Prasības

 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Gribēju uzzināt jūsu viedokli par to, kāds varētu būt sievietes ekvivalents salīdzinājumā ar iedomāto vīrieti, kurš vairumam no jums liktos pievilcīgs un kura dēļ, pieņemu, vairums no jums būtu gatavas "noskalot" savu likteni kanalizācijā. No sākuma izteikšu savas, personīgās, domas par prasībām pret vīrieti ("uzzīmēt" viņa tēlu) un pēc tam par sievieti. Brīdinu gan, ka šeit būs arī faktori, kurus cilvēks nevar ietekmēt.
Vīrietis:
1) augums: 185 cm+;
2) izskatīga seja bez jebkādām novirzēm vai deformācijām ar izteiktām vīrišķīgām iezīmēm, vīrišķīgs zods;
3) gari, lieli roku pirksti;
4) balti zobi, smaržīga elpa;
4) pilna galva ar matiem bez jebkādām alopēcijas pazīmēm;
5) sportisks augums bez jebkādām fiziskām novirzēm;
6) vidējs līdz zems balss tembrs;
7) Gaumīgs/stilīgs apģērbs, atbilstoši gadalaikam un rūpes par higiēnu;
8) liela uzņēmuma īpašnieks, kuram pieder citi meitas uzņēmumi visā pasaulē/ienesīgs bizness;
9) plašs paziņu, "draugu" un sadarbības partneru loks;
10) izaugsmes iespējas;
11) izteikts līderis gan privātajā dzīvē, gan ārpus tās;
12) 25-30 gadus vecs;
13) liela pieredze seksuālajā jomā, bet bez STS.
Tā - cerams, ka neko neaizmirsu. Lūk, arī mana aptuvenā analoģiskā pretējā dzimuma pārstāves simulācija.
Sieviete:
1) augums: 150-170 cm;
2) izskatīga seja bez jebkādām novirzēm vai deformācijām ar izteiktām sievišķīgām iezīmēm;
3) smalki pirksti;
4) balti zobi, smaržīga elpa;
5) pilna galva ar gariem matiem bez jebkādām alopēcijas pazīmēm;
6) sportisks augums bez jebkādām fiziskām novirzēm;
7) pietiekami augsts balss tembrs;
8) gara kleita vasarā un veiksmīgi piemeklēts apģērbs ziemā, kā arī rūpes par higiēnu;
9) nevainība/tikumība;
10) ļoti šaurs paziņu/draugu loks;
11) 18-22 gadus jauna;
12) padevība un pat zināms naivums.
Kā jau minēju, šīs ir tikai manas domas. Labprāt redzētu jūsējās simulācijas!
02.08.2022 19:04 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Nav norādīts
1. Vai ir tetovējumi( cik daudz / Pīrsingi ?
2. Vai ir Mākslīgās krūtis /Mati /Nagi /Lupas sievietei ? Vai viss ir dabīgs.
04.08.2022 04:13 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Delvey @ 04.08.2022 04:13

Piselīga… ? Kaut Tev kāda piepistu kādu elementu no Mendeļejeva tabulas… ?

Piselīga - ļoti patīk sekss, un bez lieliem aizspriedumiem to vēlas bieži darīt.
Kas tur tāds, normāls apzīmējums, un gluži normāla vīrieša vēlme, lai sievietei būtu šāda īpašība. Nevis sekss tikai 2 reiz gadā uz svētkiem, un tad arī sieviete tik ļoti aizspriedumaina un kompleksaina, ka tikai gultā, tumsā un vēl zem segas.
Nav norādīts
1. Vai ir tetovējumi( cik daudz / Pīrsingi ?
2. Vai ir Mākslīgās krūtis /Mati /Nagi /Lupas sievietei ? Vai viss ir dabīgs.

Manā skatījumā:
1. Tetovèjumi - ideāli, ja vispār nav, vai ja ir, tad kaut kas neuzkrītošs un mazs.
2. Krūtis vienalga mākslīgas vai īstas, bet pārlieku milzīgās mākslīgās bumbas gan nepatīk. Mati pēc iespējas garāki, ideāli, ja dabiskie. Par nagiem pilnīgi vienalga. Pārlieku feikie garie gan izskatās komiski. Lūpas dabiskās, jo 90% feikās izskatās kroplīgi vai pēc pīļknābja, vairāk defekts nekā efekts.
04.08.2022 09:11 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Smuka seja, smuks augums, maz vīriešu bijis dzive, nav uz karjeru orientēta. Vienalga kāda matu krāsa un pārējās iezīmes utt. Skaista paliek skaista.
04.08.2022 10:47 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 04.08.2022 10:47
Smuka seja, smuks augums, maz vīriešu bijis dzive, nav uz karjeru orientēta. Vienalga kāda matu krāsa un pārējās iezīmes utt. Skaista paliek skaista.

Man interesē, kāpēc ir tā, ka dažiem ir svarīgi, lai maz vīriešu bijis dzīvē? (vai vēlams neviens)
Ok jā, tur šķīsta un tīra, bet ko tas tieši nozīmē, ko tas maina? Priecāšos, ja kāds paskaidros, man nesanāk saprast. Itkā liekas tieši, ka lielāka pieredze labāk, lai zina ko dara
04.08.2022 11:05 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Lula @ 04.08.2022 11:05

Man interesē, kāpēc ir tā, ka dažiem ir svarīgi, lai maz vīriešu bijis dzīvē? (vai vēlams neviens)
Ok jā, tur šķīsta un tīra, bet ko tas tieši nozīmē, ko tas maina? Priecāšos, ja kāds paskaidros, man nesanāk saprast. Itkā liekas tieši, ka lielāka pieredze labāk, lai zina ko dara

Lula, bet tas taču ir arī veselības jautājums. Diezgan pašsaprotami, manuprāt.
04.08.2022 11:11 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Wordrobe666 @ 04.08.2022 04:13
Nav norādīts
1. Vai ir tetovējumi( cik daudz / Pīrsingi ?
2. Vai ir Mākslīgās krūtis /Mati /Nagi /Lupas sievietei ? Vai viss ir dabīgs.

Nu tu tak tak labi saproti, ka sievietei ar visām tām, manis uzskaitītajām, īpašībām nekas no tiem sūdiem nebūtu nepieciešams. C'mon now!
Maksimums, varbūt, retu reizi, uzvilktu auskarus un uzkrāsotu sarkanas lūpas uz ļoti svinīgiem pasākumiem. Tas arī viss.
Protams, ka viss dabīgs. Tu tak pati zini atbildes uz šiem jautājumiem. Kā tu iztēlojies nedaudz kautrīgu/šķīstu meiteni ar mākslīgām krūtīm?😁
04.08.2022 11:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Trojas zirgs @ 04.08.2022 11:11

Lula, bet tas taču ir arī veselības jautājums. Diezgan pašsaprotami, manuprāt.

Nu tādā gadījumā jau vajadzētu abpusēju prasību, lai abiem ir pēc iespējas mazāk partneru.
04.08.2022 11:18 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Trojas zirgs @ 04.08.2022 11:11

Lula, bet tas taču ir arī veselības jautājums. Diezgan pašsaprotami, manuprāt.

Vai arī, ja ir tāda neuzticēšanās, ka nav std, tad var pirms tam aizvest pie ārsta :D
(By the way, man šis viss liekas diezgan sviestaini, bet interesē saprast to domu gājienu tomēr)
04.08.2022 11:19 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Wordrobe666 @ 04.08.2022 03:52
10 Punkts. - izaugsmes iespējas - kur? Gultā jeb darba jeb abos ?
Trūkst - Nav norādīta siev/Viriesu vēlama profesija, kur strādāt.
Nav norādīts - bērnu skaits, vecums, par precībām /pret precībām.
Sociālais slānis ?

Biju domājis darbu, jo vīrietim, kuram ir bijusi bagātīga seksuālā pieredze, parasti, nekādas īpašas zināšanas/prasmes vairs nav nepieciešamas.
Profesija jeb pamatienākumu avots, kā jau vari izsecināt no 8. punkta, būtu vērienīgs bizness.
Protams, ka bez bērniem. Manuprāt, tas ir pašsaprotami.
Par/pret precībām, pēc manām domām, jau ir individuāls jautājums.
04.08.2022 11:26 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man interesē, kāpēc ir tā, ka dažiem ir svarīgi, lai maz vīriešu bijis dzīvē? (vai vēlams neviens)
Ok jā, tur šķīsta un tīra, bet ko tas tieši nozīmē, ko tas maina? Priecāšos, ja kāds paskaidros, man nesanāk saprast. Itkā liekas tieši, ka lielāka pieredze labāk, lai zina ko dara

Nu daudz ko tas maina. Pirmkārt tas daudz ko pasaka par pašu sievieti, kurai ir bijis maz vīriešu dzīvē. Tas nozīmē, ka viņa nedod savu ķermeni katram pretīmnācējam. Otrkārt, viņām ir arī mazāka emocionālā bagāža. Savā ziņā tas arī nedaudz paceļ vīrieša statusu, nedomāju ka kāds baigi grib sievieti, par kuru apkārt runā:" ā šitā, tā jau te ar puss rajonu ir ņemusies, ā šitā kluba tualete darija to un šito" var jau teikt, ka neviens par tādăm lietām nezin, bet realitātē ir pretēji, katrs kurš apgrozījās sabiedrība ir dzirdējis par konkrētām sievietēm, kuras bija vieglas uzvedības. Es ne būt nesaku, ka ir jābūt nevainīgai, es arī negibu ieslīgt galējībās. Un pēdējais, ko varētu pateikt, te gan es runāju tieši par manis paša sajūtām - man vnk tas neškiet pievilcīgi, ka sieviete ir lēkājusi no krāna uz krāna. Kā jau vienā citā diskusijā minēju, ka manuprāt, tas atstāj negatīvu iespaidu uz pašu sievieti, kas tiešā, vai netiešā veidā atspoguļojas uz nākamajām attiecībām. Varbūta tā ir tāda vīriešu lieta, ko sievietēm grūti izprast.
04.08.2022 11:41 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 04.08.2022 11:05

Man interesē, kāpēc ir tā, ka dažiem ir svarīgi, lai maz vīriešu bijis dzīvē? (vai vēlams neviens)
Ok jā, tur šķīsta un tīra, bet ko tas tieši nozīmē, ko tas maina? Priecāšos, ja kāds paskaidros, man nesanāk saprast. Itkā liekas tieši, ka lielāka pieredze labāk, lai zina ko dara

1. Daudzreiz mazāka iespēja noķert kādu dzīvībai bīstamu STS.
2. Sievietes bez seksuālās pieredzes vēl nav bijušas "traumētas", kā rezultātā viņas uz attiecībām skatās daudz pozitīvāk. Tāpat, viņas nav sākušas vīriešu salīdzināšanas procesu, kas ir ļoti laba "augsne" ilgtermiņa attiecību izveidošanai.
3. Pieredzējis vīrietis nevainīgu meiteni var "pielāgot" savām prasībām gan mājas un pasākumu, gan seksuālajos jautājumos.
4. Statistiski ir pierādīts, ka, vidēji, jo vairāk sievietei ir bijis seksuālo partneru, jo grūtāk viņai ir izveidot attiecības. Šķiršanās varbūtība pieaug ievērojami jau pēc pirmā partnera.
5. Agrāk daudzās tautās vīrieši vispār sev izvēlējās tikai tikumīgās un sievietes, kuras bija izjaukušas attiecības uzskatīja par atstumtajām. Tas, kas notiek mūsdienās, ir pilnīgi pretrunā tām visām vērtībām.
6. Tāpat, agrāk tajās tautās potenciālā precinieka izvēlē piedalījās arī sievietes tēvs, no kura jā vārda bija atkarīgs, vai attiecībām būs lemts pastāvēt.
7. Sievietēm, kurām bijuši vairāki seksuālie partneri, ir daudz grūtāk izveidot emocionālo saikni ar vīrieti. Pieņemu, ka tas varētu būt viņu emocionālās dabas dēļ.
Es, droši vien, varētu vēl turpināt ilgi un dikti, bet domāju, ka tu saprati ideju.
04.08.2022 11:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 04.08.2022 11:49

1. Daudzreiz mazāka iespēja noķert kādu dzīvībai bīstamu STS.
2. Sievietes bez seksuālās pieredzes vēl nav bijušas "traumētas", kā rezultātā viņas uz attiecībām skatās daudz pozitīvāk. Tāpat, viņas nav sākušas vīriešu salīdzināšanas procesu, kas ir ļoti laba "augsne" ilgtermiņa attiecību izveidošanai.
3. Pieredzējis vīrietis nevainīgu meiteni var "pielāgot" savām prasībām gan mājas un pasākumu, gan seksuālajos jautājumos.
4. Statistiski ir pierādīts, ka, vidēji, jo vairāk sievietei ir bijis seksuālo partneru, jo grūtāk viņai ir izveidot attiecības. Šķiršanās varbūtība pieaug ievērojami jau pēc pirmā partnera.
5. Agrāk daudzās tautās vīrieši vispār sev izvēlējās tikai tikumīgās un sievietes, kuras bija izjaukušas attiecības uzskatīja par atstumtajām. Tas, kas notiek mūsdienās, ir pilnīgi pretrunā tām visām vērtībām.
6. Tāpat, agrāk tajās tautās potenciālā precinieka izvēlē piedalījās arī sievietes tēvs, no kura jā vārda bija atkarīgs, vai attiecībām būs lemts pastāvēt.
Es, droši vien, varētu vēl turpināt ilgi un dikti, bet domāju, ka tu saprati ideju.

Ideju sapratu, jā :D Pašam nav pārliecības par sevi, tādēļ jāatrod meiteni, kas nesalīdzinās ar citiem, kuri ļoti iespējams gan gultā, gan dzīves izvēlēs bijuši labāki.
04.08.2022 11:52 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 04.08.2022 11:52

Ideju sapratu, jā :D Pašam nav pārliecības par sevi, tādēļ jāatrod meiteni, kas nesalīdzinās ar citiem, kuri ļoti iespējams gan gultā, gan dzīves izvēlēs bijuši labāki.

Nu, paklau! Manuprāt, ir atšķirība, vai sieviete sev izvēlas sava līmeņa puisi, ar kuru kopā var "augt", vai uzreiz tēmē uz top 10%. Tu šeit nemaz neredzi atšķirību? Par kādu pārliecību tu runā? Aū!
04.08.2022 12:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 04.08.2022 12:00

Nu, paklau! Manuprāt, ir atšķirība, vai sieviete sev izvēlas sava līmeņa puisi, ar kuru kopā var "augt", vai uzreiz tēmē uz top 10%. Tu šeit nemaz neredzi atšķirību? Par kādu pārliecību tu runā? Aū!

aaaa, ja sava līmeņa, tātad pašam nav tuvu nekāda pieredze ar sievietēm. Man sākumā likās, ka vīrietis var būt gulējis kur grib un ar ko grib, bet tātad abiem jābūt līdzīgiem, nepieredzējušiem.
04.08.2022 12:05 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 04.08.2022 12:05

aaaa, ja sava līmeņa, tātad pašam nav tuvu nekāda pieredze ar sievietēm. Man sākumā likās, ka vīrietis var būt gulējis kur grib un ar ko grib, bet tātad abiem jābūt līdzīgiem, nepieredzējušiem.

Nu, ideālā variantā, protams, sievietes veidotu attiecības ar +/- sava vecuma vīriešiem. Kādu nu pieredzi vīriešiem, viņu 18-20 gados, izdotos paspēt iekrāt, manuprāt, ir otršķirīgs jautājums.
04.08.2022 12:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 04.08.2022 12:11

Nu, ideālā variantā, protams, sievietes veidotu attiecības ar +/- sava vecuma vīriešiem. Kādu nu pieredzi vīriešiem, viņu 18-20 gados, izdotos paspēt iekrāt, manuprāt, ir otršķirīgs jautājums.

okei, tad tas viss, ko rakstīji, ir attiecināms uz 18-20 gadus veca vīrieša sakatapunktu. 30 gadniekiem citas prasības. Interesanti, man liekas, ka būtu bijis labi pieminēt jau sākumā
04.08.2022 12:13 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
3. Pieredzējis vīrietis nevainīgu meiteni var "pielāgot" savām prasībām gan mājas un pasākumu, gan seksuālajos jautājumos.

Šī ir manipulācija,es Tevi izmainīšu,lai Tu būtu tāda,kā es gribu.
04.08.2022 12:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Annija35 @ 04.08.2022 12:17

Šī ir manipulācija,es Tevi izmainīšu,lai Tu būtu tāda,kā es gribu.

jap jap, to jau viņi paši atzīst. Vienkārši ar dzīves peiredzējušāku sievieti tas neizdotos, tāpēc vajag kaut ko max ietekmējamu, jo paši zina, ka viņus neviena sevis cienoša, pašpārliecināta sieviete neizvēlētos.
04.08.2022 12:21 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 04.08.2022 12:13

okei, tad tas viss, ko rakstīji, ir attiecināms uz 18-20 gadus veca vīrieša sakatapunktu. 30 gadniekiem citas prasības. Interesanti, man liekas, ka būtu bijis labi pieminēt jau sākumā

Paskaidro sīkāk, kā tu pamanījies to attiecināt uz 18-20 g.v. vīrieša skatāmpunktu, ja es jau diskusijas sākumā uzskaitīju īpašības/iezīmes, kas ir maksimāli pietuvinātas ideālam? Tu saproti, ko nozīmē "ideāls"? Tas nozīmē - maksimāli pietuvināts visu (uzsvars uz "visu") vecumu pārstāvju prasībām/preferencēm.
04.08.2022 12:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 04.08.2022 12:24

Paskaidro sīkāk, kā tu pamanījies to attiecināt uz 18-20 g.v. vīrieša skatāmpunktu, ja es jau diskusijas sākumā uzskaitīju īpašības/iezīmes, kas ir maksimāli pietuvinātas ideālam? Tu saproti, ko nozīmē "ideāls"? Tas nozīmē - maksimāli pietuvināts visu (uzsvars uz "visu") vecumu pārstāvju prasībām/preferencēm.

nu paga, pats tikko teici "Nu, ideālā variantā, protams, sievietes veidotu attiecības ar +/- sava vecuma vīriešiem. Kādu nu pieredzi vīriešiem, viņu 18-20 gados, izdotos paspēt iekrāt, manuprāt, ir otršķirīgs jautājums."
Tātad, ja ideālā variantā veidotu attiecības ar sava vecuma vīrieti (kuru minēji kā 18-20 gadīgu) Tad apraksts ir par 18-20 gadīgu vīrieti, ko es tur nepareizi izsecināju? :D
04.08.2022 12:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits