Prasības

 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Gribēju uzzināt jūsu viedokli par to, kāds varētu būt sievietes ekvivalents salīdzinājumā ar iedomāto vīrieti, kurš vairumam no jums liktos pievilcīgs un kura dēļ, pieņemu, vairums no jums būtu gatavas "noskalot" savu likteni kanalizācijā. No sākuma izteikšu savas, personīgās, domas par prasībām pret vīrieti ("uzzīmēt" viņa tēlu) un pēc tam par sievieti. Brīdinu gan, ka šeit būs arī faktori, kurus cilvēks nevar ietekmēt.
Vīrietis:
1) augums: 185 cm+;
2) izskatīga seja bez jebkādām novirzēm vai deformācijām ar izteiktām vīrišķīgām iezīmēm, vīrišķīgs zods;
3) gari, lieli roku pirksti;
4) balti zobi, smaržīga elpa;
4) pilna galva ar matiem bez jebkādām alopēcijas pazīmēm;
5) sportisks augums bez jebkādām fiziskām novirzēm;
6) vidējs līdz zems balss tembrs;
7) Gaumīgs/stilīgs apģērbs, atbilstoši gadalaikam un rūpes par higiēnu;
8) liela uzņēmuma īpašnieks, kuram pieder citi meitas uzņēmumi visā pasaulē/ienesīgs bizness;
9) plašs paziņu, "draugu" un sadarbības partneru loks;
10) izaugsmes iespējas;
11) izteikts līderis gan privātajā dzīvē, gan ārpus tās;
12) 25-30 gadus vecs;
13) liela pieredze seksuālajā jomā, bet bez STS.
Tā - cerams, ka neko neaizmirsu. Lūk, arī mana aptuvenā analoģiskā pretējā dzimuma pārstāves simulācija.
Sieviete:
1) augums: 150-170 cm;
2) izskatīga seja bez jebkādām novirzēm vai deformācijām ar izteiktām sievišķīgām iezīmēm;
3) smalki pirksti;
4) balti zobi, smaržīga elpa;
5) pilna galva ar gariem matiem bez jebkādām alopēcijas pazīmēm;
6) sportisks augums bez jebkādām fiziskām novirzēm;
7) pietiekami augsts balss tembrs;
8) gara kleita vasarā un veiksmīgi piemeklēts apģērbs ziemā, kā arī rūpes par higiēnu;
9) nevainība/tikumība;
10) ļoti šaurs paziņu/draugu loks;
11) 18-22 gadus jauna;
12) padevība un pat zināms naivums.
Kā jau minēju, šīs ir tikai manas domas. Labprāt redzētu jūsējās simulācijas!
02.08.2022 19:04 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Lula @ 03.08.2022 15:09

ha, nav viegli būt miljonāram sportistam ?
Mūsu Kriksīts arī iekrita uz false rape lietu :/
03.08.2022 15:19 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
BlackPill @ 03.08.2022 10:34

Nu ne tas, ka aizmirsu. Vienkārši uzskatu, ka tas bieži vien sievietes pat pievelk. Jā - daudzas apgalvo, ka meklē vīrieti bez kaitīgiem ieradumiem, bet tas, ko, piemēram, es pats bieži redzu realitātē, ir, ka viņas izvēlas tieši vīriešus, kuriem patīk ik pa laikam ieraut un/vai kuri smēķē. Domāju, ka viņām zemapziņā nostrādā kaut kāds mehānisms, ka vīrietis ir pārāk pareizs un viņas negrib sev pārāk pareizus. Nu vismaz tādi ir mani novērojumi.

Sievietēm ir parak maza izvēle no vīriešiem, tāpēc
Ja ir normāls visa citas jomas un smēķē (kautvaij tas nepatīk sievietei, viņa izvēlēsies smēķējošo, nevis to kas ir nepiemērots, bet nepīpē .
03.08.2022 17:54 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
BlackPill @ 03.08.2022 10:50

Personīgi pazīstu daudzas ekstravertas sievietes, kuras dievina kompāniju un publiskus pasākumus. Introvertie cilvēki tomēr ir mazākumā.
Pēc maniem novērojumiem, vairums attiecību, kurās valda kaut kādi "vienlīdzības" principi, nestrādā. Uzskatu, ka mūs, kā bioloģiskas būtnes, vienmēr vairāk fiziski piesaistīs gadu tūkstošu gaitā izstrādātu uzvedības standartu modelis (t.i. tāds, kur vīrietis ir atbildīgs par vairumu jautājumu un, lielākoties, viss ir atkarīgs tieši no viņa).
Cik zinu, sievietes paliek trakas, kad redz, ka citas sievietes "viņu" vīrieti seksuāli iekāro. Tāda konkurence tieši liek viņām noprast, ka viņas ir izvēlējušās augstas klases vīrieti un tāpēc ir gatavas darīt pilnīgi jebko, lai viņu noturētu.

Tad šis apraksts ir nepilnīgs, jo apraksts ir par sievieti (ekstraverti) kura to vien vēlas ka būt apakart skudru puznim, ar cilvēkiem.
Tad aprakstam ir jābūt norādītam (- introvērtiem un ekstravertiem cilv, jo šos divus pretpols nevar likt viena maisā un saraksta. Kas vienu pievelk, otru totāli atbaida.
Un uzskatu ka introverti cilvēki LV ir ļoti daudz 50 % stabili no 100%, pusē ekstraverti un puse intro.
03.08.2022 17:59 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Wordrobe666 @ 03.08.2022 17:54

Sievietēm ir parak maza izvēle no vīriešiem, tāpēc
Ja ir normāls visa citas jomas un smēķē (kautvaij tas nepatīk sievietei, viņa izvēlēsies smēķējošo, nevis to kas ir nepiemērots, bet nepīpē .
Vīriešiem līdzīgi, jo smukāka, jo vairāk var pievērt acis uz citām nepilnībām.
03.08.2022 17:59 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Aldis15 @ 03.08.2022 17:59
Vīriešiem līdzīgi, jo smukāka, jo vairāk var pievērt acis uz citām nepilnībām.

Kādas būtu tas nepilnības ?
Uz zināmu laiku protams, tas ir laika jautājums.
03.08.2022 18:02 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Wordrobe666 @ 03.08.2022 18:02

Kādas būtu tas nepilnības ?
Uz zināmu laiku protams, tas ir laika jautājums.
Raksturs, prāta spējas, utml.
Sievietes lielākā vērtība (vīrieša acīs) ir ārējais izskats.
03.08.2022 18:12 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Nu ne tas, ka aizmirsu. Vienkārši uzskatu, ka tas bieži vien sievietes pat pievelk. Jā - daudzas apgalvo, ka meklē vīrieti bez kaitīgiem ieradumiem, bet tas, ko, piemēram, es pats bieži redzu realitātē, ir, ka viņas izvēlas tieši vīriešus, kuriem patīk ik pa laikam ieraut un/vai kuri smēķē. Domāju, ka viņām zemapziņā nostrādā kaut kāds mehānisms, ka vīrietis ir pārāk pareizs un viņas negrib sev pārāk pareizus. Nu vismaz tādi ir mani novērojumi.

Es domāju, ka pievelk tie ar kaitīgajiem ieradumiem un nepievelk bez nav saistīts ar pašiem ieradumiem un pareizumu, bet vīrieša izskatu un ekstravertumu. Vienkārši bieži vien tie objektīvi pievilcīgākie vairāk aizraujas ar tusiņiem un ir ekstraverti, pateicoties izskata vai zemā balss tembra sniegtajai augstajai pašapziņai.
03.08.2022 18:21 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
9) nevainība/tikumība;
10) ļoti šaurs paziņu/draugu loks;
12) padevība un pat zināms naivums.

Gluži kā šis droši vien ir daudzu teorētiskais ideāls, bet realitātē ļoti pievilcīgās 18 gadu vecumā nav ne padevīgas (izņemot apmaksātās cukurtētiņa tipa attiecībās/sakaros), ne naivas, tādas ir tikai meitenes, kam ir zema pašapziņa izskata dēļ.
03.08.2022 18:36 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Wordrobe666
Tad šis apraksts ir nepilnīgs, jo apraksts ir par sievieti (ekstraverti) kura to vien vēlas ka būt apakart skudru puznim, ar cilvēkiem.

Nepiekritīšu. Nu, sāksim ar to, ka vīriešus ar manis uzskaitītajām īpašībām (vai vismaz vairākumu no šīm īpašībām) pa visu valsti varētu atrast ievērojami vairāk nekā sieviešu ar vairumu no šīm īpašībām, plus, iespējamība, ka šie abi indivīdi satiktos būtu pielīdzināma adatas meklēšanai siena kaudzē. Tāpat, es nekur neteicu, ka intravertas sievietes nav spējīgas pielāgoties apstākļiem. Ja kas, teorētiski, viņas tādiem apstākļiem varētu būt piemērotas pat vairāk, jo intravertie cilvēki parasti vairāk analizē sevi nekā ekstravertie un, tādējādi, retāk pazemojas citu priekšā. Vienīgais, intravertiem cilvēkiem ir nepieciešams neliels brīdis atelpai no kņadas. Tas arī viss. Ja tev šķiet, ka intravertie cilvēki baidās no komunikācijas vai nekad nelien lauka no mājām, tad tu smagi maldies. Viņiem vienkārši ir nepieciešams laiks, lai "uzlādētu baterijas".
Sievietēm ir parak maza izvēle no vīriešiem, tāpēc
Nu, ja sieviete ir sev noskatījusi top 10% vīrieti, tad loģiski, ka tā izvēle būs maza. Tie 10% jau nav neizsmeļams resurss. Plus vēl sievietei jau arī ir jābūt top 10-30%, lai to vīrieti piesaistītu. Viņam arī ir augstas prasības.
Kitijaaaa
Es domāju, ka pievelk tie ar kaitīgajiem ieradumiem un nepievelk bez nav saistīts ar pašiem ieradumiem un pareizumu, bet vīrieša izskatu un ekstravertumu. Vienkārši bieži vien tie objektīvi pievilcīgākie vairāk aizraujas ar tusiņiem un ir ekstraverti, pateicoties izskata vai zemā balss tembra sniegtajai augstajai pašapziņai.
Neticēsi, bet es tev pilnībā piekrītu.
Gluži kā šis droši vien ir daudzu teorētiskais ideāls, bet realitātē ļoti pievilcīgās 18 gadu vecumā nav ne padevīgas (izņemot apmaksātās cukurtētiņa tipa attiecībās/sakaros), ne naivas, tādas ir tikai meitenes, kam ir zema pašapziņa izskata dēļ.
Pilnīgi pareizi! Tādas īpašības mūsdienās ir milzīgs retums. Daudz lielāks retums nekā vīrietis ar analoģiski ideālām iezīmēm/īpašībām.
03.08.2022 22:45 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Tikai tagad atcerējos, ka sievietei kā 13. punktu vēl vajadzēja pievienot: nelieto vai praktiski nelieto sejas kosmētiku.
Wordrobe666
Un uzskatu ka introverti cilvēki LV ir ļoti daudz 50 % stabili no 100%, pusē ekstraverti un puse intro.

Nu nezinu. No visiem maniem paziņām procenti 60-80 ir ekstraverti. Labi, nestrīdēšos, jo man nav tādas statistikas. Neizslēdzu, ka tev pat varētu būt taisnība.
03.08.2022 22:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 03.08.2022 22:49
Tikai tagad atcerējos, ka sievietei kā 13. punktu vēl vajadzēja pievienot: nelieto vai praktiski nelieto sejas kosmētiku.
Wordrobe666
Nu nezinu. No visiem maniem paziņām procenti 60-80 ir ekstraverti. Labi, nestrīdēšos, jo man nav tādas statistikas. Neizslēdzu, ka tev pat varētu būt taisnība.

Par kosmētiku tā jau drīzāk tava preference, pazīstu puišus, kam ļoti patīk meitenes, kas krāsojas (kvalitatīvi, gaumīgi, protams)
03.08.2022 23:01 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lula @ 03.08.2022 23:01

Par kosmētiku tā jau drīzāk tava preference, pazīstu puišus, kam ļoti patīk meitenes, kas krāsojas (kvalitatīvi, gaumīgi, protams)

Iedomājos to pieminēt, tāpēc ka, ja sieviete ir dabiski skaista, tad viņai nekāda kosmētika nav nepieciešama.
..., bet jā - tiešām ir vīrieši, kuri (labprātīgi) uzķeras uz šīm sieviešu viltībām un pēc tam nākamajā dienā sievieti nepazīst, jo viņa izskatās daudz citādāk.
03.08.2022 23:07 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Aldis15 @ 02.08.2022 20:26
Mans ideāls - ļoti simpātiska, slaida ar mazām krūtīm, low maintenance, ļoti piselīga un neķītra, pavisam ideāli ja neauglīga.

Esmu aizņemta, bet tā visādā citādā ziņā Tev derētu perfekti. Viss atbilst. :D
04.08.2022 01:29 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Ja par tēmu, tad stāsts iz manas dzīves: visu savu dzīvi arī dzīvoju ar kaut kādu sevis iedomātu ideālā vīrieša tēlu prātā. Likās, ka es jau tikai uz tāda tipa vīriešiem vien skatīšos, citi neinteresēs vispār. Bet kā ir tas teiciens? "Cilvēks plāno, Dievs dara"? Neesmu ticīga, bet šajā gadījumā teiciens vietā, jo dzīve mani saveda kopā ar cilvēku, kurš visādā ziņā ir pilnīgs pretstats tam ideālā vīrieša tēlam, kuru savā galvā biju izsapņojusi. Arī manā gadījumā šis "ideālais vīrietis" aptuveni atbilda tām minētajām īpašībām un rakstura/izskata iezīmēm, kuras minējis tēmas autors, taču realitātē līdz ausīm samīlējos vīrietī, kurš pa lielam ir pilnīgs pretstats tam par ko it kā biju sapņojusi. Tā ka mana pieredze rāda to, ka sapņot jau var daudz un dikti, bet, ja savā dzīves ceļā satiec cilvēku, kurš liek saprast, ka, lūk, esi saticis, savu īsto, tad viss pārējais, ko līdz tam esi savā galvā sadomājies, kļūst mazsvarīgs un paliek pilnīgi vienalga vai tas cilvēks atbilst tevis izsapņotajiem ideāliem vai nē.
04.08.2022 01:37 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Iedomājos to pieminēt, tāpēc ka, ja sieviete ir dabiski skaista, tad viņai nekāda kosmētika nav nepieciešama.

Lielākoties tā ir, sieviete krāsojas, jo vēlas paslēpt nepilnības, man zināmas meitenes tieši šī iemesla dēļ uzliek tonālā kārtu, bet labajās dienās neliek.
Protams, ir arī daļa, kura vienkārši nedaudz pieliek kaut ko klāt, jo patīk "uzfrišināt" seju un sapucēties.
Bet baigi individuāli, te var uztaisīt atsevišķu diskusiju vai meitenes liek kosmētiku un, ja liek, tad kādēļ.
04.08.2022 01:48 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Miaa @ 04.08.2022 01:37
Ja par tēmu, tad stāsts iz manas dzīves: visu savu dzīvi arī dzīvoju ar kaut kādu sevis iedomātu ideālā vīrieša tēlu prātā. Likās, ka es jau tikai uz tāda tipa vīriešiem vien skatīšos, citi neinteresēs vispār. Bet kā ir tas teiciens? "Cilvēks plāno, Dievs dara"? Neesmu ticīga, bet šajā gadījumā teiciens vietā, jo dzīve mani saveda kopā ar cilvēku, kurš visādā ziņā ir pilnīgs pretstats tam ideālā vīrieša tēlam, kuru savā galvā biju izsapņojusi. Arī manā gadījumā šis "ideālais vīrietis" aptuveni atbilda tām minētajām īpašībām un rakstura/izskata iezīmēm, kuras minējis tēmas autors, taču realitātē līdz ausīm samīlējos vīrietī, kurš pa lielam ir pilnīgs pretstats tam par ko it kā biju sapņojusi. Tā ka mana pieredze rāda to, ka sapņot jau var daudz un dikti, bet, ja savā dzīves ceļā satiec cilvēku, kurš liek saprast, ka, lūk, esi saticis, savu īsto, tad viss pārējais, ko līdz tam esi savā galvā sadomājies, kļūst mazsvarīgs un paliek pilnīgi vienalga vai tas cilvēks atbilst tevis izsapņotajiem ideāliem vai nē.

Tā ir, fantazēt var daudz, bet realitātē lietas notiek citādi.
04.08.2022 01:52 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Jacqueline @ 04.08.2022 01:48

Lielākoties tā ir, sieviete krāsojas, jo vēlas paslēpt nepilnības, man zināmas meitenes tieši šī iemesla dēļ uzliek tonālā kārtu, bet labajās dienās neliek.
Protams, ir arī daļa, kura vienkārši nedaudz pieliek kaut ko klāt, jo patīk "uzfrišināt" seju un sapucēties.
Bet baigi individuāli, te var uztaisīt atsevišķu diskusiju vai meitenes liek kosmētiku un, ja liek, tad kādēļ.

Precīzi. Ikdienā lietoju tonālo krēmu + pūderi, jo nekad nav bijusi ideāla sejas āda. 31 gada vecumā joprojām regulāri uz sejas uzmetas pumpas kā tīnim, ir rētas no bērnībā izslimotām vējbakām. Nejūtos labi, ja tas viss netiek, tā teikt, nomaskēts. Vēl neesmu sasniegusi no pašpārliecības līmeni, lai justos skaisti ar nenomaskētām, sarkanām pumpām uz vaigiem.
04.08.2022 02:28 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Aldis15 @ 03.08.2022 18:12
Raksturs, prāta spējas, utml.
Sievietes lielākā vērtība (vīrieša acīs) ir ārējais izskats.

Izskats - seja un figūra var but ļoti slaids un skaists bet ja sieviete, pieņemsim regulāri psihos par sīkumiem, taisīs tracus, par neko.jeb būs garīgi atpalikusi, rīkos tusinus ar draudzenēm katru piektdienu. Dzers un smēķēs ka skurstenis.
Jeb būs tik sekla un aprobežota, kas sēž mājās uz brīvajā laikā skatās tik tok video, ka viņai nekas cits neinteresēs, kā paēst, padzert, uzkrāsot nagus, tad ko ar šādu sievieti ilgtermiņa var darīt ? Un pofig ka viņai idela seja tur būs, ar laiku tas sāks apnikt un besit. Gribēsies tikai pārgulēt un čau attā.
04.08.2022 03:44 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
10 Punkts. - izaugsmes iespējas - kur? Gultā jeb darba jeb abos ?
Trūkst - Nav norādīta siev/Viriesu vēlama profesija, kur strādāt.
Nav norādīts - bērnu skaits, vecums, par precībām /pret precībām.
Sociālais slānis ?
04.08.2022 03:52 |
 
Reitings 13
Reģ: 17.12.2021
Aldis15 @ 02.08.2022 20:26
Mans ideāls - ļoti simpātiska, slaida ar mazām krūtīm, low maintenance, ļoti piselīga un neķītra, pavisam ideāli ja neauglīga.

Piselīga… 😂 Kaut Tev kāda piepistu kādu elementu no Mendeļejeva tabulas… 😂
04.08.2022 04:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits