Sociālā trauksme jeb sociofobija

 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sveiki !
Problēmas rodas iziet lielākā sabiedrība ,kā arī cenšos izvairīties no sociālās dzīves! Vislabāk ir noslēgties klusā telpā ,un darīt savas lietas.
Ar šo problemu jau cīnos vairākus gadus !
Ka arī ir izskanējuši viedokli no cilvēkiem apkārt par to ka esmu augstprātīga, tādā un šītada ,ka man viņi nepatīk ,esmu parak iedomiga, neizradu pieklājību -ta esot necieņa un bla bla ,tā tas iet uz apli un atkārtojas vienmer.
Ka arī kuram katram netaisos skaidrot ,kāpēc esmu tik atturīga attiecības ar cilvēkiem.
Saprotu ,ka cilvēkiem visiem nevar izdabat un patikt ,un to arī nevēlos!
Vienmēr izjūtu diskomfortu sociālās situācijas un tāpēc izvairos ,jo nevēlos justies tā ka jūtos .
Sirds sāk sisties pirms satikšanās ar cilvēkiem rodas baiļu lēkmes,panika un viss pārējais .
Šis viss man traucē dzīvot pilnvērtīgi .rodas pārāk daudz stresa ,līdz ar to izvairīšanās no kontaktēšanas!
Esmu mēģinājusi dzert baldriānus, piparmētru tējas ,u.c ,bet ilgstoši nekas nepalīdzēja. Esmu apņēmusies pati ruzlabot šo lietu bez psihologa palīdzības !
Kads ir jūsu viedoklis par šo situāciju?
Ka jūs risināt šo problēmu -socialo trauksmi (bez psihologa ) ?
Kas jums vislabāk palīdz ?
Ka jums izpaužas šī problēma ?
Paldies !
30.06.2022 03:38 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Jā vēl variants ir zāles pret trauksmi
30.06.2022 09:44 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Kāpēc tā ir problēma? Es sevi pieņemu kāda esmu un no sociālas trauksmes izraisošām situācijām izvairos. Ja tas tevi traucē tik ļoti - trauksmi ārstē ar zālēm
30.06.2022 09:17 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Man katru reizi izejot cilvēkos ir baiļu sajūtas, panikas kā tu raksti sirds dauzās kā negudra palīdz tas ka neskatoties uz to eju sabiedrībā cīnos ar sevi un saku sev, bet nekas tak slikts nenotika, viss ir kārtībā,es to izdarīju esmu malacis vēl katry reizi pārkāpjot sev pāri izdarot to no kā baidies apbalvo sevi ar kaut ko gardu vai nopērc ko skaistu sev tas ir ļoti svarīgi viss tev ir un būs kārtībā tas ir pārejoši 🙏
30.06.2022 08:56 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Sveika vienīgais veids kā to pārvarēt ir tieši iet cilvēkos jo vairāk jo labāk sākumā būs nenormāli grūti un smagi, bet pēc tam organisms sāks pieņemt situācijas normāli, jo vairāk bēgsi un slēpsies jo vairāk būs bail vairāk panikas tas no personīgās pieredzes un vēl ieteiktu izdarīt kaut ko no kā ir ļoti ļoti bail dabūsi adrenalīnu organismā un liksies viss pārējais sīkums nekas nenotika viss kārtībā urrā es to izdarīju cita varianta nav vienīgais tad psihoterapeits psihologs psihiatrs domāju tev pūlī ir notikusi kāda nepatīkama situācija kas ir izraisijis šo bet nekas nav nepārvarams tas jau ka tu runā par savu problēmu un atzīsti to ir ceļš uz izārstēšanos lai tev viss izdodas 🙏
30.06.2022 08:51 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Vispirms būtu jāsaprot, kāpēc un no kā tā trauksme ir radusies un to var izdarīt tikai pie speciālista-psihoterapeita,kas arī izstrādās terapiju,kā ar to tikt galā.
30.06.2022 06:42 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ej pie psihologa, jo dažkārt forumā esi normāls cilvēks, bet dažkārt tā kā trollis.
30.06.2022 06:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits