Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neglītas ausis

 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
Sveikas!
Tēmas nosaukums uzmanības pievēršanai, bet lietas būtību nemaina. Par savām ausīm kompeksoju jau kopš skolas laikiem. Man nav pavisam izteikti atļutušas ausis, bet ir diezgan lielas un nestāv cieši klāt galvai. 😕
Pavisam nesen gadījās ļoti nepatīkama situācija, kuras dēļ esmu vēl lielākos kompleksos un arvien vairāk apsveru domu par operāciju.
Varbūt kāda no jums ir veikusi ausu korekciju? Vai ir vērts to darīt, ja ausis nav izteikti atļutušas? Vai “vidēji sliktajos” gadījumos arī kaut ko var uzlabot? 😁 Dalieties lūdzu arī ar nepatīkamo pieredzi, ja tāda jums ir. Gribu apsvērt visus par un pret. Varbūt variet ieteikt kādu speciālistu? Cik bieži sanāca apmeklēt dakteri? Esmu no Kurzemes puses un par cik lielākoties visi speciālisti pieņem Rīgā, tad domāju vai varēšu izbraukāt par cik nav ļoti daudz brīvā laika.
30.08.2022 21:26 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
Mao @ 09.09.2022 15:55

Ja Tev pat šajā tēmā esošie maigie komentāri skaitās žults gāšana un mēģinājumi Tev personīgi kaut ko aizliegt, tad ticu, ka ar tik saasinātu uztveri arī garāmgājēja skatiens aptuveni Tavā virzienā var beigties raudāšanā spilvenā par ausīm :D

Atslābsti mazliet. 😁
09.09.2022 23:49 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
dalibniece @ 09.09.2022 14:05

Vienmēr atradīsies kāds indivīds, kurš uzskata, ka var ne vien lemt par sevi un savu ķermeni, bet arī noteikt ko un kā drīkstēs vai nedrīkstēs darīt citi. ? Un tici man ir cilvēki, kas aizrāda arī par pieliktām skropstām un balinātiem zobiem. Viens ir izteikt kaut kādas pamatotas bažas, brīdināt par iespējamām negatīvām sekām utt., otrs ir tukša muldēšana un žults izgāšana.

Ja Tev pat šajā tēmā esošie maigie komentāri skaitās žults gāšana un mēģinājumi Tev personīgi kaut ko aizliegt, tad ticu, ka ar tik saasinātu uztveri arī garāmgājēja skatiens aptuveni Tavā virzienā var beigties raudāšanā spilvenā par ausīm :D
09.09.2022 15:55 |
 
Reitings 15
Reģ: 08.08.2021
dalibniece @ 09.09.2022 13:01

Pie kāda daktera biji? ?

Dr.Ina Freimane, toreiz strādāja Stomatoloģijas institūtā Dzirciema ielā.
09.09.2022 14:47 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
Mao @ 09.09.2022 13:36
Kura tad šeit skraida apkārt aizrādot par mākslīgām skropstām un balinātiem zobiem? :D Gan jau, ka neviena. Bet ja publiski stāsti par savu situāciju un ko grasies darīt, bieži būs cilvēki, kas apšaubīs Tavas idejas. Bet pie psihiatra te katrā otrajā tēmā sūta, tādus komentārus dabūt ir neizbēgami :D

Vienmēr atradīsies kāds indivīds, kurš uzskata, ka var ne vien lemt par sevi un savu ķermeni, bet arī noteikt ko un kā drīkstēs vai nedrīkstēs darīt citi. 😁 Un tici man ir cilvēki, kas aizrāda arī par pieliktām skropstām un balinātiem zobiem. Viens ir izteikt kaut kādas pamatotas bažas, brīdināt par iespējamām negatīvām sekām utt., otrs ir tukša muldēšana un žults izgāšana.
09.09.2022 14:05 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Kura tad šeit skraida apkārt aizrādot par mākslīgām skropstām un balinātiem zobiem? :D Gan jau, ka neviena. Bet ja publiski stāsti par savu situāciju un ko grasies darīt, bieži būs cilvēki, kas apšaubīs Tavas idejas. Bet pie psihiatra te katrā otrajā tēmā sūta, tādus komentārus dabūt ir neizbēgami :D
09.09.2022 13:36 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
dalibniece @ 09.09.2022 13:08
Un visām meitenēm, kas mani sūta pie psihiatriem utt. man pat īsti atbildēt negribas. ? Uzskatu, ka katram ir tiesības izlemt ko darīt un ko nedarīt ar savu ķermeni. Man arī daudz kas var nepatikt un liekas priekš kam citiem to vajag, taču tagad iet un kādam aizrādīt par pieliktajām skropstām, pieaudzētiem nagiem, balinātiem zobiem, tetovējumiem, koriģētām lūpām, krūtīm utt. man noteikti nav nekādu tiesību.

Ups, neredzēju šo komentāru, kamēr rakstīju savējo 😀
09.09.2022 13:12 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Mao @ 09.09.2022 12:11
Arī paskatījos uz Hadsones ausīm, nasing spešal. Un ar visu savu naudu viņa tās pat nav graizījusi. Man šķiet, ja Holivudas slavenības var mierīgi dzīvot ar savām ausīm, tad kāda tur problēma cilvēkam parastajam? Ja sāc apkārtējos pētīt, tad var atrast entos trūkumus - kādam deguns jāpagraiza, daudzām lūpas nav instagramīgas, krūšu implantus lielai daļai būtu jāsaliek, tad vēl virknei vīriešu ar matiem ir liela problēma, zobi tikai retajam ir ideāli taisni un balti. Un tā var skrutinizēt un skrutinizēt. Bet ikdienā cilvēki par šādām ''dzīves traģēdijām'' nekad pat neaizdomājas, ieskaitot tos, kam ir šādas ausis (man arī kaut kas uz to pusi).

Savukārt varbūt tu (un tie pie psihiatra sūtītāji) dzīvē pievērs uzmanību un tērējies lietām, kas autorei nav svarīgas. Viena Holivudas zvaigzne tādas ausis nepiešuj, cita to dara un uzlabo pat mazāk pamanāmus defektus. Autorei jau ar savu ķermeni jādzīvo, un ja viņai kaut kas nepatīk, nav nekas traks veikt ne pārāk invazīvu procedūru, kuru vecāki pat apmaksā saviem 5 gadus veciem bērniem.
09.09.2022 13:11 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
Un visām meitenēm, kas mani sūta pie psihiatriem utt. man pat īsti atbildēt negribas. 😁 Uzskatu, ka katram ir tiesības izlemt ko darīt un ko nedarīt ar savu ķermeni. Man arī daudz kas var nepatikt un liekas priekš kam citiem to vajag, taču tagad iet un kādam aizrādīt par pieliktajām skropstām, pieaudzētiem nagiem, balinātiem zobiem, tetovējumiem, koriģētām lūpām, krūtīm utt. man noteikti nav nekādu tiesību.
09.09.2022 13:08 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
Party Animal @ 09.09.2022 11:12
Man ir pieredze, bet diez vai palīdzēs, jo loti sena.
Vecāki gribēja uztaisīt ausīm operāciju pirms skolas, bet es nepiekritu, taisīju histērijas.
Skolā mani apcēla, un arī pašai nepatika, tāpēc 15 gadu vecumā uztaisīju. Toreiz maksāja salīdzinoši lēti. Teiksim tā - varētu izskatīties arī labāk, bet no kompleksiem par ausīm esmu pilnībā tikusi vaļā, vispār par to nedomāju.

Pie kāda daktera biji? 😊
09.09.2022 13:01 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Arī paskatījos uz Hadsones ausīm, nasing spešal. Un ar visu savu naudu viņa tās pat nav graizījusi. Man šķiet, ja Holivudas slavenības var mierīgi dzīvot ar savām ausīm, tad kāda tur problēma cilvēkam parastajam? Ja sāc apkārtējos pētīt, tad var atrast entos trūkumus - kādam deguns jāpagraiza, daudzām lūpas nav instagramīgas, krūšu implantus lielai daļai būtu jāsaliek, tad vēl virknei vīriešu ar matiem ir liela problēma, zobi tikai retajam ir ideāli taisni un balti. Un tā var skrutinizēt un skrutinizēt. Bet ikdienā cilvēki par šādām ''dzīves traģēdijām'' nekad pat neaizdomājas, ieskaitot tos, kam ir šādas ausis (man arī kaut kas uz to pusi).
09.09.2022 12:11 |
 
Reitings 15
Reģ: 08.08.2021
Man ir pieredze, bet diez vai palīdzēs, jo loti sena.
Vecāki gribēja uztaisīt ausīm operāciju pirms skolas, bet es nepiekritu, taisīju histērijas.
Skolā mani apcēla, un arī pašai nepatika, tāpēc 15 gadu vecumā uztaisīju. Toreiz maksāja salīdzinoši lēti. Teiksim tā - varētu izskatīties arī labāk, bet no kompleksiem par ausīm esmu pilnībā tikusi vaļā, vispār par to nedomāju.
09.09.2022 11:12 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Es gan ieteikšu, ka nav nekas slikts, ka vēlies izlabot kaut ko savā ķermenī tāpēc ka tev nepatīk. Ja tev tas liks justies labāk, kāpēc nē? Kāpēc sūtīt pie psihiatra, viņš jau nemainīs izskatu, bet gan to pieņemt, bet meitene vēlas uzlabot izskatu.
09.09.2022 08:51 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Ieteiktu tomēr tikt galā ar savu "body dysmorphia", nevis kropļot ausis ar operāciju.
Paskatījos Keitu Hadsoni. Zināma aktrise, taču nekad iepriekš nebiju ievērojusi viņas ausis. Ja tagad speciāli pēta - tās ausis ir pilnīgi ok, es pat teiktu, ka piedod tādu kā odziņu viņas izskatam. Nu nav visiem jābūt ar vienādām ausīm, deguniem, krūtīm, utt.
Un mani arī interesē, kas tā par nepatīkamu situāciju? Kāds tirliņš kaut ko pateica un tu tagad skriesi operēties?
09.09.2022 08:31 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
Varbūt vēl kāda var padalīties ar pieredzi? 😊
08.09.2022 23:29 |
 
Reitings 78
Reģ: 08.04.2022
Pavisam nesen gadījās ļoti nepatīkama situācija, kuras dēļ esmu vēl lielākos kompleksos un arvien vairāk apsveru domu par operāciju.“ uzsvars uz PĒC šīs nepatīkamās situācijas esi vēl lielākos kompleksos. Nevis no sevis, bet kāda cita/situācijas dēļ saasinājās Tavas emocijas un skats uz savām ausīm. Mans viedoklis - K. Hudson nav lielas ausis, viņas ir savādākas kā citiem, bet es nesaskatu tās kā neglīti savādas, liekas pievilcīgi citādākas. Ja TU vēlies droši taisi operāciju, bet tiešām padomā par to vai Tavs lēmums būtu tāds pats bez šīs situācijas un vai nerunā Tavas emocijas nevis Tu pati.
03.09.2022 20:56 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
Jā, pastāsti, lūdzu, sīkāk. Pie kāda speciālista biji? Cik kopumā vizītes bija nepieciešamas? (gribu saprast, vai atradīšu laiku izbraukāt) Cik ilgi dzija?
02.09.2022 23:17 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Jaaa, es pirms covida veicu sev 1 auss korekciju, jo vinas nebija simetriskas.
Veicu Aesthetica beauty Teikaa.
Nuu, teiksu ka nav par ko suudzeties, viss apmierinaja.
Ja velies varu sikak ko pastastit.
02.09.2022 21:47 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
BlackPill @ 02.09.2022 04:23
Es, tavā vietā, aizietu pie psihiatra.

Nevajag jau arī pārspīlēt.
Cenas arī baigi atšķiras vc4 799€, savukārt, pie Ģīļa 1500€.

Nezinu neko daudz par ausu operāciju, bet man šķiet, tā ir viena no operācijām, kuru var veikt lētāk, respektīvi ausu piešūšanā diezin vai var kaut ko sačakarēt (?).
Dzīvojam tikai vienreiz, un 800 eiro par plastisko vispār nav nekas traks. Izplatītākās maksā 3-6 tūkstoši, tur vēl varbūt var ilgi domāt - vajag vai nevajag, jo par tiem tūkstošiem var nopirkt ko citu ģimenei/bērnam vērtīgu.
02.09.2022 20:44 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Es, tavā vietā, aizietu pie psihiatra.
02.09.2022 04:23 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Es tavā vietā aizietu uz konsultāciju pie kāda no ķirurgiem un tur gan jau varētu redzēt pirms/pēc un būtu skaidrs, vai tavā gadījumā būtu liela vizuāla starpība.
01.09.2022 19:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits