Par populārajām diskusijām

 
Reitings 1327
Reģ: 19.07.2019
Šī nav provokācija vai kašķu diskusija.
Jau cik gadus šis forums balstās uz populārajām diskusijām par Kivičiem, Didrihsoni utt., kur daudzi apspriež viņu dzīvi, detaļas, nolej ar samazgām, ķidā katru viņu soli, kašķējas savā starpā utt., bet citas diskusijas neraisās tik raiti.
Saprotu, ka portālam tas ir izdevīgi.
Kāpēc ir radies šāds fenomens, ka bars cilvēku apspriež šīs personas? Vai tiešām klačošanās sniedz tik lielu piepildījumu dzīvē, kā arī nav ar ko citu ikdienā nodarboties, lai jēdzīgāk piepildītu laiku? Turklāt, ņemot vērā, ka te lielākoties ir 18+ cilvēki, kur rodas laiks visu laiku stalkot šos cilvēkus un pēc tam klačoties, ņemot vērā, ka ir ikdienas pienākumi, kuri ir jāveic, piemēram, jāstrādā?
Jā, viņi izliek informāciju par sevi sociālajos tīklos, bet vai tas nozīmē, ka tas viss ir jāizķidā uzreiz? Kas tur ir tik interesants?
05.08.2022 04:19 |
 
Reitings 1327
Reģ: 19.07.2019
Un par vīriešiem šajā portālā. Vienmēr šeit ir bijis pa kādam vīriešu kārtas pārstāvim. Tas nekad nemainīsies, kas attiecas arī uz troļļiem.
Man, piemēram, viņi netraucē, turklāt bieži ir interesanti paklausīties par situāciju no vīrieša skatupunkta. Protams, ir tie, kuri taisa provokatīvas diskusijas, ienāk izgāzt dusmas uz sievietēm, pasauli, bet viņus vienmēr var ignorēt. Piemēram, Aleksandra uzskatiem bieži piekrītu, viņš pasaka daudz labu domu, tāpat arī BlackPill un Aldis mēdz izmest pa jēdzīgai domai. Sen nav redzēts arī Godfather, bet arī viņš man patika.
Katram savi uzskati, tāpēc arī ir interesanti uzturēties šajā portālā.
05.08.2022 13:38 |
 
Reitings 1327
Reģ: 19.07.2019
isanalapsa @ 05.08.2022 12:54
Mans viedoklis ir tāds,ka jebkurš cilvēks ir tikai cilvēks un katram ir mazie dzīves momenti, kurā gribas paklačoties, bet gribētos jau teikt,ka tam ir jābūt veselīgā gaisotnē un līmenī, nepiešķirot emocijas. Jebkuram no mums sava dzīve būtu jāpiepilda ar attīstību, hobijiem, darbu, ģimeni un visādi citādi izaugsmi. Katram mums ir arī savas sliktās dienas, kurās jā, var novērst domas un palasīt klačiņas, bet ja tā padomā, tad tas,kas notiek šeit, vairums gadījumos ir ārpus cilvēcīgajām normām. Tā jau mazliet interesanti, tiek ķidāti cilvēki no a-z, bet paši ir tie, kas velta savu dienas lielāko daļu ,lai nodarbotos ar influenceru izmeklēšanu, foto pievilkšanu, viltus profilu veidošanu, negāciju meklēšanu, ažiotāžu. Ja kāds no influenceriem šādi publiski parādītu savu dzīvi, ka tā dara, šīs sievietes šajā portālā būtu pirmās, kuras teiktu, cik slikti ir tie cilvēki, jo viņiem nav dzīves. Ir ironiski ķidāt citus, ja paši nodarbojas ar nožēlojamām lietām, bet tas tak neskaitas,jo tas ir forums un var nelasīt,vai ne? Vai kā tur šeit mēdza teikt? Bija kaut kāds pirmklasnieku izteiciens šeit ievazāts.
Es jau sen apbrīnoju cilvēkus, kuri apzināti meklē visu, kas viņiem nepatīk, tam seko. Tā ir tā vide, ko veidojam sev apkārt.
Spriežot pēc domāšanas, tās ir gados mazas meitenes vai arī dzīves sāpinātas, jo jebkurām klačām ir robežas. Tas, ka cilvēks ir publisks, veselīgam cilvēkam nesavelkas paralēles ar automātisku apdiršanu. Jā, tas cilvēks ir pamanāmāks, bet ieliec sevi viņu vietā un paskaties uz sevis no malas. Instagrams un influenceri ir kaut kāda veida slimība , man pat gribētos to nosaukt tā, bet ne jau kā kaut ko sliktu, bet faktu,jo zinot, cik dienas parasti mēdz būt piepildītas , ir ļoti jāmāk atrast tam visam laiku un visiem izmeklējumiem.
īsumā ir tā, ka pat klačiņas var būt jaukas un foršas,ja vien visam ir robežas un cilvēks nepazaudē savu emocionālo stabilitāti.
Lūdzu iztiksim bez klasiskajiem pirmklasnieku tekstiem, ka šis ir forums,nepatīk,nelasi. Pati lasi, raksti.Pati tagad moralizē, neesi labāka. Tie cilvēki izliek visu internetā, tādēļ ir jāapdirš utt
Es tikai izsaku viedokli kādus es redzu šos cilvēkus, kuri nododas tāda veida stilam dzīvē, jebšu dzīves aicinājumam. Jā, aicinājumam, jo ir jābūt ļoti apņēmīgam, lai ar to visu nodarbotos. Tas pat ir sava veida talants!
Kad kādam gribas parunāt par kaut ko vērtīgāku,jo forums jau neapzīmē tikai klačas, bet sarunas kā tādas, tā nē, nevienam nevajag. Dodiet tikai Didras kājstarpes bildes, lai mums ir par ko runāt!
:)

Labi teikts.
Protams, katram ir savas intereses, vēlme parunāt, bet tam nav jāpārkāpj robežas. Es tiešām nesaprotu, kas tik interesants ir citu cilvēku aprunāšanā. Tie paši Kiviči. Jā, bija viņiem drāmas, bet kamdēļ visu laiku vajag to cilāt augšā, analizēt, kašķēties. Arī es sekoju slaveniem cilvēkiem, tiesa gan ārzemju, tajā pašā IG, Telegram, bet par kādu skandalozāku ziņu tikai izlasu viņa profilā un pēc tam aizmirstu, kad esmu izgājusi no IG, jo tas man ir tikai laika kavēklis, virtuālā pasaule, par kuru nedomāju reālajā dzīvē, jo šie cilvēki man ir sveši. Ne es viņus pazīstu, ne zinu, kā ir patiesībā, jo es viņus esmu redzējusi tikai ekrānā. Nepataisu sevi par svēto, tikai padalījos ar uzskatiem.
Un tas viss taču prasa laika resursus. Tajās diskusijās komentāri tiek pievienoti 24/7, turklāt vēl paralēli ir jāizseko visam tam, ko sociālajos tīklos ievieto apspriestie cilvēki, kā arī komentāriem šajās diskusijās. Kā to var izdarīt, ja ikdienā ir jādara kaut kas. Es spriežu pēc savas pieredzes, jo darbā maksimums varu atbildēt uz kādu ziņu vai uz dažām minūtēm ienākt sociālajos tīklos, turklāt pēc darba ir citas aktivitātes. Kā tik daudzi cilvēki var to paspēt?
Man tiešām ir interesanti uzzināt, kur rodas motivācija un vēlme to visu darīt, ziedojot laiku šķietami bezjēdzīgai nodarbei. Būtu interesanti paklausīties kādu, kura aktīvi piedalās tajās diskusijās. :D
05.08.2022 13:26 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Mans viedoklis ir tāds,ka jebkurš cilvēks ir tikai cilvēks un katram ir mazie dzīves momenti, kurā gribas paklačoties, bet gribētos jau teikt,ka tam ir jābūt veselīgā gaisotnē un līmenī, nepiešķirot emocijas. Jebkuram no mums sava dzīve būtu jāpiepilda ar attīstību, hobijiem, darbu, ģimeni un visādi citādi izaugsmi. Katram mums ir arī savas sliktās dienas, kurās jā, var novērst domas un palasīt klačiņas, bet ja tā padomā, tad tas,kas notiek šeit, vairums gadījumos ir ārpus cilvēcīgajām normām. Tā jau mazliet interesanti, tiek ķidāti cilvēki no a-z, bet paši ir tie, kas velta savu dienas lielāko daļu ,lai nodarbotos ar influenceru izmeklēšanu, foto pievilkšanu, viltus profilu veidošanu, negāciju meklēšanu, ažiotāžu. Ja kāds no influenceriem šādi publiski parādītu savu dzīvi, ka tā dara, šīs sievietes šajā portālā būtu pirmās, kuras teiktu, cik slikti ir tie cilvēki, jo viņiem nav dzīves. Ir ironiski ķidāt citus, ja paši nodarbojas ar nožēlojamām lietām, bet tas tak neskaitas,jo tas ir forums un var nelasīt,vai ne? Vai kā tur šeit mēdza teikt? Bija kaut kāds pirmklasnieku izteiciens šeit ievazāts.
Es jau sen apbrīnoju cilvēkus, kuri apzināti meklē visu, kas viņiem nepatīk, tam seko. Tā ir tā vide, ko veidojam sev apkārt.
Spriežot pēc domāšanas, tās ir gados mazas meitenes vai arī dzīves sāpinātas, jo jebkurām klačām ir robežas. Tas, ka cilvēks ir publisks, veselīgam cilvēkam nesavelkas paralēles ar automātisku apdiršanu. Jā, tas cilvēks ir pamanāmāks, bet ieliec sevi viņu vietā un paskaties uz sevis no malas. Instagrams un influenceri ir kaut kāda veida slimība , man pat gribētos to nosaukt tā, bet ne jau kā kaut ko sliktu, bet faktu,jo zinot, cik dienas parasti mēdz būt piepildītas , ir ļoti jāmāk atrast tam visam laiku un visiem izmeklējumiem.
īsumā ir tā, ka pat klačiņas var būt jaukas un foršas,ja vien visam ir robežas un cilvēks nepazaudē savu emocionālo stabilitāti.
Lūdzu iztiksim bez klasiskajiem pirmklasnieku tekstiem, ka šis ir forums,nepatīk,nelasi. Pati lasi, raksti.Pati tagad moralizē, neesi labāka. Tie cilvēki izliek visu internetā, tādēļ ir jāapdirš utt
Es tikai izsaku viedokli kādus es redzu šos cilvēkus, kuri nododas tāda veida stilam dzīvē, jebšu dzīves aicinājumam. Jā, aicinājumam, jo ir jābūt ļoti apņēmīgam, lai ar to visu nodarbotos. Tas pat ir sava veida talants!
Kad kādam gribas parunāt par kaut ko vērtīgāku,jo forums jau neapzīmē tikai klačas, bet sarunas kā tādas, tā nē, nevienam nevajag. Dodiet tikai Didras kājstarpes bildes, lai mums ir par ko runāt!
:)
05.08.2022 12:54 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Trojas zirgs @ 05.08.2022 09:02

Mani visvairāk izbrīna, ka ir vēlme sekot personām, kuras pašām riebjas. Piem., es skatos tikai tādus IG kontus, kas man patīk, iedvesmo.

Mani vairāk pārsteidz, ka ir interese gadiem, tūkstošos lapu apspriest kāda random cilvēka dzīves trivialitātes. Nekas īpašs jau viņu dzīvēs nenotiek. YouTubē tagad tas pats - katrs otrais video "What I ate today". Un galvenais, ka 90% pat ēd vienu un to pašu YouTube tā brīža trenda ēdienu, bet skatījumi desmitos un simtos tūkstošu.
05.08.2022 10:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Un vēl šādu izlasīju
- why don't men gossip?
- because when they do it it's called a discussion not gossip :D
05.08.2022 10:50 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Diezgan ok apraksts Gossiping first and foremost becomes a way for girls to connect, even if it's at the expense of others. Sharing stories and information bonds girls, giving them some common interests and knowledge. It's a way to feel part of the group, to be noticed and heard, and to feel important.
05.08.2022 10:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kitijaaaa @ 05.08.2022 10:45
Daudz maz piekritīšu Aleksandram par klaču veceņu kā vienu no sieviešu būtībām. Vīriešiem atkal raksturīgi citi trūkumi, katram dzimumam savi nesmukumi.

zini bet es vēl atceros augstskolas laikā, kā dažiem puišiem patika klačoties. Laikam tie ir izņēmumi un vairums tomēr tāds nav. Sievietēm gan super raksturīgi, jā, nez kādēļ tas tā iegājies.
Varbūt sievietes savu slikto pašapziņu grib izlikt aprunājot citas sievietes un pārīšus.
05.08.2022 10:47 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Daudz maz piekritīšu Aleksandram par klaču veceņu kā vienu no sieviešu būtībām. Vīriešiem atkal raksturīgi citi trūkumi, katram dzimumam savi nesmukumi.
05.08.2022 10:45 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aleksandrs @ 05.08.2022 10:25

Kā jau es teicu - ne visi cilvēki spēj sarkasmu saprast..
Un kurš tieši tas būtu?
Tev laikam visādas kivičveidīgo, iesmērētāju utml. aprunāšanas tēmas sirdij dikti tuvas, ka tā iecepies.

Pilnīgi nemaz neesmu iecepusies, tikai gaidu atbildi, kas Tev šiet tā patīk :)
05.08.2022 10:39 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Annija35 @ 05.08.2022 10:37
Neko traku nesaskatu,ka šeit forumā ir arī vīriešu komentāri/viedokļi.
Ir lietotāji,kas izsaka interesantus viedokļus,bet daži ir pilnīgs kosmoss.

Es arī, pilnīgi nesūdzos. Bet par tiem dažiem, kas apzināti vai neapzināti vienmēr grib kašķēties - tiešām interesanti, kas viņus šeit pievelk.
05.08.2022 10:39 |
 
Patīk
Reitings 2077
Reģ: 22.05.2019
Neko traku nesaskatu,ka šeit forumā ir arī vīriešu komentāri/viedokļi.
Ir lietotāji,kas izsaka interesantus viedokļus,bet daži ir pilnīgs kosmoss.
05.08.2022 10:37 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Nav smuki tā teikt

Kā jau es teicu - ne visi cilvēki spēj sarkasmu saprast..
Es tiešām gribu zināt, kāpēc nāc runāties tieši uz sieviešu forumu, nevis kādu, kur ir plašāks tēmu loks abiem dzimumiem?

Un kurš tieši tas būtu?
Tev laikam visādas kivičveidīgo, iesmērētāju utml. aprunāšanas tēmas sirdij dikti tuvas, ka tā iecepies.
05.08.2022 10:25 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aleksandrs @ 05.08.2022 10:03

Ak tā. Tad kāpēc tu atrodies ārpus virtuves?

Klau, nav tomēr tavam komentāram loģikas. Es tiešām gribu zināt, kāpēc nāc runāties tieši uz sieviešu forumu, nevis kādu, kur ir plašāks tēmu loks abiem dzimumiem?
05.08.2022 10:20 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Aleksandrs @ 05.08.2022 10:16

Nomierinies, ir tāda lieta kā sarkasms, bet ne visi to spēj saprast…
Tas nebija nekāda uzbrauciens sievietēm, tā bija tupa atbilde Lulas komentāram, lai norādītu, cik viņas komentārs ir aprobežots un tizls.

Nav smuki tā teikt😴🫠
05.08.2022 10:18 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
YaeMiko @ 05.08.2022 10:10

Nav jēgas tur neko tādu rakstīt. Es arī esmu centusies, bet vienmēr nodirš un saka ka publiska persona tad var aprunāt.
Viņas visu laiku var teikt ka dzīvo toksiskās attiecības ?

Mums drusku jau ir sanācis pāraudzināt to diskusiju🤭
05.08.2022 10:17 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
YaeMiko @ 05.08.2022 10:08
"vīrietis" atradies. Populārākais uzbrauciens sievietēm. Oriģinālu neko izdomāt nevar...

Nomierinies, ir tāda lieta kā sarkasms, bet ne visi to spēj saprast…
Tas nebija nekāda uzbrauciens sievietēm, tā bija tupa atbilde Lulas komentāram, lai norādītu, cik viņas komentārs ir aprobežots un tizls.
05.08.2022 10:16 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Jacqueline @ 05.08.2022 10:08

???
visu laiku to prasu mis Di Di diskusija!!!!! nu kapec!?? raudu

Nav jēgas tur neko tādu rakstīt. Es arī esmu centusies, bet vienmēr nodirš un saka ka publiska persona tad var aprunāt.
Viņas visu laiku var teikt ka dzīvo toksiskās attiecības 😅
05.08.2022 10:10 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
"vīrietis" atradies. Populārākais uzbrauciens sievietēm. Oriģinālu neko izdomāt nevar...
05.08.2022 10:08 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Trojas zirgs @ 05.08.2022 09:02

Mani visvairāk izbrīna, ka ir vēlme sekot personām, kuras pašām riebjas. Piem., es skatos tikai tādus IG kontus, kas man patīk, iedvesmo.

🥇🥇🥇
visu laiku to prasu mis Di Di diskusija!!!!! nu kapec!?🥲 raudu
05.08.2022 10:08 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Lula @ 05.08.2022 09:31

Sieviešu forums te ir! Kāpēc tu te atrodies!? ?

Ak tā. Tad kāpēc tu atrodies ārpus virtuves?
05.08.2022 10:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits