Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vils Smits aizstāv sievu

 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Ko jūs domājat par incidentu Oskara ceremonijas pasniegšanas laikā?
Komiķis nenormāli stulbi pajokoja (kurš vispār kaut ko tādu var izdomāt), par Smita sievas slimību. Smits viņam iesita pļauku pa seju..
Es vispār esmu pret vardarbību.
Bet.. grūti pateikt, kādreiz vajag iebelzt, lai saprot..
28.03.2022 15:43 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
McSara @ 01.04.2022 00:20

Elenai D. ir brīžam problēmas ar to jokosanu, ja nemaldos viņa covid laikā arī izpelnījās kritiku! Var jau pasmieties, tomēr ja otram cilvēkam sāpīgs tas joks, tad smiekli nenāk!
Piekrītu, ka šādam ceremonijām vajadzētu piedomāt pie pasniegšanas veida!
Ja tiktu kaut kas pateikts ne ta par melniem, atkal būtu spalvas gaisa visiem!
Tas pats Zelenskis jokoja gan par latviešiem, man šķiet kaut kur nesen pat redzēju, ka šis Kadirovu attēloja! Tā līnija starp joku un aizskaršanu ir ļoti plāna, ir tiešām jāmāk jokus taisīt! Ne par velti saka, ka būt par komiķi nemaz nav tik viegli kā tas šķiet!

Elēna arī savā šovā bieži vien ir neveiksmīgi jokojusi, atminos, ka, skatoties atsevišķus video, ir pat bijis neērti uzaicināto viesu vietā. Katrā ziņā piekrītu Tevis sacītajam un tam, ka tā robeža starp joku un aizskaršanu ir ļoti plāna un trausla. Man patīk arī komiķis Bill Burr, kurš nereti savos jokos aizskar arī rasu tēmu, jo paša sieva ir melnādaina sieviete. Esmu skatījusies dažādus reakciju video un tajos visi melnādainie smejas un piekrītoši māj ar galvu brīžos, kad izskan kāds joks, kurā ir arī daļa patiesības par viņu paražām vai kultūru. Tai pat laikā esmu redzējusi arī ļoti neveiksmīgus citu komiķu centienus jokot par dažādu rasu un nacionalitāšu pārstāvjiem, rezultātā visus zālē sēdošos atstājot neizpratnē, tā ka, jā, tā ir - ir jāmāk joku pasniegt pareizi un jāmāk to pasniegt pareizajā vietā un laikā. Līdz ar to man vispār liekas dīvaina šāda tipa joku stāstīšana Oskara ceremonijā, jo nav jau pirmā reize, kad tādā veidā ticis aizskarts kāds zālē sēdošais.
01.04.2022 02:02 |
 
Reitings 4709
Reģ: 20.08.2021
Miaa @ 31.03.2022 23:29
Nu, jā, par to, ka diez vai tādam humoram ir vieta Oskara ceremonijā, piekrītu. Bet, diemžēl, tas, ka tādus "jokus" stāsta Oskara ceremonijā, pat vairs īsti nav pārsteigums, jo, man šķiet, ir brīži, kad amerikāņi paši nemana kur viņu joki iederas un kur - ne. Atminējos vienu gadījumu iz 2014.gada Oskara ceremonijas un Elēnas riebīgo "joku" par Laizu Minelli. Ņemot vērā to, ka Laizai ir bijušas problēmas ar atkarību no dažādām vielām, "joks" par viņas ārējo izskatu likās zemisks. Izskatās, ka kopš tā laika nekas diži nav mainījies un, ja jau tādus "jokus" ļauj stāstīt Oskara pasniegšanas ceremonijā, gan jau pašiem veidotājiem liekas baigi smieklīgi.

Elenai D. ir brīžam problēmas ar to jokosanu, ja nemaldos viņa covid laikā arī izpelnījās kritiku! Var jau pasmieties, tomēr ja otram cilvēkam sāpīgs tas joks, tad smiekli nenāk!
Piekrītu, ka šādam ceremonijām vajadzētu piedomāt pie pasniegšanas veida!
Ja tiktu kaut kas pateikts ne ta par melniem, atkal būtu spalvas gaisa visiem!
Tas pats Zelenskis jokoja gan par latviešiem, man šķiet kaut kur nesen pat redzēju, ka šis Kadirovu attēloja! Tā līnija starp joku un aizskaršanu ir ļoti plāna, ir tiešām jāmāk jokus taisīt! Ne par velti saka, ka būt par komiķi nemaz nav tik viegli kā tas šķiet!
01.04.2022 00:20 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Miaa @ 31.03.2022 21:56
Visai loģiski, ka neviens ar galvu domājošs cilvēks nebūs Smita pusē, līdz ar to daudzi nosoda tieši viņu, ne komiķi, kura joks, būsim godīgi, bija neveikls un nesmieklīgs, taču katrā ziņā arī ne aizskarošs. Kā Twitter kāds rakstīja, liekas dīvaini apvainoties, ja tiec pielīdzināta filmas "G.I. Jane" skaistajai galvenajai varonei, kuru atveidoja Demija Mūra. Kāpēc uzskatu, ka tas ir tikai normāli, ka domājoši cilvēki ir Rock pusē? Jo Rock ir komiķis un, ja tagad sāksim no jokiem izslēgt visas tās sabiedrības grupas, kuras var par kaut ko apvainoties (sievietes, geji, transseksuāļi, invalīdi utt.), tad humoram, īpaši melnajam humoram, zūd visa jēga. Esmu liela melnā humora cienītāja, līdz ar to esmu klausījusies kā komiķi joko arī par ļoti kutelīgām tēmām, stāsta melnos jokus par dažādām sabiedrības grupām, pat par invalīdiem un vēža slimniekiem, bet normāli cilvēki, tā vietā, lai sāktu bļaut, ka tiek aizskarti, pasmejas paši par sevi un novērtē joku, ne lien uz skatuves sist pa seju komiķim. Mans mīļākais komiķis ir Rikijs Džervais, kurš bieži vien izceļas ar sarkastiskiem, nereti pat aizskarošiem jokiem un labu melno humoru. Gan jau daudziem, kuri uzskata, ka Rock joks par Smita sievu bija drausmīgi aizskarošs, Rikiju klausoties vispār mati stāvus saceltos. Mūsdienās visi tādas sniegpārsliņas, ka riebjas.

Var piekrist tavam viedoklim man arī patīk melnais humors, bet jokojot par kutelīgām tēmām, ir jāsaprot, ka par to var atrauties.
01.04.2022 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Ja tas nebija iestudējums, tad 100% atbalstu Vilu Smitu - ja viņa sievu joks aizvainoja, tad viņš rīkojās pilnīgi pareizi - pabrīdināja visus, kas būs par šādiem jokiem. Bet reāli, tas pat nebija sitiens, tīra pļauka.
31.03.2022 23:59 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Miaa @ 31.03.2022 21:56
Visai loģiski, ka neviens ar galvu domājošs cilvēks nebūs Smita pusē, līdz ar to daudzi nosoda tieši viņu, ne komiķi, kura joks, būsim godīgi, bija neveikls un nesmieklīgs, taču katrā ziņā arī ne aizskarošs. Kā Twitter kāds rakstīja, liekas dīvaini apvainoties, ja tiec pielīdzināta filmas "G.I. Jane" skaistajai galvenajai varonei, kuru atveidoja Demija Mūra. Kāpēc uzskatu, ka tas ir tikai normāli, ka domājoši cilvēki ir Rock pusē? Jo Rock ir komiķis un, ja tagad sāksim no jokiem izslēgt visas tās sabiedrības grupas, kuras var par kaut ko apvainoties (sievietes, geji, transseksuāļi, invalīdi utt.), tad humoram, īpaši melnajam humoram, zūd visa jēga. Esmu liela melnā humora cienītāja, līdz ar to esmu klausījusies kā komiķi joko arī par ļoti kutelīgām tēmām, stāsta melnos jokus par dažādām sabiedrības grupām, pat par invalīdiem un vēža slimniekiem, bet normāli cilvēki, tā vietā, lai sāktu bļaut, ka tiek aizskarti, pasmejas paši par sevi un novērtē joku, ne lien uz skatuves sist pa seju komiķim. Mans mīļākais komiķis ir Rikijs Džervais, kurš bieži vien izceļas ar sarkastiskiem, nereti pat aizskarošiem jokiem un labu melno humoru. Gan jau daudziem, kuri uzskata, ka Rock joks par Smita sievu bija drausmīgi aizskarošs, Rikiju klausoties vispār mati stāvus saceltos. Mūsdienās visi tādas sniegpārsliņas, ka riebjas.

Piekrītu, mūsdienās visi tādas sniegpārsliņas, ka riebjas! Čalis dabūja pļauku un uzreiz tāda brēka, it kā kāds nomiris būtu. Tiešām skumji, ka vīrieši tagad tādi memļaki, ka bezmaz vai sāk raudāt kā kāds pieskarās.
Starp citu es arī cienu labu humoru, it īpaši melno humoru, bet ir tomēr atšķirība, vai tu joko par cilvēkiem vispārīgi vai par konkrētu personu, par kuru ir zināms, ka viņai ir nopietnas veselības problēmas.
Kā arī ir starpība, vai tu pats par savu slimību pajoko vai to dara kāds cits. Ja cilvēks pats par sevi pasmejās, tas nenozīmē, ka tas automātiski dod tiesības citiem to darīt. (te bija viens komentārs, ka Jade pati par sevi jokoja).
31.03.2022 23:49 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nu, jā, par to, ka diez vai tādam humoram ir vieta Oskara ceremonijā, piekrītu. Bet, diemžēl, tas, ka tādus "jokus" stāsta Oskara ceremonijā, pat vairs īsti nav pārsteigums, jo, man šķiet, ir brīži, kad amerikāņi paši nemana kur viņu joki iederas un kur - ne. Atminējos vienu gadījumu iz 2014.gada Oskara ceremonijas un Elēnas riebīgo "joku" par Laizu Minelli. Ņemot vērā to, ka Laizai ir bijušas problēmas ar atkarību no dažādām vielām, "joks" par viņas ārējo izskatu likās zemisks. Izskatās, ka kopš tā laika nekas diži nav mainījies un, ja jau tādus "jokus" ļauj stāstīt Oskara pasniegšanas ceremonijā, gan jau pašiem veidotājiem liekas baigi smieklīgi.
31.03.2022 23:29 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es ar savu partneri šodien par to runāju.
Un viņš teica - Ja jau jānodzen mati, tad slimība ir nopietna. (Viņš nezina Jade situāciju, bet paša ģimenē bojā gāja kāds, kam arī nācās noskūt galvu). Ja es zinātu, ka tev ir slimība un viss kas mums atliek ir cerība, un kāds vel no malas pajokotu, pastāv ļoti liela iespēja, ka es arī tam cilvēkam ievilktu.
Es nezinu pati līdz galam Jade slimības vēsturi.
31.03.2022 22:59 |
 
Reitings 4709
Reģ: 20.08.2021
Miaa @ 31.03.2022 21:56
Visai loģiski, ka neviens ar galvu domājošs cilvēks nebūs Smita pusē, līdz ar to daudzi nosoda tieši viņu, ne komiķi, kura joks, būsim godīgi, bija neveikls un nesmieklīgs, taču katrā ziņā arī ne aizskarošs. Kā Twitter kāds rakstīja, liekas dīvaini apvainoties, ja tiec pielīdzināta filmas "G.I. Jane" skaistajai galvenajai varonei, kuru atveidoja Demija Mūra. Kāpēc uzskatu, ka tas ir tikai normāli, ka domājoši cilvēki ir Rock pusē? Jo Rock ir komiķis un, ja tagad sāksim no jokiem izslēgt visas tās sabiedrības grupas, kuras var par kaut ko apvainoties (sievietes, geji, transseksuāļi, invalīdi utt.), tad humoram, īpaši melnajam humoram, zūd visa jēga. Esmu liela melnā humora cienītāja, līdz ar to esmu klausījusies kā komiķi joko arī par ļoti kutelīgām tēmām, stāsta melnos jokus par dažādām sabiedrības grupām, pat par invalīdiem un vēža slimniekiem, bet normāli cilvēki, tā vietā, lai sāktu bļaut, ka tiek aizskarti, pasmejas paši par sevi un novērtē joku, ne lien uz skatuves sist pa seju komiķim. Mans mīļākais komiķis ir Rikijs Džervais, kurš bieži vien izceļas ar sarkastiskiem, nereti pat aizskarošiem jokiem un labu melno humoru. Gan jau daudziem, kuri uzskata, ka Rock joks par Smita sievu bija drausmīgi aizskarošs, Rikiju klausoties vispār mati stāvus saceltos. Mūsdienās visi tādas sniegpārsliņas, ka riebjas.

Diez vai Oskara ceremonija būtu īstā vieta priekš melnā humora!
Protams, ir joki un ir robežas, šoreiz, komiķis nošāva greizi: ne vieta, ne laiks bija labs! Ļoti neveiksmīgs joks!
Kad joko par latviešiem, krieviem..(kā piemērs) tas ir lielai cilvēku grupai un var par to visi kopā pasmieties, bet tas, ka konkrēti vienu cilvēku personiski aizskāra gan nebija forši un nebija smieklīgi! Ja vēl tas būtu vienkārši stila pēc (nodzīti mati), bet tā ir slimība, par ko uzjautrinaties ir vairāk kā stulbi!
Nesaku, ka Wils darīja pareizi, varēja citādi iziet no situācijas!
31.03.2022 22:12 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Miaa @ 31.03.2022 21:56
Visai loģiski, ka neviens ar galvu domājošs cilvēks nebūs Smita pusē, līdz ar to daudzi nosoda tieši viņu, ne komiķi, kura joks, būsim godīgi, bija neveikls un nesmieklīgs, taču katrā ziņā arī ne aizskarošs. Kā Twitter kāds rakstīja, liekas dīvaini apvainoties, ja tiec pielīdzināta filmas "G.I. Jane" skaistajai galvenajai varonei, kuru atveidoja Demija Mūra. Kāpēc uzskatu, ka tas ir tikai normāli, ka domājoši cilvēki ir Rock pusē? Jo Rock ir komiķis un, ja tagad sāksim no jokiem izslēgt visas tās sabiedrības grupas, kuras var par kaut ko apvainoties (sievietes, geji, transseksuāļi, invalīdi utt.), tad humoram, īpaši melnajam humoram, zūd visa jēga. Esmu liela melnā humora cienītāja, līdz ar to esmu klausījusies kā komiķi joko arī par ļoti kutelīgām tēmām, stāsta melnos jokus par dažādām sabiedrības grupām, pat par invalīdiem un vēža slimniekiem, bet normāli cilvēki, tā vietā, lai sāktu bļaut, ka tiek aizskarti, pasmejas paši par sevi un novērtē joku, ne lien uz skatuves sist pa seju komiķim. Mans mīļākais komiķis ir Rikijs Džervais, kurš bieži vien izceļas ar sarkastiskiem, nereti pat aizskarošiem jokiem un labu melno humoru. Gan jau daudziem, kuri uzskata, ka Rock joks par Smita sievu bija drausmīgi aizskarošs, Rikiju klausoties vispār mati stāvus saceltos. Mūsdienās visi tādas sniegpārsliņas, ka riebjas.

Nevienam nav tiesību ņirgāties par cilvēka slimību. Tas ir amorāli.
31.03.2022 22:04 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Visai loģiski, ka neviens ar galvu domājošs cilvēks nebūs Smita pusē, līdz ar to daudzi nosoda tieši viņu, ne komiķi, kura joks, būsim godīgi, bija neveikls un nesmieklīgs, taču katrā ziņā arī ne aizskarošs. Kā Twitter kāds rakstīja, liekas dīvaini apvainoties, ja tiec pielīdzināta filmas "G.I. Jane" skaistajai galvenajai varonei, kuru atveidoja Demija Mūra. Kāpēc uzskatu, ka tas ir tikai normāli, ka domājoši cilvēki ir Rock pusē? Jo Rock ir komiķis un, ja tagad sāksim no jokiem izslēgt visas tās sabiedrības grupas, kuras var par kaut ko apvainoties (sievietes, geji, transseksuāļi, invalīdi utt.), tad humoram, īpaši melnajam humoram, zūd visa jēga. Esmu liela melnā humora cienītāja, līdz ar to esmu klausījusies kā komiķi joko arī par ļoti kutelīgām tēmām, stāsta melnos jokus par dažādām sabiedrības grupām, pat par invalīdiem un vēža slimniekiem, bet normāli cilvēki, tā vietā, lai sāktu bļaut, ka tiek aizskarti, pasmejas paši par sevi un novērtē joku, ne lien uz skatuves sist pa seju komiķim. Mans mīļākais komiķis ir Rikijs Džervais, kurš bieži vien izceļas ar sarkastiskiem, nereti pat aizskarošiem jokiem un labu melno humoru. Gan jau daudziem, kuri uzskata, ka Rock joks par Smita sievu bija drausmīgi aizskarošs, Rikiju klausoties vispār mati stāvus saceltos. Mūsdienās visi tādas sniegpārsliņas, ka riebjas.
31.03.2022 21:56 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Dzidra Zupa @ 31.03.2022 18:59
Mani šobrīd pārsteidz tas, ka visa uzmanība ir pievērsta Vilam Smitam, nevis pajolim komiķim, kuram nevajadzēja pavērt savu muti un tā aizvainot sievieti. Paskatījos dažus talk show no USA, visur tikai par Vila pļauku runā, neviena vārda, ka komiķis aizskāra sievieti. Nožēlojami.

Tāpēc, ka viņi ir pussies. Tur skolā ja bērnu aizskar un otrs bērns iesit vārdiski pāri-darītājam, tad tas kurš pacel roku, tiek izslēgts momentāli no skolas, un vēl viņa izglītības portfolio ieraksta sliktu reputāciju. Šitā te nevienlīdzība, ka vārdiski pateikt var, a uzsist pļauku ir vardarbība, ir viens no toksiskājiem un stulbākajiem uzskatiem Rietumu valstīs, diemžēl. Tāpēc arī aug tādi memļaki, kas var atļauties kaut ko izteikt kādam, un par cik nav pieņemts uz to saņemt pa nopelnam, viņi to izmanto, jo ja arī saņem, tad likums viņus aizstāv.
31.03.2022 20:39 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Dzidra Zupa @ 31.03.2022 18:59
Mani šobrīd pārsteidz tas, ka visa uzmanība ir pievērsta Vilam Smitam, nevis pajolim komiķim, kuram nevajadzēja pavērt savu muti un tā aizvainot sievieti. Paskatījos dažus talk show no USA, visur tikai par Vila pļauku runā, neviena vārda, ka komiķis aizskāra sievieti. Nožēlojami.

Es tieši par to pašu brīnos. Arī šeit pat Smita nosodītājas acīmredzot attaisno vārdisku nopietni slima cilvēka aizskaršanu.
31.03.2022 19:12 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Mani šobrīd pārsteidz tas, ka visa uzmanība ir pievērsta Vilam Smitam, nevis pajolim komiķim, kuram nevajadzēja pavērt savu muti un tā aizvainot sievieti. Paskatījos dažus talk show no USA, visur tikai par Vila pļauku runā, neviena vārda, ka komiķis aizskāra sievieti. Nožēlojami.
31.03.2022 18:59 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mani laikam vairāk pārsteidz nevis tas, ka kāds kādam iesita, bet tas, ka cilvēki tiešām tic, ka tas nav iestudēts. Tās ir holivudas zvaigznes, viena liela kulta, viņiem visa dzīve ir iestudēta.
31.03.2022 18:22 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
https://variety.com/2022/film/news/chris-rock-responds-will-smith-oscars-slap-1235218763/
Par sliktu viņa makam nav nācis.
31.03.2022 17:31 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Njaaaa. First world problēmas. Bet nu te par kivičiem un didri jau gadiem runā😂
31.03.2022 16:29 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Smits vietnē "Instagram" publiskojis ierakstu, kurā vēsta: "Vardarbība visās tās formās ir kaitīga un destruktīva. Mana rīcība pagājušās nakts Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijā bija nepieņemama un nepiedodama. Joki uz mana rēķina ir daļa no darba, bet joks par Džeidas veselības stāvokli man bija pārāk daudz, un es reaģēju emocionāli."
"Es vēlētos publiski atvainoties tev, Kris. Es pāršāvu pār strīpu un kļūdījos. Man ir kauns, un mana rīcība neparāda to, kāds vīrietis vēlos būt. Vardarbībai nav vietas pasaulē, kur valda mīlestība un laipnība," raksta Smits.
29.03.2022 12:50 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2021
Brīnos, ka vispār noturējās un nemauca pretī Smitam, lai gan izskatījās, ka tāda doma viņam arī bija.
Smitu vispār vajadzēja izmest no telpas, nesaprotu, kāpēc apsardze to ignorēja un ļāva viņam palikt. Ceru, Chris dabūs normalu kompensāciju par šito.
29.03.2022 03:58 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Vairāk izskatās pēc iestudēta teātra
29.03.2022 00:18 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
28.03.2022 22:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits