Praida cilvēki

 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Sveiki! Man ir ļoti nesaprotami Praida cilvēki. Liela daļa kliedz, lai viņus atbalsta. Bet ko es redzu? Kur tur ir mīlestība? Kaut kādi jaunieši, kas nenormāli sakrāsojušies, uzvedās dīvaini un neadekvāti. Tur arī ir normāli cilvēki? Un kas ir šie, kas uzvedās slimi? Tie ir tiešām slimi cilvēki vai viņi vienkārši izrādās sociālajos tīklos lai dabūtu sekotājus? Es nesaprotu kā var tādu uzvedību un dzīvesstilu atbalstīt, ja tie izskatās kā narkomāni vai psihiski nelīdzsvaroti cilvēki. Tas ir biedējoši.
Ceru manu domu sapratāt 😁
21.06.2022 17:12 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
isiite007
paldies! es laikam esmu par vecmodīga lai šo saprastu
Nē - tu vienkārši esi psihiski vesela. Domāju, ka meitenes šajā diskusijā tev palīdzēs mainīties.:D
21.06.2022 23:01 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Man vienīgais, kas no visa šī nepatīk ir tas, ka lielākā sabiedrības daļa spiež par to priecāties un atbalstīt.
Ja neapriecājies par homoseksuālu cilvēku, tad automātiski tiksi ierindots pie homofobiem.
22.06.2022 01:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
es zināju, ka no rīta ienākot - būs šitāds sviests :D
22.06.2022 08:42 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Pa lielam pilnīgi pie kājas ko sabiedrība spiež, pēdējie gadi ir parādījuši, ka lielākā daļa tās sastāvs ar galvu nedraudzējas un ir bez loģiskās domāšanas.
Tas tāpat kā, ja neesi potējies, tad uzreiz skaities antivakseris, lai gan pats vārds “anti” jau nozīmē, ka esi pret, bez maz vai pretinieks, bet tāds neesmu, man vienkārši ir vienalga, kas grib lai dara, kas negrib nedara, ieturu neitralitāti, bet nē, pēc “sabiedrības” uzskatiem uzreiz esi antivakseris.
Tas pats ir ar šo, kamēr man nebāžas virsū ar savām gultas perversijām, būtībā man ir vienalga, lai savā. guļamistabā katrs dara ko grib, bet tā klaunrāde gan visa ir lieka un pie kājas ko “sabiedrība” domā, tas manas domas nemainīs.
22.06.2022 08:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits