Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
IceCream @ 08.04.2022 19:17

Bet par ko Tu sūdzies? Tu pati 2 stundas tur staigāji pēc brīva prāta vai ar pistoli piespieda? Kafiju kāds lika pirkt?

Es nesūdzos, es iesmeju 😀😀😀😀😀
Relax!
08.04.2022 19:19 |
 
10 gadi
Reitings 2750
Reģ: 29.01.2009
minniethemouse @ 08.04.2022 16:51

Nē, es negaidu, ka cīnīsies par mani ?. Es varētu mierīgi arī pirmā uzrakstīt, no probz. No sevis vispār neko netēloju, miglu acīs nepūšu, man nepatīk visas tās spēlītes.
Bet laikam tu vari man piekrist, ka 2 stundas vazāties pa parku aukstumā un uzsaukt džekam kafiju nav ideāls vakara scenārijs ?. Nav piecpadsmit gadi.

Bet par ko Tu sūdzies? Tu pati 2 stundas tur staigāji pēc brīva prāta vai ar pistoli piespieda? Kafiju kāds lika pirkt?
08.04.2022 19:17 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
sla @ 08.04.2022 16:56

Augsta līmeņa, kuri pārsvarā daudz strādā, ir jau sava karjera, sasniegumi dzīvē. Tādiem nav laiks muļķībām un stulbiem randiņiem :D

Muļķības.
"Nav laika muļķīgiem randiņiem" var stāstīt tie,kas nevēlas ieguldīt laiku, enerģiju un finanses randiņiem.
Atrunas...
08.04.2022 18:05 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
.Eksperte. @ 08.04.2022 17:27
Labi, man šodien nav ko darīt un ir labs noskaņojums pa cik šodien ārā spīd saule un es darbinos uz saules baterijām, pastāstīšu savus jautros piedzīvojumus.
Reidz es dzīvoju ilgi un laimīgi un tad, pēc 2,5 gadu kopābūšanas ar savu partneri izšķīros. Nu tur miljons iemesli gan no manis gan viņa, bet fakts paliek fakts. Un tad es savos, ja nemaldos, 24 vai pat 25 gados piereģistrējos Badoo. Mammīt mīļo! Kas tik tur nebija. ?
Sāksim ar to, ka sievietēm vispār ir baigi daudz to simpātiju. Es to atskārtu pie pirmajiem simtiem. ? Es priekš sevis nospraudu kā mērķi, ka neatbildēšu nevienam un neatspiedīšu simpātiju nevienam, kas nebūs vecāks par mani un kurš man nešķitīs simpātisks. Uz vēstulēm ar tekstu:
- cav ko dari?
- cav ka iet?
- ko tāda skaistule šeit dara?
es neatbildēju, jo nu, pašas saprotat, nafig? Ja nav ko rakstīt nerakasti vispār.
Bija traki daudz seksa piedāvājumi, par ko patiesībā biju pateicīga, jo tas ātri atlasa graudus no pelavām un viņš netērē manu laiku un es viņa laiku. Man patīk ka tā tieši un konkrēti pasaka ko grib. Nu lūk, un tad trāpijās tāds viens eksemplārs. Nēēēēnormāli simpātisks. Atcerieties tos manus augstāk minētos mērķus? Nu lūk, tad skaidrs, ka tur aizgāja līdz sarakstei un mēs tikāmies. Randiņi bija baigi labie, bija kādi 3 kopumā. Runājāmies, izvizināja ar savu moci (man tagad ir tāda maza mīla pret močiem un gribu nolikt kategoriju, āķis lūpā dēļ tās vizināšanās ? ) un šur tur paēdām. Viss kā pieklājas. Virsū neplijās, neuzbāzās. Simpātisks ar koptu bārdu, suņa acīm un bedrītēm vaigos. Nu īsāk sakot skatos sejā un mirstu nost. ? Skolotājs, tātad izglītots, vecāks par mani(27 tajā brīdī), dzīvo pats ar sevi un teica ka nesen izšķīries no savas draudzenes, kurai bija 18, tā starp citu. Nu neko, stāstija kā gājis dzīvē, es stāstiju kā man, likās ka viens otru labi saprotam un sapratīsimies jo abiem nācies iet cauri bunch of shit. Tad es kādu vakaru biju pie viņa, viņam piezvana čoms, ka vajag kaut kādu tur palīdzību ar auto, ka palicis uz ceļa. Ok, šis aizbrauc, atstāj darotu atvērtu, viss viņam tur vaļā. Viņš bija stāstijis ka tā bijusī nav visu vel savākusi no viņa dzīvokļa, ka viņa tur īsāk sakot kaur ko čakarējas bet nu viņa tur vairs nedzīvo. Es saprotu ka dzīvē var būt dažādi un tā. Taču tieši tajā dienā man bija tāda savāda sajūta. Un es ļoti uzticos savai intuīcijai. Nu tā ka tiešām ļoti, jo nekad nav pievīlusi. Nu un es ( zinu, zinu, baigi nesmuki tā darīt) iegāju viņa messenger ar mērķi atrast saraksti ar to meiteni. Nekas cits man neinteresēja. Un es atradu, ka viņš tieši tajā dienā bija viņai rakstijis (crazy, I know ? ) un tā sarakste beidzās ar tādu noskaņu, ka viņiem ir jātiekas un jāparunājas, jo viņš viņu nevar aizmirst un bla, bla, bla. Viņš atbrauc atpakaļ no tā čoma, es šim neuzkrītoši prasu kas ar to bijušo vai nav rakstijusi vai uzbāzusies. Un tad viņš teica, ka par to arī gribējis ar mani parunāt. Teicu, ka man nav laika spēlītēm, ka lai brauc pie viņas un runā un lai izlemj ko grib. Kad aizbrauca es jau sakravāju savas mantas kuras man tur bija jo es zināju, ka tas jau ir lēmums ne par labu man. Long story short - viņš aizgāja pie savas bijušās un vienas sarunas laikā ar viņu, lai gan viņš centās man iestāstīt, ka tas nebija tīši, viņš principā netieši atzinās, ka mani izmantoja kā atriebību viņai, jo viņa tur ar kaut ko bija salaidusi. Tās bija principā pāris nedēļas ar viņu, bet lai gan tas rezultāts bija baigi sāpīgs (es nevarēju saprast ar ko 18 gadīga meitene ir labāka par mani), es biju 3 cm virs zemes visu to laiku jo viņš bija man baigais crush. Foršas atmiņas un mācība man pašai, lai gan man gribējās nomirt, goda vārds. ?
Pēc tam bija viens, ar ko randiņoju bet pārtraucu, jo viņš lielijās, ka pazīst Porziņģi, Fominus, Astronout Māru un vel nez ko. Riebjas lielīgi cilvēki.
Tad biju aiz neko darī uz randiņu ar čali, kur pamaniju, ka iztrūkst priekšējais zobs un sarunas gaitā viņš minēja, ka ir parādos. Nu tur uzreiz skaidrs, ka nebūs. Negribu es nevienam sponsorēt zobu. ?
Un tad man viss izbesija un vienu dienu mans esošais partneris bija man piespiedis simpātiju. Tur arī apakšā smieklīgs pastāsts, bet domāju, ka pietiks ar jau šito palagu.
Tagad atceroties liekas smieklīgi un jautri tie laiki. Pat ja pasāpēja kaut kādas lietas. Daudz par sevi var uzzināt. Saprast ko gribi un ko negribi. Ko vajag un ko točna nē. Ar laiku iemācies uzreiz sarkanos karogus atpazīt.
Pardon par šo palagu, bet varbūt kādai noderēs. ?

Kā saka, labs viss, kas labi beidzas 😀👍. Prieks, ka beigās nonāci "īstajā vietā".
Tie, kas tikko pašķīrušies un ar vienu kāju stūrē atpakaļ pie ex, vispār atsevišķa tēma 😅
08.04.2022 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
.Eksperte. @ 08.04.2022 17:30

Manējam arī ir savi sasniegumi un viņš daudz strādā. Bet mēs viens otru atradām, lai gan arī pati esmu darbaholiķe. Mums reāli bija 90% iespēja nesatikties vispār, jo tajā laikā viņš Latvijā bija tikai uz pāris nedēļām. Un tieši tajā laikā viņš pie manis nonāca. Tāpēc tavs apgalvojums nav pilnībā attiecināms uz visiem. Katrs atrod savu cilvēku īstajā mirklī.

Es atvainojos, ja personīgs jautājums, bet varbūt neiebilsti padalīties ar stāstu kā satiki savu tagadējo puisi? :) Tu vienkārši interesanti aprakstīji savu randiņstāstu un pēc citiem komentāriem liekas, ka arī tagadējo attiecību stāsts varētu būt interesants. Es, protams, sapratīšu, ja to gribēsi paturēt pie sevis. :)
08.04.2022 17:53 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
sla @ 08.04.2022 16:56

Augsta līmeņa, kuri pārsvarā daudz strādā, ir jau sava karjera, sasniegumi dzīvē. Tādiem nav laiks muļķībām un stulbiem randiņiem :D

Manējam arī ir savi sasniegumi un viņš daudz strādā. Bet mēs viens otru atradām, lai gan arī pati esmu darbaholiķe. Mums reāli bija 90% iespēja nesatikties vispār, jo tajā laikā viņš Latvijā bija tikai uz pāris nedēļām. Un tieši tajā laikā viņš pie manis nonāca. Tāpēc tavs apgalvojums nav pilnībā attiecināms uz visiem. Katrs atrod savu cilvēku īstajā mirklī.
08.04.2022 17:30 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Labi, man šodien nav ko darīt un ir labs noskaņojums pa cik šodien ārā spīd saule un es darbinos uz saules baterijām, pastāstīšu savus jautros piedzīvojumus.
Reidz es dzīvoju ilgi un laimīgi un tad, pēc 2,5 gadu kopābūšanas ar savu partneri izšķīros. Nu tur miljons iemesli gan no manis gan viņa, bet fakts paliek fakts. Un tad es savos, ja nemaldos, 24 vai pat 25 gados piereģistrējos Badoo. Mammīt mīļo! Kas tik tur nebija. 😀
Sāksim ar to, ka sievietēm vispār ir baigi daudz to simpātiju. Es to atskārtu pie pirmajiem simtiem. 😁 Es priekš sevis nospraudu kā mērķi, ka neatbildēšu nevienam un neatspiedīšu simpātiju nevienam, kas nebūs vecāks par mani un kurš man nešķitīs simpātisks. Uz vēstulēm ar tekstu:
- cav ko dari?
- cav ka iet?
- ko tāda skaistule šeit dara?
es neatbildēju, jo nu, pašas saprotat, nafig? Ja nav ko rakstīt nerakasti vispār.
Bija traki daudz seksa piedāvājumi, par ko patiesībā biju pateicīga, jo tas ātri atlasa graudus no pelavām un viņš netērē manu laiku un es viņa laiku. Man patīk ka tā tieši un konkrēti pasaka ko grib. Nu lūk, un tad trāpijās tāds viens eksemplārs. Nēēēēnormāli simpātisks. Atcerieties tos manus augstāk minētos mērķus? Nu lūk, tad skaidrs, ka tur aizgāja līdz sarakstei un mēs tikāmies. Randiņi bija baigi labie, bija kādi 3 kopumā. Runājāmies, izvizināja ar savu moci (man tagad ir tāda maza mīla pret močiem un gribu nolikt kategoriju, āķis lūpā dēļ tās vizināšanās 😀 ) un šur tur paēdām. Viss kā pieklājas. Virsū neplijās, neuzbāzās. Simpātisks ar koptu bārdu, suņa acīm un bedrītēm vaigos. Nu īsāk sakot skatos sejā un mirstu nost. 😀 Skolotājs, tātad izglītots, vecāks par mani(27 tajā brīdī), dzīvo pats ar sevi un teica ka nesen izšķīries no savas draudzenes, kurai bija 18, tā starp citu. Nu neko, stāstija kā gājis dzīvē, es stāstiju kā man, likās ka viens otru labi saprotam un sapratīsimies jo abiem nācies iet cauri bunch of shit. Tad es kādu vakaru biju pie viņa, viņam piezvana čoms, ka vajag kaut kādu tur palīdzību ar auto, ka palicis uz ceļa. Ok, šis aizbrauc, atstāj darotu atvērtu, viss viņam tur vaļā. Viņš bija stāstijis ka tā bijusī nav visu vel savākusi no viņa dzīvokļa, ka viņa tur īsāk sakot kaur ko čakarējas bet nu viņa tur vairs nedzīvo. Es saprotu ka dzīvē var būt dažādi un tā. Taču tieši tajā dienā man bija tāda savāda sajūta. Un es ļoti uzticos savai intuīcijai. Nu tā ka tiešām ļoti, jo nekad nav pievīlusi. Nu un es ( zinu, zinu, baigi nesmuki tā darīt) iegāju viņa messenger ar mērķi atrast saraksti ar to meiteni. Nekas cits man neinteresēja. Un es atradu, ka viņš tieši tajā dienā bija viņai rakstijis (crazy, I know 😀 ) un tā sarakste beidzās ar tādu noskaņu, ka viņiem ir jātiekas un jāparunājas, jo viņš viņu nevar aizmirst un bla, bla, bla. Viņš atbrauc atpakaļ no tā čoma, es šim neuzkrītoši prasu kas ar to bijušo vai nav rakstijusi vai uzbāzusies. Un tad viņš teica, ka par to arī gribējis ar mani parunāt. Teicu, ka man nav laika spēlītēm, ka lai brauc pie viņas un runā un lai izlemj ko grib. Kad aizbrauca es jau sakravāju savas mantas kuras man tur bija jo es zināju, ka tas jau ir lēmums ne par labu man. Long story short - viņš aizgāja pie savas bijušās un vienas sarunas laikā ar viņu, lai gan viņš centās man iestāstīt, ka tas nebija tīši, viņš principā netieši atzinās, ka mani izmantoja kā atriebību viņai, jo viņa tur ar kaut ko bija salaidusi. Tās bija principā pāris nedēļas ar viņu, bet lai gan tas rezultāts bija baigi sāpīgs (es nevarēju saprast ar ko 18 gadīga meitene ir labāka par mani), es biju 3 cm virs zemes visu to laiku jo viņš bija man baigais crush. Foršas atmiņas un mācība man pašai, lai gan man gribējās nomirt, goda vārds. 😀
Pēc tam bija viens, ar ko randiņoju bet pārtraucu, jo viņš lielijās, ka pazīst Porziņģi, Fominus, Astronout Māru un vel nez ko. Riebjas lielīgi cilvēki.
Tad biju aiz neko darī uz randiņu ar čali, kur pamaniju, ka iztrūkst priekšējais zobs un sarunas gaitā viņš minēja, ka ir parādos. Nu tur uzreiz skaidrs, ka nebūs. Negribu es nevienam sponsorēt zobu. 😀
Un tad man viss izbesija un vienu dienu mans esošais partneris bija man piespiedis simpātiju. Tur arī apakšā smieklīgs pastāsts, bet domāju, ka pietiks ar jau šito palagu.
Tagad atceroties liekas smieklīgi un jautri tie laiki. Pat ja pasāpēja kaut kādas lietas. Daudz par sevi var uzzināt. Saprast ko gribi un ko negribi. Ko vajag un ko točna nē. Ar laiku iemācies uzreiz sarkanos karogus atpazīt.
Pardon par šo palagu, bet varbūt kādai noderēs. 🙃
08.04.2022 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
Šīs ir lietas, kas tur esošajām meitenēm katastrofāli trūkst un ko viņas nedara, tāpēc arī nespēj atsijāt “lohus” un nekas jēdzīgs nesanāk. Jūs domājat, ka pietiek vien ar to, ka esat tur reģistrējušās un nekas vairs jums nav jādara, vienk. sēdiet un gaidiet kad sanāks prinči un par jums sāks cīņu.. ir 21. gadsimts, tas tā vairs nenotiek, ja gribat lai kas sakarīga sanāk, ieguldījumam un ieinteresētībai ir jānāk no abām pusēm.

Man ir zināma meitene, kurai nav īsti ko no sevis piedāvāt, nav īpašu talantu vai hobiju, bet gaida kad uzradīsies īstais čalis, kas visu viņai pasniegs uz paplātes un viņa varbūt viņu atalgos ar labu seksu. Un tad brīnās, ka čaļi īsti neturas, nav ieinteresēti būvēt jelkādas attiecības. Un viņa nabadzīte nesaprot kāpēc tā.
Kaut kad ir jāiegulda, lai saņemtu pretī. Nevar sēdēt un gaidīt uz zelta podu vīrieša formā.
08.04.2022 17:22 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
Bet mans partneris uzradās, kad vismazāk gaidiju un kad vispār neko negribēju. Viss. Uzradās un samīlējāmies viens otrā. Un kā reiz viss tas, ko es meklēju ( nu visiem jau savi + un -).

Parakstos zem katra vārda!
08.04.2022 17:18 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
sla @ 08.04.2022 17:08

Nedomāju oligarhus, bet tādus, kas taisni ar pilngadību sākuši mācīties, strādāt, dzīvot patstāvīgi, iekārtojuši savu dzīvi, pie 30 jau būs daudz kas sasniegts. Tādi, kas spēra nopietnu soli dzīvē kaut ko paši sasniegt, augsts intelekta līmenis... nez kā citādāk raksturot.

Nu doma ir saprotama, jā 😀. Domāju, ka tik ātri un viegli tas nebūs.
08.04.2022 17:12 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
minniethemouse @ 08.04.2022 16:59

Man nav ilūziju par oligarhiem, kam oligarhiem standarta vidusmēra algota darbiniece ?. Es nedomāju, ka man ir tik augstas prasības - adekvāts, ar manierēm, pieklājīgs, gudrs, kas var pats sevi nodrošināt un kam ir dzīvē kādas intereses un mērķi.
Es galīgi neesmu golddigere. ?

Nedomāju oligarhus, bet tādus, kas taisni ar pilngadību sākuši mācīties, strādāt, dzīvot patstāvīgi, iekārtojuši savu dzīvi, pie 30 jau būs daudz kas sasniegts. Tādi, kas spēra nopietnu soli dzīvē kaut ko paši sasniegt, augsts intelekta līmenis... nez kā citādāk raksturot.
08.04.2022 17:08 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Aleksandrs @ 08.04.2022 17:02
Protams par aukstumu un kafijas uzsaukšanu piekrītu, ka nav diez ko iedvesmojoši. BET. Ja tu pietiekami būtu piestrādajusi pie tā, ko iepriekš minēju, Tev diez vai tāda situācija vispār būtu izveidojusies.
Man piemēram, nekad īsti nav tādi baigie fail gadījumi 1. tikšanās reizē gadījušies, jo jau iepriekš sarakstoties esmu guvus priekšstatu, kas darās galvā, kas patīk, kas nē, kāda ir dzīves uztvere, kā izskatās vizuāli un kādu soc. portāla kontaktu, kur arī var šādu tādu info izprast.
Ja Tu pati esi paslinkojusi un neesi uzdevusi pareizos jautājumus, tad rezultāts var gadīties ne tāds kā gaidīts.

Nestrīdēšos, dziļu investigation es tiešām neveicu 😀. Turpmāk būšu prātīgāka.
08.04.2022 17:05 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Protams par aukstumu un kafijas uzsaukšanu piekrītu, ka nav diez ko iedvesmojoši. BET. Ja tu pietiekami būtu piestrādajusi pie tā, ko iepriekš minēju, Tev diez vai tāda situācija vispār būtu izveidojusies.
Man piemēram, nekad īsti nav tādi baigie fail gadījumi 1. tikšanās reizē gadījušies, jo jau iepriekš sarakstoties esmu guvus priekšstatu, kas darās galvā, kas patīk, kas nē, kāda ir dzīves uztvere, kā izskatās vizuāli un kādu soc. portāla kontaktu, kur arī var šādu tādu info izprast.
Ja Tu pati esi paslinkojusi un neesi uzdevusi pareizos jautājumus, tad rezultāts var gadīties ne tāds kā gaidīts.
08.04.2022 17:02 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
sla @ 08.04.2022 16:56

Augsta līmeņa, kuri pārsvarā daudz strādā, ir jau sava karjera, sasniegumi dzīvē. Tādiem nav laiks muļķībām un stulbiem randiņiem :D

Man nav ilūziju par oligarhiem, kam oligarhiem standarta vidusmēra algota darbiniece 😀. Es nedomāju, ka man ir tik augstas prasības - adekvāts, ar manierēm, pieklājīgs, gudrs, kas var pats sevi nodrošināt un kam ir dzīvē kādas intereses un mērķi.
Es galīgi neesmu golddigere. 😀
08.04.2022 16:59 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
minniethemouse @ 08.04.2022 11:13

Tieši tā!!! ?Tāpēc man arī liekas, ka es nomiršu viena. Man nav ideju, kur meklēt adekvātus, sakarīgus vīriešus, kad tev ir 30+.

Augsta līmeņa, kuri pārsvarā daudz strādā, ir jau sava karjera, sasniegumi dzīvē. Tādiem nav laiks muļķībām un stulbiem randiņiem :D
08.04.2022 16:56 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Aleksandrs @ 08.04.2022 16:41
Pēc savas tinder pieredzes vērtējot meitenes no džeka puses, un izlasot to, ko augstāk rakstīja LifeLines, kā atslēgas vārdi veiksmīgam iznākumam iekrita divi teikumi:
“ Man bija genuine vēlme atsākt komunicēt ar vīriešiem pēc ilgstoša perioda vienai un tiešām gribējās izprast cilvēku, par ko domā, par ko sapņo, pēc kā ilgojas utt. ”.
“ Man palīdzēja tas, ka biju maksimāli godīga, atklāta un patiesi ieinteresēta”.
Šīs ir lietas, kas tur esošajām meitenēm katastrofāli trūkst un ko viņas nedara, tāpēc arī nespēj atsijāt “lohus” un nekas jēdzīgs nesanāk. Jūs domājat, ka pietiek vien ar to, ka esat tur reģistrējušās un nekas vairs jums nav jādara, vienk. sēdiet un gaidiet kad sanāks prinči un par jums sāks cīņu.. ir 21. gadsimts, tas tā vairs nenotiek, ja gribat lai kas sakarīga sanāk, ieguldījumam un ieinteresētībai ir jānāk no abām pusēm.

Nē, es negaidu, ka cīnīsies par mani 😀. Es varētu mierīgi arī pirmā uzrakstīt, no probz. No sevis vispār neko netēloju, miglu acīs nepūšu, man nepatīk visas tās spēlītes.
Bet laikam tu vari man piekrist, ka 2 stundas vazāties pa parku aukstumā un uzsaukt džekam kafiju nav ideāls vakara scenārijs 😆. Nav piecpadsmit gadi.
08.04.2022 16:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aleksandrs @ 08.04.2022 16:41
Pēc savas tinder pieredzes vērtējot meitenes no džeka puses, un izlasot to, ko augstāk rakstīja LifeLines, kā atslēgas vārdi veiksmīgam iznākumam iekrita divi teikumi:
“ Man bija genuine vēlme atsākt komunicēt ar vīriešiem pēc ilgstoša perioda vienai un tiešām gribējās izprast cilvēku, par ko domā, par ko sapņo, pēc kā ilgojas utt. ”.
“ Man palīdzēja tas, ka biju maksimāli godīga, atklāta un patiesi ieinteresēta”.
Šīs ir lietas, kas tur esošajām meitenēm katastrofāli trūkst un ko viņas nedara, tāpēc arī nespēj atsijāt “lohus” un nekas jēdzīgs nesanāk. Jūs domājat, ka pietiek vien ar to, ka esat tur reģistrējušās un nekas vairs jums nav jādara, vienk. sēdiet un gaidiet kad sanāks prinči un par jums sāks cīņu.. ir 21. gadsimts, tas tā vairs nenotiek, ja gribat lai kas sakarīga sanāk, ieguldījumam un ieinteresētībai ir jānāk no abām pusēm.

👌👌👌
08.04.2022 16:43 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
.Eksperte. @ 08.04.2022 16:33

Izbeidz. Man 27 šogad, neprecēta bez bērniem un esmu parastais darbinieks. Bēdu māsa ?
Es nezinu vai tu zini, bet nav likuma, kas noteiktu, ka līdz 30 jāizdara šitais, šitais un šitais. Viss kārtībā. Strādā pie sevis, dari to kas tev patīk, kas tevi dara laimīgu un viss būs. Aiz gara laika paskaties to Tinderi un nebesies. Būs viss ko vajag. I tev i man. ?

Paldies, ļoti jauks, pozitīvs "pendelis" no Tavas puses 😀😊. Un pilnīga taisnība, tam es arī ticu, ka enerģija is THE thing, un vispirms vajag mieriņu sevī, un tikai tad būs mieriņš apkārt arī.
Jāsavācas 😀
08.04.2022 16:42 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Pēc savas tinder pieredzes vērtējot meitenes no džeka puses, un izlasot to, ko augstāk rakstīja LifeLines, kā atslēgas vārdi veiksmīgam iznākumam iekrita divi teikumi:
“ Man bija genuine vēlme atsākt komunicēt ar vīriešiem pēc ilgstoša perioda vienai un tiešām gribējās izprast cilvēku, par ko domā, par ko sapņo, pēc kā ilgojas utt. ”.
“ Man palīdzēja tas, ka biju maksimāli godīga, atklāta un patiesi ieinteresēta”.
Šīs ir lietas, kas tur esošajām meitenēm katastrofāli trūkst un ko viņas nedara, tāpēc arī nespēj atsijāt “lohus” un nekas jēdzīgs nesanāk. Jūs domājat, ka pietiek vien ar to, ka esat tur reģistrējušās un nekas vairs jums nav jādara, vienk. sēdiet un gaidiet kad sanāks prinči un par jums sāks cīņu.. ir 21. gadsimts, tas tā vairs nenotiek, ja gribat lai kas sakarīga sanāk, ieguldījumam un ieinteresētībai ir jānāk no abām pusēm.
08.04.2022 16:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
minniethemouse @ 08.04.2022 16:17

Jā, pilnīgi noteikti. Šobrīd liekas, ka es esmu lohu magnēts un es uzreiz sašļūku ??
Zinu, ka tas ir nepareizi. Es īstenībā apzinos, ka es pati esmu problēma - man ir nenormāli zema pašapziņa pēdējo gadu, nu ļoti ļoti zema. Es esmu ļoti kritiska pret sevi, un sajūta ir apmēram tāda - ar tādu pašapziņu, es arī piesaistu tamlīdzīgos. Bieži uznāk eksistenciālās pārdomas - ko Tu tādu esi sasniegusi - 30+,ģimenes nav, attiecību nav, karjerā nekādas virsotnes nav sasniegtas, modeles dotību nav. Nu, es uzskatu sevi par simpātisku, bet ne par skaistuli, visam sevī piesienos.
Un tad protams, liekas, ka vieglāk būt vienai, ja ar tādu iekšējo stāvokli "normālus eksemplārus" nevaru piesaistīt.
Paredzu, ka drīz atskries troļļi un man te kaut ko sarakstīs, bet nu labi.

Izbeidz. Man 27 šogad, neprecēta bez bērniem un esmu parastais darbinieks. Bēdu māsa 😀
Es nezinu vai tu zini, bet nav likuma, kas noteiktu, ka līdz 30 jāizdara šitais, šitais un šitais. Viss kārtībā. Strādā pie sevis, dari to kas tev patīk, kas tevi dara laimīgu un viss būs. Aiz gara laika paskaties to Tinderi un nebesies. Būs viss ko vajag. I tev i man. 👌
08.04.2022 16:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits