Pārtikas veikali

 
Reitings 3
Reģ: 02.04.2022
Sveikas!
Man šodien pārdomas radās par pārtikas veikaliem un kur ir izdevīgāk ikdienā pirkt ģimenei nepieciešamo. Neteiktu, ka esmu baigā taupītāja un tomēr, līdz ar cenu kāpumu nu pat jau visur, negribas vienu un to pašu preci pirkt dārgāk, ja citur ir lētāk.
Gadiem biju 100% Rimi pircējs, bet tad pāris reizes iegāju piemajās Maximā un sapratu, ka ikdienas pārtika tur tomēr ir lētāka un ne jau kaut kāda Omptimas līnija vai lētais gals, bet tieši normālie brendi. Tagad braucu uz lielo Maximu un pērku retāk, bet tad visai nedēļai un tiešām ietaupīt pret Rimi var uhhh kā. Esmu bijusi arī Lidl, tur arī ir lietas, kas ir super labas un labās cenās, bet ir bijušas arī vilšanās, tāpēc tagad esmu tomēr par Maximu. Man pie mājas ir vēl Mego, bet nezinu, nekad neeju tur, bet varbūt ir ok?!
Kā ir ar jums? Kur ikdienā pērkaties un kāpēc? Varbūt kādai un arī man noderēs idejas/padomi.
02.04.2022 16:54 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Iepērkos tikai un vienīgi Rimi. Reizi nedēļā veicu pasūtījumu. Ļoti rūpīgi izplānoju nedēļas ēdienkarti,ha kaut kas pietrūkst,aizeju uz piemājas mazo Rimi.
Esmu mēģinājusi Maximā,vet nespēju ar šo veikalu sadarboties,kaut kas atgrūž,Lidl arī ļoti jāizpēta preču klāsts,lai to varētu pielīdzināt Rimi produkcijai. Mego veikalos var atrast tādas lietas,kuras nevar nopirkt citos veikalos.
02.04.2022 18:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits