Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs vēlētos saņemt Ziemassvētkos?

 
Reitings 24
Reģ: 29.03.2022
Hei! Varbūt jūs varētu padalīties, ko jūs vēlētos saņemt Ziemassvētkos? Būtu forši, ja norādītu arī savu vecumu.
Ziemassvētkus svinēsim pie mana drauga ģimenes, kurus pazīstu nedaudz vairāk kā pusgadu. Sveiksim viens otru, tātad mums jāsagatavo dāvaniņa drauga mammai, tētim, māsai (pāri 30 gadiem) un māsas vīram. Tā kā viņi nav, kā teikt, sveši cilvēki, bet tomēr vēl arī tik ļoti nepazīstu, nevēlos uzdāvināt kko basic, bet tā, lai dāvanas saņēmējs tiešām priecātos to saņemt. Draugs šajā brīdī nepalīdz, jo dāvanu dāvināšana viņam sagādā tiešām lielas galvassāpes... 😀 Piemēram, sievietēm jau vienmēr var uzdāvināt kaut ko no kosmētikas, ķermeņa kopšanas līdzekļiem, bet šajā gadījumā laikam gribētos kaut ko interesantāku, lai rada sajūtu, ka vairāk piedomāts, vairāk meklēts un ir bijusi lielāka iedziļināšanās. Protams, arī tos pašus ķermeņa kopšanas līdzekļus, ja vēl labas firmas, varētu būt forši saņemt, bet šajā gadījumā par to izlēmām, ka dāvināsim, ja nebūsim atraduši ko citu. Draugs ir arī pret dāvanu kartēm. Īpašu hobiju vecākiem un māsas ģimenei nav.
Varbūt varat padalīties, ko jūs vēlētos saņemt dāvanā un varbūt zināt arī ko jūsu mammas, tēti, māsas, brāļi (šeit laikam būtu svarīgs vecums) vēlētos saņemt?
Arī dažas idejas no manas puses, varbūt kādai noder: kāda rotiņa/dāvanu karte rotu veikalā, labs vīns, elektriskā zobu birste, Olaplex matu kopšanas līdzekļi, pašattīstības plānotājs, sejas masāža/kosmetologa apmeklējums, sporta zāles abonaments, tāpat man arī patiktu saņemt, piemēram, dāvanu karti kādā lielā tirdzniecības centrā, jo tad pati varu izvēlēties, bet mazāk priecātos par kādu restorānu apmeklējumu, ēdamām lietām, spa.
15.12.2022 14:42 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Romantiķi var uzdāvināt savam mīļotajam cilvēkam zvaigzni vai pareizāk: kādai zvaigznei var dot sev tuva cilvēka vārdu. (Zvaigzni izvēlas no kataloga un saņem apliecinājumu par vārda piešķiršanu.)
17.12.2022 02:45 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
https://www.meistardarbs.lv/
Arī tur var atrast interesantas dāvanas.
Vēl arī Etsy piedāvājumu var papētīt. 🎄
16.12.2022 18:48 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Motherofdragons @ 16.12.2022 17:21
@Globuss kurš te ieteica plastmasas štruntus?
Kādam tie finiera izstrādājumi var šķist skaisti, man noteikti nē. Par gaumi nestrīdas.

Njū, ozolkoks noteikti nav finieris. 😆
Gaume protams katram sava.
Katrā ziņā, Ziemassvētki nav sacensības par dārgāko dāvanu. Es novērtētu paštaisītu apsveikuma atklātnīti un ar roku uzrakstītu novēlējumu, nevis, piemēram, virtuves kombainu vai televizoru.
16.12.2022 17:31 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
@Globuss kurš te ieteica plastmasas štruntus?
Kādam tie finiera izstrādājumi var šķist skaisti, man noteikti nē. Par gaumi nestrīdas.
16.12.2022 17:21 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Motherofdragons @ 16.12.2022 17:09
Šeit jau sākas kaut kādas slēptās reklāmas? ?
Es tos finiera sūdiņus ar latviešu zīmēm uzreiz nodedzinātu kamīnā.
Ar dārga alkohola dāvināšanu man arī nācies iegrābties. Īstu šampanieti vidējam latvietim dāvināt nav vērts, viņi visi ir sausi, tautā sakot - skābi, salds burbuļūdens ir daudz saprotamāks.
Tāda universāla dāvana vispār neeksistē, vienmēr kādam kaut kas nepatiks.

Kā tad, labāk nopirkt plastmasas štruntu, nevis kaut ko skaistu no dabīga materiāla. 😂
P.S.: te nav reklāmas. Bija jautājums par dāvanām, tāpēc katrs, kam ir kāda ideja, kaut ko iesaka.
Es nedzeru alkoholu, tā ka es tādu dāvanu nenovērtētu. Katram savs.
16.12.2022 17:18 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Šeit jau sākas kaut kādas slēptās reklāmas? 😄
Es tos finiera sūdiņus ar latviešu zīmēm uzreiz nodedzinātu kamīnā.
Ar dārga alkohola dāvināšanu man arī nācies iegrābties. Īstu šampanieti vidējam latvietim dāvināt nav vērts, viņi visi ir sausi, tautā sakot - skābi, salds burbuļūdens ir daudz saprotamāks.
Tāda universāla dāvana vispār neeksistē, vienmēr kādam kaut kas nepatiks.
16.12.2022 17:09 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
https://www.irwood.lv/produkti/
Daudz interesantu preču no koka, arī no ādas.
Agrāk nebiju redzējusi tik interesantus olu turētājus. Lieldienās ļoti labs veids kā uzlikt uz galda vārītas, krāsotas olas.
Piedāvājums ir ļoti plašs. Arī, ja pēc kārtas viens pēc otra “Izpārdots”, ir vērts vēl paskrullēt uz leju.
Mob. tālruņa turētājs no dabīgā koka 10€.
20 gab. eglīšu rotājumi no koka par 15€.
Skaisti dēlīši, krūzīšu paliktnīši. Krāsainas pastaliņas. Putnu barotavas. Man patika puķu podi no bērza koka ar visu tāsi.
16.12.2022 15:40 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Miuce @ 16.12.2022 09:48

Atvaino, visi mājās? Es dzīvesbiedra ģimeni pazīstu 8 gadus, viņi nav nedz puritāņi nedz snobi, taču, ja es uzdāvinātu kaut ko tik stulbu, viņi sāktu šaubīties par mana veselā saprāta esamību.
Man tas argādina gadījumu, kad paziņa no UK atveda man kā suvenīru kaut kādu plastmasas locekli uz kociņa un saviem radiem arī to pašu, nezinu par viņas radiem, varbūt tikpat truli kā viņa,bet es to sūdu ar slaidu loku iemetu miskastē, līdz ko viņa izgāja pa durvīm un man vairs nav ilūziju par viņas veselo saprātu.
Ar sex un erotiku saistītas dāvanas dāvina savai otrajai pusei nevis draugiem un ģimenei, kā arī tā nevar būt pamatdāvana, bet gan kā nieks pielikts klāt. Ja man uzdāvinātu pliku erotisku naktskreklu Ziemassvētkos, pats varētu vilkt to sūdu, taču, ja tas naktskrekls būtu pielikts klāt normālai dāvanai, man nebūtu iebildumu.

Lasīt protat? Tas taču nebija nopietni uzrakstīts. Tā ir, ka lasa pa diagonāli, nesaprotot saturu.
16.12.2022 14:57 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
SantaBarbara @ 16.12.2022 11:08

Ak dies dārgs alko ne vienmēr ir garšīgs,tas jau bez maz vai priekš zīmēšanās un Ig ??
Man ar pagājušo gadu uzdavinaja kolegi uz ziemassvetkiem dārgā gala šampi un zini ko ? Nebija garšīgs!
Pati otreiz nepirktu!

Es tagad parasti smalki noskaidroju, ko cilvēki dzer, ja es būtu toreizējam draugam pajautājusi, ko māte dzer, tad būtu paņēmusi kaut kādu Asti saldo, piemēram, nevis to, kas man pašai likās labs un garšīgs.
Tāpēc autorei ir jādabū info no sava drauga, pat, ja vīrietim tā nav nozīmīga, kaut ko jau būs ievērojis, kas tieši patīk mātei un māsai, pats taču ir pircis dāvanas saviem tuviniekiem agrāk, ir ok deleģēt draudzeni tādam pasākumam, bet bez konkrētas info, kas kam patīk/nepatīk, tur nekā nebūs, gaumes atšķiras ļoti.
P.S.vēl kuriozs - es vienreiz dāvanā saņēmu no paziņas feiku pulksteni, feiks aļikā k.kādi 20, oriģināls ap 200-250. Pa taisno uz miskasti, līdz ko paziņa izgāja pa durvīm, es esmu kategoriski pret feikiem, godavārds, par puķi vai kartiņu būtu bijusi priecīga, nevis tādu mēslu.
16.12.2022 13:52 |
 
Reitings 21476
Reģ: 18.08.2022
Miuce @ 16.12.2022 10:08
Vēl kuriozu gribat? Sen atpakaļ, bija cits draugs, braucām pie viņa ģimenes uz Ziemassvētkiem, ne kā dāvanu, bet vnk kā alko paķēru līdzi Laurent Perrier (tolaik tuvu 40-50 latiem) šampi (man ir ik pa laikam labs alko mājās),un ko domājat, kad atvēra, tad ar gariem zobiem pielika glāzi pie lūpām un tā arī palika neizdzerts, rūgts esot, tajā pašā laikā ar lielu prieku tika triekta 3 latus saldā burbuļ Bosca, kas šiem bij topā. Tā lūk. Te atkal stāsts par gaumi.

Ak dies dārgs alko ne vienmēr ir garšīgs,tas jau bez maz vai priekš zīmēšanās un Ig 😀😁
Man ar pagājušo gadu uzdavinaja kolegi uz ziemassvetkiem dārgā gala šampi un zini ko ? Nebija garšīgs!
Pati otreiz nepirktu!
16.12.2022 11:08 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Vēl kuriozu gribat? Sen atpakaļ, bija cits draugs, braucām pie viņa ģimenes uz Ziemassvētkiem, ne kā dāvanu, bet vnk kā alko paķēru līdzi Laurent Perrier (tolaik tuvu 40-50 latiem) šampi (man ir ik pa laikam labs alko mājās),un ko domājat, kad atvēra, tad ar gariem zobiem pielika glāzi pie lūpām un tā arī palika neizdzerts, rūgts esot, tajā pašā laikā ar lielu prieku tika triekta 3 latus saldā burbuļ Bosca, kas šiem bij topā. Tā lūk. Te atkal stāsts par gaumi.
16.12.2022 10:08 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Kas attiecas uz autores tēmu - tie ir pirmie Ziemassvētki ar drauga ģimeni, nav ko taisīt traģēdiju, vspiemērotākā dāvana, ja labi nepazīsti un nezini gaumi, tiešām būtu saldumu-uzkodu grozs un apsveikuma kartiņas. Ja gribas kaut ko individuālāku, es nesaprotu, kur ir drauga problēma, tā kā būtu jāzina, vai māte iet uz teātri katru nedēļu vai nesper tur kāju, vai viņa krāj suvenīrkrūzes vai bēg no tām kā sātans no krusta, rotaslietas nēsā, nenēsā, un ko, briljantus (ko diez vai pirksi) vai , piemēram, dzintaru sudrabā, smaržas, kādas-svaigas, saldas, vai arī ir virtuves fanāte utt. Ja nav nekādas privātas info, respektīvi, tu to nezini, ieteikumiem ir nulles vērtība, paliek neitrālās piparkūkas, šokolādes, uzkodas, ko vismaz var apēst.
P.S. Kaut kādu roka sputekļusūcēju es pārdotu, biļetes uz koncertu atdotu kādam, sporta zālei man nav laika un nav vēlēšanās svīst smirdīgās telpās ar baru cilvēku, abonementu izmestu, jo es sportoju dabā - skrienu, peldu , slēpoju un bez cilvēku bara. Galda spēle? Izmestu pa taisno, es ar tādām muļķībām nenodarbojos, lasu grāmatas vai skatos dokumentālas filmas. Grāmatu? Tad būtu jāzinamana gaume, kaut kādas Račko stila, godavārds, sadedzinātu, man var dāvināt kaut ko no mākslas un vēstures lauciņa. Elektriskā zobu birste tiktu izmesta vai pārdota. Labi, man apnika drukāt, bet domai jābūt skaidrai, cilvēks ir JĀPAZĪST.
16.12.2022 10:00 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Globuss @ 16.12.2022 00:19

Vai ir iespējams viltīgi paspiegot, lai drauga tētis pasaka, kas patīk viņa dāmai, bet drauga mamma dod mājienu, kas patīk viņas otrai pusei?
Ja ir zināms, ka abi saprot jokus, var izdomāt dāvanu ar humora piesitienu.
Nu, ja galīgi neko nevar izdomāt: drauga mammai erotiski caurspīdīgu naktskreklu ar špicītēm un bantītēm, un tētim kaut ko par tēmu. (Nu, labi - jokoju. Bet būtu interesanti paskatīties viņu abu reakciju, kad pie eglītes izpakotu savas dāvanas. ?)

Atvaino, visi mājās? Es dzīvesbiedra ģimeni pazīstu 8 gadus, viņi nav nedz puritāņi nedz snobi, taču, ja es uzdāvinātu kaut ko tik stulbu, viņi sāktu šaubīties par mana veselā saprāta esamību.
Man tas argādina gadījumu, kad paziņa no UK atveda man kā suvenīru kaut kādu plastmasas locekli uz kociņa un saviem radiem arī to pašu, nezinu par viņas radiem, varbūt tikpat truli kā viņa,bet es to sūdu ar slaidu loku iemetu miskastē, līdz ko viņa izgāja pa durvīm un man vairs nav ilūziju par viņas veselo saprātu.
Ar sex un erotiku saistītas dāvanas dāvina savai otrajai pusei nevis draugiem un ģimenei, kā arī tā nevar būt pamatdāvana, bet gan kā nieks pielikts klāt. Ja man uzdāvinātu pliku erotisku naktskreklu Ziemassvētkos, pats varētu vilkt to sūdu, taču, ja tas naktskrekls būtu pielikts klāt normālai dāvanai, man nebūtu iebildumu.
16.12.2022 09:48 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Es esmu jau priekšlaicīgi saņēmusi kāroto zsvetku dāvanu - smaguma segu. Reāli uzlabojās miega kvalitāte, tā nav tikai reklāma. Parasti dāvinām viens otram to ko otrs grib. Es dāvināšu galda spēles.
Man patika tāds konkrēts un orģināls ierosinajums par Patmalnieces zeķēm, iegāju un jau atradu kaut ko kas patīk. Ceru, ka vēl kāda te iemetis linku ar kaut ko interesantu:)
16.12.2022 09:14 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
https://randoms.lv/category/12/zekes/
Skaistas zeķes. Patmalnieces stilā.
16.12.2022 04:11 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Wordrobe666 @ 16.12.2022 03:12

Lai dāvinātu grāmatas ir jāzin, kādus žanrus lasa saņēmējs. Nevar dāvināt uz dullo,kas pagadās. ☺

Grāmatas par vēsturi, mākslas albumi daudziem patiktu. Samērā nesen ir izdota grāmata “Antīkie tēli Rīgas ielās.” Tai vajadzētu būt ļoti interesantai. Izpēti foto un izlasi aprakstus par kādu ēku un tad izpēti to ēku dabā.
16.12.2022 04:02 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Lietus @ 15.12.2022 19:54
Es priecātos par kādu grāmatu,sveci,zeķēm,augli. Negribētu neko no kosmētikas, ne pasākuma biļetes.. man 31. I`m old soul.

Lai dāvinātu grāmatas ir jāzin, kādus žanrus lasa saņēmējs. Nevar dāvināt uz dullo,kas pagadās. ☺
16.12.2022 03:12 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Santaaaa
To var saprast, ka gribas ar dāvanu iepriecināt, nevis pasniegt dāvanu pieklājības dēļ.
Vēl ir variants paskatīties, ko tagad piedāvā mākslas galerijas (mēdz būt skaistas rotas).
Modes žurnāla abonements drauga mammai.
16.12.2022 01:27 |
 
Reitings 24
Reģ: 29.03.2022
Globuss @ 16.12.2022 00:19

Vai ir iespējams viltīgi paspiegot, lai drauga tētis pasaka, kas patīk viņa dāmai, bet drauga mamma dod mājienu, kas patīk viņas otrai pusei?
Ja ir zināms, ka abi saprot jokus, var izdomāt dāvanu ar humora piesitienu.
Nu, ja galīgi neko nevar izdomāt: drauga mammai erotiski caurspīdīgu naktskreklu ar špicītēm un bantītēm, un tētim kaut ko par tēmu. (Nu, labi - jokoju. Bet būtu interesanti paskatīties viņu abu reakciju, kad pie eglītes izpakotu savas dāvanas. ?)

Uhhh! Diez vai es pati būtu gatava viņu reakcijai 😀😀 man laikam pārāk liela pietāte pret viņiem, lai ko tādu uzdāvinātu 😀 bet tētis liekas diezgan ar humora piesitienu. Viņam varētu ko smieklīgu, bet ne tik crazy, ka mini bikini variantus 🙈Neesmu vēl tam gatava un šajā ģimenē vēl gribu uzturēties 😀😀😀
Par spiegošanu, tad tas būtu jādara caur draugu. Nezinu, nav kkā tā sajūta, ka tas būtu forši šobrīd. Varbūt, ja vairāk pazītu. Man arī pašai īsti nepatīk, ja prasa, ko dāvināt. Jā, protams, ka Tu it kā prasi par otru cilvēku, ne par viņu pašu, bet tad liekas, ka varētu varbūt būt tā sajūta, ka paši nav piedomājuši. Es te, protams, droši vien pārspīlēju, bet iekšējās sajūtas nav tādas, ka būtu forši prasīt. Un laikam jau gribas, lai lielāks tas pārsteigums, nevis katrs jau zina, ko otrs saņems. Bāc, ja es pati lasītu šo diskusiju, droši vien domātu, ka autore pati nezina, ko grib 😀
16.12.2022 01:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits