Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs vēlētos saņemt Ziemassvētkos?

 
Reitings 24
Reģ: 29.03.2022
Hei! Varbūt jūs varētu padalīties, ko jūs vēlētos saņemt Ziemassvētkos? Būtu forši, ja norādītu arī savu vecumu.
Ziemassvētkus svinēsim pie mana drauga ģimenes, kurus pazīstu nedaudz vairāk kā pusgadu. Sveiksim viens otru, tātad mums jāsagatavo dāvaniņa drauga mammai, tētim, māsai (pāri 30 gadiem) un māsas vīram. Tā kā viņi nav, kā teikt, sveši cilvēki, bet tomēr vēl arī tik ļoti nepazīstu, nevēlos uzdāvināt kko basic, bet tā, lai dāvanas saņēmējs tiešām priecātos to saņemt. Draugs šajā brīdī nepalīdz, jo dāvanu dāvināšana viņam sagādā tiešām lielas galvassāpes... 😀 Piemēram, sievietēm jau vienmēr var uzdāvināt kaut ko no kosmētikas, ķermeņa kopšanas līdzekļiem, bet šajā gadījumā laikam gribētos kaut ko interesantāku, lai rada sajūtu, ka vairāk piedomāts, vairāk meklēts un ir bijusi lielāka iedziļināšanās. Protams, arī tos pašus ķermeņa kopšanas līdzekļus, ja vēl labas firmas, varētu būt forši saņemt, bet šajā gadījumā par to izlēmām, ka dāvināsim, ja nebūsim atraduši ko citu. Draugs ir arī pret dāvanu kartēm. Īpašu hobiju vecākiem un māsas ģimenei nav.
Varbūt varat padalīties, ko jūs vēlētos saņemt dāvanā un varbūt zināt arī ko jūsu mammas, tēti, māsas, brāļi (šeit laikam būtu svarīgs vecums) vēlētos saņemt?
Arī dažas idejas no manas puses, varbūt kādai noder: kāda rotiņa/dāvanu karte rotu veikalā, labs vīns, elektriskā zobu birste, Olaplex matu kopšanas līdzekļi, pašattīstības plānotājs, sejas masāža/kosmetologa apmeklējums, sporta zāles abonaments, tāpat man arī patiktu saņemt, piemēram, dāvanu karti kādā lielā tirdzniecības centrā, jo tad pati varu izvēlēties, bet mazāk priecātos par kādu restorānu apmeklējumu, ēdamām lietām, spa.
15.12.2022 14:42 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Piedod, bet nav tā, ka pārspīlē? 😁 Jo draugs Tev nepalīdz ar idejām,bet dāvanu kartes arī neatbalsta.
Varbūt vajag uztaisīt dāvanu grozu katrai ģimenei, kuru ietīt caurspīdīgā papīra ar banti-ielikt vīnu, kādus sierus, sāļās un saldās uzkodas, kādu galdu spēli klāt, pledu..
15.12.2022 14:56 |
 
Reitings 1475
Reģ: 01.11.2022
Visai ģimenei biļetes uz kādu skaistu Ziemassvētku koncertu.
15.12.2022 15:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
pradacandy @ 15.12.2022 14:56
Piedod, bet nav tā, ka pārspīlē? ? Jo draugs Tev nepalīdz ar idejām,bet dāvanu kartes arī neatbalsta.
Varbūt vajag uztaisīt dāvanu grozu katrai ģimenei, kuru ietīt caurspīdīgā papīra ar banti-ielikt vīnu, kādus sierus, sāļās un saldās uzkodas, kādu galdu spēli klāt, pledu..

Es arī katru gadu tieši tā pat pārspīlēju, dažiem vienkārši pārcenšanās ar dāvanām ir iekodēta gēnos un tur neko nevar padarīt :D
15.12.2022 15:06 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tevis nosauktās idejas izklausās foršas, vienīgi par sporta zāli kāds varētu apvainoties. :D
Vēl galda spēles, plānotāji, foto albumi.
Par to, ko es pati priecātos saņemt - LV ražojumu vannas produktus, labu kafiju, kādu skaistu lina dvieli vai gultas veļu (bet tas ir jau diezgan dārgi).
15.12.2022 15:08 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Tās visas pieminētās idejas noder, ja labi pazīsti ģimenes locekļus, bet cik saprotu, ka šie būs pirmie Ziemassvētki kopā ar šo ģimeni.
Man patīk ideja par koncerta biļetēm :)
15.12.2022 15:09 |
 
Reitings 24
Reģ: 29.03.2022
pradacandy @ 15.12.2022 14:56
Piedod, bet nav tā, ka pārspīlē? ? Jo draugs Tev nepalīdz ar idejām,bet dāvanu kartes arī neatbalsta.
Varbūt vajag uztaisīt dāvanu grozu katrai ģimenei, kuru ietīt caurspīdīgā papīra ar banti-ielikt vīnu, kādus sierus, sāļās un saldās uzkodas, kādu galdu spēli klāt, pledu..

Nu vīriešiem tas citādāk... Tā dāvanu meklēšana, ja tas jādara, kad visiem viss ir un īsti nav ideju. Ir dāvinājis man kaut ko ne uz svētkiem, to ko zinu, ka gribu/man vajag. Tādēļ gribu viņam palīdzēt ar idejām, bet lielāko daļu, ko piedāvāju, viņš saka, ka viņiem jau ir vai nepriecāsies saņemt. Arī par dāvanu kartēm - viņa ģimenē par tām nepriecājoties. Es to respektēju. Vienkārši no savas puses vēlos, lai ģimene redz, ka ir piedomāts. Nevis, ka uzdāvina tikai dāvināšanas pēc. Turklāt draugs teica, ka viņa vecāki man jau ir sarūpējuši dāvanu. Tādēļ arī man gribas pacensties. Saprotu, ko domā ar 'pats negrib iesaistīties,bet arī DK negrib', bet šoreiz es to tā neuztveru :)
Par to grozu - bija arī tāda ideja, bet nu tas manā uztverē tas nav tik ļoti, ka mēs būtu piedomājuši. Bet nu, ja neko neizdomāsim.. 😀
15.12.2022 15:10 |
 
Reitings 24
Reģ: 29.03.2022
Globuss @ 15.12.2022 15:00
Visai ģimenei biļetes uz kādu skaistu Ziemassvētku koncertu.

Paldies par ideju. Šis viņa izpratnē skaitās tas pats kas DK 😀 te jau arī riski vai tiks tajos datumos utt. Bija ideja par kino dāvanu karti vai uz kādu koncertu. Bet nu jā, draugs īsti neatbalsta dāvināt 'papīrīšus'. Viņš tad labāk dāvinātu ko ēdamu, gardumus, bet tas atkal man liekas tā ļoti vienkārši 😀
15.12.2022 15:13 |
 
Reitings 24
Reģ: 29.03.2022
Lula @ 15.12.2022 15:06

Es arī katru gadu tieši tā pat pārspīlēju, dažiem vienkārši pārcenšanās ar dāvanām ir iekodēta gēnos un tur neko nevar padarīt :D

Nu jā, tur jau tā lieta. Gribas pacensties, parādīt sevi no labās puses 😀
15.12.2022 15:14 |
 
Reitings 24
Reģ: 29.03.2022
Lula @ 15.12.2022 15:08
Tevis nosauktās idejas izklausās foršas, vienīgi par sporta zāli kāds varētu apvainoties. :D
Vēl galda spēles, plānotāji, foto albumi.
Par to, ko es pati priecātos saņemt - LV ražojumu vannas produktus, labu kafiju, kādu skaistu lina dvieli vai gultas veļu (bet tas ir jau diezgan dārgi).

Par sporta zāli, to jau tādos gadījumos, ja zina, ka grib,ir gājis, beidzies abonaments, ir teicis, ka grib utt 😀 to drīzāk kādai draudzenei varētu 😀
Galda spēli bijām domājuši māsas ģimenei, bet māsai nopirkām jau citu dāvanu. To varbūt jāuzdāvina māsas vīram 😀
Biju ieminējies par gultasveļu, bet draugs teica, ka vecāki tieši nesen sapirkuši 😀
15.12.2022 15:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Oj, es būtu priecīga, ja vecākiem varētu uzdāvināt kaut kā apmeklējumu, kādu izklaidi, utt. Bet manējie mājās sēdētāji, viņus tādas dāvanas neiepriecinātu.
15.12.2022 15:27 |
 
Reitings 1475
Reģ: 01.11.2022
Santaaaa @ 15.12.2022 15:13

Paldies par ideju. Šis viņa izpratnē skaitās tas pats kas DK ? te jau arī riski vai tiks tajos datumos utt. Bija ideja par kino dāvanu karti vai uz kādu koncertu. Bet nu jā, draugs īsti neatbalsta dāvināt 'papīrīšus'. Viņš tad labāk dāvinātu ko ēdamu, gardumus, bet tas atkal man liekas tā ļoti vienkārši ?

Gadījumā, ja drauga ģimene ir riktīgi snobi un vēl arī aprēķinās, cik dāvana vērta naudas izteiksmē, tad ir neapskaužama situācija.
Ziemassvētkos pietiek ar simbolisku, mīļu dāvaniņu. Pašcepta piparkūku sirds un ar glazūru uzrakstīts saņēmēja vārds ir pietiekami. Galvenais ir attieksme, ar kādu uzdāvina dāvaniņu. Ziemassvētku brīnums neslēpjas dārgās dāvanās.
Ja vajag super duper dāvanu, tad lai iemācās kādu Šekspīra sonetu, ko skaisti norunās pie eglītes 😁
15.12.2022 15:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Globuss @ 15.12.2022 15:29

Gadījumā, ja drauga ģimene ir riktīgi snobi un vēl arī aprēķinās, cik dāvana vērta naudas izteiksmē, tad ir neapskaužama situācija.
Ziemassvētkos pietiek ar simbolisku, mīļu dāvaniņu. Pašcepta piparkūku sirds un ar glazūru uzrakstīts saņēmēja vārds ir pietiekami. Galvenais ir attieksme, ar kādu uzdāvina dāvaniņu. Ziemassvētku brīnums neslēpjas dārgās dāvanās.
Ja vajag super duper dāvanu, tad lai iemācās kādu Šekspīra sonetu, ko skaisti norunās pie eglītes ?

oj oj :D Nav jau dāvināšana tikai snobiem raksturīga. Manā ģimenē, lai arī tas varbūt nav baigi pareizi, raksturīgi ir savas rūpes izrādīt ar dāvanām. Mums visiem patīk dāvināt, saņemšana ir otrajā plānā :D
Ok jā, ir forši, ja Ziemassvētkos ģimene ar materiālām lietām nepārspīlē, bet katram savs.
Autore taču pati grib visus iepriecināt, nevis viņai draugs pieprasa.
15.12.2022 15:42 |
 
Reitings 24
Reģ: 29.03.2022
Lula @ 15.12.2022 15:08
Tevis nosauktās idejas izklausās foršas, vienīgi par sporta zāli kāds varētu apvainoties. :D
Vēl galda spēles, plānotāji, foto albumi.
Par to, ko es pati priecātos saņemt - LV ražojumu vannas produktus, labu kafiju, kādu skaistu lina dvieli vai gultas veļu (bet tas ir jau diezgan dārgi).

Par sporta zāli, to jau tādos gadījumos, ja zina, ka grib,ir gājis, beidzies abonaments, ir teicis, ka grib utt 😀 to drīzāk kādai draudzenei varētu 😀
Galda spēli bijām domājuši māsas ģimenei, bet māsai nopirkām jau citu dāvanu. To varbūt jāuzdāvina māsas vīram 😀
Biju ieminējies par gultasveļu, bet draugs teica, ka vecāki tieši nesen sapirkuši 😀
15.12.2022 15:49 |
 
Reitings 24
Reģ: 29.03.2022
Globuss @ 15.12.2022 15:29

Gadījumā, ja drauga ģimene ir riktīgi snobi un vēl arī aprēķinās, cik dāvana vērta naudas izteiksmē, tad ir neapskaužama situācija.
Ziemassvētkos pietiek ar simbolisku, mīļu dāvaniņu. Pašcepta piparkūku sirds un ar glazūru uzrakstīts saņēmēja vārds ir pietiekami. Galvenais ir attieksme, ar kādu uzdāvina dāvaniņu. Ziemassvētku brīnums neslēpjas dārgās dāvanās.
Ja vajag super duper dāvanu, tad lai iemācās kādu Šekspīra sonetu, ko skaisti norunās pie eglītes ?

Nē, nē, nav pilnīgi nekādu prasību no vecāku puses. Es pati vairāk gribu ko īpašāku uzdāvināt, lai paliek atmiņā
15.12.2022 15:51 |
 
Reitings 1475
Reģ: 01.11.2022
Ja viņiem viss ir, būs grūti pārsteigt.
Šogad tik skaista ziema, ka var izbraukt ar zirgu un ragavām pa mežu. Romantiski un skaisti. “Lauku Ceļotājā” var pameklēt.
Un, ja vēl pēc tam ir īsta latviešu pirtiņa 👍
Ģimenei var pasūtināt dzimtas koku. Būs gatavs pēc kāda laika, bet var izdomāt, kā to pasniegt svētkos. Valsts arhīva pakalpojums. Traki interesanti uzzināt n-tās paaudzes iepriekš.
Tās tādas nemateriālās dāvanas.
15.12.2022 16:07 |
 
Reitings 1475
Reģ: 01.11.2022
Santaaaa @ 15.12.2022 15:51

Nē, nē, nav pilnīgi nekādu prasību no vecāku puses. Es pati vairāk gribu ko īpašāku uzdāvināt, lai paliek atmiņā

Jauki!
Būtībā, Tu viņiem esi potenciālā vedekla.
Hmm, pie Latgales keramiķiem ir skaistas lietas. Var apzvanīt un aizbraukt uz kādu cepli. Tur ir tādas lietas, ko veikalā neatradīsi. Kāds skaists trauku komplekts vai podnieku darināts grezns svečturis.
15.12.2022 16:12 |
 
Reitings 6823
Reģ: 16.02.2021
Atkarīgs no budžeta. Var galda spēli/spēles, ja bieži sanāk kopā drauga vecāku mājās, tad tā varētu būt dāvana visiem. Var biļetes uz teātri/koncertu visiem vienādas, kur kopā aiziesiet. Vīns, kvalitatīvi saldumi, delikateses. Novusa galds. Kāds sadzīves gadžets - gaisa mitrinātājs, rokas putekļu sūcējs, var dabūt zem 50€. Var uzdāvināt kādu Spa zonas dāvanu karti, kur visi aiziesiet 😀 ēst gatavošanas/kokteiļu meistarklases. Mēs parasti maniem un dzīvesbiedra vecākiem davinām kaut ko, kur visi kopā dosimies un pavadīsim laiku. Vienu gadu dāvināju dūmu detektorus, kam vēl nebija iegādāti, patiesībā daudziem vēl nav. 🙄
15.12.2022 16:30 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Es priecātos arī par kādu generic dāvanu - labu sojas vai rapšu vaska sveci (viņas nemaz nav lētas), gardumu grozu - tagad daudzi piedāvā jau gatavus ļoti kvalitatīvus un foršus grozus, kaut siltas zeķes Ziemassvētku rakstā vai dūraiņus.
Man šķiet, ka jau ir bišķīt pa vēlu domāt kaut ko super īpašu, individuāliem pasūtījumiem vairs nav laika, jāņem to, kas ir pārdošanā.
Man pāri 30, ja kas.
15.12.2022 16:44 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Nedaudz ārpus tēmas, bet vai es esmu vienīgā, kas šausmās saķer galvu, kad kāds uzskata, ka sievietēm var dāvināt kosmētiku? Tas taču ir tik individuāli. Sievietēm gadu gaitā izveidojas savi favorīti, lietas, kas der un neder. Ja man uzdāvina kosmētiku vai ķermeņa kopšanas produktus, nedod Dievs vēl smaržas, tad 95% gadījumu šo dāvanu diemžēl neizmantoju. Ar manām alerģijām un aptiekas līmeņa produktiem nu nederēs man random smukā iepakojumā nopirkti šāda veida produkti. Man tiešām interesē, vai kāda priecājas saņemt dāvanā kosmētiku? 😀
15.12.2022 16:46 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Lucida @ 15.12.2022 16:46
Nedaudz ārpus tēmas, bet vai es esmu vienīgā, kas šausmās saķer galvu, kad kāds uzskata, ka sievietēm var dāvināt kosmētiku? Tas taču ir tik individuāli. Sievietēm gadu gaitā izveidojas savi favorīti, lietas, kas der un neder. Ja man uzdāvina kosmētiku vai ķermeņa kopšanas produktus, nedod Dievs vēl smaržas, tad 95% gadījumu šo dāvanu diemžēl neizmantoju. Ar manām alerģijām un aptiekas līmeņa produktiem nu nederēs man random smukā iepakojumā nopirkti šāda veida produkti. Man tiešām interesē, vai kāda priecājas saņemt dāvanā kosmētiku? ?

Es priecātos, man šķiet gana kvalitatīvas kosmētikas dāvanas no Douglas vai tās pašas aptiekas. Par kādām populārām smaržām arī priecātos. Bet man nedāvina, pašai jāpērk 🥲
Pati arī nedāvinu, ja nezinu, ka ir kāds īpašs brends, kas draudzenei patīk, un varbūt tam ir izgājis kāds jaunums. Mammai ik pa laikam dāvinu lūpukrāsas un smaržas (zinu viņas gaumi un krāsu paleti)
15.12.2022 16:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits