Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par Ieva Beauty Coach Sejas pašmasāžas kursiem

 
Reitings 46
Reģ: 12.07.2022
Sveikas!
Ko domājiet par šiem kursiem? Ir kāda, kura piedalījās un pirka kursus?
Tagad jauno kursu cena ir jau 38€ nevis kā bija 33€
Gribētos nopirkt un viņas video pavadībā pamasēt sejas muskuļus, uzzināt kaut ko jaunu, jo liekas, ka , skatoties video, par kuriem esmu samaksājusi naudu, man būs lielāka iniciatīva kaut ko darīt😅
12.07.2022 23:43 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
driz bus 98 - tagad visi sie kursinu cenas aug. Man labak patik ta sieviete gados, aizmirsu ka sauc aaa faceremodeling
13.07.2022 09:40 |
 
Reitings 3881
Reģ: 19.09.2016
Ieva333 @ 13.07.2022 09:40
driz bus 98 - tagad visi sie kursinu cenas aug. Man labak patik ta sieviete gados, aizmirsu ka sauc aaa faceremodeling

Ieva Paškevica. Jā, iesaku labāk pie viņas pirkt kaut ko, vienīgā, kas raisa uzticību, jo ir liela pieredze un arī attiecīgā izglītība. Citādi tagad katrs otrais ir sejas jogas pasniedzējs.
15.02.2023 14:21 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Es nopirku kmarathon.com. Krietni lētāk un tas abo ir uz gadu.
Viņai ir izglītība saistībā ar sportu.
15.02.2023 14:38 |
 
Reitings 3881
Reģ: 19.09.2016
Vispār padalaties, meitenes, kas nodarbojas ar sejas jogu un masāžu - ir rezultāti? Es nesen sāku nodarboties ar sejas masāžu un vakuummasāžu.
15.02.2023 14:55 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2022
Limfodrenāžas masāža ir laba lieta, tā tiešām padzen tūsku, bet pārspīlēt nevajag.
Visas tās bukas, teipi, jogas, vingošanas - tā gan vairāk pašiedvesma, jau daudzi dermatologi to ir teikuši, zinātnisku pierādījumu nav.
Turklāt ar burkām var pārspīlēt un dabūt kapilāru problēmas un mūžīgo apsārtumu, ja patīk uzspiest stiprāk vai darīt intensīvi. Kā arī ar vingrošanām, labākajā gadījumā rezultāts nav, sliktākajā, dabūt muskuļu hipertonusu, kur jau tas ir.
Labākais sejai, ja negrib ieguldīt lielas naudas summas ir pastaigas svaigā gaisā un sports - nekas labāk nav izdomāts. Viss cits - peļņa. Un tas, ka šīs "apgarotās" arī iet špricēties maaazliet, ar nebūs noslēpums. Ir daudz tehniku un daudz preparātu, visiem nav jāizskatās pēc Miglānes vai Didrihsones. Tādas pašas Uresinas tikai citā lauciņā.
Par foto pirms/pēc nerunāsim - dažādi apgaismojumi, pāris mm savādāks rakurss u.tml.
Esmu gājusi pie Paškevicas (vai tagad Neļķes)uz individuālo konsultāciju pirms vēl tās cenas nebija kosmosā un tam visam ticēju, bet tas bija savi 10 gadi atpakaļ.
15.02.2023 16:33 |
 
Reitings 378
Reģ: 03.08.2022
Mana dermatoloģe arī šo kritizēja, un neieteica
15.02.2023 19:03 |
 
Reitings 13
Reģ: 22.01.2023
Pelnrukšķīte @ 15.02.2023 14:38
Es nopirku kmarathon.com. Krietni lētāk un tas abo ir uz gadu.
Viņai ir izglītība saistībā ar sportu.

Es arī par Karinu. Cena super zema, pieeja uz gadu, lietotājam draudzīgi izveidota platforma ar informāciju un video. Bet visvairāk patīk tas, ka viņas maratons sākas ar basic ķermeņa iekustināšanu ar pamatojumiem, kas aizņem tikai pāris minūtes, bet jau no tā vien pozitīvas sajūtas. Pat, kad pārņem slinkums uz self care un sejas vingrojumiem, Karinas ieteiktos 100 sīkos lēcienus un izstiepšanos durvju stenderē var izdarīt tāpat pāris min laikā katru dienu un ir patīkama sajūta. Prieks, ka viņa dalās ar šādiem "sīkumiem" , kas balstīti uz zināšanām anatomijā un izglītību utt, nevis - es pati izgāju vienu kursiku un davai mācu jums tālāk. LV aizsācējas Neļķes kurss mēnesī maksāja 55 eur, nopirku, bija jautājumi par izpildījumu, vai daru pareizi, jo rezultāta nav, neatbildēja, turpināju, kā sapratu no video ar cerību, ka rezultāts būs pēc laika, bet 0 zemē izmesta nauda. Tematā pieminētā coach ir vēl tālāk atvasināta no Neļķes..
15.02.2023 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Nav_vispar @ 15.02.2023 14:21

Ieva Paškevica. Jā, iesaku labāk pie viņas pirkt kaut ko, vienīgā, kas raisa uzticību, jo ir liela pieredze un arī attiecīgā izglītība. Citādi tagad katrs otrais ir sejas jogas pasniedzējs.

Tagad Ieva Neļķe. Nezinu, kaut kas vizuālajā man neuzrunā, pati liekas diezgan tūskaina.
Man personīgi patīk Danielle Collins, umagosh, tanyaopekun un faceyogamethod. Pietiekami daudz bezmaksas vingrojumu.
16.02.2023 00:50 |
 
Reitings 44775
Reģ: 30.01.2023
Klaviere @ 15.02.2023 16:33
Limfodrenāžas masāža ir laba lieta, tā tiešām padzen tūsku, bet pārspīlēt nevajag.
Visas tās bukas, teipi, jogas, vingošanas - tā gan vairāk pašiedvesma, jau daudzi dermatologi to ir teikuši, zinātnisku pierādījumu nav.
Turklāt ar burkām var pārspīlēt un dabūt kapilāru problēmas un mūžīgo apsārtumu, ja patīk uzspiest stiprāk vai darīt intensīvi. Kā arī ar vingrošanām, labākajā gadījumā rezultāts nav, sliktākajā, dabūt muskuļu hipertonusu, kur jau tas ir.
Labākais sejai, ja negrib ieguldīt lielas naudas summas ir pastaigas svaigā gaisā un sports - nekas labāk nav izdomāts. Viss cits - peļņa. Un tas, ka šīs "apgarotās" arī iet špricēties maaazliet, ar nebūs noslēpums. Ir daudz tehniku un daudz preparātu, visiem nav jāizskatās pēc Miglānes vai Didrihsones. Tādas pašas Uresinas tikai citā lauciņā.
Par foto pirms/pēc nerunāsim - dažādi apgaismojumi, pāris mm savādāks rakurss u.tml.
Esmu gājusi pie Paškevicas (vai tagad Neļķes)uz individuālo konsultāciju pirms vēl tās cenas nebija kosmosā un tam visam ticēju, bet tas bija savi 10 gadi atpakaļ.
Piekritu par pastaigām svaiga gaisa un sportu 👍 Plus sejas masāža pie laba kosmetologa.
16.02.2023 02:32 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Padingtons @ 15.02.2023 23:49

Es arī par Karinu. Cena super zema, pieeja uz gadu, lietotājam draudzīgi izveidota platforma ar informāciju un video. Bet visvairāk patīk tas, ka viņas maratons sākas ar basic ķermeņa iekustināšanu ar pamatojumiem, kas aizņem tikai pāris minūtes, bet jau no tā vien pozitīvas sajūtas. Pat, kad pārņem slinkums uz self care un sejas vingrojumiem, Karinas ieteiktos 100 sīkos lēcienus un izstiepšanos durvju stenderē var izdarīt tāpat pāris min laikā katru dienu un ir patīkama sajūta. Prieks, ka viņa dalās ar šādiem "sīkumiem" , kas balstīti uz zināšanām anatomijā un izglītību utt, nevis - es pati izgāju vienu kursiku un davai mācu jums tālāk. LV aizsācējas Neļķes kurss mēnesī maksāja 55 eur, nopirku, bija jautājumi par izpildījumu, vai daru pareizi, jo rezultāta nav, neatbildēja, turpināju, kā sapratu no video ar cerību, ka rezultāts būs pēc laika, bet 0 zemē izmesta nauda. Tematā pieminētā coach ir vēl tālāk atvasināta no Neļķes..

Jā, mani arī uzrunāja tieši tas, ka viņa saka - hei, bet vispirms pavingro, pastiepies un paskaties, jau būs rezultāts! :)
16.02.2023 08:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits