Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man ir arī pāris pastāsti, bet es šoreiz ne par to.
Lai būtu skaidrs visiem - enerģijas sev piesaista līdzīgās enerģijas. Piemēram, ja tu esi aktīvs, tu nevarēsi būt kopā ar sliņķi un otrādi. Sākumā tās savas enerģijas ir jāsaved kārtībā, un tad jāfokusējas uz ko citu. Sev jāsalāpa visi caurumiņi un tad jāmetas attiecībās.
Ja minēji, ka pašapziņa ir ļoti zema, pie tā ir jāstrādā. Nevajag savus mērķus ielikt cita cilvēka rokās.
Par to atlasīšanu jā, tas prasa baigi daudz enerģijas. Puse arī manā laikā bija misenē metami. Bet mans partneris uzradās, kad vismazāk gaidiju un kad vispār neko negribēju. Viss. Uzradās un samīlējāmies viens otrā. Un kā reiz viss tas, ko es meklēju ( nu visiem jau savi + un -).
Autore, tu izklausies ļoti sakarīga, jautra būtne. Ja zini, ka tevī ir tie mazie sūdiņi kas jāizlabo, izdari to un tad pie puikām. Nenomirsi tu viena, garantēju. 😀
08.04.2022 16:29 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Annija35 @ 08.04.2022 16:04

Pirms atjauno profilu,izlem kārtīgi ko tu vēlies,vai patiesi vēlies attiecības.
Šobrīd tu pie neveiksmes uzreiz atmet cerības un nemēģini,bet lai atrastu sev piemērotu vīrieti,ir vajadzīga vēlme mēģināt.

Jā, pilnīgi noteikti. Šobrīd liekas, ka es esmu lohu magnēts un es uzreiz sašļūku 😀😀
Zinu, ka tas ir nepareizi. Es īstenībā apzinos, ka es pati esmu problēma - man ir nenormāli zema pašapziņa pēdējo gadu, nu ļoti ļoti zema. Es esmu ļoti kritiska pret sevi, un sajūta ir apmēram tāda - ar tādu pašapziņu, es arī piesaistu tamlīdzīgos. Bieži uznāk eksistenciālās pārdomas - ko Tu tādu esi sasniegusi - 30+,ģimenes nav, attiecību nav, karjerā nekādas virsotnes nav sasniegtas, modeles dotību nav. Nu, es uzskatu sevi par simpātisku, bet ne par skaistuli, visam sevī piesienos.
Un tad protams, liekas, ka vieglāk būt vienai, ja ar tādu iekšējo stāvokli "normālus eksemplārus" nevaru piesaistīt.
Paredzu, ka drīz atskries troļļi un man te kaut ko sarakstīs, bet nu labi.
08.04.2022 16:17 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
minniethemouse @ 08.04.2022 15:54

Tava pieredze, protams, iedvesmo. Pagaidām man ir tā, ka es sabesījos un izdzēsu profilu, bet varbūt jāsaņemas mēģināt vēl ?. Jo ilgāk esmu viena un jo vecāka kļūstu, jo mazāk gribas pielāgoties kādam un jo mazāk gribas paciest svešus tarakānus.

Pirms atjauno profilu,izlem kārtīgi ko tu vēlies,vai patiesi vēlies attiecības.
Šobrīd tu pie neveiksmes uzreiz atmet cerības un nemēģini,bet lai atrastu sev piemērotu vīrieti,ir vajadzīga vēlme mēģināt.
08.04.2022 16:04 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
LifeLines @ 08.04.2022 13:48
Man pašai ir ļoti pozitīva pieredze ar iepazīšanos internetā 30+ kategorijā. Man bija genuine vēlme atsākt komunicēt ar vīriešiem pēc ilgstoša perioda vienai un tiešām gribējās izprast cilvēku, par ko domā, par ko sapņo, pēc kā ilgojas utt. Ļoti ātri izveidojās paralēli vairākas dziļas sarakstes, diezgan izbaudīju to sarunāšanās un iepazīšanās procesu, lai gan ātri vien sapratu, ka kvalitatīva komunikācija ar vairākiem vīriešiem vienlaikus ir ļooooti nogurdinoša. Tad sākās randiņu periods – man bija pat randiņu grafiks sastādīts, un bija drausmīgs stress, jo esmu tomēr kautrīga un nedroša ar iepriekš nesatiktiem cilvēkiem. Tas gan neturpinājās ilgi, jo piecu nedēļu laikā pēc piereģistrēšanās jau izveidojās attiecības un tagad esam jau pāris gadu precējušies.
Noteikti nav tā, ka nav sakarīgu vīriešu iepazīšanās portālos! Cilvēki ir, protams, visādi, kādam paveicas, kādam nepaveicas, bet noteikti var arī pērles atrast. Man palīdzēja tas, ka biju maksimāli godīga, atklāta un patiesi ieinteresēta. Pēc maniem novērojumiem, tik daudzi cilvēki ir izslāpuši pēc dziļas, patiesas komunikācijas, kur otrs redz viņu būtību, nevis vērtē pēc kaut kādiem kritērijiem. Es centos tai lietai pieiet bez ekspektācijām, ar atvērtu prātu un uztverot visu kā piedzīvojumu. Šādā veidā kaut kā tie dīvaiņi paši atsijājās un palika sakarīgie :)

Tava pieredze, protams, iedvesmo. Pagaidām man ir tā, ka es sabesījos un izdzēsu profilu, bet varbūt jāsaņemas mēģināt vēl 😀. Jo ilgāk esmu viena un jo vecāka kļūstu, jo mazāk gribas pielāgoties kādam un jo mazāk gribas paciest svešus tarakānus.
08.04.2022 15:54 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
vivii @ 08.04.2022 12:50
Kad man bija 23 gadi, pāris mēnešus patinderoju un satikos ar kādiem 4-5 vīriešiem, vecumā no 28-32
Visi zolīdi, labi situēti, gudri, interesanti, BET! visi ar tarakāniem ???
Viens bija finanšu speciālists - gundrs un plusā izskatīgs, visu laiku runājām tikties, nesanāca, tad vienu reizi viņš man raksta, mani vecāki drīz brauks ceļojumā, tad tu drīkstēsi atbraukt pie manis, ja vēlies, uz vairākām dienām ????Protams, ka neaizbraucu un pārtraucu saraksti….
Tad viens cits pateica, ka man būs jāatpelna mūsu tikšanās, es biju šokā un reāli nesapratu - viņš paskaidroja, ka viņš tērē savu aizņemto laiku, finanses, izmanto auto utt., lai es tagad atpelnot ??????aizgāju vienkārši prom ?
Tad tikos ar vienu citu, it kā viss randiņš bija ok, tikai puisis izmeta, ka viņam nav auto vadītaja apliecība, jo viņš dzīvo vecrīgā (pie mammas) un strādā vecrīgā , un viņam nevajag nekur braukt ar auto… nu ok, katram savas prioritātes :D, pēc mūsu randiņa viņš pazuda uz mēnesi, pēc tam sāka man zvanīties un stāstīja, ka bija slims, kāpēc es viņam tikai vienu reizi rakstīju, kāpēc neinteresējos, kur viņš pazudis utt. Beigās viņš mani sāka terorizēt un es viņu visur nobloķēju. ?

Uuuui 😀par to, ka varēsi palikt PAT vairākas dienas, ja gribēsi, vispār labais 😀😀
08.04.2022 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 73
Reģ: 23.03.2012
Man pašai ir ļoti pozitīva pieredze ar iepazīšanos internetā 30+ kategorijā. Man bija genuine vēlme atsākt komunicēt ar vīriešiem pēc ilgstoša perioda vienai un tiešām gribējās izprast cilvēku, par ko domā, par ko sapņo, pēc kā ilgojas utt. Ļoti ātri izveidojās paralēli vairākas dziļas sarakstes, diezgan izbaudīju to sarunāšanās un iepazīšanās procesu, lai gan ātri vien sapratu, ka kvalitatīva komunikācija ar vairākiem vīriešiem vienlaikus ir ļooooti nogurdinoša. Tad sākās randiņu periods – man bija pat randiņu grafiks sastādīts, un bija drausmīgs stress, jo esmu tomēr kautrīga un nedroša ar iepriekš nesatiktiem cilvēkiem. Tas gan neturpinājās ilgi, jo piecu nedēļu laikā pēc piereģistrēšanās jau izveidojās attiecības un tagad esam jau pāris gadu precējušies.
Noteikti nav tā, ka nav sakarīgu vīriešu iepazīšanās portālos! Cilvēki ir, protams, visādi, kādam paveicas, kādam nepaveicas, bet noteikti var arī pērles atrast. Man palīdzēja tas, ka biju maksimāli godīga, atklāta un patiesi ieinteresēta. Pēc maniem novērojumiem, tik daudzi cilvēki ir izslāpuši pēc dziļas, patiesas komunikācijas, kur otrs redz viņu būtību, nevis vērtē pēc kaut kādiem kritērijiem. Es centos tai lietai pieiet bez ekspektācijām, ar atvērtu prātu un uztverot visu kā piedzīvojumu. Šādā veidā kaut kā tie dīvaiņi paši atsijājās un palika sakarīgie :)
08.04.2022 13:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5010
Reģ: 03.11.2012
Kad man bija 23 gadi, pāris mēnešus patinderoju un satikos ar kādiem 4-5 vīriešiem, vecumā no 28-32
Visi zolīdi, labi situēti, gudri, interesanti, BET! visi ar tarakāniem 😂😂😂
Viens bija finanšu speciālists - gundrs un plusā izskatīgs, visu laiku runājām tikties, nesanāca, tad vienu reizi viņš man raksta, mani vecāki drīz brauks ceļojumā, tad tu drīkstēsi atbraukt pie manis, ja vēlies, uz vairākām dienām 🤨😀😀😀Protams, ka neaizbraucu un pārtraucu saraksti….
Tad viens cits pateica, ka man būs jāatpelna mūsu tikšanās, es biju šokā un reāli nesapratu - viņš paskaidroja, ka viņš tērē savu aizņemto laiku, finanses, izmanto auto utt., lai es tagad atpelnot 😂😂😂😂😂😂aizgāju vienkārši prom 😁
Tad tikos ar vienu citu, it kā viss randiņš bija ok, tikai puisis izmeta, ka viņam nav auto vadītaja apliecība, jo viņš dzīvo vecrīgā (pie mammas) un strādā vecrīgā , un viņam nevajag nekur braukt ar auto… nu ok, katram savas prioritātes :D, pēc mūsu randiņa viņš pazuda uz mēnesi, pēc tam sāka man zvanīties un stāstīja, ka bija slims, kāpēc es viņam tikai vienu reizi rakstīju, kāpēc neinteresējos, kur viņš pazudis utt. Beigās viņš mani sāka terorizēt un es viņu visur nobloķēju. 🙈
08.04.2022 12:50 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
keegan @ 08.04.2022 12:20
Ļoti iedvesmojoša diskusija ņemot vērā, ka tikko uzsāku Tinderošanos :D Nekad neesmu bijusi uz Tinder randiņu, man vispār ļoti nepatīk iepazīties internetā, bet garlaicība laikam dara savu. Tas, kas galvenokārt attur ir tās stīvās sarunas satiekoties. Nav atvērtības, brīvības, līdz ar to tā grūti jau to cilvēku iepazīt. Man nav problēmu iet iepazīties ar vīrieti, piemēram, esot kopīgā pasākumā vai tusiņā, bet kāpēc man šķiet, ka šitādos Tinder randiņos ir tomēr cita atmosfēra un tāda piespiestības sajūta...
Un - grūti tos džekus novērtēt :D Kam jūs pievēršat uzmanību? Man ir dzīvē bijis tik bieži, ka džeks pēc ārienes ir tāds, nu...normāls, nekas īpašs, bet, kad cilvēku iepazīst, viņa personība ir tik vilinoša, harizmātiska vai vienkārši foršs raksturs un tas cilvēks pēkšņi liekas kā visizskatīgākais cilvēks uz zemeslodes :D Tāpēc ir grūti svaipot, redzot tikai bildi.... Man ļoti piesaista džeki, kas ir ekstroverti, daudz runā, nebaidās pajokot, ļoti patīk arī gudri, intelektuāli vīrieši (esmu kaut kas uz sapioseksuāļa pusi), bet visas ziņas ko saņemu ir tik nopietnas, pliekanas, ka zūd entuziasms :D

Man ir bijuši abi varianti. Vairākus gadus atpakaļ satikos ar puisi, kurš vizuāli vispār nebija mans tips, bet viņš mani paķēra ar savu smaidu, ar savām manierēm. Un mēs tad bijām jauni, viņš vēl papildus 2 gadus jaunāks par mani, bet tās manieres. Un viņš mani paķēra tā, ka es atnākot uz savām mājām, jau gribēju atpakaļ pie viņa. Vienkārši gribējās būt blakus.
Un tad ir tādi, kurus tu satiec, vizuāli itkā okey, sarakste arī okey. Bet viņiem sarunas par un pat to cik viņš labs, cik svarīgs ir minets u.c. lietas. Tas personīgi man uzreiz nosit iepazīšanās vēlmi.
Man pašai svarīgi lai cilvēkam ir labs humors, lai viņš ir spontāns un tāds rēcīgs tautas valodā sakot.
08.04.2022 12:34 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Ļoti iedvesmojoša diskusija ņemot vērā, ka tikko uzsāku Tinderošanos :D Nekad neesmu bijusi uz Tinder randiņu, man vispār ļoti nepatīk iepazīties internetā, bet garlaicība laikam dara savu. Tas, kas galvenokārt attur ir tās stīvās sarunas satiekoties. Nav atvērtības, brīvības, līdz ar to tā grūti jau to cilvēku iepazīt. Man nav problēmu iet iepazīties ar vīrieti, piemēram, esot kopīgā pasākumā vai tusiņā, bet kāpēc man šķiet, ka šitādos Tinder randiņos ir tomēr cita atmosfēra un tāda piespiestības sajūta...
Un - grūti tos džekus novērtēt :D Kam jūs pievēršat uzmanību? Man ir dzīvē bijis tik bieži, ka džeks pēc ārienes ir tāds, nu...normāls, nekas īpašs, bet, kad cilvēku iepazīst, viņa personība ir tik vilinoša, harizmātiska vai vienkārši foršs raksturs un tas cilvēks pēkšņi liekas kā visizskatīgākais cilvēks uz zemeslodes :D Tāpēc ir grūti svaipot, redzot tikai bildi.... Man ļoti piesaista džeki, kas ir ekstroverti, daudz runā, nebaidās pajokot, ļoti patīk arī gudri, intelektuāli vīrieši (esmu kaut kas uz sapioseksuāļa pusi), bet visas ziņas ko saņemu ir tik nopietnas, pliekanas, ka zūd entuziasms :D
08.04.2022 12:20 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
kinderbueno @ 08.04.2022 12:11
Bet vispār ir gana viegli veikt atlasi. Es vienmēr par hobija jautājumiem atbildu, ka man ir bērns. Tad jau pazūd 20%. Otri 20% ir vizuāli pēēē priekš manis. Trešie 20% grib tikai nokniebties. Ceturtie 20% ir tādi, chawux, man nav laika, satiekamies uz kafiju, lai redzam vai ir vai nav, sarakstei neredzu jēgu, tādam man arī uzreiz ir unmatch. Tad paliek tikai pārējie 20%, no kuriem Tinderī ir labi ja 5% :D

Tev ir lava stratēģija! 😀
08.04.2022 12:20 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Bet vispār ir gana viegli veikt atlasi. Es vienmēr par hobija jautājumiem atbildu, ka man ir bērns. Tad jau pazūd 20%. Otri 20% ir vizuāli pēēē priekš manis. Trešie 20% grib tikai nokniebties. Ceturtie 20% ir tādi, chawux, man nav laika, satiekamies uz kafiju, lai redzam vai ir vai nav, sarakstei neredzu jēgu, tādam man arī uzreiz ir unmatch. Tad paliek tikai pārējie 20%, no kuriem Tinderī ir labi ja 5% :D
08.04.2022 12:11 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
minniethemouse @ 08.04.2022 11:13

Tieši tā!!! ?Tāpēc man arī liekas, ka es nomiršu viena. Man nav ideju, kur meklēt adekvātus, sakarīgus vīriešus, kad tev ir 30+.

man tas pats :D
bet jācer, ka tā tomēr nebūs :D
08.04.2022 12:08 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
YaeMiko @ 08.04.2022 11:36

Neko vienkārši block un viss.

Bet jā, mēs pat nenojaušam īstenībā, cik daudz apkārt visādu frīku un memmesdēliņu 🙁
08.04.2022 11:37 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ko tā meitene viņam atbildēja?

Neko vienkārši block un viss.
08.04.2022 11:36 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
YaeMiko @ 08.04.2022 11:22
nav man stāsts, bet draudzenes.
It ka normāls džeks, uzaicina aizbraukt uz Jūrmalu pastaigāt gar jūru. Viņš atbrauc ar mašīnu, meitene piedāvā iebraukt pēc kafijas, katrs samaksā par savu, viss pagaidām gludi. Pastaigas laikā puisis izvairās no daudziem jautājumiem, piemēram, kur dzīvo, kā bija iepriekšējās attiecībās.
Taisoties mājās viņš sāk runāt par to, ka meitenei jāpiemet 20 eiro par benzīnu un auto izmantošanu, jo tomēr skate maksā un apkope. Meitene saka ka nē, jo tikpat labi viņa varēja braukt ar vilcienu vai savu auto. Tad pa vidu sarunai viņam zvana telefons un viņa māte saka-nu mīļo dēļukiņ kad tad būsi mājās tētim vajag mašīnu, un vai ar jauno līgaviņu kas sanāca.:D
Meitene aizgāja uz vilcienu. Vakarā tas puisi prasīja piedošanu un izskaidroja, ka dzīvo ar vecākiem nekur nestrādā jau 5 gadus (puisim 28 gadi), un ka vēlas veidot attiecības ar viņu.

Jēzus Marija!!!! 😀
Ko tā meitene viņam atbildēja?
P. S. man nez kāpēc ir nojauta, ka manis satiktais eksemplārs arī tā varētu un ir genuine kapeiku pi*ējs.
08.04.2022 11:26 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Annija35 @ 08.04.2022 11:20

Ja esi uzsākusi,nenolaid rokas.
Izstrādā priekš sevis plānu,cik laika velti tam,lai nav tā,ka zūd enerģija.
Piem.2x ned.ieeju,pačekoju kas jauns un tad dodos citās nodarbēs,citādāk ātri izdegsi.
Un nosaki sev kādus kritērijus ar ko ir vērts uzsākt saraksti un iet uz tikšanos,ar ko nē.
Gan jau var tur atrast kādus foršus vīriešus ?

Paldies, Tavs piedāvātais plāns izklausās labi! 🙂Domāju, Tev taisnība!
08.04.2022 11:23 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
nav man stāsts, bet draudzenes.
It ka normāls džeks, uzaicina aizbraukt uz Jūrmalu pastaigāt gar jūru. Viņš atbrauc ar mašīnu, meitene piedāvā iebraukt pēc kafijas, katrs samaksā par savu, viss pagaidām gludi. Pastaigas laikā puisis izvairās no daudziem jautājumiem, piemēram, kur dzīvo, kā bija iepriekšējās attiecībās.
Taisoties mājās viņš sāk runāt par to, ka meitenei jāpiemet 20 eiro par benzīnu un auto izmantošanu, jo tomēr skate maksā un apkope. Meitene saka ka nē, jo tikpat labi viņa varēja braukt ar vilcienu vai savu auto. Tad pa vidu sarunai viņam zvana telefons un viņa māte saka-nu mīļo dēļukiņ kad tad būsi mājās tētim vajag mašīnu, un vai ar jauno līgaviņu kas sanāca.:D
Meitene aizgāja uz vilcienu. Vakarā tas puisi prasīja piedošanu un izskaidroja, ka dzīvo ar vecākiem nekur nestrādā jau 5 gadus (puisim 28 gadi), un ka vēlas veidot attiecības ar viņu.
08.04.2022 11:22 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
minniethemouse @ 08.04.2022 11:05

Manam eksemplāram ir 32, TUR TĀ FAKING LIETA! ?????
Un man arī tuvu tam.

Omg....
Gadi 32,bet vīrietim domāšana kā jaunietim😁
08.04.2022 11:21 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
minniethemouse @ 08.04.2022 11:14

Es, protams, gribētu Tev ticēt ?. Tikai nav arī tā, ka ir dikti daudz laika un enerģijas, ko ieguldīt nebeidzamā "atlases" procesā. Man praktiski uzreiz beidzas pacietība un rokas nolaižas ?

Ja esi uzsākusi,nenolaid rokas.
Izstrādā priekš sevis plānu,cik laika velti tam,lai nav tā,ka zūd enerģija.
Piem.2x ned.ieeju,pačekoju kas jauns un tad dodos citās nodarbēs,citādāk ātri izdegsi.
Un nosaki sev kādus kritērijus ar ko ir vērts uzsākt saraksti un iet uz tikšanos,ar ko nē.
Gan jau var tur atrast kādus foršus vīriešus 😇
08.04.2022 11:20 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
LoveLife00 @ 08.04.2022 11:12
Satikos no Badoo un diezgan veiksmīgi viss notika, un sarakste bija mēnesi! Bet nu es tiešām ļoti ļoti Skatos, ar ko tikties. Un vispār ,ja godīgi , pat saraktes ar ne vienu pat nesāku.
Noteikti ir , un būs arī ļoti labi randiņi! No šīm iepazīšanās vietnēm.

Es, protams, gribētu Tev ticēt 😏. Tikai nav arī tā, ka ir dikti daudz laika un enerģijas, ko ieguldīt nebeidzamā "atlases" procesā. Man praktiski uzreiz beidzas pacietība un rokas nolaižas 🙄
08.04.2022 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits