Saeimas vēlēšanas 2022, par ko balsot?

 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
Esat izdomājušas par ko balsot? Ja jā, tad par ko un dažos vārdos, kāpēc tāda izvēle. Es vēl īsti nezinu, neviens no tuviniekiem arī nezin (vai nesaka), tāpēc labprāt uzklausītu viedokļus. Ceru, ka ir iespējams par to runāt bez savstarpējiem kašķiem un uzbraucieniem.
10.09.2022 12:45 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Būtu es kaut kur aukšgalā, arī gan jau gan naudu uz savu pusi vilktu, gan znotus un draugus labos amatos liktu.

Kā jau slavenais teiciens - kāda tauta, tāda valdība.
Labi zināms kā tie cilvēki pirms katrām vēlēšanām kā žurkas slazdā nēsājas apkārt, jo ja ievēlēs ne to partiju, tad darbs zaudēts, jo visi zina, ka viņi ir ielikteņi, vai vispār tās darba vietas tika uztaisītas no zila gaisa tikai priekš viņiem, lai izrakstītu algas lapas.
12.09.2022 08:59 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Es par Pabriku balsosu
12.09.2022 09:41 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
BlackPill,
Pie pozitīvā par Gobzemu aizmirsi pieminēt, ka viņš (paskatījos tos klipiņus, kur saka, ka jāiet vēlēt) savus vēlētājus sauc par cirvjiem, stulbeņiem, pusmuļķiem, utt. It kā jau labi, ka saka, ko domā, un gan jau viņš pats arī pārzina savu elektorātu...
12.09.2022 11:27 |
 
Reitings 4709
Reģ: 20.08.2021
BlackPill @ 12.09.2022 07:07

Protams, ka neesam un tas tikai liecina par to, cik labas mums ir m@rionetes. Starp citu, tu zināji ka mūsu valdība sponsorēja B@idenu vēl pirms vinš bija nonācis savā krēslā. Tev tas nešķiet nedaudz aizdomīgi?:D
Nezinu, kā tu nonāci pie tādiem rezultātiem, bet "Gobzemgalām" bija jābūt daudz augstāk pat tavā uzpirktajā topā, Žakvelīnīt.
"Vajag adekvātus cilvēkus", teica Žakvelīnīte un aulekšiem devās balsot par lielākajiem tautas iznīcinātājiem/izzadzējiem.:D

Gan jau visa Eiropa tad sametās tam Baidenam 😆😆😆
Tramps gan jau būtu bijis labāks prezidents!
Viss ir slikti, pat Amerikā!
12.09.2022 11:58 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Tiešām nesaprotu kā var balsot par JV????!! Esot tādā pakaļā, nav neviena normāla lēmuma ko viņi ir pieņēmuši. Sākot ar piespiedu vakcinēšanos, obligāto militārā dienesta ieviešanu, cenu kāpumu kosmosā, valsts budžetabizzagšanu uttt.
Balsošu par Tautas Kalpiem, ceru ka lielaka daļa beigs balsot par vecajām partijām, pietiek viņiem tur sēdēt un spaidīt pogas atturās vai noraida par lēmumiem, kas palīdzētu valsts iedzīvotājiem.
12.09.2022 12:18 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
easywithaces @ 12.09.2022 12:18
Tiešām nesaprotu kā var balsot par JV????!! Esot tādā pakaļā, nav neviena normāla lēmuma ko viņi ir pieņēmuši. Sākot ar piespiedu vakcinēšanos, obligāto militārā dienesta ieviešanu, cenu kāpumu kosmosā, valsts budžetabizzagšanu uttt.
Balsošu par Tautas Kalpiem, ceru ka lielaka daļa beigs balsot par vecajām partijām, pietiek viņiem tur sēdēt un spaidīt pogas atturās vai noraida par lēmumiem, kas palīdzētu valsts iedzīvotājiem.

Vari nosaukt vēl kādus sliktus lēmumus, bez vakcīnām un dienesta? Cenu kāpums ir visur.
Manis novērotais sliktais lēmums ir neuzlikt enerģētikas uzņēmumu peļņas greistus, to gan es nesaprotu. Pārējie covid laika lēmumi man liekas diezgan adekvāti. Bet es priecātos dzirdēt kādus vel argumentus
12.09.2022 12:36 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Lula @ 12.09.2022 12:36

Vari nosaukt vēl kādus sliktus lēmumus, bez vakcīnām un dienesta? Cenu kāpums ir visur.
Manis novērotais sliktais lēmums ir neuzlikt enerģētikas uzņēmumu peļņas greistus, to gan es nesaprotu. Pārējie covid laika lēmumi man liekas diezgan adekvāti. Bet es priecātos dzirdēt kādus vel argumentus

Manuprāt vakcīnu lēmums jau vien atspēko visu, tur pat tālāk nav divu domu.
Pāreja uz “zaļo” domāšanu, kam mēs neesam gatavi, tūlīt redzēs jau vien cik lēti būs braukāt ar piepirktajiem elektro autiņiem, nemaz nerunājot par to litija akumulatoru likvidēšanu pēc 30 gadiem, tas it nebūt nav zaļi un lēti.
Mūsu cenu kāpumu pat nevar salīdzināt ar citām Eiropas valstīm, diemžēl sen jau dzīvojam uz nabadzības robežas. Kamēr deputāti sev ceļ pa tūkstošiem algu, tikmēr skolotājiem pieliek 70 eiro.
Nīdē ārā visus lauksaimniekus ar savām stulbajām CO2 prasībām uttt.
Kūdras aizliegšana
Varētu turpināt ilgi un dikti, bet jautājums vai ir vērts?
Tikpat labi es Tev varētu pajautāt KAS LABS ir izdarīts šajos 4 gados no JV puses? Apskaties reklāmas rulīšus 4 g atpakaļ, ko viņi solīja, vai kaut kas ir izdarīts? Muļķīgi balsot par partijām kas lobē WHO noteikumus un visu pārējo.
12.09.2022 12:47 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Un kāds varbūt vēl man var paskaidrot kā mēs paši ražojot elektroenerģiju pārdodam to, un pēctam pērkam par kosmosu nordpool????? Tīrā zagšana, pareizi Kalvītis minēja vienā rakstā par gāzi, ka grūti laiki būs jau tikai parastajiem iedzīvotājiem, kamēr bagātie kļūs vēl bagātāki.
12.09.2022 12:53 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Pāreja uz “zaļo” domāšanu, kam mēs neesam gatavi, tūlīt redzēs jau vien cik lēti būs braukāt ar piepirktajiem elektro autiņiem, nemaz nerunājot par to litija akumulatoru likvidēšanu pēc 30 gadiem, tas it nebūt nav zaļi un lēti.

Cilvēkiem vienkārši vairs nav ilgtermiņa domāšanas. Tagad ir instant-gratification politika. Ja šajā mirklī tev kaut kas liek justies labi, tad to ir jādara. Kas būs pēc 20, 30, 50 gadiem - pilnīgi vienalga. Nu jā, ik 20-25 gadus visām vēja turbīnām ir jānomaina spārni, jā, jānomaina visi saules paneļi uz jauniem. Nevienu tas neinteresē. Kas mums izgāztuvju trūkst?
12.09.2022 13:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
easywithaces @ 12.09.2022 12:47

Manuprāt vakcīnu lēmums jau vien atspēko visu, tur pat tālāk nav divu domu.
Pāreja uz “zaļo” domāšanu, kam mēs neesam gatavi, tūlīt redzēs jau vien cik lēti būs braukāt ar piepirktajiem elektro autiņiem, nemaz nerunājot par to litija akumulatoru likvidēšanu pēc 30 gadiem, tas it nebūt nav zaļi un lēti.
Mūsu cenu kāpumu pat nevar salīdzināt ar citām Eiropas valstīm, diemžēl sen jau dzīvojam uz nabadzības robežas. Kamēr deputāti sev ceļ pa tūkstošiem algu, tikmēr skolotājiem pieliek 70 eiro.
Nīdē ārā visus lauksaimniekus ar savām stulbajām CO2 prasībām uttt.
Kūdras aizliegšana
Varētu turpināt ilgi un dikti, bet jautājums vai ir vērts?
Tikpat labi es Tev varētu pajautāt KAS LABS ir izdarīts šajos 4 gados no JV puses? Apskaties reklāmas rulīšus 4 g atpakaļ, ko viņi solīja, vai kaut kas ir izdarīts? Muļķīgi balsot par partijām kas lobē WHO noteikumus un visu pārējo.

Paldies, ka pasgaidroji, beidzot te kāds sakarīgi izklāsta savu nostāju par JV un tamlīdzīgajiem.
12.09.2022 13:17 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Mao @ 12.09.2022 13:12

Cilvēkiem vienkārši vairs nav ilgtermiņa domāšanas. Tagad ir instant-gratification politika. Ja šajā mirklī tev kaut kas liek justies labi, tad to ir jādara. Kas būs pēc 20, 30, 50 gadiem - pilnīgi vienalga. Nu jā, ik 20-25 gadus visām vēja turbīnām ir jānomaina spārni, jā, jānomaina visi saules paneļi uz jauniem. Nevienu tas neinteresē. Kas mums izgāztuvju trūkst?

Ārzemēs saules baterijas maina pat ik pēc 5-7 gadiem un tad par smieklīgu naudu ieved Latvijā. Ražo šausmīgi daudz. Tikai viens maziņš sīkums - ražošanas procesā izdalās indīgas un nesadalāmas gāzes. Ļoti zaļa enerģija 🤣
12.09.2022 13:18 |
 
Reitings 280
Reģ: 12.09.2022
Viens variants ir JV un otrs iespējams nacionālā apvienība. Man vieglāk nosaukt pat kurām nē un, tas ir Gobzems, Šlesers un visas krievu partijas.
JV protams, ka ir kļūdas un daudzas izleca kovid laikā, bet Ukrainas kara sakarā pareizi rīkojas.
12.09.2022 13:20 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
easywithaces @ 12.09.2022 12:47

Manuprāt vakcīnu lēmums jau vien atspēko visu, tur pat tālāk nav divu domu.
Pāreja uz “zaļo” domāšanu, kam mēs neesam gatavi, tūlīt redzēs jau vien cik lēti būs braukāt ar piepirktajiem elektro autiņiem, nemaz nerunājot par to litija akumulatoru likvidēšanu pēc 30 gadiem, tas it nebūt nav zaļi un lēti.
Mūsu cenu kāpumu pat nevar salīdzināt ar citām Eiropas valstīm, diemžēl sen jau dzīvojam uz nabadzības robežas. Kamēr deputāti sev ceļ pa tūkstošiem algu, tikmēr skolotājiem pieliek 70 eiro.
Nīdē ārā visus lauksaimniekus ar savām stulbajām CO2 prasībām uttt.
Kūdras aizliegšana
Varētu turpināt ilgi un dikti, bet jautājums vai ir vērts?
Tikpat labi es Tev varētu pajautāt KAS LABS ir izdarīts šajos 4 gados no JV puses? Apskaties reklāmas rulīšus 4 g atpakaļ, ko viņi solīja, vai kaut kas ir izdarīts? Muļķīgi balsot par partijām kas lobē WHO noteikumus un visu pārējo.

Lol.
Par litija akumulatoriem te vienreiz jau bija diskusija, ar secinājumiem, ka plusi atspēko mīnusus ilgtermiņā.
Par mūsu cenu kāpumu neatbild valdība, ja kas, viss ko viņi var darīt, ir samazināt nodokļus.
Skolotāji uz deputātu fona ir krietni vairāk, un tas nav novadīt klasi, bet Valsti.
Lauksaimniekus nīdē visā Eiropā, neesam mēs īpaši.
Un par WHO diezgan loģiski, ne? Tas ir World Health Organization, būtu diezgan bezatbildīgi "nelopsēt viņu noteikumus."
Palasot dažus komentētājus tā vien šķiet, ka varētu dzīvot tā kā dzīvojām 20 gadus atpakaļ, "ir labi tā kā ir un poh par rītdienu."
12.09.2022 14:26 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jacqueline @ 12.09.2022 14:26

Lol.
Par litija akumulatoriem te vienreiz jau bija diskusija, ar secinājumiem, ka plusi atspēko mīnusus ilgtermiņā.
Par mūsu cenu kāpumu neatbild valdība, ja kas, viss ko viņi var darīt, ir samazināt nodokļus.
Skolotāji uz deputātu fona ir krietni vairāk, un tas nav novadīt klasi, bet Valsti.
Lauksaimniekus nīdē visā Eiropā, neesam mēs īpaši.
Un par WHO diezgan loģiski, ne? Tas ir World Health Organization, būtu diezgan bezatbildīgi "nelopsēt viņu noteikumus."
Palasot dažus komentētājus tā vien šķiet, ka varētu dzīvot tā kā dzīvojām 20 gadus atpakaļ, "ir labi tā kā ir un poh par rītdienu."

man liekas labi, ka vismaz diskusija neapstājās pie - špricē šļuru, tāpēc nebalsošu.
Ir ko palasīt, kaut kas par ko padomāt, arī ja viedokļi nesaskan.
12.09.2022 14:37 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Lula @ 12.09.2022 14:37

man liekas labi, ka vismaz diskusija neapstājās pie - špricē šļuru, tāpēc nebalsošu.
Ir ko palasīt, kaut kas par ko padomāt, arī ja viedokļi nesaskan.

Tas jā, par katra vērtībām ir cita lieta.
12.09.2022 14:40 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Jacqueline @ 12.09.2022 14:26

Lol.
Par litija akumulatoriem te vienreiz jau bija diskusija, ar secinājumiem, ka plusi atspēko mīnusus ilgtermiņā.
Par mūsu cenu kāpumu neatbild valdība, ja kas, viss ko viņi var darīt, ir samazināt nodokļus.
Skolotāji uz deputātu fona ir krietni vairāk, un tas nav novadīt klasi, bet Valsti.
Lauksaimniekus nīdē visā Eiropā, neesam mēs īpaši.
Un par WHO diezgan loģiski, ne? Tas ir World Health Organization, būtu diezgan bezatbildīgi "nelopsēt viņu noteikumus."
Palasot dažus komentētājus tā vien šķiet, ka varētu dzīvot tā kā dzīvojām 20 gadus atpakaļ, "ir labi tā kā ir un poh par rītdienu."

Man prieks ka Tev ir savs viedoklis, bet es aicinātu paskatīties plašāk un izslēgt to zombijaššiku ko sauc par Panorāmu, tv3 ziņas utt.
Tiešām lieliski ka te ir savākusies eksperti kas visu zina par litija akumulatoriem, to kaitīgumu un plusiem un mīnusiem, esmu lasījusi daudz ārzemju pētījumus, un visi kā viens apgalvo, ka tos pārstrādāt ir teju neiespējami un ļoti dārgi, nemaz nerunājot par to kādu kaitējumu nodarītu zemei vienkārši izmetot kārtējā izgāztuvē.
Es neesmu pret mazliet zaļāku dzīvi, pati šķiroju atkritumus, izvēlos stikla pudeles plastmasu vietā utt, bet ir absurdi aizliegt plastmasas salmiņus tai pat laikā saglabājot platsmasas vāciņu krūzei (tai pašā Maķītī) nemaz nerunājot par bezjēdzīgajiem vienreizējo masku kalniem.
Jā, muļķīgi deputātus salīdzināt ar skolotājiem, vieni cenšas kaut ko iemācīt kamēr otri sēdes laikā guļ, baksta telefonu vai vispār neierodas un iemanās no svarīgiem lēmumiem atturēties, tautas varoņi!
Un tas ka viņus īdē visā Eiropā, par to ir jāpriecājas??? Jā jo tāds ir plāns! Varbūt Tev patīk ēst pārtiku ar pesticīdiem un visādus citus brīnumus, bet es izvēlos ēst bioloģiski audzētu pārtiku un nebojāt savu veselību.
Veiksmi drīzumā neattapties bez darba un algas, kam sekos arī bez mājvietas, jo uz to iet, bet cilvēki ir tik aizņemti ka neredz, ka tīšu prāt viss tiek iznīcināts, reti kurš mazais uzņēmējs pārcietīs šo ziemas sezonu.
12.09.2022 15:09 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Skolotāji, manuprāt, tomēr ir daudz vērtīgāki par deputātiem. Skatoties, ka streikos 23 000 skolotāju, ministrei pašai būtu jāpadomā, vai palikt amatā, jo pagaidām liekas, ka viņa neapzinās situācijas nopietnību. Ja spēs kaut kā visu labot, tad citādi. Tomēr tas daudz ko pasaka par pieņemtajiem lēmumiem no valdības puses /ne tikai šīs, bet kopumā/
12.09.2022 15:40 |
 
Reitings 5
Reģ: 23.06.2022
Balsošu par PRO. Iepriekšējās vēlēšanās jau balsoju, kaut zināju, ka netiks Saeimā. Man šīs partijas ideoloģija ir vistuvākā. Jā, zinu, ka arīu tur ir sapuvušas ogas, ko domāju svītrot (es gan, godīgi sakot, nezinu kāds man, Atēnās dzīvojot, būs saraksts pieejams, respektīvi - reģionālais).
12.09.2022 16:18 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Palasot dažus komentētājus tā vien šķiet, ka varētu dzīvot tā kā dzīvojām 20 gadus atpakaļ, "ir labi tā kā ir un poh par rītdienu."

Aha, un ļoti bieži tie anti-zaļie ir homofobi, jo, redz, viņiem interesē cilvēces nākotne, ģimenes. Bet, ja piemēram jāsamazina gaļas patēriņš no 7 reizēm nedēļā uz 4, lai cilvēkiem nākotnē būtu palicis ūdens, tad gan spuras gaisā, un par tiem nākotnes cilvēkiem ir pilnīgi vienalga, ka tik pašiem šodien nevajadzētu ne no kā atteikties.
12.09.2022 17:01 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Kitijaaaa @ 12.09.2022 17:01

Aha, un ļoti bieži tie anti-zaļie ir homofobi, jo, redz, viņiem interesē cilvēces nākotne, ģimenes. Bet, ja piemēram jāsamazina gaļas patēriņš no 7 reizēm nedēļā uz 4, lai cilvēkiem nākotnē būtu palicis ūdens, tad gan spuras gaisā, un par tiem nākotnes cilvēkiem ir pilnīgi vienalga, ka tik pašiem šodien nevajadzētu ne no kā atteikties.

Vegānu aktīvisti, kas apgalvo, ka govis izdzers visu ūdeni un cilvēce izmirs, ne ar ko neatšķiras no labējiem aktīvistiem, kas apgalvo, ka drīz visi kļūs par gejiem un cilvēce izmirs. Abās politiskajās pusēs ir cilvēki ar norautu jumtu, kas vienmēr ir pravietojuši pasaules galus.
12.09.2022 17:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits