan savai eglītei, gan pievienošanai dāvanām. Arī bērniem patiks darboties un uztaisīt rotājumus. ❄️
15.12.2022 22:06 |
 
Reitings 212
Reģ: 25.11.2022
Es arī kaut kādā ziņā atbalstu to domu, ka dāvanu kartes Ziemassvētkiem nepiestāv, bet man arī ir 30+, pirms 10 gadiem biju sajūsmā, ka man bija praktiska dāvana nevis kaut kāds krāms keramikas trauka izskatā. Šobrīd, kad pašai ir savs dzīvoklis, būtu tieši sajūsmā par skaistu vāzi vai dekoratīvu bļodu, klāt pašgatavotas piparkūkas vai kāda riekstu izlase. Tā, lai sirsnīgi un gaiši svētki. Tagad aktuāli ir arī Ziemassvētku džemperi, vari sagādāt katram un kopīgi sabildēties svētku vakarā, pēc tam uztaisīt bildes, vēl ilgi būs labas atmiņas un nākamgad varēsiet vilkt atkal.
15.12.2022 22:19 |
 
Reitings 1491
Reģ: 06.10.2022
Globuss @ 15.12.2022 15:00
Visai ģimenei biļetes uz kādu skaistu Ziemassvētku koncertu.

Vai uz kādu izklaidi kopīgu, piemēram, boulingu, meitenēm SPA, kko no asām izjūtām puišiem
15.12.2022 22:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
īsumā - katram izpratne par labu dāvanu ir ļoti, ļoti, ļoti atšķirīga :D
15.12.2022 23:24 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Lula @ 15.12.2022 23:24
īsumā - katram izpratne par labu dāvanu ir ļoti, ļoti, ļoti atšķirīga :D

Jā, tāpēc te vairākas /tajā skaitā es/ saka, ka sākumam nevajag individuālu dāvanu 😅
Godīgi sakot, šī ir ļoti raiba un iedvesmojoša diskusija 😉
15.12.2022 23:41 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
Lucida @ 15.12.2022 16:46
Nedaudz ārpus tēmas, bet vai es esmu vienīgā, kas šausmās saķer galvu, kad kāds uzskata, ka sievietēm var dāvināt kosmētiku? Tas taču ir tik individuāli. Sievietēm gadu gaitā izveidojas savi favorīti, lietas, kas der un neder. Ja man uzdāvina kosmētiku vai ķermeņa kopšanas produktus, nedod Dievs vēl smaržas, tad 95% gadījumu šo dāvanu diemžēl neizmantoju. Ar manām alerģijām un aptiekas līmeņa produktiem nu nederēs man random smukā iepakojumā nopirkti šāda veida produkti. Man tiešām interesē, vai kāda priecājas saņemt dāvanā kosmētiku? ?

Pavisam noteikti! Kad man jautā, ko dāvināt es prasu kosmētiku, šampūnus un krēmus utt. Man patīk mēģināt jaunas lietas. Protams, man ir savi favorīti, bet kosmētikas produkti tiek ražoti jauni un es tā pat pati pērku, it sevišķi kad saskatos internetā visas lūpu krāsas un acu ēnas.
15.12.2022 23:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es pati nemīlu bezjēdzīgas dāvanas. Nu tādas, kas stāvēs plauktā neizmantotas. Pašai man nav nekas tāds specifisks, ko gribētu saņemt dāvanā, pati sev pērku nepieciešamo vai kāroto. Bet kā alternatīvu es priecātos par Douglas dāvanu karti, dāvanu karti kādai kafejnīcai. Dāvanu kartes man liekas baigi super lieta, jo tu dod otram brīvību un tai pat laikā dod zināt, ka esi piedomājis tieši kādu konkrētam cilvēkam dāvināt, tajā pat laikā ierobežojot saņēmēju vienas vietas ietvaros. Respektīvi ar opciju beigās beigās kā saņēmējai izvēlēties kaut ko, jo kaut ko specifisku, ja vien nezini, ka tas ir kaut kas, ko otrs tiešām kāro, ir baigi riskanti.
Par kosmētiku, ja man dāvinātu, es nebūtu sajūsmā. Tā arī tāda 50/50 lieta. Ir dāmas, kurām patīk eksperimentēt. Pa cik es uz savas sejas nevaru zieķēt visu kas pa rokai, tad man ir savi prudukti, kurus izmantoju.
15.12.2022 23:53 |
 
Reitings 23
Reģ: 29.03.2022
Es esmu pilnīgi uz viena viļņa ar jums! Man arī leikas, ka forši ir dāvināt tieši sajūtas. Man pašai patiktu, piemēram, kāda ekstrēma DK vai kkāda jaunā pieredze, meistarklase. Kas var būt labāks par iegūtām jaunām zināšanām, emocijām. Keramika, tas laikam tiešām riskanti, neesmu arī mājās viņiem neko tamlīdzīgu redzējusi. Man pašai arī laikam tas nebūtu tas, ko vēlētos. Bet gaumes ir dažādas. Citas meitenes te rakstīja, ka tieši to vēlētos saņemt. Padomāšu, varbūt tiešām jāpameklē kāda skaista vāze mammai. Bet grūti spriest, nesen pati nopirku IKEA tādu tumšu, caurspīdīgu vāzi priekš sevis, jo gribēju, bet, ja man kāds dāvinātu, piemēram, no māla (ja nezina manu gaumi), nu tas īsti nav mans. Protams, ka priecātos, jo cilvēks ir centies, bet tur jau arī laikam diezgan var aizšaut greizi. Ja man būtu teikšana, tiešām jau sen kādu dk nopirktu, jo tā esmu dzirdējusi, kur, piemēram, mamma iepērkas, redzu, ka viņai daudz kosmētikas stāv uz plauktiņiem, tātad to lieto un pati varētu izvēlēties. Vismaz zinātu, ka dāvana noderīga. Vai arī te citi noderīgi padomi par emociju dāvanām bija. Bet nu jā, gribas ieklausīties draugā, un ja viņš saka, ka DK (un jebkāda veida papīrīši) nav pārāk iecienīti (cik sapratu, laikam arī ir bijuši gadījumi, kad nokavē termiņus), tad gribas jau tomēr ieklausīties viņā.. Viņš jau labāk, zina. Ahh, grūti. Runājām par to, ka varbūt mammai kādu kafiju, ir tādas, kam ir dažādas garšas - īru, šokolādes, ruma utt. Bet viņš atkal teica, ka tad tā ir dāvana priekš visiem, ne priekš tieši mammas. Tā jau ir.. Tā kā, ja vēl kādas idejas, droši 😀 meklējot izšķirstīju euronics elektropreču sadaļu, tur liekas diezgan foršas dāvanas, bet tik žēl, ka ne šim gadījumam. Tas ko tiešām varētu uzdāvināt, tomēr lielākā summā. Bet, ja kādai vajag idejai, varu padalīties 😀
16.12.2022 00:03 |
 
Reitings 23
Reģ: 29.03.2022
Tā dāvanu tēma ir tāda sarežģīta, vienai kosmētika jā, otrai nē, vienai DK jā, otrai nē. Tādēļ jau ir tik grūti. Bet liels paldies, meitenes, ka palīdzat un komentējat, dalāties! Tas rosina uz jaunām domām un ļoti noder.
16.12.2022 00:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ko es varu piebilst, par ekstrēmu izklaižu dāvināšanu - es nekad, nekad neietu lēkt ar gumiju, vai lidot ar gaisa balonu vai tamlīdzīgi, vienalga cik dāvinātājam bijuši labi nodomi. :D Varbūt es tāda vienīgā, bet varbūt tas ir kaut kas, ko ņemt vērā. Reāli bail no augstuma un asas izjūtas ciest nevaru. :D
16.12.2022 00:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mušpapīrs @ 15.12.2022 23:41

Jā, tāpēc te vairākas /tajā skaitā es/ saka, ka sākumam nevajag individuālu dāvanu ?
Godīgi sakot, šī ir ļoti raiba un iedvesmojoša diskusija ?

Jā, tiešām forša diskusija!
16.12.2022 00:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits