Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es pietiekami labi pelnu un esmu patstāvīga, bet karjera/finanses vienmēr bijis no svarīgajiem faktoriem. Aldis15, neviena pieklājīga sieviete to atklāti neteiks, bet nodomās gan visticamāk. Tā ir iekārtots, ka sievietēm tas ir svarigi.
20.04.2022 15:18 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
minniethemouse @ 10.04.2022 11:30

Tādi liek noprast, ka kaut kādā sfērā cieš no dziļiem kompleksiem un grib kompensēt ?.
Par auto - man tas nav rādītājs turīguma ziņā, man vienkārši daudz seksīgāki šķiet vīrieši, kas ir tehniski, vada auto, interesējas par šo jomu. Tā vnk ir.
Man tikko bija randiņš, kur abi atbraucām uz tikšanās vietu ar savām mašīnām, meičai bija daudz jaunāka un krutāka mašīna par manējo. Viņa neko nekometēja par šo situāciju.., jo nemeklē vīrieti dēļ naudas, pati patstāvīga.
20.04.2022 14:46 |
 
Reitings 110
Reģ: 19.02.2022
Attiecības jau 3 gadus pateicoties badoo
20.04.2022 00:13 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Par auto - man tas nav rādītājs turīguma ziņā, man vienkārši daudz seksīgāki šķiet vīrieši, kas ir tehniski, vada auto, interesējas par šo jomu. Tā vnk ir.

Mani atkal pievelk tie, kas par auto neinteresējas vispār. Esmu bijusi attiecībās ar tādiem, kas pat neatšķir Audi no BMW :D Programmētāji, rakstnieki u.tml.
19.04.2022 22:22 |
 
Reitings 337
Reģ: 10.03.2022
P.S. Cerams palags nav pārāk garšs😀
19.04.2022 22:12 |
 
Reitings 337
Reģ: 10.03.2022
Tā biju pieminējusi,ka padalīšos ar savu pieredzi randiņos😀
Tātad,biju ilgstošās attiecībās 8 gadus,jauni sagājām kopā,knapi 18 man bija.Protams līdz ar to ļoti daudz randiņu un pazīšanos man nebija,pašķīrāmies.Pagāja aptuveni pus gads izdomāju(garlaicības mākta)ielīdīšu kādā iepazīšanās portālā,tas nebija šeit minētie,bet tam jau lielas nozīmes nav.Iepazinos ar vienu,šķietami foršu puisi vārds pa vārdam,izrādās no vieniem laukiem nākam😁 tas tā,pēc kādām pāris dienām norunājam tikties,satiekamies,tā jau puisis simpātisks,galants,utt.bet atnāca uz tikšanos manāmā alkohola reibumā🙁pēc tā komunikāciju uzturējām,tikāmies,bet man bija skaidrs,ka nekas tur prātīgs nebūs.
Tajā portālā reizē sarakstījos ar vairākiem😁
Tad bija puisis,sauksim viņu par Oskaru,nedzīvoja LV,bet Vācijā,mēs sarakstījušies bijām max 3 dienas,viņš piedāvā braukt ciemos pie viņa,es takā raustījos,bet diezgan ātri pateicu,ka esmu ar mieru,turp braucu ar mašīnu ar viņa māsu,atpakaļ lidoju,nodzīvojos nedēļu tur,ne par ko nesatraucoties,Oskars visu apmaksāja,laiku pavadījām jauki,gan pastaigas,gan muzeji,akvaparki un kas tik vēl....Aaaa,un pa to laiku,līdz braucu pie viņa,man bija regulāras ziedu piegādes😀
atbraucu mājās,viņš jau izplānojis ka uz Ziemassvētku brīdienām braukšot pie manis dzīvoties,viss jau forši,bet tieši dienu iepriekš pirms mana lidojuma mājup uzzināju ka precējies un bērns ir.Kopā nedz;ivo,bet šķiršoties,es pateicu ka vispirms izšķirsies un tad varam runāt par Ziemassvētkiem kopā,tā mūsu stāsts tur beidzās. Tad tur ar citiem tādas māžošanās,un tā satiku savu vīru❤,un nu jau mums ir arī maza,mīļa meitiņa❤
19.04.2022 22:11 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Hermia @ 10.04.2022 10:41

Man bijis līdzīgi, ka rāda savu mašīnu, savu māju, stāsta par sava uzņēmuma gada apgrozījumu :D Lieki piebilst,ka es pat par to neko neieminējos.

Tādi liek noprast, ka kaut kādā sfērā cieš no dziļiem kompleksiem un grib kompensēt 😀.
Par auto - man tas nav rādītājs turīguma ziņā, man vienkārši daudz seksīgāki šķiet vīrieši, kas ir tehniski, vada auto, interesējas par šo jomu. Tā vnk ir.
10.04.2022 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Hermia @ 10.04.2022 10:41

Man bijis līdzīgi, ka rāda savu mašīnu, savu māju, stāsta par sava uzņēmuma gada apgrozījumu :D Lieki piebilst,ka es pat par to neko neieminējos.

Mans ex tā darīja, un tas ir liels sarkanais karogs! Varu garantēt, ka ja šo kārti vīrietis izvelk kā vienu no pirmajām, tad principāli viņam cilvēciskās īpašības prioritāšu sarakstā ir diezgan zemu, un kā cilvēks viņš ir/būs dirsa. :)
10.04.2022 11:28 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
.Eksperte. @ 09.04.2022 23:18

Man viens no randiņotājiem vienā no randiņiem sāka skaitīt kas viņam pieder. Mana sejas izteiksme laikam liecināja, ka es neticu. Gāja savā CSDD un rādija sarakstu. Kad teicu, ka to telefonu var likt nost un man neinteresē, samulsa. Es neprasiju lai man stāsta vai rāda. Bet vīrišķais instingts laikam lika domāt, ka tā būs labāk un uzsitīs sev cenu.
Turpretīm esošais vispār ļoti izvairīgi atbildēja pat par to, kur strādā. Beigās, kad uzzināju ar ko nodarbojas un kas viņam pieder es biju uz pauzes. Bet tad jau bijām samīlējušies un uzzināju visu pēdējā brīdī pirms viņam nācās doties prom.
Tā kā grūti teikt. Ne vienmēr vajag rādīt to, kas tev ir. Daudzi jau standartā saliek profilā savus Subārus un brīnās, kapēc raksta lai izvizina. ?

Man bijis līdzīgi, ka rāda savu mašīnu, savu māju, stāsta par sava uzņēmuma gada apgrozījumu :D Lieki piebilst,ka es pat par to neko neieminējos.
10.04.2022 10:41 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Runājot par mašīnām, vienam labam draugam virs 30 nemaz nav tiesību un negrib arī, bet cilvēks turīgs: savs dzīvoklis, labs darbs, inteliģents. Rets gadījums, bet pierāda,ka pēc mašīnas spriest nevar gluži.😄
10.04.2022 10:18 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Es laikam arī esmu kaut kāda dīvaine, jo arī nav bijis svarīgi lai ir baigais piķis vīrietim. Visas attiecības izveidojās uz abpusējām simpātijām pirms tam nepētot CSDD info vai bankas konta izdrukas 😀
Mašīnas gan ir bijušas visiem, vienam tā bija tik pat veca, kā es 😀 Neredzēju tur problēmu
10.04.2022 10:05 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Es savos laikos, kad dzīvojos tinderī (22-23) gadi, vispār biju uzlikusi limitu, lai rāda puišus līdz 25. Nu, reāli neinteresēja tajā brīdī daudz vecāki, pieļauju, ka gan jau kāds spieda sirsniņas u.tt. 😄
Tāpēc rezultātā, par laimi, nesanāca tikties ar "biezajiem". Pozitīvi jau likās, ja puisim vispār kaut kāda mašīna bija un varēja par kafiju samaksāt, protams, galvenais bija, lai "smadzenes galvā" un bez Minhauzena tekstiem.
Protams, tam vecumam bija tādi standarti, tagad pieļauju domu, ka būtu nedaudz augstāki.😄
10.04.2022 09:56 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aleksandrs @ 09.04.2022 23:04
Nevis uzķeras, bet liela daļa tieši tādus arī meklē, ar citādākiem nemaz netiekas. Tepat forumā pavisam nesen bija diskusija, kur gandrīz visas teicāt, ka ja džekam nav kruts auto, darbs ar pāris pakām algu, un glauna dzīvesvieta, tad viņš nekam nav derīgs.
DaigaTaigas pieticība gan mazliet izbrīna, tur liekas iespējams ir otrs grāvis. Bet prieks, ka vismaz ir vēl mūsdienās sievietes, ka čaļus pēc maka biezuma nemēra.

Man viens no randiņotājiem vienā no randiņiem sāka skaitīt kas viņam pieder. Mana sejas izteiksme laikam liecināja, ka es neticu. Gāja savā CSDD un rādija sarakstu. Kad teicu, ka to telefonu var likt nost un man neinteresē, samulsa. Es neprasiju lai man stāsta vai rāda. Bet vīrišķais instingts laikam lika domāt, ka tā būs labāk un uzsitīs sev cenu.
Turpretīm esošais vispār ļoti izvairīgi atbildēja pat par to, kur strādā. Beigās, kad uzzināju ar ko nodarbojas un kas viņam pieder es biju uz pauzes. Bet tad jau bijām samīlējušies un uzzināju visu pēdējā brīdī pirms viņam nācās doties prom.
Tā kā grūti teikt. Ne vienmēr vajag rādīt to, kas tev ir. Daudzi jau standartā saliek profilā savus Subārus un brīnās, kapēc raksta lai izvizina. 😀
09.04.2022 23:18 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
DaigaTaigas pieticība gan mazliet izbrīna, tur liekas iespējams ir otrs grāvis. Bet prieks, ka vismaz ir vēl mūsdienās sievietes, ka čaļus pēc maka biezuma nemēra.

Par to knapo sagrabināšanu kafijai bija domāts pirms 8 gadiem, kad pati vēl tikai studēju. Manā vecumā nespēja atļauties kafiju tiešām būtu par traku, bet auto neesamību joprojām neuzskatu par baigo mīnusu.
Man attiecībās vīrietis pilda arī labākā drauga funkciju, bet dziļa draudzība man var sanākt ar tādiem cilvēkiem, ar kuriem esmu līdzīgā izglītības, inteliģences, ienākumu un uzskatu ziņā. Kaut vai, ja man pašai nav auto, es ļoti labi saprotu tos, kuriem arī tā nav. U.tml.
09.04.2022 23:13 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
DaigaTaiga @ 09.04.2022 22:36

Es nezinu, man šķiet, ka 90% ne attiecības ar mani vēlējās.
Bet stāsts vairāk par to, ka es speciāli izvēlējos ļoti vienkārša izskata vīriešu foto ar labsirdīgu seju, kas izskatās pēc tādiem, kas nevērtē meiteni primāri pēc izskata. Bet tad tāda kā vilšanās, ka piebrauc tomēr glauns auto, restorānā pastāsta par savu darbu, kas ir daudz prestižāks, nekā man pēc fotogrāfijām šķita utt. Lai gan man tieši tas ar divriteni, kas var ''sagrabināt'' vien kafijai, būtu bijis sirdij tuvāks, bet kaut kā man ar tādiem no Tindera nesanāca tikties... Laikam bildēs nebiju pietiekami laba viņiem, bet tie bagātie svaipo un tiekas ar visām pēc kārtas - glīta vai neglīta, un arī neizskatīgās apdāvina, ved kaut kādos tuvākos vai tālākos ceļojumos utt. :)

Izklausās pēc zinātniskās fantastikas 😀
Man tādus vajag!
09.04.2022 23:04 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Nevis uzķeras, bet liela daļa tieši tādus arī meklē, ar citādākiem nemaz netiekas. Tepat forumā pavisam nesen bija diskusija, kur gandrīz visas teicāt, ka ja džekam nav kruts auto, darbs ar pāris pakām algu, un glauna dzīvesvieta, tad viņš nekam nav derīgs.
DaigaTaigas pieticība gan mazliet izbrīna, tur liekas iespējams ir otrs grāvis. Bet prieks, ka vismaz ir vēl mūsdienās sievietes, ka čaļus pēc maka biezuma nemēra.
09.04.2022 23:04 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
.Eksperte. @ 09.04.2022 21:57

Nav tā, ka daļai vīriešu šķiet, ka sievieti un mīlestību var nopirkt? Varbūt tāpēc tie 50 Ls utt.

Noteikti ir daļa tādu vīriešu,kas domā,ka ar dārgām dāvanām pirmajos randiņos ātrāk sievieti iekaros un ievilks savos tīklos un noteikti ir arī sievietes,kas uz to uzķeras.
09.04.2022 22:51 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
.Eksperte. @ 09.04.2022 21:57

Nav tā, ka daļai vīriešu šķiet, ka sievieti un mīlestību var nopirkt? Varbūt tāpēc tie 50 Ls utt.

Es nezinu, man šķiet, ka 90% ne attiecības ar mani vēlējās.
Bet stāsts vairāk par to, ka es speciāli izvēlējos ļoti vienkārša izskata vīriešu foto ar labsirdīgu seju, kas izskatās pēc tādiem, kas nevērtē meiteni primāri pēc izskata. Bet tad tāda kā vilšanās, ka piebrauc tomēr glauns auto, restorānā pastāsta par savu darbu, kas ir daudz prestižāks, nekā man pēc fotogrāfijām šķita utt. Lai gan man tieši tas ar divriteni, kas var ''sagrabināt'' vien kafijai, būtu bijis sirdij tuvāks, bet kaut kā man ar tādiem no Tindera nesanāca tikties... Laikam bildēs nebiju pietiekami laba viņiem, bet tie bagātie svaipo un tiekas ar visām pēc kārtas - glīta vai neglīta, un arī neizskatīgās apdāvina, ved kaut kādos tuvākos vai tālākos ceļojumos utt. :)
09.04.2022 22:36 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 09.04.2022 21:57

Nav tā, ka daļai vīriešu šķiet, ka sievieti un mīlestību var nopirkt? Varbūt tāpēc tie 50 Ls utt.
Loģiski, paskaties kā man brūk virsū, jo saka ka $ nebūs.
09.04.2022 22:26 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
DaigaTaiga @ 09.04.2022 21:28

Tagad uz to atskatoties vairāk liekas, ka visas 18-22 gadīgās bagāto vecpuišu Tinder daļai liekas ''ņemamas'' tikai tādēļ, ka jaunas. Nu es objektīvi atpaliku no tā, kas redzams eskorta sludinājumos. Vispār esmu no tām, kam pasēdēšanas parkā uz soliņa ir pilnīgi pietiekami, varu arī izmaksāt kafiju vai dalīt rēķinu uz pusēm. Bet tā vietā jau pirmajos randiņos bija restorāni pa 50 lati, otrajos vai trešajos randiņos jau zelta vērtslietas vai telefons vai Eiropas ceļojumi (un šis pat no tiem, ar kuriem tā arī nekad nebija tuvības). Un es nekad nesapratu, par ko, bet nu ok...

Nav tā, ka daļai vīriešu šķiet, ka sievieti un mīlestību var nopirkt? Varbūt tāpēc tie 50 Ls utt.
09.04.2022 21:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits