Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par populārajām diskusijām

 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Šī nav provokācija vai kašķu diskusija.
Jau cik gadus šis forums balstās uz populārajām diskusijām par Kivičiem, Didrihsoni utt., kur daudzi apspriež viņu dzīvi, detaļas, nolej ar samazgām, ķidā katru viņu soli, kašķējas savā starpā utt., bet citas diskusijas neraisās tik raiti.
Saprotu, ka portālam tas ir izdevīgi.
Kāpēc ir radies šāds fenomens, ka bars cilvēku apspriež šīs personas? Vai tiešām klačošanās sniedz tik lielu piepildījumu dzīvē, kā arī nav ar ko citu ikdienā nodarboties, lai jēdzīgāk piepildītu laiku? Turklāt, ņemot vērā, ka te lielākoties ir 18+ cilvēki, kur rodas laiks visu laiku stalkot šos cilvēkus un pēc tam klačoties, ņemot vērā, ka ir ikdienas pienākumi, kuri ir jāveic, piemēram, jāstrādā?
Jā, viņi izliek informāciju par sevi sociālajos tīklos, bet vai tas nozīmē, ka tas viss ir jāizķidā uzreiz? Kas tur ir tik interesants?
05.08.2022 04:19 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Mani savukārt, pārsteidz tie, kuri nebeidz šausmināties par citiem- kā viņi tā var, neseko nevienam no pieminētajiem influenceriem, bet zina pilnīgi visu ko viņi dara.
Ja mani neinteresē tēma un cilvēki, es viņu nemaz vaļā neveru.
Līdz ar to, pilnīgi vienalga cik kurš, ko raksta, kāpēc to dara un kad.
Varētu jau gribēt vairāk psiho problēmu tēmas, bet ja regulāri tie ir vieni un tie paši trīs personāži, kuri jau piekto gadu ir toksiskās attiecībās, lai reizi pusgadā paprasītu, ko lai dara un neko nemainītu.. tad meh- priekš kam tādas nelaimes čupas. Labāk, lai žulti izgāž par influenceriem un pārējā laikā dzīvo ilgi un laimīgi.
07.08.2022 00:34 |
 
Reitings 629
Reģ: 07.09.2018
Vot, es arī nesaprotu. Pa kuru laiku???
Un tas pats attiecas arī uz Facebook pilnas slodzes komentētājiem. 🤣🤣🤣 Laikam tiešām tie ir cilvēki, kuriem dzīvē gandrīz nekādu pienākumu nav.
06.08.2022 22:16 |
 
Reitings 262
Reģ: 02.04.2022
Es nesen uzsāku līdzīgu tēmu forumā, jo interesē, kāpēc citi te ir.
Lasu arī ārzemju forumus par ārzemju influenceriem. Un tajos forumos aktivitāte ir daudz lielāka, diskusijas aug pa minūtēm!
Mans gala verdikts ir tāds, ka ieguvumi no šīm diskusijām ir lielāki, nekā zaudējumi - daudzi te runā par svarīgām tēmām, izglīto un dalās ar padomiem. Daži ziņo bāriņtiesai par pārkāpumiem, ceļu policijai, PTAC... pat ja tas nāk no tumšāka dvēseles stūra, tas ir vērtīgi!
Mani vairāk sāk tracināt tās mūžīgas iestarpināšanas un sašutums par to, kā tā var aprunāt! Tiešām - es, piemēram, neeju uz izstādēm, kurās izliektie darbi man nepatīk un necenšos apmeklētājus parliecināt, ka viņiem slikta gaume. Lai viņi skatās un runā labu vai sliktu, man vienalga.
05.08.2022 21:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Piekūns @ 05.08.2022 19:19

Neviens jau neliedz arī citus forumus lietot.
Principā esmu šeit, jo ir interesanti palasīt viedokļus par atsevišķiem tematiem, tā teikt, no otras frontes puses. Un reizēm iemest savējo.

Cool, to es saprotu. 👌
05.08.2022 19:34 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Lula @ 05.08.2022 10:20

Klau, nav tomēr tavam komentāram loģikas. Es tiešām gribu zināt, kāpēc nāc runāties tieši uz sieviešu forumu, nevis kādu, kur ir plašāks tēmu loks abiem dzimumiem?

Neviens jau neliedz arī citus forumus lietot.
Principā esmu šeit, jo ir interesanti palasīt viedokļus par atsevišķiem tematiem, tā teikt, no otras frontes puses. Un reizēm iemest savējo.
05.08.2022 19:19 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Padomājam par reālo dzīvi... Kuras pārsvarā skolā ir citu aprunātājas un apsmējējas? "Neglītās", nabadzīgās un biklās un vai tomēr turīgo ģimeņu sapucētās atvases, kurām dzīvē viss ok? Tāpat arī, kuru var vairāk iedomāties kā citu izskata un dzīves aprunātāju - daudz maz turīgo un izskatīgo Vucēnu vai kautrīgo lauku meiteni Skrīveri? Man kaut kā pieredze rāda, ka tieši tās, kurām ir gan labs izskats, gan daudz naudas, par citiem izsakās nievājošāk nekā tās, kurām dzīvē daudz kas nav ok. Sievietes 40+ jau ir cits stāsts, tur lielai daļai ieslēdzas kaut kāds īgnums pret citām sievietēm neatkarīgi no tā, kā pašas izskatās, un tur jau gan varbūt var runāt par skaudībām. 😁
05.08.2022 19:02 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Es būtu ar mieru nekā nekomentēt un nelikt savas personīgās piezīmes, ja cilvēki varētu tiešām brīvā formātā pastāstīt, kādēļ ar to visu nodarbojas. Tādā veidā varbūt tiešām arī tai pārējai pusei, kurā esmu arī es, būs vairāk skaidrs, kādēļ tā notiek un nebūs jākabina klāt arī tipiskais ''nelaimīga dzīve''tituls. Pati tā izteicos, bet no otras puses pat neiedomājos, ka es jau neko par tiem cilvēkiem nezinu, arī tās ir tikai manas tā brīža asociācijas, bet rekur cilvēks normāli izskaidroja, ka ir laimīgs, bet toksisks. Manuprāt, apzināties to, jau ir liels solis uz priekšu un tādā veidā arī citi var vairāk izzināt,kas notiek citu galvās. Varbūt, ja mēs visi, ar mani tai skaitā, mazāk pārmetīsim viens otram kā,ko dara, ja cilvēki vairāk ļaus padalīties ar to,kādēļ tā dara ikdienā, tas viss samazināsies no visām pusēm.
Nav jau problēmas , ja cilvēki dzīvo dažādas dzīves. Svēts gan nav pilnīgi neviens. Neviens! :)
No otras puses varbūt vienalga :D
05.08.2022 18:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
amoreamore @ 05.08.2022 18:01
Pirmkārt, kāpēc ir tāds uzskats, ka tie, kas aprunā citus ir nelaimīgi? Es esmu ļoti laimīga, vienkārši ļoti toksiska, un man reāli vienalga ko nodirst. Es tāda esmu, man ir draugi, kas arī ir riebekļi, un kopā mēs riebekļojam.
Otrkārt, lasīju komentāros, ka visas sevi pozicionē tā, ka pelna 2000+ un ir ofisnieces. Kādu mūsdienās var pārsteigt ar algu 2000?

Zinot, ka ir pietiekami daudz cilvēku, kas strādā par minimālo algu, tad jā, ar 2000 vel var pārsteigt.
Cepuri nost un forši Tev, ka tāda alga nekas liels neliekas 👌
05.08.2022 18:30 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Otrkārt, lasīju komentāros, ka visas sevi pozicionē tā, ka pelna 2000+ un ir ofisnieces. Kādu mūsdienās var pārsteigt ar algu 2000?

Atvainojos, 2 sajaucu ar 5 🤡
05.08.2022 18:19 |
 
Reitings 7083
Reģ: 13.04.2022
Pirmkārt, kāpēc ir tāds uzskats, ka tie, kas aprunā citus ir nelaimīgi? Es esmu ļoti laimīga, vienkārši ļoti toksiska, un man reāli vienalga ko nodirst. Es tāda esmu, man ir draugi, kas arī ir riebekļi, un kopā mēs riebekļojam.
Otrkārt, lasīju komentāros, ka visas sevi pozicionē tā, ka pelna 2000+ un ir ofisnieces. Kādu mūsdienās var pārsteigt ar algu 2000?
05.08.2022 18:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Spanic @ 05.08.2022 17:13
Pat īsti nezinu ko atbildēt, jo šādi forumi ir bijuši vienmēr, un tā saucamā aprunāšana vai izķidāšana ir bijusi vienmēr, ja ne forumā, tad kaut kur pie komentāriem kādam konkrētam šovam vai pie influenceru video, postiem. Latvijai vēl nav tāds aprunāšanas līmenis kā citās valstīs. Tam pašam Dom2 vai Love island.
Nesaprotu arī kāda īsti jēga ir saprast vai mēģināt iedziļināties kāpēc cilvēki "gossipo"? Priekš kam? Uzreiz spriest par cilvēku, ka viņš ir nelaimīgs ar neizdevušos dzīvi, tāpēc visu kompensē forumos? Tīrākais bullshits.
Tā iemesla pēc, kādēļ pati veido forumā diskusijas ar gariem palagiem, tāpec arī citi cilvēki šeit kaut ko raksta. Ir laiks, un gribās parunāties/paklačoties. That's all.
Īsti arī nesaprotu kāds ir diskusijas mērķis, cilvēkiem tā kā jātaisnojas kāpēc viņi raksta to, ko raksta? Vai arī tagad jāaparunā tos, kuri komentē Butterfly vai Kiviču diskusijās?

Man liekas, ka ir interesanti iedziļināties, bet nav interesanti pārmest kādam par dalību forumā.
05.08.2022 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Pat īsti nezinu ko atbildēt, jo šādi forumi ir bijuši vienmēr, un tā saucamā aprunāšana vai izķidāšana ir bijusi vienmēr, ja ne forumā, tad kaut kur pie komentāriem kādam konkrētam šovam vai pie influenceru video, postiem. Latvijai vēl nav tāds aprunāšanas līmenis kā citās valstīs. Tam pašam Dom2 vai Love island.
Nesaprotu arī kāda īsti jēga ir saprast vai mēģināt iedziļināties kāpēc cilvēki "gossipo"? Priekš kam? Uzreiz spriest par cilvēku, ka viņš ir nelaimīgs ar neizdevušos dzīvi, tāpēc visu kompensē forumos? Tīrākais bullshits.
Tā iemesla pēc, kādēļ pati veido forumā diskusijas ar gariem palagiem, tāpec arī citi cilvēki šeit kaut ko raksta. Ir laiks, un gribās parunāties/paklačoties. That's all.
Īsti arī nesaprotu kāds ir diskusijas mērķis, cilvēkiem tā kā jātaisnojas kāpēc viņi raksta to, ko raksta? Vai arī tagad jāaparunā tos, kuri komentē Butterfly vai Kiviču diskusijās?
05.08.2022 17:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 05.08.2022 16:48
Nu tas jau nav nekas jauns. Ir vienmēr bijusi cilvēku grupa, kurai patīk sakot līdz parasociālu attiecibu notikumiem. Tāpēc jau arī visi šovi, kā piemēram - dom 2, talantu fabrika, kardashian utt vienmēr bijuši populāri. Mūsdienās vairāk šovus nevajag, jo ir instegram, bet pati ideja ir saglabājusies. Personīgi, es nekad neesmu sapratis kā kaut kas tāds var interesēt, un kā vispār ir pacietība tam visam sekot līdz. Un ja vēl aiziet ekstremā fāzē, kad sēž un gaida, kad "stalkojamais" cilvēks ieliks jaunu bildi vai story, tad vispār man tas škiet ļoti dīvaini. Man personīgi, šie cilvēki, kuri tik intensīvi seko līdz citu dzīvēm asiocējas ar ļoti zemu IQ, kuri savā ziņa kompensē, savu vienmuļo un garlaicīgo un ļoti biežos gadījumos, savu neizdevušos dzīvi caur šo "slavenību" dzīvēm. Bet tas ir neizbēgami, kā saka - beigsies viens "šovs", sāksies nākamais un cikls turpināsies.
Es vēl saprotu cilvēkus, kuri sako kādai personai, kuru saturs ir balstīts uz kaut ko, kas ir produktīvs, motivējoš, pamācoš, īsāk sakot - kur runā par konkrētu lietu, kā piemēram, fitness, kulinārija utt, no kā var kaut ko iemācīties un kam ir kaut kāda pievienotā vērtība, bet šāda tukša ik dienas notikumu norise kā top diskusijas šajā forumā man sķiet pilnīgi trula.

Trāpīgi pateici.
Man laikam dažreiz to trulumu vajag, tīri lai atslēgtos no ikdienas problēmām un gossips ir iespēja momentā no tā visa aizbēgt. Meditācija, grāmatas, mūzika, tas ir kvalitatīvāk un to visu es mīlu, bet tad nākas vismaz mazliet parunāt arī pašam ar saviem demoniem. Bet paskatoties realitātes šovu uzreiz savas problēmas var pastumt malā.
Kad tas viss iet nāmajā, apsēstības līmenī, to gan nemācēšu komentēt, varbūt tiešām saistīts ar intelektu
05.08.2022 16:57 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu tas jau nav nekas jauns. Ir vienmēr bijusi cilvēku grupa, kurai patīk sakot līdz parasociālu attiecibu notikumiem. Tāpēc jau arī visi šovi, kā piemēram - dom 2, talantu fabrika, kardashian utt vienmēr bijuši populāri. Mūsdienās vairāk šovus nevajag, jo ir instegram, bet pati ideja ir saglabājusies. Personīgi, es nekad neesmu sapratis kā kaut kas tāds var interesēt, un kā vispār ir pacietība tam visam sekot līdz. Un ja vēl aiziet ekstremā fāzē, kad sēž un gaida, kad "stalkojamais" cilvēks ieliks jaunu bildi vai story, tad vispār man tas škiet ļoti dīvaini. Man personīgi, šie cilvēki, kuri tik intensīvi seko līdz citu dzīvēm asiocējas ar ļoti zemu IQ, kuri savā ziņa kompensē, savu vienmuļo un garlaicīgo un ļoti biežos gadījumos, savu neizdevušos dzīvi caur šo "slavenību" dzīvēm. Bet tas ir neizbēgami, kā saka - beigsies viens "šovs", sāksies nākamais un cikls turpināsies.
Es vēl saprotu cilvēkus, kuri sako kādai personai, kuru saturs ir balstīts uz kaut ko, kas ir produktīvs, motivējoš, pamācoš, īsāk sakot - kur runā par konkrētu lietu, kā piemēram, fitness, kulinārija utt, no kā var kaut ko iemācīties un kam ir kaut kāda pievienotā vērtība, bet šāda tukša ik dienas notikumu norise kā top diskusijas šajā forumā man sķiet pilnīgi trula.
05.08.2022 16:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Vēl arī man liekas, ka nevajag mest vienā katlā vidējo forumnieci ar tiem dažiem skaļākajiem, kas tupi apsaukājas, izfantazē lietas
05.08.2022 14:46 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Uz šo jautājumu tā ari neesmu saņēmusi atbildi.ja ari kadreiz tajās diskusijas bija klaču limenis,tad tagad tur ir izteikta sevis paslavešana ",kādi mes super puper un tā tur miskaste" citu iemeslu gruti atrast,kapec tik daudz laika japatēre nistajam cilvekam,burtiski meklejot katrā vārdā katrā darbībā iemeslu nodirst un pacelt sevi saulītē
05.08.2022 14:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mollia @ 05.08.2022 13:54

Citreiz rodas jautājums ko vispār viņi šeit dara ?
Parasti ir neliela dusma, ka te kāds džeks notroļļojas, bet ļoti patīkami ir redzēt, ka paspīd arī kāds sakarīgs komentārs.
Man personīgi sakarīgākie vīriešu kārtas pārstāvji šķiet GhostGG un Aleksandrs un jāuzsver tas, ka viņus es nekad neesmu redzējusi visās Didriķu,Kiviču vai ietekmeļu diskusijās ? tas jau ir apsveicami

Man arī patīk, ja gadās sakarīgi, citādi viedokļi, ir interesanti. Vienīgais, ko nesaprotu ir tā vēlme runāt par to, kādas tad ir sievietes un kādi tad ir vīrieši un kā viņiem katram būtu jādzīvo. Varbūt vienkārši dzīvojam nemēģinot visu kkā iedalīt? 😄
05.08.2022 14:23 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Un par vīriešiem šajā portālā. Vienmēr šeit ir bijis pa kādam vīriešu kārtas pārstāvim. Tas nekad nemainīsies, kas attiecas arī uz troļļiem.
Man, piemēram, viņi netraucē, turklāt bieži ir interesanti paklausīties par situāciju no vīrieša skatupunkta. Protams, ir tie, kuri taisa provokatīvas diskusijas, ienāk izgāzt dusmas uz sievietēm, pasauli, bet viņus vienmēr var ignorēt. Piemēram, Aleksandra uzskatiem bieži piekrītu, viņš pasaka daudz labu domu, tāpat arī BlackPill un Aldis mēdz izmest pa jēdzīgai domai. Sen nav redzēts arī Godfather, bet arī viņš man patika.
Katram savi uzskati, tāpēc arī ir interesanti uzturēties šajā portālā.

Citreiz rodas jautājums ko vispār viņi šeit dara 😀
Parasti ir neliela dusma, ka te kāds džeks notroļļojas, bet ļoti patīkami ir redzēt, ka paspīd arī kāds sakarīgs komentārs.
Man personīgi sakarīgākie vīriešu kārtas pārstāvji šķiet GhostGG un Aleksandrs un jāuzsver tas, ka viņus es nekad neesmu redzējusi visās Didriķu,Kiviču vai ietekmeļu diskusijās 😀 tas jau ir apsveicami
05.08.2022 13:54 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Pirmkārt, visi lielākoties šajā forumā tik brīvi izsakās par kādu jo tas viss ir anonīmi. Lielākā daļa satiekot piemēram Kivičus vai Didreni uz ielas, viņiem neko nepateiktu.
Otrkārt, es ticu ka daudzas lietotājas šeit ienāk tāpat un piemet savas piecas kapeikas vienalga par kuru diskusiju un tam nav jābūt nereālās stalkošanas rezultatā. Es nesekoju Didrihsonei nekur bet no malas pamanot kādu man šķietami nepareizu lietu, arī kadreiz padalos ar savu viedokli.
Vairāk nesaprotu tās, kuras šeit tiešām var rakstīt anormālos palagus un iedziļināties visā tā brīža putrā un vēl censties kaut ko citreiz šķietami pat bezjēdzīgi pierādīt. Bet ņemot vērā ka šeit lielākā daļa lietotāju sevi pozicionē kā biznesa sievietes kuras pelna 2000+ eiro menēsī un birojā tikai kafijo, tad jau tas daudz ko izskaidro 😀
Treškārt, ir cilvēki kuri gūst sevis apliecinājumu šeit tēlojot vispareizākos - vispareizākās mammas, viszinošākos amata pārstāvjus un tt. Nolikt kādu citu un pamanīt cita cilvēka kļūdas un tās izcelt ir bauda, īpaši ja to vēl atbalsta pāris citi cilvēki. Proooootams es nerunāju par Didriķi kura tiešām 95% no savām darbībām dara objektīvi aplami, bet arī tajā diskusijā pēdejā laikā palasot komentarus, šķiet izveidojusies toksiska vide.
Taču šis forums pa lielam bijis tāds vienmēr. Agrāk nebija kāda viena atsevišķa koncentrēta saruna, kurā kāds tika apdirsts, taču agrāk šeit vairāk tika "apcelti" paši lietotāji kuri izvēlējās sevi šeit paradīt no nedaudz kolorītākas puses, piem Burkāns (Mr.Carrot) vai Rīdzeniece vispār bija uzmanības centrā.
Nekas jau daudz nav mainijies.
05.08.2022 13:48 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Esmu šad tad palasījusi tās diskusijas, nu pēdējās lapas. Katru reizi palielam ieraugu vienu un to pašu, sevišķi Kiviču diskusijā. Tiek abi nodi*sti visu laiku maļot vienu un to pašu. Arī īsti nesaprotu, kā neapnīk tādas diskusijas. Pati nesekoju IG nevienam kivičam vai didrihsonēm vai citām tā saucamajam ietekmelēm.
05.08.2022 13:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!