Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Kad man bija 23 gadi, pāris mēnešus patinderoju un satikos ar kādiem 4-5 vīriešiem, vecumā no 28-32
Visi zolīdi, labi situēti, gudri, interesanti, BET! visi ar tarakāniem 😂😂😂
Viens bija finanšu speciālists - gundrs un plusā izskatīgs, visu laiku runājām tikties, nesanāca, tad vienu reizi viņš man raksta, mani vecāki drīz brauks ceļojumā, tad tu drīkstēsi atbraukt pie manis, ja vēlies, uz vairākām dienām 🤨😀😀😀Protams, ka neaizbraucu un pārtraucu saraksti….
Tad viens cits pateica, ka man būs jāatpelna mūsu tikšanās, es biju šokā un reāli nesapratu - viņš paskaidroja, ka viņš tērē savu aizņemto laiku, finanses, izmanto auto utt., lai es tagad atpelnot 😂😂😂😂😂😂aizgāju vienkārši prom 😁
Tad tikos ar vienu citu, it kā viss randiņš bija ok, tikai puisis izmeta, ka viņam nav auto vadītaja apliecība, jo viņš dzīvo vecrīgā (pie mammas) un strādā vecrīgā , un viņam nevajag nekur braukt ar auto… nu ok, katram savas prioritātes :D, pēc mūsu randiņa viņš pazuda uz mēnesi, pēc tam sāka man zvanīties un stāstīja, ka bija slims, kāpēc es viņam tikai vienu reizi rakstīju, kāpēc neinteresējos, kur viņš pazudis utt. Beigās viņš mani sāka terorizēt un es viņu visur nobloķēju. 🙈
08.04.2022 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 73
Reģ: 23.03.2012
Man pašai ir ļoti pozitīva pieredze ar iepazīšanos internetā 30+ kategorijā. Man bija genuine vēlme atsākt komunicēt ar vīriešiem pēc ilgstoša perioda vienai un tiešām gribējās izprast cilvēku, par ko domā, par ko sapņo, pēc kā ilgojas utt. Ļoti ātri izveidojās paralēli vairākas dziļas sarakstes, diezgan izbaudīju to sarunāšanās un iepazīšanās procesu, lai gan ātri vien sapratu, ka kvalitatīva komunikācija ar vairākiem vīriešiem vienlaikus ir ļooooti nogurdinoša. Tad sākās randiņu periods – man bija pat randiņu grafiks sastādīts, un bija drausmīgs stress, jo esmu tomēr kautrīga un nedroša ar iepriekš nesatiktiem cilvēkiem. Tas gan neturpinājās ilgi, jo piecu nedēļu laikā pēc piereģistrēšanās jau izveidojās attiecības un tagad esam jau pāris gadu precējušies.
Noteikti nav tā, ka nav sakarīgu vīriešu iepazīšanās portālos! Cilvēki ir, protams, visādi, kādam paveicas, kādam nepaveicas, bet noteikti var arī pērles atrast. Man palīdzēja tas, ka biju maksimāli godīga, atklāta un patiesi ieinteresēta. Pēc maniem novērojumiem, tik daudzi cilvēki ir izslāpuši pēc dziļas, patiesas komunikācijas, kur otrs redz viņu būtību, nevis vērtē pēc kaut kādiem kritērijiem. Es centos tai lietai pieiet bez ekspektācijām, ar atvērtu prātu un uztverot visu kā piedzīvojumu. Šādā veidā kaut kā tie dīvaiņi paši atsijājās un palika sakarīgie :)
08.04.2022 13:48 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
vivii @ 08.04.2022 12:50
Kad man bija 23 gadi, pāris mēnešus patinderoju un satikos ar kādiem 4-5 vīriešiem, vecumā no 28-32
Visi zolīdi, labi situēti, gudri, interesanti, BET! visi ar tarakāniem ???
Viens bija finanšu speciālists - gundrs un plusā izskatīgs, visu laiku runājām tikties, nesanāca, tad vienu reizi viņš man raksta, mani vecāki drīz brauks ceļojumā, tad tu drīkstēsi atbraukt pie manis, ja vēlies, uz vairākām dienām ????Protams, ka neaizbraucu un pārtraucu saraksti….
Tad viens cits pateica, ka man būs jāatpelna mūsu tikšanās, es biju šokā un reāli nesapratu - viņš paskaidroja, ka viņš tērē savu aizņemto laiku, finanses, izmanto auto utt., lai es tagad atpelnot ??????aizgāju vienkārši prom ?
Tad tikos ar vienu citu, it kā viss randiņš bija ok, tikai puisis izmeta, ka viņam nav auto vadītaja apliecība, jo viņš dzīvo vecrīgā (pie mammas) un strādā vecrīgā , un viņam nevajag nekur braukt ar auto… nu ok, katram savas prioritātes :D, pēc mūsu randiņa viņš pazuda uz mēnesi, pēc tam sāka man zvanīties un stāstīja, ka bija slims, kāpēc es viņam tikai vienu reizi rakstīju, kāpēc neinteresējos, kur viņš pazudis utt. Beigās viņš mani sāka terorizēt un es viņu visur nobloķēju. ?

Uuuui 😀par to, ka varēsi palikt PAT vairākas dienas, ja gribēsi, vispār labais 😀😀
08.04.2022 15:49 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
LifeLines @ 08.04.2022 13:48
Man pašai ir ļoti pozitīva pieredze ar iepazīšanos internetā 30+ kategorijā. Man bija genuine vēlme atsākt komunicēt ar vīriešiem pēc ilgstoša perioda vienai un tiešām gribējās izprast cilvēku, par ko domā, par ko sapņo, pēc kā ilgojas utt. Ļoti ātri izveidojās paralēli vairākas dziļas sarakstes, diezgan izbaudīju to sarunāšanās un iepazīšanās procesu, lai gan ātri vien sapratu, ka kvalitatīva komunikācija ar vairākiem vīriešiem vienlaikus ir ļooooti nogurdinoša. Tad sākās randiņu periods – man bija pat randiņu grafiks sastādīts, un bija drausmīgs stress, jo esmu tomēr kautrīga un nedroša ar iepriekš nesatiktiem cilvēkiem. Tas gan neturpinājās ilgi, jo piecu nedēļu laikā pēc piereģistrēšanās jau izveidojās attiecības un tagad esam jau pāris gadu precējušies.
Noteikti nav tā, ka nav sakarīgu vīriešu iepazīšanās portālos! Cilvēki ir, protams, visādi, kādam paveicas, kādam nepaveicas, bet noteikti var arī pērles atrast. Man palīdzēja tas, ka biju maksimāli godīga, atklāta un patiesi ieinteresēta. Pēc maniem novērojumiem, tik daudzi cilvēki ir izslāpuši pēc dziļas, patiesas komunikācijas, kur otrs redz viņu būtību, nevis vērtē pēc kaut kādiem kritērijiem. Es centos tai lietai pieiet bez ekspektācijām, ar atvērtu prātu un uztverot visu kā piedzīvojumu. Šādā veidā kaut kā tie dīvaiņi paši atsijājās un palika sakarīgie :)

Tava pieredze, protams, iedvesmo. Pagaidām man ir tā, ka es sabesījos un izdzēsu profilu, bet varbūt jāsaņemas mēģināt vēl 😀. Jo ilgāk esmu viena un jo vecāka kļūstu, jo mazāk gribas pielāgoties kādam un jo mazāk gribas paciest svešus tarakānus.
08.04.2022 15:54 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
minniethemouse @ 08.04.2022 15:54

Tava pieredze, protams, iedvesmo. Pagaidām man ir tā, ka es sabesījos un izdzēsu profilu, bet varbūt jāsaņemas mēģināt vēl ?. Jo ilgāk esmu viena un jo vecāka kļūstu, jo mazāk gribas pielāgoties kādam un jo mazāk gribas paciest svešus tarakānus.

Pirms atjauno profilu,izlem kārtīgi ko tu vēlies,vai patiesi vēlies attiecības.
Šobrīd tu pie neveiksmes uzreiz atmet cerības un nemēģini,bet lai atrastu sev piemērotu vīrieti,ir vajadzīga vēlme mēģināt.
08.04.2022 16:04 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Annija35 @ 08.04.2022 16:04

Pirms atjauno profilu,izlem kārtīgi ko tu vēlies,vai patiesi vēlies attiecības.
Šobrīd tu pie neveiksmes uzreiz atmet cerības un nemēģini,bet lai atrastu sev piemērotu vīrieti,ir vajadzīga vēlme mēģināt.

Jā, pilnīgi noteikti. Šobrīd liekas, ka es esmu lohu magnēts un es uzreiz sašļūku 😀😀
Zinu, ka tas ir nepareizi. Es īstenībā apzinos, ka es pati esmu problēma - man ir nenormāli zema pašapziņa pēdējo gadu, nu ļoti ļoti zema. Es esmu ļoti kritiska pret sevi, un sajūta ir apmēram tāda - ar tādu pašapziņu, es arī piesaistu tamlīdzīgos. Bieži uznāk eksistenciālās pārdomas - ko Tu tādu esi sasniegusi - 30+,ģimenes nav, attiecību nav, karjerā nekādas virsotnes nav sasniegtas, modeles dotību nav. Nu, es uzskatu sevi par simpātisku, bet ne par skaistuli, visam sevī piesienos.
Un tad protams, liekas, ka vieglāk būt vienai, ja ar tādu iekšējo stāvokli "normālus eksemplārus" nevaru piesaistīt.
Paredzu, ka drīz atskries troļļi un man te kaut ko sarakstīs, bet nu labi.
08.04.2022 16:17 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man ir arī pāris pastāsti, bet es šoreiz ne par to.
Lai būtu skaidrs visiem - enerģijas sev piesaista līdzīgās enerģijas. Piemēram, ja tu esi aktīvs, tu nevarēsi būt kopā ar sliņķi un otrādi. Sākumā tās savas enerģijas ir jāsaved kārtībā, un tad jāfokusējas uz ko citu. Sev jāsalāpa visi caurumiņi un tad jāmetas attiecībās.
Ja minēji, ka pašapziņa ir ļoti zema, pie tā ir jāstrādā. Nevajag savus mērķus ielikt cita cilvēka rokās.
Par to atlasīšanu jā, tas prasa baigi daudz enerģijas. Puse arī manā laikā bija misenē metami. Bet mans partneris uzradās, kad vismazāk gaidiju un kad vispār neko negribēju. Viss. Uzradās un samīlējāmies viens otrā. Un kā reiz viss tas, ko es meklēju ( nu visiem jau savi + un -).
Autore, tu izklausies ļoti sakarīga, jautra būtne. Ja zini, ka tevī ir tie mazie sūdiņi kas jāizlabo, izdari to un tad pie puikām. Nenomirsi tu viena, garantēju. 😀
08.04.2022 16:29 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
minniethemouse @ 08.04.2022 16:17

Jā, pilnīgi noteikti. Šobrīd liekas, ka es esmu lohu magnēts un es uzreiz sašļūku ??
Zinu, ka tas ir nepareizi. Es īstenībā apzinos, ka es pati esmu problēma - man ir nenormāli zema pašapziņa pēdējo gadu, nu ļoti ļoti zema. Es esmu ļoti kritiska pret sevi, un sajūta ir apmēram tāda - ar tādu pašapziņu, es arī piesaistu tamlīdzīgos. Bieži uznāk eksistenciālās pārdomas - ko Tu tādu esi sasniegusi - 30+,ģimenes nav, attiecību nav, karjerā nekādas virsotnes nav sasniegtas, modeles dotību nav. Nu, es uzskatu sevi par simpātisku, bet ne par skaistuli, visam sevī piesienos.
Un tad protams, liekas, ka vieglāk būt vienai, ja ar tādu iekšējo stāvokli "normālus eksemplārus" nevaru piesaistīt.
Paredzu, ka drīz atskries troļļi un man te kaut ko sarakstīs, bet nu labi.

Izbeidz. Man 27 šogad, neprecēta bez bērniem un esmu parastais darbinieks. Bēdu māsa 😀
Es nezinu vai tu zini, bet nav likuma, kas noteiktu, ka līdz 30 jāizdara šitais, šitais un šitais. Viss kārtībā. Strādā pie sevis, dari to kas tev patīk, kas tevi dara laimīgu un viss būs. Aiz gara laika paskaties to Tinderi un nebesies. Būs viss ko vajag. I tev i man. 👌
08.04.2022 16:33 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Pēc savas tinder pieredzes vērtējot meitenes no džeka puses, un izlasot to, ko augstāk rakstīja LifeLines, kā atslēgas vārdi veiksmīgam iznākumam iekrita divi teikumi:
“ Man bija genuine vēlme atsākt komunicēt ar vīriešiem pēc ilgstoša perioda vienai un tiešām gribējās izprast cilvēku, par ko domā, par ko sapņo, pēc kā ilgojas utt. ”.
“ Man palīdzēja tas, ka biju maksimāli godīga, atklāta un patiesi ieinteresēta”.
Šīs ir lietas, kas tur esošajām meitenēm katastrofāli trūkst un ko viņas nedara, tāpēc arī nespēj atsijāt “lohus” un nekas jēdzīgs nesanāk. Jūs domājat, ka pietiek vien ar to, ka esat tur reģistrējušās un nekas vairs jums nav jādara, vienk. sēdiet un gaidiet kad sanāks prinči un par jums sāks cīņu.. ir 21. gadsimts, tas tā vairs nenotiek, ja gribat lai kas sakarīga sanāk, ieguldījumam un ieinteresētībai ir jānāk no abām pusēm.
08.04.2022 16:41 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
.Eksperte. @ 08.04.2022 16:33

Izbeidz. Man 27 šogad, neprecēta bez bērniem un esmu parastais darbinieks. Bēdu māsa ?
Es nezinu vai tu zini, bet nav likuma, kas noteiktu, ka līdz 30 jāizdara šitais, šitais un šitais. Viss kārtībā. Strādā pie sevis, dari to kas tev patīk, kas tevi dara laimīgu un viss būs. Aiz gara laika paskaties to Tinderi un nebesies. Būs viss ko vajag. I tev i man. ?

Paldies, ļoti jauks, pozitīvs "pendelis" no Tavas puses 😀😊. Un pilnīga taisnība, tam es arī ticu, ka enerģija is THE thing, un vispirms vajag mieriņu sevī, un tikai tad būs mieriņš apkārt arī.
Jāsavācas 😀
08.04.2022 16:42 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aleksandrs @ 08.04.2022 16:41
Pēc savas tinder pieredzes vērtējot meitenes no džeka puses, un izlasot to, ko augstāk rakstīja LifeLines, kā atslēgas vārdi veiksmīgam iznākumam iekrita divi teikumi:
“ Man bija genuine vēlme atsākt komunicēt ar vīriešiem pēc ilgstoša perioda vienai un tiešām gribējās izprast cilvēku, par ko domā, par ko sapņo, pēc kā ilgojas utt. ”.
“ Man palīdzēja tas, ka biju maksimāli godīga, atklāta un patiesi ieinteresēta”.
Šīs ir lietas, kas tur esošajām meitenēm katastrofāli trūkst un ko viņas nedara, tāpēc arī nespēj atsijāt “lohus” un nekas jēdzīgs nesanāk. Jūs domājat, ka pietiek vien ar to, ka esat tur reģistrējušās un nekas vairs jums nav jādara, vienk. sēdiet un gaidiet kad sanāks prinči un par jums sāks cīņu.. ir 21. gadsimts, tas tā vairs nenotiek, ja gribat lai kas sakarīga sanāk, ieguldījumam un ieinteresētībai ir jānāk no abām pusēm.

👌👌👌
08.04.2022 16:43 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Aleksandrs @ 08.04.2022 16:41
Pēc savas tinder pieredzes vērtējot meitenes no džeka puses, un izlasot to, ko augstāk rakstīja LifeLines, kā atslēgas vārdi veiksmīgam iznākumam iekrita divi teikumi:
“ Man bija genuine vēlme atsākt komunicēt ar vīriešiem pēc ilgstoša perioda vienai un tiešām gribējās izprast cilvēku, par ko domā, par ko sapņo, pēc kā ilgojas utt. ”.
“ Man palīdzēja tas, ka biju maksimāli godīga, atklāta un patiesi ieinteresēta”.
Šīs ir lietas, kas tur esošajām meitenēm katastrofāli trūkst un ko viņas nedara, tāpēc arī nespēj atsijāt “lohus” un nekas jēdzīgs nesanāk. Jūs domājat, ka pietiek vien ar to, ka esat tur reģistrējušās un nekas vairs jums nav jādara, vienk. sēdiet un gaidiet kad sanāks prinči un par jums sāks cīņu.. ir 21. gadsimts, tas tā vairs nenotiek, ja gribat lai kas sakarīga sanāk, ieguldījumam un ieinteresētībai ir jānāk no abām pusēm.

Nē, es negaidu, ka cīnīsies par mani 😀. Es varētu mierīgi arī pirmā uzrakstīt, no probz. No sevis vispār neko netēloju, miglu acīs nepūšu, man nepatīk visas tās spēlītes.
Bet laikam tu vari man piekrist, ka 2 stundas vazāties pa parku aukstumā un uzsaukt džekam kafiju nav ideāls vakara scenārijs 😆. Nav piecpadsmit gadi.
08.04.2022 16:51 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
minniethemouse @ 08.04.2022 11:13

Tieši tā!!! ?Tāpēc man arī liekas, ka es nomiršu viena. Man nav ideju, kur meklēt adekvātus, sakarīgus vīriešus, kad tev ir 30+.

Augsta līmeņa, kuri pārsvarā daudz strādā, ir jau sava karjera, sasniegumi dzīvē. Tādiem nav laiks muļķībām un stulbiem randiņiem :D
08.04.2022 16:56 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
sla @ 08.04.2022 16:56

Augsta līmeņa, kuri pārsvarā daudz strādā, ir jau sava karjera, sasniegumi dzīvē. Tādiem nav laiks muļķībām un stulbiem randiņiem :D

Man nav ilūziju par oligarhiem, kam oligarhiem standarta vidusmēra algota darbiniece 😀. Es nedomāju, ka man ir tik augstas prasības - adekvāts, ar manierēm, pieklājīgs, gudrs, kas var pats sevi nodrošināt un kam ir dzīvē kādas intereses un mērķi.
Es galīgi neesmu golddigere. 😀
08.04.2022 16:59 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Protams par aukstumu un kafijas uzsaukšanu piekrītu, ka nav diez ko iedvesmojoši. BET. Ja tu pietiekami būtu piestrādajusi pie tā, ko iepriekš minēju, Tev diez vai tāda situācija vispār būtu izveidojusies.
Man piemēram, nekad īsti nav tādi baigie fail gadījumi 1. tikšanās reizē gadījušies, jo jau iepriekš sarakstoties esmu guvus priekšstatu, kas darās galvā, kas patīk, kas nē, kāda ir dzīves uztvere, kā izskatās vizuāli un kādu soc. portāla kontaktu, kur arī var šādu tādu info izprast.
Ja Tu pati esi paslinkojusi un neesi uzdevusi pareizos jautājumus, tad rezultāts var gadīties ne tāds kā gaidīts.
08.04.2022 17:02 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Aleksandrs @ 08.04.2022 17:02
Protams par aukstumu un kafijas uzsaukšanu piekrītu, ka nav diez ko iedvesmojoši. BET. Ja tu pietiekami būtu piestrādajusi pie tā, ko iepriekš minēju, Tev diez vai tāda situācija vispār būtu izveidojusies.
Man piemēram, nekad īsti nav tādi baigie fail gadījumi 1. tikšanās reizē gadījušies, jo jau iepriekš sarakstoties esmu guvus priekšstatu, kas darās galvā, kas patīk, kas nē, kāda ir dzīves uztvere, kā izskatās vizuāli un kādu soc. portāla kontaktu, kur arī var šādu tādu info izprast.
Ja Tu pati esi paslinkojusi un neesi uzdevusi pareizos jautājumus, tad rezultāts var gadīties ne tāds kā gaidīts.

Nestrīdēšos, dziļu investigation es tiešām neveicu 😀. Turpmāk būšu prātīgāka.
08.04.2022 17:05 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
minniethemouse @ 08.04.2022 16:59

Man nav ilūziju par oligarhiem, kam oligarhiem standarta vidusmēra algota darbiniece ?. Es nedomāju, ka man ir tik augstas prasības - adekvāts, ar manierēm, pieklājīgs, gudrs, kas var pats sevi nodrošināt un kam ir dzīvē kādas intereses un mērķi.
Es galīgi neesmu golddigere. ?

Nedomāju oligarhus, bet tādus, kas taisni ar pilngadību sākuši mācīties, strādāt, dzīvot patstāvīgi, iekārtojuši savu dzīvi, pie 30 jau būs daudz kas sasniegts. Tādi, kas spēra nopietnu soli dzīvē kaut ko paši sasniegt, augsts intelekta līmenis... nez kā citādāk raksturot.
08.04.2022 17:08 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
sla @ 08.04.2022 17:08

Nedomāju oligarhus, bet tādus, kas taisni ar pilngadību sākuši mācīties, strādāt, dzīvot patstāvīgi, iekārtojuši savu dzīvi, pie 30 jau būs daudz kas sasniegts. Tādi, kas spēra nopietnu soli dzīvē kaut ko paši sasniegt, augsts intelekta līmenis... nez kā citādāk raksturot.

Nu doma ir saprotama, jā 😀. Domāju, ka tik ātri un viegli tas nebūs.
08.04.2022 17:12 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
Bet mans partneris uzradās, kad vismazāk gaidiju un kad vispār neko negribēju. Viss. Uzradās un samīlējāmies viens otrā. Un kā reiz viss tas, ko es meklēju ( nu visiem jau savi + un -).

Parakstos zem katra vārda!
08.04.2022 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
Šīs ir lietas, kas tur esošajām meitenēm katastrofāli trūkst un ko viņas nedara, tāpēc arī nespēj atsijāt “lohus” un nekas jēdzīgs nesanāk. Jūs domājat, ka pietiek vien ar to, ka esat tur reģistrējušās un nekas vairs jums nav jādara, vienk. sēdiet un gaidiet kad sanāks prinči un par jums sāks cīņu.. ir 21. gadsimts, tas tā vairs nenotiek, ja gribat lai kas sakarīga sanāk, ieguldījumam un ieinteresētībai ir jānāk no abām pusēm.

Man ir zināma meitene, kurai nav īsti ko no sevis piedāvāt, nav īpašu talantu vai hobiju, bet gaida kad uzradīsies īstais čalis, kas visu viņai pasniegs uz paplātes un viņa varbūt viņu atalgos ar labu seksu. Un tad brīnās, ka čaļi īsti neturas, nav ieinteresēti būvēt jelkādas attiecības. Un viņa nabadzīte nesaprot kāpēc tā.
Kaut kad ir jāiegulda, lai saņemtu pretī. Nevar sēdēt un gaidīt uz zelta podu vīrieša formā.
08.04.2022 17:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits