Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strūbergi kam tici tu?

 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Laikam beidzot vīrieši ari sak -mee too kustību pret vardarbību no savam sievietēm.
Ko domājat par mūsu pašu Deppa un Amberas stāstu?
21.05.2022 08:50 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
SarmaD @ 13.12.2023 18:12

Jo upuris tavā skatijumā automātiski ir tas, kurš par to runā skaļi?

Kura pusē ir fakti, pierādījumi, ka otrs bijis varmācīgs.
13.12.2023 19:21 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
chihiro @ 13.12.2023 18:10

Par Rūtu Judzi šodien FB arī daudz negatīva stāsta Judža bijusī sieva un vēl radi. Nu tad ko, tagad arī Rūta psihā, bet Mārcis labs, jā?
Vēl nelasīju to atsevišķo diskusiju un diez vai taisos to darīt, jo riebjas, ka nodarbojas ar upura vainošanu.

Jo upuris tavā skatijumā automātiski ir tas, kurš par to runā skaļi?
13.12.2023 18:12 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Vilmara @ 13.12.2023 10:40

Kā reiz par Mairitu - tur nav, kam ticēt, jo viņa ir sieviete ar ļoti smagām mentālām problēmām, kuras publiskoja viņas teātra trupa FB. Tur bija ļoti traki stāsti, kā viņa izdarījās ar aktieriem utt. Viņa pati ražoja vardarbību pa labi un pa kreisi, krāpa vīru, manipulēja, līdz viņš reāli kļuva par upuri. Pats viņš arī ir mentāli nestabils, bet katrā ziņā, tā ļaunākā puse viņu attiecībās bija tieši Mairita, nevis viņš.

Par Rūtu Judzi šodien FB arī daudz negatīva stāsta Judža bijusī sieva un vēl radi. Nu tad ko, tagad arī Rūta psihā, bet Mārcis labs, jā?
Vēl nelasīju to atsevišķo diskusiju un diez vai taisos to darīt, jo riebjas, ka nodarbojas ar upura vainošanu.
13.12.2023 18:10 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Vilmara @ 13.12.2023 10:40

Kā reiz par Mairitu - tur nav, kam ticēt, jo viņa ir sieviete ar ļoti smagām mentālām problēmām, kuras publiskoja viņas teātra trupa FB. Tur bija ļoti traki stāsti, kā viņa izdarījās ar aktieriem utt. Viņa pati ražoja vardarbību pa labi un pa kreisi, krāpa vīru, manipulēja, līdz viņš reāli kļuva par upuri. Pats viņš arī ir mentāli nestabils, bet katrā ziņā, tā ļaunākā puse viņu attiecībās bija tieši Mairita, nevis viņš.

Par šo pat nav jēgas diskutēt, jo gana esmu lasījusi te forumā Mairitas heiterus. Es tāda neesmu, uzskatu, ka Kristaps nerūpejas par bērniem, nemaksā uzturlīdzekļus un par Mairitas it kā psihisko nestabilitāti pārspīlēja. Bet netaisos tajā visā iedziļināties tagad.
13.12.2023 18:00 |
 
Reitings 1074
Reģ: 14.01.2022
No laika gala esmu Kristapa pusē.
13.12.2023 13:37 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
chihiro @ 12.12.2023 23:22
Ticēju toreiz un ticu tagad Mairitai. Ticu Rūtai. Vienīgā šo sieviešu kļūda - uzķerties uz tādiem tipiem, noticēt viņiem un cerēt, ka attiecības var uzlabot pēc visām vardarbības epizodēm un krāpšanām. Man ne tuvu nav bijusi tik nopietna pieredze, bet arī bijušas neveselīgas attiecības, kur bija skandāli un tad apņemšanās "šoreiz viss būs labi", un paiet laiks līdz saproti, ka tas tā nestrādā.
Nav jākaunās no šādu pieredžu publiskošanas, jo var atvērt acis citiem uz to cilvēku, saņemt padomus un reālu palīdzību.
Ar Judzi smieklīgi, ka sākumā, pirms FB ierakstiem, kad bija tikai Delfu ieraksts, atteicās komentēt, jo bērnus sāpinās. Bet divus sānsoļus gan varēja brīvi izrādīt medijos pirms tam. Vēl izlasot to, kā viņš strādāja Olainfarm (tiekot caur Irinas gultu) un tad tika atlaists, kad aizgāja pie sievas, un pauda neizpratni - kā tad tā..

Kā reiz par Mairitu - tur nav, kam ticēt, jo viņa ir sieviete ar ļoti smagām mentālām problēmām, kuras publiskoja viņas teātra trupa FB. Tur bija ļoti traki stāsti, kā viņa izdarījās ar aktieriem utt. Viņa pati ražoja vardarbību pa labi un pa kreisi, krāpa vīru, manipulēja, līdz viņš reāli kļuva par upuri. Pats viņš arī ir mentāli nestabils, bet katrā ziņā, tā ļaunākā puse viņu attiecībās bija tieši Mairita, nevis viņš.
13.12.2023 10:40 |
 
Reitings 18374
Reģ: 06.11.2022
SarmaD @ 12.12.2023 15:25

Un tā vešiņas atrādīšana tev vai man viņai tos bērnus atdos?

Klusēšana noteikti neatdos. Par pārējo - vai es pēc pareģes izskatos? ;)
13.12.2023 10:32 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Ticēju toreiz un ticu tagad Mairitai. Ticu Rūtai. Vienīgā šo sieviešu kļūda - uzķerties uz tādiem tipiem, noticēt viņiem un cerēt, ka attiecības var uzlabot pēc visām vardarbības epizodēm un krāpšanām. Man ne tuvu nav bijusi tik nopietna pieredze, bet arī bijušas neveselīgas attiecības, kur bija skandāli un tad apņemšanās "šoreiz viss būs labi", un paiet laiks līdz saproti, ka tas tā nestrādā.
Nav jākaunās no šādu pieredžu publiskošanas, jo var atvērt acis citiem uz to cilvēku, saņemt padomus un reālu palīdzību.
Ar Judzi smieklīgi, ka sākumā, pirms FB ierakstiem, kad bija tikai Delfu ieraksts, atteicās komentēt, jo bērnus sāpinās. Bet divus sānsoļus gan varēja brīvi izrādīt medijos pirms tam. Vēl izlasot to, kā viņš strādāja Olainfarm (tiekot caur Irinas gultu) un tad tika atlaists, kad aizgāja pie sievas, un pauda neizpratni - kā tad tā..
12.12.2023 23:22 |
 
Reitings 3687
Reģ: 10.01.2023
IceCream @ 12.12.2023 19:34
Tāpēc, ka, diemžēl, ir tādas naivas, kas tic, ka bērns būs plāksteris, kas salīmēs laulību. Tak vai cik gadījumi ir, ka apzināti paliek stāvoklī, tikai lai vīrieti noturētu. Gan jau viņas arī ticēja.
tādu ir daudz… aj, cik daudz..
12.12.2023 23:16 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
vivii @ 12.12.2023 20:52

Varu padalīties ar pieredzi, jāsaka, ne visi sapratīs, arī es kādreiz nesapratu, nu kā var neiet prom no tādām attiecībām, līdz tā notika arī manai māsīcai.
Vairāku gadu garumā, viņa nespēja ne aiziet, ne izbeigt attiecības, viena ļoti vienkārša iemesla dēļ.
Ne vienmēr viss bija slikti, jo bija “trakie” mēneši, kad viss bija tiešām slikti un bija “labie” mēneši, kad viss bija ideāli.
Tad nu padomājiet pašas, ja cilvēkam vēl ir kaut kāda ticība un mīlestība, tad viņš akli tic, ka vot šoreiz viss būs nokārtojies un šoreiz sāksies laimīgā kopdzīve, trakie laiki ir pagātne utt. Un tad, kad sieviete ir tādā eiforijā, tad top arī nākamie bērni un visādi dzīves plāni, piemēram, mājokļa iegāde un visādi citi, juridiski slikti lēmumi.
Tāpēc mani, vispār nepārsteidz, kāpēc nodzīvo tik ilgus gadus kopā un kāpēc dzemdē gan otro, gan trešo bērnu.
Un ja vēl tā ir sabiedrībā zināma persona, tad vēl nospēlē fakts, ka jāturpina tēlot labo un jauko ģimenīti…

💯
12.12.2023 23:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4957
Reģ: 03.11.2012
Bia @ 12.12.2023 20:32
tas ir kā? Iet nav kur, tāpēc jādzemdē kārtējais bērns? Iet vienmēr ir kur, kaut vai uz krīzes centru. Vienkārši iet negribas, jo tā tomēr ir tāda nekomfortabla komforta zona.

Varu padalīties ar pieredzi, jāsaka, ne visi sapratīs, arī es kādreiz nesapratu, nu kā var neiet prom no tādām attiecībām, līdz tā notika arī manai māsīcai.
Vairāku gadu garumā, viņa nespēja ne aiziet, ne izbeigt attiecības, viena ļoti vienkārša iemesla dēļ.
Ne vienmēr viss bija slikti, jo bija “trakie” mēneši, kad viss bija tiešām slikti un bija “labie” mēneši, kad viss bija ideāli.
Tad nu padomājiet pašas, ja cilvēkam vēl ir kaut kāda ticība un mīlestība, tad viņš akli tic, ka vot šoreiz viss būs nokārtojies un šoreiz sāksies laimīgā kopdzīve, trakie laiki ir pagātne utt. Un tad, kad sieviete ir tādā eiforijā, tad top arī nākamie bērni un visādi dzīves plāni, piemēram, mājokļa iegāde un visādi citi, juridiski slikti lēmumi.
Tāpēc mani, vispār nepārsteidz, kāpēc nodzīvo tik ilgus gadus kopā un kāpēc dzemdē gan otro, gan trešo bērnu.
Un ja vēl tā ir sabiedrībā zināma persona, tad vēl nospēlē fakts, ka jāturpina tēlot labo un jauko ģimenīti…
12.12.2023 20:52 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Visticamāk, vardarbības epizodes ir, tā teikt, viļņveidīgas - vienu periodu viss ir ļoti, ļoti drūmi, nākamais - atkal "rozā brilles" un šķiet, ka viss ir nostājies mierīgā gultnē. Katru reizi jau gribās ticēt, ka viss tā arī skaisti šoreiz paliks
Neattaisnoju, tomēr tas varētu būt skaidrojums, kā radās trīs bērni
12.12.2023 20:52 |
 
Reitings 20
Reģ: 09.02.2023
Phenelopsis @ 12.12.2023 18:48

Nav murgs. Tās ir reālas bailes,kad jātēlo laimīga ģimene tieši 5-6 dienas,jo zini ,ka nākamajās brīvdienās kungs lietos grādīgo un nezini ko gaidīt. Kad iet tev ir tieši nekur un iespējas nekādas. Kad šādi pavadi laiku krājot naudu, meklējot iespējas un plānojot bēgšanu,lai pie pirmās iespējas savāktu mantas un bēgtu prom neatskatoties. Kad jāsaka bērnam ,lai Dieva dēļ neprovocē varmāku,bet viņu provocē jebkas,pat tas, ka tu viņu neprovocē. Kad pēc tam tevi reāli izseko,lūdzas,draud,manipulē. Kad apkārtējie uzskata , ka esi nenormāla,jo vīrietis ir "sapnis". Vardarbībai ir ļoti daudz sejas,bet ar kaifu šādās attiecībās neviens nepaliek. Paliek jo neredz izeju.
tas ir kā? Iet nav kur, tāpēc jādzemdē kārtējais bērns? Iet vienmēr ir kur, kaut vai uz krīzes centru. Vienkārši iet negribas, jo tā tomēr ir tāda nekomfortabla komforta zona.
12.12.2023 20:32 |
 
10 gadi
Reitings 2653
Reģ: 29.01.2009
Tāpēc, ka, diemžēl, ir tādas naivas, kas tic, ka bērns būs plāksteris, kas salīmēs laulību. Tak vai cik gadījumi ir, ka apzināti paliek stāvoklī, tikai lai vīrieti noturētu. Gan jau viņas arī ticēja.
12.12.2023 19:34 |
 
Reitings 2045
Reģ: 20.06.2013
Bia @ 12.12.2023 17:36
Es tikai vienu nevaru saprast. Tas visas ntās Strubergas, Judzes utt. Kāpēc viņas dzemdē bariem bērnus “vardarbīgās” attiecībās un vēlāk kauc??? Vai no pirmās reizes uzreiz viss nav skaidrs, ja reiz tāda vardarbība. Šie attaisnojumi - man bija bail, man bija kauns ir tāds suņa murgs.
tas pats jautājums radās, nu jā krāpa jau cik x, kāpēc bija jāuzpiš vēl trešais bērns? Tad jau tik slikts nebija...tagad gaudo
12.12.2023 19:13 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
HaileyBerry @ 19.11.2022 19:02
Lasu Strūberga IG atbildes storijos. Rodas iespaids, ka diezgan nesmukā veidā viņš tika izraidīts no grupas, nevis pats aizgāja, kā sākotnēji izskanēja versijas.

Jo grupa zināja, ka viņš mierīgi varētu iedot pa tāfeli jebkuram.
12.12.2023 18:51 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.01.2009
Bia @ 12.12.2023 17:36
Es tikai vienu nevaru saprast. Tas visas ntās Strubergas, Judzes utt. Kāpēc viņas dzemdē bariem bērnus “vardarbīgās” attiecībās un vēlāk kauc??? Vai no pirmās reizes uzreiz viss nav skaidrs, ja reiz tāda vardarbība. Šie attaisnojumi - man bija bail, man bija kauns ir tāds suņa murgs.

Nav murgs. Tās ir reālas bailes,kad jātēlo laimīga ģimene tieši 5-6 dienas,jo zini ,ka nākamajās brīvdienās kungs lietos grādīgo un nezini ko gaidīt. Kad iet tev ir tieši nekur un iespējas nekādas. Kad šādi pavadi laiku krājot naudu, meklējot iespējas un plānojot bēgšanu,lai pie pirmās iespējas savāktu mantas un bēgtu prom neatskatoties. Kad jāsaka bērnam ,lai Dieva dēļ neprovocē varmāku,bet viņu provocē jebkas,pat tas, ka tu viņu neprovocē. Kad pēc tam tevi reāli izseko,lūdzas,draud,manipulē. Kad apkārtējie uzskata , ka esi nenormāla,jo vīrietis ir "sapnis". Vardarbībai ir ļoti daudz sejas,bet ar kaifu šādās attiecībās neviens nepaliek. Paliek jo neredz izeju.
12.12.2023 18:48 |
 
Reitings 20
Reģ: 09.02.2023
Es tikai vienu nevaru saprast. Tas visas ntās Strubergas, Judzes utt. Kāpēc viņas dzemdē bariem bērnus “vardarbīgās” attiecībās un vēlāk kauc??? Vai no pirmās reizes uzreiz viss nav skaidrs, ja reiz tāda vardarbība. Šie attaisnojumi - man bija bail, man bija kauns ir tāds suņa murgs.
12.12.2023 17:36 |
 
Moderators
Reitings 3689
Reģ: 13.11.2016
Judzim FB interesants ieraksts.
12.12.2023 16:23 |
 
Reitings 2696
Reģ: 05.09.2023
Elizabeteputnos @ 12.12.2023 16:02
Tu taču joko, vai ne? Labāk ir ciest un tėlot paraugğimeni pasaulei ar perfektām instagram bildēm? For real like?

Kapēc ciest? Nē. Iet prom.
Publiskā vešiņas rādīšana kustinās tikai to, ka kāds heitos, kāds aizstāvēs. Kāds uzteiks viņam pasākumus, kādam būs vienalga. Realitātē starp viņiem mainīsies ļoti maz, jo pagaidām te ir vārds pret vārdu. Un darbības princips tāds pats kā Kaimiņam ar Dārtu. Sievietes cīnās par bērniem. Tas, ka iznests publiski situācijā maina ļoti maz. Tikai atkal par ko patenkot, parunāt, ko palasīt.
12.12.2023 16:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits