Strūbergi kam tici tu?

 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Laikam beidzot vīrieši ari sak -mee too kustību pret vardarbību no savam sievietēm.
Ko domājat par mūsu pašu Deppa un Amberas stāstu?
21.05.2022 08:50 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Mēs tikko savā radinieku starpā uzzinājām, ka pirms vairākiem gadiem sieva pati nosūdzējusi policijai vīru, kurš braucis dzērumā pie stūres 🤣 Un vēl pasakiet, ka sievietes nav stulbas... ir, un kā vēl ir.
22.05.2022 08:58 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Chikitita @ 22.05.2022 08:51
Palasīju tos epastus no Mairitas, tīrās šausmas, lūgs sabiedrību ziedot - pilniga bezkauniba. Sabiedriba visdrizak vinai jau saziedoja vairakus tukstošus ja ne desmitus-par to viņa klusē.
Un instagram STORY ir uzdzīves ieraksti pedejo 2 menesu laika - apmekle restoranus, pasakumus, burzinus, ta nav NABAGA dzīve kur būtu jāprasa ziedojumi, viņa ir MANIPULATORS un sabiedrība ir stulba, zinu tiešam gadijumus kur vajadzetu palidzet bet tas sievietes klusè un cīnās, bet te viena uz slavena vira rēķina spekulē, manipulē un ziedotāji atsaucas. Pilnīgs sviests.
Ja viņa dzivotu kada pusūķī, nebūtu auto, dzivoklis labs neatrastos Rigas centrā varetu saprast, bet viņa dzivo dzīvi virs vidējā un lūdz ziedojumus

Gada laikā ir bijusi uk, Vācijā, nez cik citas nabaga vientuļās mātes, kurām nav par ko pabarot bērnus daudz ceļo 😀 Kristaps minēja, ka bija miljons saziedots? 👂
22.05.2022 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 400
Reģ: 21.11.2009
Care Cat @ 22.05.2022 08:58
Mēs tikko savā radinieku starpā uzzinājām, ka pirms vairākiem gadiem sieva pati nosūdzējusi policijai vīru, kurš braucis dzērumā pie stūres ? Un vēl pasakiet, ka sievietes nav stulbas... ir, un kā vēl ir.

Es arī nosūdzētu, vienalga vai tas būtu vīrs, brālis, tētis brālēns, draugs. Cik trağiskām nelaimēm ir jānotiek (kaut vai dzērājšoferis Pļavniekos nobrauca 8 gadus vecu meitenīti), lai sabiedrības apziņā iesēstos tas, ka nedrīkst būt pat 0.001% tolerances pret dzērājšoferiem?
22.05.2022 10:11 |
 
10 gadi
Reitings 400
Reģ: 21.11.2009
Chikitita @ 22.05.2022 08:33
Nekādi nevaru saprast, ja otra puse ir psiha, jau parādījusi sevi no sliktakas puses, kāpēc taisīt vēl vienu bērnu...
Šaja situacija daudz var pateikt ģimenes psiholoģiska izpēte, dažadas metodes kas parādītu patieso ainu ģimene no bērnu skata punktu, bet Mairita to neļaus jo patiesiba naks gaismaa, ja vina gribetu pieradit pretejo -Kristaps ir agresors un varmāka, viņa ļautu šo neatkarīgo izpēti un ar to bùtu situācija atrisināta.
Un tas ka viņa neļauj jau vien pierāda - KAS vainīgs tas BAILĪGS

To grūti saprast cilvēkiem, kas nav bijuši tādās attiecībās. Tas ir purvs ar atsevišķiem saulainiem brīžiem. Kad viss ir ok, manupalators iestāsta, ka viss ok, strīdās jau visi pāri utt.
22.05.2022 10:14 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
Chikitita @ 22.05.2022 08:51
Palasīju tos epastus no Mairitas, tīrās šausmas, lūgs sabiedrību ziedot - pilniga bezkauniba. Sabiedriba visdrizak vinai jau saziedoja vairakus tukstošus ja ne desmitus-par to viņa klusē.
Un instagram STORY ir uzdzīves ieraksti pedejo 2 menesu laika - apmekle restoranus, pasakumus, burzinus, ta nav NABAGA dzīve kur būtu jāprasa ziedojumi, viņa ir MANIPULATORS un sabiedrība ir stulba, zinu tiešam gadijumus kur vajadzetu palidzet bet tas sievietes klusè un cīnās, bet te viena uz slavena vira rēķina spekulē, manipulē un ziedotāji atsaucas. Pilnīgs sviests.
Ja viņa dzivotu kada pusūķī, nebūtu auto, dzivoklis labs neatrastos Rigas centrā varetu saprast, bet viņa dzivo dzīvi virs vidējā un lūdz ziedojumus

Nav nekā iedarbīgāka kā bērni un dzīvnieki, uz ko iežēlināt. Strūbergs jau video atstāsta storiju, kad tauta metās palīgā nabadzītei, kā šī pļumpē vīnu tajā vakarā. Bērniem nav ko ēst, bet vīnam piķis atradās. Kad Strūbergs ieskaita alimentus, tos atskaita atpakaļ. Protams, jo tauta jau saziedojusi nez cik tūkstošus.
Tiešām, kā tādas zeme nes.
22.05.2022 10:18 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Tās kuras saka, ka Kristapam nav nekādi ieraksti kā uz viņu bļauj vai bildes kā viņam sasista seja. Vai jūs pašas ierakstāt jūsu strīdus? Man nekad dzīvē neienāktu prātā ierakstīt strīdus ar domu- ka vēlāk var noderēt. Par sevis bildēšanu- domāju, ka tur tā pati (ne)doma.
Cik redzams no video( esmu pusē), Kristaps gribēja izšķirties mierīgi. Satikt bērnus un rūpēties par viņiem. Mairita viņam to neatļauj, jo grib izspiest sev kādu labumu. Tajā e-pastā tiešām bija normāli piedāvājumi, kurus bija iespēja piekoriģēt pēc savas patikas, ja neapmierināja.
Par UGF- tika minēts, ka tagad tiek atmaksāts parāds un maksāts Mairitai par bērniem. Šeit viss ir kā vajag būt.
Parāds noteikti radās brīdī, kad tika pazaudēti visi ienākumi dēļ neslavas- sievas sitējs.
Kā arī man likās interesanti ka Grigule, kura pirms gada bija sievas pusē. Bija(ir) viņas draudzene, aicināja ziedod. Zem tā twitter ieraksta ierakstījusi- izbeidz lūdzu. Ja draugi pagriežas pret tevi- tas jau nozīmē, ka esi melojis.
22.05.2022 10:21 |
 
Reitings 682
Reģ: 16.09.2021
Bellini @ 22.05.2022 10:07

Gada laikā ir bijusi uk, Vācijā, nez cik citas nabaga vientuļās mātes, kurām nav par ko pabarot bērnus daudz ceļo ? Kristaps minēja, ka bija miljons saziedots? ?

Šis jau nevienu neinteresē, kad ticēt vienai pusei, kura skandalējas pa visiem komunikācijas kanāliem. Ne jau no valsts alimentiem, kas tur būtu ap 240 eiro, viņa to varētu atļauties.
22.05.2022 10:21 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Enazenaz @ 22.05.2022 07:41
Jūs tiešām domājat, ka tajā brīdī, kad pāri darītājs sit vai pazemo, vai tiranizē, galvā ir kaut mazākā doma, ka to vajadzētu nofilmēt? Nopietni?
Es gribētu, lai murgs ātrāk beidzās, nevis vēl selfijus taisīt.
Labi, pieņemsim, ka Kristaps melo, bet tad sanāk, ka kaimiņi un aukles, pat teātra biedri, kuri rakstīja Kristapam vēstules, viņi visi melo? Kāpēc? Kāds viņiem no tā ir labums?
Un cilvēki, kas viņu pazīst un saka, ka viņai ir pašsavainošanās tieksmes? Ka pati savu ģimeni ir ievilkusi skandālā ar bēriņtiesu? Tā dara normāli, veseli cilvēki?
Bļin ja man vīrs kaut iesistu ar miesas bojājumiem, protams es to nobildētu lai man būtu pierādījumi un ietu uz policiju. Ja tajā momentā policiju izsauca un viņi atbrauca un neaizveda meiteni uz pārrunām dēļ tā ka situsi savu vīru tas arī ir jocīgi. Plus vēl viņa teiktajā jocīgi ir tas ka viņa koncerta alga BEZ viņa prasīšanas tika ieskaitīta sievai.. tā tas nestrādā.. tad var redzēt cik nopietni viniem tur viss notiek arī koncertu ziņā..Nav tā ka es Kristapam neticētu, bet es cenšos saprast tam visam iemeslu dēļ kā tas ir sācies.. to viņš vispār nevienu reizi neminēja, tikai teica cik viņa esot slikta. Par bērnu neaprūpi- viņa savas dusmas pret vīru izlika uz bērniem,kas nav pareizi.. nemainīt pampi bērnam un gaidīt kamēr viņš to izdarīs nu ir ļoti nesmuki un neiecietīgi pret saviem bērniem, kas arī bija kā upuri.
22.05.2022 10:24 |
 
Moderators
Reitings 3690
Reģ: 13.11.2016
Ziņošana par braukšanu dzērumā gan nav stulbums. Mūsdienās vien retais brauc reibumā, kas nedaudz pārsniedz atļauto. Parasti brauc alkoholiķi un pamatīgā reibumā. Tur līdz lielai nelaimei viens mirklis. Esmu dzirdējusi par gadījumiem, kad tuvinieki mēdz ziņot policijai tieši tādēļ, lai dzērājšoferis tiktu noņemts no ceļa un nenotiktu daudz lielāka nelaime.
22.05.2022 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 424
Reģ: 25.08.2011
Chikitita @ 22.05.2022 08:27
Es sliecos domāt ka Kristapam ir taisnība jau no sākta gala, atceros komentarus rakstiju ka neticu tik vienpusejam.stāstam ko Mairita teica, un mani te nolinčoja.
Bet visā šajā man rada neizpratni viņa cildinošās intervijasmpar sievu un ģimeni un otra bērna tapšana neskatoties uz viņas psihozēm un vardarbību
https://jauns.lv/raksts/izklaide/372481-kristaps-strubergs-jeb-garais-no-lielajiem-mulkiem-sagaidijis-otru-delu

Par intervijām pats Kristaps:
22.05.2022 10:36 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Good girl @ 22.05.2022 10:24
Bļin ja man vīrs kaut iesistu ar miesas bojājumiem, protams es to nobildētu lai man būtu pierādījumi un ietu uz policiju. Ja tajā momentā policiju izsauca un viņi atbrauca un neaizveda meiteni uz pārrunām dēļ tā ka situsi savu vīru tas arī ir jocīgi. Plus vēl viņa teiktajā jocīgi ir tas ka viņa koncerta alga BEZ viņa prasīšanas tika ieskaitīta sievai.. tā tas nestrādā.. tad var redzēt cik nopietni viniem tur viss notiek arī koncertu ziņā..Nav tā ka es Kristapam neticētu, bet es cenšos saprast tam visam iemeslu dēļ kā tas ir sācies.. to viņš vispār nevienu reizi neminēja, tikai teica cik viņa esot slikta. Par bērnu neaprūpi- viņa savas dusmas pret vīru izlika uz bērniem,kas nav pareizi.. nemainīt pampi bērnam un gaidīt kamēr viņš to izdarīs nu ir ļoti nesmuki un neiecietīgi pret saviem bērniem, kas arī bija kā upuri.

Policija nevedīs prom, ja otram nav pretenziju. Cik sapratu viņš vienkārši gribēja tikt prom no turienes,tāpēc iespējams tas bija galvenais fokuss tajā situācijā. Man interesē, varbūt video palaidu garām, vai bāriņtiesa vispār nebija viņus apciemojuši?Ar tik daudz izsaukumiem un maziem bērniem noteikti vajadzēja nākt uz kādām pārbaudēm, jo lieliski atceros,ka gadus atpakaļ,kad man kaimiņš sita savu sievu un es regulāri saucu policiju,jo tur bija arī mazi bērni, pēc vairākiem izsaukumiem pie viņiem jau brauca bāriņtiesa.
22.05.2022 10:48 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Tikko noskatījos nelielu intervijas daļu kur Mairita runā par šo emocionālo un finansiālo vardarbību. Viņa runā tik vispārināti, var redzēt, ka bieži sāk domāt ko un kā teikt, ar tādam pauzēm, minstināšanos, nekādu sīku detaļu. Jau pēc intervijām var saprast kuram ticēt un kuram ne. https://embed.cloudycdn.services/helio/media/qx5_Maminu_Klubs_Se09_Ep07_bph
22.05.2022 10:51 |
 
Reitings 180
Reģ: 10.02.2022
Hermia @ 22.05.2022 10:48

Policija nevedīs prom, ja otram nav pretenziju. Cik sapratu viņš vienkārši gribēja tikt prom no turienes,tāpēc iespējams tas bija galvenais fokuss tajā situācijā. Man interesē, varbūt video palaidu garām, vai bāriņtiesa vispār nebija viņus apciemojuši?Ar tik daudz izsaukumiem un maziem bērniem noteikti vajadzēja nākt uz kādām pārbaudēm, jo lieliski atceros,ka gadus atpakaļ,kad man kaimiņš sita savu sievu un es regulāri saucu policiju,jo tur bija arī mazi bērni, pēc vairākiem izsaukumiem pie viņiem jau brauca bāriņtiesa.
Nu es tak saku, ka patiesību mēs neuzzināsim nekad. Es nesaprotu nu, sorry ja man būtu šādas attiecības, es meklētu palīdzību! Draugiem, ģimenei! Viņa mamma pat visu to zināja. Ja es zinātu, ka manam dēlam kāds tā sit ,vai ko es to meiteni pati aiz matiem izvazātu! Tiešām neviens nevarēja tikt galā ar kaut kādu sīko mamzeli??! Tur abi divi vainīgi. Lai iet uz tiesu un tur visu risina jo savādāk te vairs nevar. Kāda jēga likt kaut kādus video,kur ne vienam ne otram nav nekādu pierādījumu uz katru apgalvoto faktu. Nu Strūbergam bija daži pierādījumi, bet viņš varēja parādīt vēl vairāk!
22.05.2022 11:02 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Nafig vińai kaut Kas bija jāziedo? Bērni iet dārzińā, ej błeg strādāt, būs par ko samaksāt. “Parastām” sievām, kurām exši nav zināmi, pašām jādomā kā samaksāt, kā pabarot. Zoss
22.05.2022 11:47 |
 
Reitings 2182
Reģ: 18.05.2017
Chikitita @ 22.05.2022 08:33
Nekādi nevaru saprast, ja otra puse ir psiha, jau parādījusi sevi no sliktakas puses, kāpēc taisīt vēl vienu bērnu...
Šaja situacija daudz var pateikt ģimenes psiholoģiska izpēte, dažadas metodes kas parādītu patieso ainu ģimene no bērnu skata punktu, bet Mairita to neļaus jo patiesiba naks gaismaa, ja vina gribetu pieradit pretejo -Kristaps ir agresors un varmāka, viņa ļautu šo neatkarīgo izpēti un ar to bùtu situācija atrisināta.
Un tas ka viņa neļauj jau vien pierāda - KAS vainīgs tas BAILĪGS
ir šausmīgi grūti aiziet no destruktīvām un manipulējošām attiecībām. Visu laiku jau nav tikai viss slikti, ir brīži, kad viss ir labi un otram cilvēkam sāk likties, ka nu beidzot viss būs labi, tā bija tikai viena melnā josla mūsu attiecībās, strīdas taču visi, mums viss būs labi, mēs varam tikt tam pāri bērna dēļ, mūs taču kaut kas saista, tu esi mans vīrs/sieva utt. Un tajos labajos brīžos, visticamāk, viņiem arī pieteicās otrs bērniņš. Attiecības ar emocionālo varmāku - manipulatoru ir kā amerikāņu kalniņi - brīžiem ir ļoti labi, brīžiem šausmīgi, es ticu, ka Kristapam bija tāpat
22.05.2022 12:06 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
ReReReRe @ 22.05.2022 11:47
Nafig vińai kaut Kas bija jāziedo? Bērni iet dārzińā, ej błeg strādāt, būs par ko samaksāt. “Parastām” sievām, kurām exši nav zināmi, pašām jādomā kā samaksāt, kā pabarot. Zoss

Jo cilvēki ir STULBI!!! Es nesaprotu kur vispār atradās kas ziedoja. Izlasīja vienu twītu kur dāma paraud un viss, panesās.
22.05.2022 12:21 |
 
Reitings 10723
Reģ: 05.03.2020
Abi divi labi. Noskatoties Strūberga video.. divejādas sajūtas, bet noteikti nav tās reakcijas - malacis, beidzot pateici visu utt. Man tieši pirms tam bija vairāk ticības viņam. Video viņu neraksturo no tās labākās puses. Īsumā tāds nabadziņš, sieva sit un zāģē, no mājas ārā netiek, atslēgas viņam ņem nost visu laiku (tev ko, pieci gadi? pamanīji tādu gājienu vienreiz, uztaisīji dublikātu un sievai par to nestāsti), sieva pataloģiska mele, krāpniece, ar visiem manipulē, bet es tik cepju ar viņu vienu sīko pēc otrā. Tātad krāpšanas tika piedotas, jo, visticamāk, pats Kristaps neuzvedās neko labāk. Aa un vēl pateica frāzi, ka nepatīk drāmas un vispār konflikti. Mhm, var redzēt. Cik viņi bija kopā? Viņi abi noteikti ir vienlīdz toksiski cilvēki (līdzīgi kā Artuss ar Daņēviču, kuriem līdzīgs iznākums), viņš noteikti izbaudīja, ka Mairita no viņa bija atkarīga finansiāli un emocionāli. Patika viņu izvest uz emocijām (un nē, es Mairitu nepazīstu un neko par viņu nezinu), es to izsecināju no Kristapa video 😀ā un apskatoties tos pēdējos skrīnus ar to, ko vakar Mairita ielika savā twitterī, ja tā ir taisnība, tad sanāk, ka viņš viņai nemaksāja normāli alimentus, pirms viņa vērsās publiski pēc ziedojumiem (jo arī tajā video youtube tā bankas izmaksa tāda savāda, normāli alimenti, lai gan cik normāli ir 200 eiriki uz diviem bērniem hz, vienā summā bija skaitīti tikai aprīlī un maijā, pirms tam vairāki sīki pārskaitījumu pa 10-50 eiro)? Viņa vairākkārt prasīja tos pārskaitīt, apmaksāt dārziņu (parāds par 3 mēnešiem), brīdināja, ka visu nesīs ārā uz publiku, uz ko cik sapratu bija ignors no Kristapa puses. Tad ko viņš gribēja citu, pazīstot Mairitu? neatbalstu ne ziedojumu vākšanu (vispār nesaprotu, kas ziedoja), ne viens otra ķengāšanu pa internetu. Bet mans secinājums - abi līdzvērtīgi toksiski un kopā tikai ļaunāk sev darīja, nemaz nerunājot par bērniem, kas tos skandālus vēroja no malas. Labi vien ir, ka izšķirās.
22.05.2022 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Mairita pagājušo nedēļu lielā tusiņā 5dienas naktī ar glāzi rokā apkārt staigāja. Tātad nauda ir gan alkoholam, gan auklei naktī
22.05.2022 12:50 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Es brinos, ka tviteris klusee un neko neruna par sho.
22.05.2022 12:56 |
 
Reitings 996
Reģ: 08.05.2014
runā. Pie Mairitas liked tweets var apskatīties ko daži saka
22.05.2022 13:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits