Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studijas tālmācībā

 
Reitings 21
Reģ: 14.01.2022
Sveikas !
Kur ieteiktu studēt tālmācībā vai neklātienē ? Būtu ļoti grūti sačinīt to sestdienu izbraukāšanu , bet nu ja nav variantu , tad apsvēršu. Gribu iet studēt, bet nezinu ko un kur . Interesē matemātika , bizness , gribētu dzīve strādāt bankā vai kāda uzņēmumā, kur darbs ar projektiem , klientiem , tāds sabiedrisks. Vai jums ir kādi komentāri ? Esmu tik apjukusi .
17.06.2022 23:47 |
 
Reitings 114
Reģ: 17.06.2022
Arī interesē atsauksmes par tālmācības studijām! :)
17.06.2022 23:57 |
 
Reitings 48
Reģ: 19.05.2022
Es zinu, ka LU nepiedāvā pilnīgu neklātieni, tā vai tā reizi nedēļā jābrauc uz universitāti. Taču, cik skatījos RTU ir opcijas attālināti visu programmu apgūt, ja esmu pareizi sapratusi, kad pētiju viņu mājaslapu un programmu aprakstus.
18.06.2022 08:42 |
 
Reitings 48
Reģ: 19.05.2022
Jā, tikko paskatījos, ir nepilna laika neklātiene viņiem un pat cenas liekas adekvātas.
https://www.rtu.lv/lv/studijas/visas-studiju-programmas?title=&study_type_code=B%2CC&study_form_code=Nekl&study_place_code=R#
18.06.2022 08:46 |
 
Reitings 1797
Reģ: 27.12.2019
Mammavisuzin @ 17.06.2022 23:47
Sveikas !
Kur ieteiktu studēt tālmācībā vai neklātienē ? Būtu ļoti grūti sačinīt to sestdienu izbraukāšanu , bet nu ja nav variantu , tad apsvēršu. Gribu iet studēt, bet nezinu ko un kur . Interesē matemātika , bizness , gribētu dzīve strādāt bankā vai kāda uzņēmumā, kur darbs ar projektiem , klientiem , tāds sabiedrisks. Vai jums ir kādi komentāri ? Esmu tik apjukusi .
Biznesa augstskola Turība, piedāvā lekcijas e-formātā (jeb e-studijas) , iesaku apskatīt mājaslapu! Lai izdodās!
18.06.2022 10:45 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Tālmācību formāts nav domāts visiem. Ir parocīgi un man šis formāts der, bet citiem ir ļoti grūti. Liela daļa teorijas jāapgūst pašam un tad nu te nāk pa rokai laika menedžments. Es uzskatu,ka tālmācībā dari daudz vairāk un jāmāk mācīties patstāvīgi. Nemelošu un teikšu,ka ja ir 9-5 darbs, tad vakari un brīvdienas var tikt piepildītas ar studijām un ja ir saspiestāks grafiks, tad ir kā ir. Taču jāskatās cik ātri uzķer to tempu, veidu kā mācīties.
RISEBA,EKA,Turība... Opcijas ir.
18.06.2022 11:55 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Mācījos Liepājas Universitātē neklātienē (4,5 gadus). Lekcijas/sesijas bija vidēji reizi pusotrā mēnesī ap 6 dienām. Parasti ceturtdienā aizbraucu un otrdienā braucu mājās. Pēdējo gadu mācījos attālināti Covid-19 pandēmijas dēļ. Daži pasniedzēji rīkoja ZOOMus, daži tikai e-pastā atsūtīja, kāds darbs jāuztaisa. Tā jau šķiet, ka mācoties neklātienē, ļoti daudz ko neesmu ieguvusi, bet pēdējā gada laikā iegūtās zināšanas vispār bija pielīdzināmas tuvu nullei.
Varbūt tālmācības programmas ir specializējušās un izstrādājušas attiecīgus materiālus, taču ja studētu kaut ko no paša sākuma, nevis tikai lai celtu kvalifikāciju, noteikti labāk izvēlētos neklātieni.
18.06.2022 11:58 |
 
Reitings 63
Reģ: 01.11.2021
Juridiskā koledžā studēju e-studijās. Pieejami materiāli, jāmācās pašam patstāvīgi. Reāli zināšanas iegūtas netika, tik cik pildot nonstopā mājasdarbus un kontroldarbus. Sēdēju visas brīvdienas, pildot darbus, lai iekļautos termiņos. Man apakšā 2 augstākās izglītības un studēju nozari, kurā strādāju, līdz ar to daudz ko jau zināju no prakses, bet, ja pieredzes nav, tad teiktu, ka tie mājasdarbi brīžiem bija pat ļoti sarežģīti.
29.07.2022 23:34 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Kā jau te teica, tālmācība un attālinātās nav domātas visiem. Bet ja Tev personīgi ir ok, tad brīnišķīgi!
Iesaku painteresēties par profesiju "komercdarbības speciālists" (vai līdzīgu.)
P.S. Komercdarbības speciālists ir tas pats mārketinga speciālists. 😉
30.07.2022 00:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits