BIKINI ZONAS SKŪŠANA

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sveikas!
Manējais vīrietis savu bikini zonu neskuj. Nesen saņēmos un apvaicājos par iemesliem un izteicu vēlmi, ka viņš tomēr to darītu. Uz to es saņēmu sašutušu atbildi, ka viņš ir vīrietis, nevis kaut kāds gejs, turklāt viņš nemākot skūt un neriskēšot ar jūtīgo sēklinieku maisiņa ādiņu.
Tomēr pēc ilgākas sarunas viņš piekrita, ka mēs kopā ar draudzeni (viņa ir friziere ar pieredzi) veiksim viņam bikini zonas skūšanu. Draudzene arī sagatavos pēcskūšanas losionu, ar kuru ieziedīs viņam noskūtās vietas pēc procesa.
Tāpat draudzenei mājās ir ginekologa krēsls (tautā saukts par vertaļotu), uz kura vieglāk veikt šādu manipulāciju.
Man šinī ziņā nav pieredze, tādēļ vēlējos lūgt padomu dažos jautājumos:
1)vai savam vīrietim skujat nost uz nullīti vai tomēr atstājat nelielus rugājus?
2)vai veidojat kādus nelielus zīmējumus, matiņu formas?
3)vai jāskuj tikai pavēderes rajons, vai arī stakle, sēklinieku maisiņš (tautā dēvēts par kuli), dibena ieleja?
4)ar kādiem līdzekļiem pēc tam dezinficējiet apstrādātās vietiņas?
Paldies!
13.07.2022 13:52 |
 
Reitings 271
Reģ: 28.06.2013
Kādēļ nejautā bmw forumā - tur jau labāk zina, kā tā lieta jādara, jeb tur vairs nevar rādīties, kopš uzzināja par tavām nosliecēm?
13.07.2022 14:23 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Vakarkleita @ 13.07.2022 13:55
Piedāvā pati viņam noskūt, tas būs gana erotiski. ?
Mani apmierina ja arī ar matu mašīnīti tiek noskūts, galvenais lai nav lokas un skruļļi.

Paldies! Ņemsim vērā ieteikumu.
13.07.2022 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Piedāvā pati viņam noskūt, tas būs gana erotiski. 😛
Mani apmierina ja arī ar matu mašīnīti tiek noskūts, galvenais lai nav lokas un skruļļi.
13.07.2022 13:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits