Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Prasības

 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Gribēju uzzināt jūsu viedokli par to, kāds varētu būt sievietes ekvivalents salīdzinājumā ar iedomāto vīrieti, kurš vairumam no jums liktos pievilcīgs un kura dēļ, pieņemu, vairums no jums būtu gatavas "noskalot" savu likteni kanalizācijā. No sākuma izteikšu savas, personīgās, domas par prasībām pret vīrieti ("uzzīmēt" viņa tēlu) un pēc tam par sievieti. Brīdinu gan, ka šeit būs arī faktori, kurus cilvēks nevar ietekmēt.
Vīrietis:
1) augums: 185 cm+;
2) izskatīga seja bez jebkādām novirzēm vai deformācijām ar izteiktām vīrišķīgām iezīmēm, vīrišķīgs zods;
3) gari, lieli roku pirksti;
4) balti zobi, smaržīga elpa;
4) pilna galva ar matiem bez jebkādām alopēcijas pazīmēm;
5) sportisks augums bez jebkādām fiziskām novirzēm;
6) vidējs līdz zems balss tembrs;
7) Gaumīgs/stilīgs apģērbs, atbilstoši gadalaikam un rūpes par higiēnu;
8) liela uzņēmuma īpašnieks, kuram pieder citi meitas uzņēmumi visā pasaulē/ienesīgs bizness;
9) plašs paziņu, "draugu" un sadarbības partneru loks;
10) izaugsmes iespējas;
11) izteikts līderis gan privātajā dzīvē, gan ārpus tās;
12) 25-30 gadus vecs;
13) liela pieredze seksuālajā jomā, bet bez STS.
Tā - cerams, ka neko neaizmirsu. Lūk, arī mana aptuvenā analoģiskā pretējā dzimuma pārstāves simulācija.
Sieviete:
1) augums: 150-170 cm;
2) izskatīga seja bez jebkādām novirzēm vai deformācijām ar izteiktām sievišķīgām iezīmēm;
3) smalki pirksti;
4) balti zobi, smaržīga elpa;
5) pilna galva ar gariem matiem bez jebkādām alopēcijas pazīmēm;
6) sportisks augums bez jebkādām fiziskām novirzēm;
7) pietiekami augsts balss tembrs;
8) gara kleita vasarā un veiksmīgi piemeklēts apģērbs ziemā, kā arī rūpes par higiēnu;
9) nevainība/tikumība;
10) ļoti šaurs paziņu/draugu loks;
11) 18-22 gadus jauna;
12) padevība un pat zināms naivums.
Kā jau minēju, šīs ir tikai manas domas. Labprāt redzētu jūsējās simulācijas!
02.08.2022 19:04 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Lilllija @ 12.10.2022 16:01
Dzīve iedos resnu ar puspliku pauri un čukstēs: pulē, kamēr sanāks dimants ?

Ej ārstēties.
14.10.2022 01:31 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Lai arī pati esmu īsa augumā, tāpat patīk gara auguma vīrieši 180cm+. Par izskatu gan neesmu tik picky, ja ir foršs raksturs, tad var iepatikties arī tāds vidusmēra vai pat neizteiksmīgs vīrietis. Interesanti, ka kāda pat ir izdomājusi kā pirkstiem būtu jāizskatās. Man galvenais, ka viņi ir. 😁 Skaists smaids gan ir obligāts, un elpa arī svarīgi, ka nav nāvējoša. Ja mati atkāpjas, tad galvenais, lai necenšas uz galvas turēt tos trīs palikušos matus, bet nodzen uz nullīti. 😁 Par augumu arī nav tik svarīgi, var būt neliels vēderiņš, bet nu nenormāli resns noteikti neiepatiktos. Par apģērbu pilnīgi vienalga, to var piekoriģēt. Rūpes par higiēnu gan ir obligātas. Visādi, kas nejēdz zobus mazgāt, vai staigā speķainiem matiem noteikti neuzrunās. Man svarīgi, ka vīrietim ir panākumi karjerā, tas var būt savs bizness vai labi atalgots darbs. Plašs paziņu un draugu loks gan ir drīzāk mīnuss. Tas nozīmē, ka visiem citiem visu ko vajadzēs un ģimenei laika var nepietikt. Vecums 25-35 ir ok. Liela pieredze seksuālajā jomā noteikti ir mīnuss, tādus vīriešus pat neapsvērtu. Patīk nopietni vīrieši, kuri neielaižas vienas nakts sakaros, vai attiecībās, kuras ilgst dažu mēnešu garumā. Nu vēl var pieminēt, ka ir svarīgi, lai rūpējas par savu meiteni un nav kaut kāds skopulis. Bez bērniem.
Principā vīrs atbilst visiem maniem kritērijiem. 😁👍

Ja Tavam vīram ir kāds brīvs draugs vai paziņa, kas atbilst šim aprakstam, dod ziņu! 😅
12.10.2022 22:22 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
Lai arī pati esmu īsa augumā, tāpat patīk gara auguma vīrieši 180cm+. Par izskatu gan neesmu tik picky, ja ir foršs raksturs, tad var iepatikties arī tāds vidusmēra vai pat neizteiksmīgs vīrietis. Interesanti, ka kāda pat ir izdomājusi kā pirkstiem būtu jāizskatās. Man galvenais, ka viņi ir. 😁 Skaists smaids gan ir obligāts, un elpa arī svarīgi, ka nav nāvējoša. Ja mati atkāpjas, tad galvenais, lai necenšas uz galvas turēt tos trīs palikušos matus, bet nodzen uz nullīti. 😁 Par augumu arī nav tik svarīgi, var būt neliels vēderiņš, bet nu nenormāli resns noteikti neiepatiktos. Par apģērbu pilnīgi vienalga, to var piekoriģēt. Rūpes par higiēnu gan ir obligātas. Visādi, kas nejēdz zobus mazgāt, vai staigā speķainiem matiem noteikti neuzrunās. Man svarīgi, ka vīrietim ir panākumi karjerā, tas var būt savs bizness vai labi atalgots darbs. Plašs paziņu un draugu loks gan ir drīzāk mīnuss. Tas nozīmē, ka visiem citiem visu ko vajadzēs un ģimenei laika var nepietikt. Vecums 25-35 ir ok. Liela pieredze seksuālajā jomā noteikti ir mīnuss, tādus vīriešus pat neapsvērtu. Patīk nopietni vīrieši, kuri neielaižas vienas nakts sakaros, vai attiecībās, kuras ilgst dažu mēnešu garumā. Nu vēl var pieminēt, ka ir svarīgi, lai rūpējas par savu meiteni un nav kaut kāds skopulis. Bez bērniem.
Principā vīrs atbilst visiem maniem kritērijiem. 😁👍
12.10.2022 16:45 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Dzīve iedos resnu ar puspliku pauri un čukstēs: pulē, kamēr sanāks dimants 😁
12.10.2022 16:01 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Annija35 @ 04.08.2022 12:54

Attiecībās viens otram kko māca/iemāca,dalās pieredzē un kopīgi meklē risinājumus,kā padarīt kopdzīvi/ikdienu un attiecības labākas un harmoniskākas.

Ja meitene ir nevainīga un kautrīga/naiva, tad viņai, parasti, nekādas lielās pieredzes nav. Tāpēc, tas ir vīrieša "pienākums" uzņemties atbildību un nodrošināt labvēlīgu "augsni" jeb visus ilgstošām attiecībām nepieciešamos apstākļus. Jā, jā - tas ietver sevī arī "apmācīšanu". Protams, ka piekrītu par sevis izzināšanas, pieredzes dalīšanās un risinājumu meklēšanas daļu, bet, ja vīrietis ir izpildījis savus augstāk minētos (nerakstītos) pienākumus, tad, parasti, to visu īstenot ir daudz vieglāk.
04.08.2022 13:13 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man liekas, ka kaut ko ļoti pārprati. Blackpill stāstīja, ka vēlas sievieti, kuru var viegli ietekmēt un, kurai ir līdzīga seksuālā pieredze kā vīrietim (pēc viņa teiktā, vīrietim 18-20 gados)
Tavu domu, ka negribi meiteni, kas gulējusi ar visiem čaliem ciemā, es ļoti labi sapratu. Tādu pašu pusi es arī negribētu.

Ā labi, es tad ari pārpratu. Es avainojos.
04.08.2022 13:05 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 04.08.2022 13:00

Tikai atkārtoju to, ko pats šeit teici, domas nelasu :)

Nu tad iesaku pārlasīt vēlreiz.:D
Ar hormonu vētrām tā notiek. Ne vienmēr izdodas visu izlasīto saprast 1. piegājienā...
04.08.2022 13:03 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 04.08.2022 12:54

Oho! Luliņa stāsta, ko es gribu un ko negribu. Varbūt visiem vēl izstāstīsi arī manu dzīvesstāstu? Tu tak māki lasīt manas domas, vai ne?

Tikai atkārtoju to, ko pats šeit teici, domas nelasu :)
04.08.2022 13:00 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
BlackPill @ 04.08.2022 12:33

Nepiekritīšu. Manipulācija būtu, ja vīrietis ar kaut kādiem viltus gājieniem/paņēmieniem mēģinātu sievieti ietekmēt, tādējādi panākot sev vēlamu iznākumu. Šajā gadījumā, savukārt, viss ir kā uz delnas, jo vīrietis pret sievieti ir maksimāli atklāts. Vīrietis apmāca sievieti, kā padarīt viņu abu kopdzīvi skaistāku, harmoniskāku un piepildītāku. Tas ir pilnīgs pretstats manipulācijai.

Attiecībās viens otram kko māca/iemāca,dalās pieredzē un kopīgi meklē risinājumus,kā padarīt kopdzīvi/ikdienu un attiecības labākas un harmoniskākas.
04.08.2022 12:54 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 04.08.2022 12:33

Man liekas, ka kaut ko ļoti pārprati. Blackpill stāstīja, ka vēlas sievieti, kuru var viegli ietekmēt un, kurai ir līdzīga seksuālā pieredze kā vīrietim (pēc viņa teiktā, vīrietim 18-20 gados)
Tavu domu, ka negribi meiteni, kas gulējusi ar visiem čaliem ciemā, es ļoti labi sapratu. Tādu pašu pusi es arī negribētu.

Oho! Luliņa stāsta, ko es gribu un ko negribu. Varbūt visiem vēl izstāstīsi arī manu dzīvesstāstu? Tu tak māki lasīt manas domas, vai ne?
04.08.2022 12:54 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 04.08.2022 12:35

Vienīgi jautājums, kā vīrietis var zināt, kāda ir tā harmoniskā un skaistā dzīve sievietei, nevis tikai viņam pašam. Varbūt tur uzskati atšķiras, un tā gan ir manipulācija, ja mēģina citam iestāstīt kādai būtu jābūt viņa ideālajai dzīvei.

Uzskatu, ka mūsu uzskatus par ideālo dzīvi veido mūsu apkārtne (t.i. ģimene un sabiedrība) un pieredze nevis tieši mēs paši. Tāpēc neredzu pilnīgi neko pretdabisku/nosodāmu tajā, ka vīrietis dod savu pienesumu sievietes skatījumā uz dzīvi.
04.08.2022 12:50 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 04.08.2022 12:44

Tagad sapratu "kļūdu" tavā domu gājienā. Tu manis sākotnēji simulēto ideālo vīrieti pielīdzini "vienkāršai" nevainīgai meitenei nevis tai, kuru es sākotnēji biju simulējis. Kauna nemaz nav? Domā es nesaprotu, ka mēģini mani paķert uz kādām vārdiskām kļūdām? Ja domā, ka tavas viltības ar mani ies "cauri", tad tu smagi maldies.

Paldies par sarunu, tiku pie skaidrības un secinājumiem, tālāk vairs jautājumu nav :)
04.08.2022 12:46 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 04.08.2022 12:26

nu paga, pats tikko teici "Nu, ideālā variantā, protams, sievietes veidotu attiecības ar +/- sava vecuma vīriešiem. Kādu nu pieredzi vīriešiem, viņu 18-20 gados, izdotos paspēt iekrāt, manuprāt, ir otršķirīgs jautājums."
Tātad, ja ideālā variantā veidotu attiecības ar sava vecuma vīrieti (kuru minēji kā 18-20 gadīgu) Tad apraksts ir par 18-20 gadīgu vīrieti, ko es tur nepareizi izsecināju? :D

Tagad sapratu "kļūdu" tavā domu gājienā. Tu manis sākotnēji simulēto ideālo vīrieti pielīdzini "vienkāršai" nevainīgai meitenei nevis tai, kuru es sākotnēji biju simulējis. Kauna nemaz nav? Domā es nesaprotu, ka mēģini mani paķert uz kādām vārdiskām kļūdām? Ja domā, ka tavas viltības ar mani ies "cauri", tad tu smagi maldies.
04.08.2022 12:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 04.08.2022 12:33

Nepiekritīšu. Manipulācija būtu, ja vīrietis ar kaut kādiem viltus gājieniem/paņēmieniem mēģinātu sievieti ietekmēt, tādējādi panākot sev vēlamu iznākumu. Šajā gadījumā, savukārt, viss ir kā uz delnas, jo vīrietis pret sievieti ir maksimāli atklāts. Vīrietis apmāca sievieti, kā padarīt viņu abu kopdzīvi skaistāku, harmoniskāku un piepildītāku. Tas ir pilnīgs pretstats manipulācijai.

Vienīgi jautājums, kā vīrietis var zināt, kāda ir tā harmoniskā un skaistā dzīve sievietei, nevis tikai viņam pašam. Varbūt tur uzskati atšķiras, un tā gan ir manipulācija, ja mēģina citam iestāstīt kādai būtu jābūt viņa ideālajai dzīvei.
04.08.2022 12:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 04.08.2022 12:29
Tipiski, "dzīves pieredzējušās" (pārjātās) sāk kaunināt vīriešus, kuri negrib sev cum dumpster. Un galvainais vēl pasniedz to - "dzīves pieredze" (101 krāns) ar tādu lepnumu it kā tas būtu baigais pluss ?

Man liekas, ka kaut ko ļoti pārprati. Blackpill stāstīja, ka vēlas sievieti, kuru var viegli ietekmēt un, kurai ir līdzīga seksuālā pieredze kā vīrietim (pēc viņa teiktā, vīrietim 18-20 gados)
Tavu domu, ka negribi meiteni, kas gulējusi ar visiem čaliem ciemā, es ļoti labi sapratu. Tādu pašu pusi es arī negribētu.
04.08.2022 12:33 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Annija35 @ 04.08.2022 12:17

Šī ir manipulācija,es Tevi izmainīšu,lai Tu būtu tāda,kā es gribu.

Nepiekritīšu. Manipulācija būtu, ja vīrietis ar kaut kādiem viltus gājieniem/paņēmieniem mēģinātu sievieti ietekmēt, tādējādi panākot sev vēlamu iznākumu. Šajā gadījumā, savukārt, viss ir kā uz delnas, jo vīrietis pret sievieti ir maksimāli atklāts. Vīrietis apmāca sievieti, kā padarīt viņu abu kopdzīvi skaistāku, harmoniskāku un piepildītāku. Tas ir pilnīgs pretstats manipulācijai.
04.08.2022 12:33 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tipiski, "dzīves pieredzējušās" (pārjātās) sāk kaunināt vīriešus, kuri negrib sev cum dumpster. Un galvainais vēl pasniedz to - "dzīves pieredze" (101 krāns) ar tādu lepnumu it kā tas būtu baigais pluss 😁
04.08.2022 12:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 04.08.2022 12:24

Paskaidro sīkāk, kā tu pamanījies to attiecināt uz 18-20 g.v. vīrieša skatāmpunktu, ja es jau diskusijas sākumā uzskaitīju īpašības/iezīmes, kas ir maksimāli pietuvinātas ideālam? Tu saproti, ko nozīmē "ideāls"? Tas nozīmē - maksimāli pietuvināts visu (uzsvars uz "visu") vecumu pārstāvju prasībām/preferencēm.

nu paga, pats tikko teici "Nu, ideālā variantā, protams, sievietes veidotu attiecības ar +/- sava vecuma vīriešiem. Kādu nu pieredzi vīriešiem, viņu 18-20 gados, izdotos paspēt iekrāt, manuprāt, ir otršķirīgs jautājums."
Tātad, ja ideālā variantā veidotu attiecības ar sava vecuma vīrieti (kuru minēji kā 18-20 gadīgu) Tad apraksts ir par 18-20 gadīgu vīrieti, ko es tur nepareizi izsecināju? :D
04.08.2022 12:26 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 04.08.2022 12:13

okei, tad tas viss, ko rakstīji, ir attiecināms uz 18-20 gadus veca vīrieša sakatapunktu. 30 gadniekiem citas prasības. Interesanti, man liekas, ka būtu bijis labi pieminēt jau sākumā

Paskaidro sīkāk, kā tu pamanījies to attiecināt uz 18-20 g.v. vīrieša skatāmpunktu, ja es jau diskusijas sākumā uzskaitīju īpašības/iezīmes, kas ir maksimāli pietuvinātas ideālam? Tu saproti, ko nozīmē "ideāls"? Tas nozīmē - maksimāli pietuvināts visu (uzsvars uz "visu") vecumu pārstāvju prasībām/preferencēm.
04.08.2022 12:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Annija35 @ 04.08.2022 12:17

Šī ir manipulācija,es Tevi izmainīšu,lai Tu būtu tāda,kā es gribu.

jap jap, to jau viņi paši atzīst. Vienkārši ar dzīves peiredzējušāku sievieti tas neizdotos, tāpēc vajag kaut ko max ietekmējamu, jo paši zina, ka viņus neviena sevis cienoša, pašpārliecināta sieviete neizvēlētos.
04.08.2022 12:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits