Finanses un pienākumi ģimenē.

 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Vai mūsdienās vīrietim ir jāuztur sieviete, un jāmaksā par visu? Vai tomēr finanses jādala 50 uz 50? Kas attiecas uz pienākumu sadali mājās, vai sievietei vienai ir jātīra māja, vai tomēr vīrietim arī jāpiedalās tīrīšanas darbos?
Es laikam esmu no vecās paaudzes, kur vīrietis par visu maksā, bet sieviete uztur kartībā mājokli. Kā ir ar mūsdienu paaudzi, kā jaunieši sadala finanses un pienākumus?
14.08.2022 12:20 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
šobrīd algotu darbu strādāju tikai es, vīrietis pelna, tā teikt izpalīdzot kādam, jo ir zinošs konkrētā sfērā. Pēdējos divus mēnešus puslīdz vienādi ienākumi mums, bet parasti man vairāk. Pārtiku uc ikdienas lietas vairāk pērku es, bet ne vienmēr. Mēdzam arī naudu vnk salikt kopā un neskaitam, cik nu kuram bija. Rēķini man maz, tikai elektrība un internets, to arī es parasti samaksāju. Mājas darbus abi daram. Ēst biežāk viņš gatavo nekā es, bet mājās kārtošanu gan es, viņam neuzticu nemaz, tāpat kā savus dārza darbus neuzticu viņam 😃 Mājsaimniece nudien es būt nevarētu, nepatīk ne gatavot, ne katru dienu kautko berzt un tīrīt.
01.09.2022 13:46 |
 
Reitings 16
Reģ: 17.03.2015
Cik, jūsuprāt, jāpelna vīrietim?
Uzskatu, ka mans vīrs pelna maz, es pelnu vairākkārt vairāk. Protams, tad arī finansiāli vairāk ieguldu.
28.10.2022 11:40 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
personagrata @ 28.10.2022 11:40
Cik, jūsuprāt, jāpelna vīrietim?
Uzskatu, ka mans vīrs pelna maz, es pelnu vairākkārt vairāk. Protams, tad arī finansiāli vairāk ieguldu.

Nu tas jau katra paša ziņā,cik ir gatavs augt un attīstīties karjeras ziņā.
vienam šķitīs 500 eur alga ok un dzīvos tā gadiem,citam tas būs par maz un meklēs iespējas,kā augt.
Sievietei pašai ir jāsaprot,kāds attiecību/ģimenes modelis der un vai vīrietis ar kuru veido attiecības arī ir ar līdzīgiem uzskatiem.
Lielākoties jau ir tā,ka vīrietis ir ģimenes galva un nes lielāku ieguldījumu finansiāli.
28.10.2022 12:14 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Man ir jautājums meitenēm kuras pelna vairāk par savu vīrieti vai 50/50, Jūsu vīrieši nelieto alkoholu?
Jautāju, jo pēc savas pieredzes ir nācies redzēt, ja vīrietis jūt, ka var “atlaist grožus vaļā” respektīvi nav jāiespringst tik ļoti par ģimenes budžetu, tad sākas tādi kā slinkošanas periodi no viņa puses, kas tiek aizpildīti ar to kas nu sirdij tuvāks. Šoreiz liekot akcentu uz dzeršanu.
28.10.2022 12:26 |
 
Reitings 16
Reģ: 17.03.2015
Nē, nav dzeršanas vai citu lietu, jo jārūpējas par maziem bērniem, māju, vienkārši neatliek laika nekam citam.
Bet es arī kreitni vairāk strādāju kā vīrs.
28.10.2022 12:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits