Saeimas vēlēšanas 2022, par ko balsot?

 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
Esat izdomājušas par ko balsot? Ja jā, tad par ko un dažos vārdos, kāpēc tāda izvēle. Es vēl īsti nezinu, neviens no tuviniekiem arī nezin (vai nesaka), tāpēc labprāt uzklausītu viedokļus. Ceru, ka ir iespējams par to runāt bez savstarpējiem kašķiem un uzbraucieniem.
10.09.2022 12:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nekad neesmu gājis vēlēt un ari turpināšu to nedarīt. Vienmēr esmu uzskatījis, ka vēlēšanas ir tikai ilūzija par izvēli.
10.09.2022 19:15 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
GhostGG @ 10.09.2022 19:15
Nekad neesmu gājis vēlēt un ari turpināšu to nedarīt. Vienmēr esmu uzskatījis, ka vēlēšanas ir tikai ilūzija par izvēli.

Tas neizskaidro to, kādēļ tāds Brēmanis vai Ģirgeni tik ļoti daudz laika velta fb un tiktok tiešraidēm no savas viesistabas vai pagalma bez speciālas aparatūras, kur naudu nevar norakstīt reklāmas izmaksās vai tml. Kādēļ tā censties un tērēt laiku bezmaksas tiešraidēm, ja viss ir izlemts jau iepriekš?
10.09.2022 19:33 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Kitijaaaa @ 10.09.2022 17:07
Laikam par Progresīvajiem. Ja mūs ekonomikā pat sāk apsteigt Rumānija, tātad kaut ko pēdējos gados darām nepareizi. Tādēļ es par to, ka vajag jaunus cilvēkus iekšā. Kā arī šī partija nevāc balsis uz sazvērestības teoriju pamata atšķirībā no dažām citām Saeimā nepārstāvētajām.

Kā, tavuprāt, Progresīvie veicinās ekonomiku? Viņi ir par visām ekstrēmajām zaļajām politikām, kas tikai noslogo uzņēmumus un sabiedrību. Arī tagadējās energoresursu cenas, ko Progresīvie taisās ''glābt'' izdalot apkārt nodokļu maksātāju naudu, ir tieši zaļās politikas sekas. Nu, britiem tagad iesaka cerēt, ka ziemā būs vējš, citādi viņiem būs lieli sūdi. Vai nu notiks centralizēta elektrības izdalīšana kā bija ar maizi komunismā, vai arī to nedarot otrs variants ir blackout'i visā valstī. Tās ir zaļās politikas sekas. Visa valsts kļūst atkarīga no laikapstākļiem, gluži kā akmens laikmetā. Atliek upurēt jērus vēja dievam un ļoti stipri lūgties, lai būtu elektrībiņa.
10.09.2022 20:56 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Godīgi sakot, nav ne mazākās nojausmas, par ko balsot. Zinu tikai to, ka nebalsošu par Šlesera un Gobzema partijām. Lai gan par to otru daudzi sabalsos, kas ir skumji.
10.09.2022 20:59 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Bet atbildot uz jautājumu - es kādreiz biju no cilvēkiem, kas domāja, ka obligāti jāiet vēlēt, nevar neiet, tas ir pienākums un tā tālāk, bet tagad jau piekrītu tiem, kas vēlēt neiet. Nezinu vai iešu šoreiz. Jā, progresīvie ir ekstrēmi, varētu balsot par kaut ko pilnīgi citu, bet Latvija ir pārāk atkarīga no EU lēmumiem un trendiem, lai tam ilgtermiņā būtu nozīme, ko te ievēl vai neievēl.
10.09.2022 20:59 |
 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
Es uz Saeimas vēlēšanām neesmu gājusi, tikai uz pašvaldību, šogad gan iešu. Pieturos pie domas- ja nav PAR ko balsot, tad jābalso pret, tas ir jābalso par tiem, kuri ir pret tiem, pret kuriem esmu es.
10.09.2022 21:08 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
No loģikas viedokļa būtu jāiet balsot kaut vai tāpēc vien, lai kaut kādām utopiskām vienotībām, attīstībām un progresijām būtu grūtāk tikt iekšā, jo viņiem vajag vismaz 5% no visām balsīm.
10.09.2022 21:13 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Mao @ 10.09.2022 20:56

Kā, tavuprāt, Progresīvie veicinās ekonomiku? Viņi ir par visām ekstrēmajām zaļajām politikām, kas tikai noslogo uzņēmumus un sabiedrību. Arī tagadējās energoresursu cenas, ko Progresīvie taisās ''glābt'' izdalot apkārt nodokļu maksātāju naudu, ir tieši zaļās politikas sekas. Nu, britiem tagad iesaka cerēt, ka ziemā būs vējš, citādi viņiem būs lieli sūdi. Vai nu notiks centralizēta elektrības izdalīšana kā bija ar maizi komunismā, vai arī to nedarot otrs variants ir blackout'i visā valstī. Tās ir zaļās politikas sekas. Visa valsts kļūst atkarīga no laikapstākļiem, gluži kā akmens laikmetā. Atliek upurēt jērus vēja dievam un ļoti stipri lūgties, lai būtu elektrībiņa.

Ja globālā sasilšana nav fake, tad ir normāli atbalstīt zaļo politiku.
Un nerunāsim par elektrības blackoutiem un ar zaļo enerģiju saistītu apokalipsi pirms tā nav realitāte. Visādas fake biedēšanas ir tik izplatītas un daudz kas nepiepildās, ka pagaidām īsti neticu anti-green puses teorijām.
10.09.2022 21:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kitijaaaa @ 10.09.2022 21:36

Ja globālā sasilšana nav fake, tad ir normāli atbalstīt zaļo politiku.
Un nerunāsim par elektrības blackoutiem un ar zaļo enerģiju saistītu apokalipsi pirms tā nav realitāte. Visādas fake biedēšanas ir tik izplatītas un daudz kas nepiepildās, ka pagaidām īsti neticu anti-green puses teorijām.

Zinot kādi šovasar visur bija karstuma viļņi un mežu ugunsgrēki, zaļo politiku būtu jāatbalsta ar steigu, ja negribam, lai daļa Eiropas vienkārši izkalst un nodeg (tfu tfu tfu). Nekad negribētu, ka tas karstums, ko jūlijā piedzīvoju Francijas ziemeļos atnāk līdz Latvijai.
Bet laikam nav īsti diskusijas tēma.
10.09.2022 21:50 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Kitijaaaa @ 10.09.2022 21:36

Ja globālā sasilšana nav fake, tad ir normāli atbalstīt zaļo politiku.
Un nerunāsim par elektrības blackoutiem un ar zaļo enerģiju saistītu apokalipsi pirms tā nav realitāte. Visādas fake biedēšanas ir tik izplatītas un daudz kas nepiepildās, ka pagaidām īsti neticu anti-green puses teorijām.

Kādas fake biedēšanas? Lūdzu palasi ziņas, pašai britu valdībai plānos ir paredzēts, ka janvārī uz vairākām dienām var tikt atslēgta elektrība ne tikai visai industrijai, bet arī iedzīvotājiem. Tā ir plānotā atslēgšana. Tāpat par reālistiskiem scenārijiem tiek uzskatīti neplānoti blackout'i, jo vienkārši pietrūks elektrības.
Tas ir Āfrikas un Ziemeļkorejas līmenis.
nerunāsim par ... ar zaļo enerģiju saistītu apokalipsi pirms tā nav realitāte.

Protams, par to nerunāsim, bet propagandēsim globālās sasilšanas apokalipsi :D :D :D Sorry, bet temperatūra uz Zemes nav konstanta. Skolā gan jau mācījies par ledus laikmetiem. Temperatūra staigā augšā lejā, un ne ar ko Tu neiesaldēsi to tieši kaut kādā vienā līmenī.
10.09.2022 22:05 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
P@saules Ek0nomikas F0rumā jau ir izlēmuši, ka 30. gadā mēs dzīvosim pilnīgi citā pasaulē. Būsim daļēji kanibāli, daļēji prusaku ēdāji un mums nekas nepiederēs. Tas ir vienīgais iemesls, kāpēc tiek aktīvi reklamēta "zaļā" politika. Cilvēkus pamazāk pieradina pie visa, kas vēl pagaidām skaitās tabu, lai ap 30. jau viss būtu salikts pa plauktiņiem. Arī visādi uzskati, kurus vairums vēl pagaidām uzskata par novirzēm, pamazām kļūs par normālu parādību. ASV jau skolās bērniem māca, ka ped0fīlija ir normāla. Arī dzimuma maiņa ir kļuvusi par ikdienišķu parādību.
Lēni, bet pārliecinoši virzāmies "pareizajā" virzienā.
Ja nopietni, tad domāju, ka šī ir mūsu priekšpēdējā iespēja izmainīt šķietami neizbēgamo likteni, jo līdz 30. gadam mums priekšā vēl tikai 2 vēlēšanas. Protams, pagaidām mūsu situācija izskatās, maigi sakot, diezgan drūmi.
10.09.2022 22:32 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Tā kā pēdējos gadus sekoju katram sīkākajam lēmumam, kas tiek pieņemts, izvēle ir salīdzinoši viegla.
Varbūt muļķīgi, bet laikam balsošu par Suverēno varu. Kāpēc? Neatbalstu obligāto vakcināciju un ar to saistītu cilvēku šķirošanu, un tamlīdzīgas lietas. Otrs, varētu teikt respekts pret līderi, jo viņa nemēģināja glumi šļūkt un čakarēt atbalstītājus kā to darīja/dara Gobzems un viņam līdzīgie. Jā, piekrītu, ne vienmēr ir tas pareizais viedoklis, bet vismaz neliekuļo.
Tagadējā vara nav variants. Un Šleserveidīgie ne tik. Gan vieni, gan otri nolaidīs valsti pa burbuli. Izglītībā un veselības aprūpē ir bardaks kā nekad. Šīs varas iznīcinās pēdējo
10.09.2022 22:36 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Par Jauno Vienotību! Man personīgi darbos un lēmumos ļoti spēcīgi līderi šķiet Kariņš un Rinkēvičs.
10.09.2022 22:41 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Mušpapīrs
👍
10.09.2022 22:44 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Kādā 2030. gadā? The future is now, old man :D Vācijā, Beļģijā un Nīderlandē jau lielveikalos pārdod kukaiņu ''gaļu''

Es gan nesapratu, kāpēc saucas ''insekten'' burgeri, jo ja palasi rakstus, tur iekšā ir tārpi nevis insekti.
Es gribu redzēt kā visādi zaļie ēdīs tārpus, lai glābtu pasauli :D
Lai gan ja godīgi, tad nē, tomēr negribu redzēt, nenovēlu nevienam šādu likteni. Cik esmu lasījusi par karu, Aušvici, un līdzīgiem tempatiem,tad cilvēki tur ēda zāli un koku mizu, bet pat viņi neēda tārpus un tarakānus un kādu nu ''zaļo ēdienkarti'' mums te gatavo.
10.09.2022 22:45 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Mao
Nu ar kanibalizāciju jau vēl neesam sākuši nodarboties un arī īpašumi mums vēl pieder, tā ka viņiem vēl ir jāievieš šādas tādas korekcijas pilnvērtīgai plāna realizācijai.:D
Lūk, arī čipsīši. Redz, kā par austrāliešu bērniem rūpējas.:D
https://www.youtube.com/watch?v=19Jx5CwY18s
10.09.2022 22:51 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Protams, par to nerunāsim, bet propagandēsim globālās sasilšanas apokalipsi

Tā kā tik daudz zinātnieku apstiprina globālo sasilšanu vs tie, kas to noliedz, ir loģiski par to runāt.
Sorry, bet temperatūra uz Zemes nav konstanta. Skolā gan jau mācījies par ledus laikmetiem. Temperatūra staigā augšā lejā, un ne ar ko Tu neiesaldēsi to tieši kaut kādā vienā līmenī.

Jā, bet pēdējo 50 gadu izmaiņas ir daudz straujākas nekā iepriekšējos periodos. Ja esi lasījusi rakstus, kur tavs nosauktais arguments ir atspēkots, tad zini, par ko es runāju.
10.09.2022 22:52 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Lai vai kā "zaļās" domāšanas atbalstītājiem negribētos to dzirdēt, bet globālo sasilšanu salīdzinoši maz ietekmē cilvēka darbība. Tā vienkārši ir Zemes attīstības cikla daļa.
Elektroautomašīnas, saules baterijas un tamlīdzīgas lietas ir baiiiiigais fufelis /tādā ziņā, ka baigi palīdz dabai utt/. Saprotu, ka tas viss vairāk domāts interesentiem un zinātniekiem, lai attīstītu tehnoloģijas. Studējot šajā nozarē esmu sapratusi, ka tomēr tā ir naudas kāšana no cilvēkiem.
Braukt virsū par to, ka kāds neatbalsta zaļo kursu, nevajag. Ticu, ka šie neatbalstītāji nedaudz arī piedomā, piemēram, par saviem plastmasas maisiņu lietošanas paradumiem utml.
Bet nu auzās braukt nevajag, ka tas "zaļais kurss" izglābs pasauli
10.09.2022 22:58 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Es gribu redzēt kā visādi zaļie ēdīs tārpus, lai glābtu pasauli

Ēst pārstrādātas dzīvnieku cīpslas, kājas, asinis, galvas, zivju ķermeņus, mēles, aknas, smadzenes, zarnas utt. nav pretīgi. Bet ēst produktus no pārstrādātiem tārpiem - šausmas, cik pretīgi 😁😁😁 Racionāli padomājot pat mazāk pretīgi nekā citu dzīvnieku ēšana, kurus patērējam šobrīd.
10.09.2022 23:02 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Mao @ 10.09.2022 22:45
Kādā 2030. gadā? The future is now, old man :D Vācijā, Beļģijā un Nīderlandē jau lielveikalos pārdod kukaiņu ''gaļu''
Es gan nesapratu, kāpēc saucas ''insekten'' burgeri, jo ja palasi rakstus, tur iekšā ir tārpi nevis insekti.
Es gribu redzēt kā visādi zaļie ēdīs tārpus, lai glābtu pasauli :D
Lai gan ja godīgi, tad nē, tomēr negribu redzēt, nenovēlu nevienam šādu likteni. Cik esmu lasījusi par karu, Aušvici, un līdzīgiem tempatiem,tad cilvēki tur ēda zāli un koku mizu, bet pat viņi neēda tārpus un tarakānus un kādu nu ''zaļo ēdienkarti'' mums te gatavo.

Visticamāk, tārpu un kukaiņu ēšanu vienkārši padarīs pievilcīgu. Skaisti iepakojumi, apetītlīgs ēdiena noformējums, sociālo tīklu trendi. Tas vairs nebūs kā Aušvicē
10.09.2022 23:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits