Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve vienā dienā izmainījās.

 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
Sveikas.
Gan jau daudzas ir nonākušas tādā dzīves brīdī, ka vienā dienā viss izmainās.
Viss sākās ar to, ka es saslimu ar kovidu un mani atlaida no darba. Es domāju, ka es neesmu tāda vienīgā.
Kovidu smagi izslimoju, bet galvenais, ka izslimoju, fiziski neesmu vairs tas cilvēks, kas bija pirms pāris nedēļām. Šobrīd tāda kā bezcerības sajūta, jo ķermenis vairs nav tāds kā bija iepriekš, vairs nav iespējams darīt visu tik pilnvērtīgi kā iepriekš, bet viss ar laiku pāries, daktere saka ka 3 mēnešu laikā vajadzētu veselībai uzlaboties.
Šobrīd šķiet, ka dzīve ir jāsāk atkalnojaunas lapas, bet gribās, lai šī ir pēdējā baltā lapa, kura ir jāpāršķir. Gribās zināt, ko jūs darījāt un kā jūs darijāt , ko ieteiktu darīt?
Es vēlētos notikti, kādus kursus iziet, šobrīd lai universitātē iestātos , nav īsti skaidrības uz kādu novirzi iet, pagaidām vēl īsti nesaprotu, kas ir tas, ko dzīvē vēlos.
Ko jūs darāt kad dzīve sagriežas kājām gaisā?
12.03.2022 22:51 |
 
Reitings 55
Reģ: 07.11.2019
Ko nozīme pilnvērtīgāk nekā iepriekš? 😄
Nedēļu slimoju ar covid , augsta temperatūra , plausu karsonis līdz ar to plausu bojājumi un es dzemdēju tajā laikā + asins pārliešana pēc tam.
Ko tas nozīme nefunkcionē ķermenis?
Es guļu maz, ceļos un rūpējos par kādu dienu un nakti, jo nav variantu.
Tev drīzāk tas izklausās pēc depresijas vai slinkuma, nav iemesla celties un darīt!
12.03.2022 23:47 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
lifetimelove @ 12.03.2022 22:51
Sveikas.
Gan jau daudzas ir nonākušas tādā dzīves brīdī, ka vienā dienā viss izmainās.
Viss sākās ar to, ka es saslimu ar kovidu un mani atlaida no darba. Es domāju, ka es neesmu tāda vienīgā.
Kovidu smagi izslimoju, bet galvenais, ka izslimoju, fiziski neesmu vairs tas cilvēks, kas bija pirms pāris nedēļām. Šobrīd tāda kā bezcerības sajūta, jo ķermenis vairs nav tāds kā bija iepriekš, vairs nav iespējams darīt visu tik pilnvērtīgi kā iepriekš, bet viss ar laiku pāries, daktere saka ka 3 mēnešu laikā vajadzētu veselībai uzlaboties.
Šobrīd šķiet, ka dzīve ir jāsāk atkalnojaunas lapas, bet gribās, lai šī ir pēdējā baltā lapa, kura ir jāpāršķir. Gribās zināt, ko jūs darījāt un kā jūs darijāt , ko ieteiktu darīt?
Es vēlētos notikti, kādus kursus iziet, šobrīd lai universitātē iestātos , nav īsti skaidrības uz kādu novirzi iet, pagaidām vēl īsti nesaprotu, kas ir tas, ko dzīvē vēlos.
Ko jūs darāt kad dzīve sagriežas kājām gaisā?
diemžēl, tādas var būt blakusparādības pēc kovid izslimošanas.
Īsti neko nevar darīt, jāmēģina trenēties, iet pastaigās utt un dot laiku savam organismam atjaunoties. 3-4 mēneši ir vidējais laiks, citam var būt arī ilgāk, zinu tādu kam gads pagāja..bet tas ir izņēmums.
Vai saņem kādus pabalstus, vai ir kādi, kas palīdz ar izdzīvošanu?
Protams, ja spēka pietiek, investīcijas izglītībā vienmēr ir laba izvēle.
Lai izdodas
12.03.2022 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 709
Reģ: 13.01.2011
Odonella @ 12.03.2022 23:47
Ko nozīme pilnvērtīgāk nekā iepriekš? ?
Nedēļu slimoju ar covid , augsta temperatūra , plausu karsonis līdz ar to plausu bojājumi un es dzemdēju tajā laikā + asins pārliešana pēc tam.
Ko tas nozīme nefunkcionē ķermenis?
Es guļu maz, ceļos un rūpējos par kādu dienu un nakti, jo nav variantu.
Tev drīzāk tas izklausās pēc depresijas vai slinkuma, nav iemesla celties un darīt!

Šis ir izcili pretīgs komentārs. Pat ja meietenei ir depresija vai slinkums. Viņa nāca pēc padoma, atbalsta. Nevis izsmejoša komentāra, ka viņas problēmas nav vērā ņemamas un tev redz ir bijusi grūtāka situācija(tavuprāt).
Varbūt viņai tava situācija liekas vieglāka, jo tev ir kāds par ko rūpēties un ar ko nodarbināt sevi/sajusties vajadzīgai.
13.03.2022 00:06 |
 
Reitings 55
Reģ: 07.11.2019
Pirmkārt, dzīve vienā dienā izmainījās?? Saslima un pazaudēja darbu?
Cilvēks kuram atklāts vēzis , tam izmainās dzīve vienā dienā vai kļūt par invalīdu.
Otrkārt, darbu var atrast jaunu!
13.03.2022 00:12 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Pirmkārt, nekad nevajag salīdzināt cilvēku kovida izslimošanas grūtuma pakāpes, kā arī to kā pēc tam cilvēks jūtas.
Autori saprotu, jo pēc kovida biju kā pļuriņa. Kovids ļoti stipri ietekmēja manu atmiņu. Sākumā domāju, ka tas nav ar to saistīts un ka vienkārši palieku stulba, bet pēc dažādām kovidpieredzes stāstu apmaiņām sapratu ka tās ir tikai un vienīgi sekas. Tāpat koncentrēšanās spējas kādu laiku bija katastrofālas. Kā arī ļoti ilgu laiku bija liels nogurums (arī sevi kaunināju ka nu nevar būt ka esmu tik slinka palikusi ka gribas atpūsties pec katra daily task). Taču tas viss pēc laika pārgaja pats no sevis un viss ir labi. Neko baigi situācijas labā nedariju jo nezināju ko un īsti nebija spēka tam. Ikdienā arī tas kritiski neko neietekmēja. Bet šīs sekas vēlreiz būtu bail piedzīvot tapec tagad man paniskas bailes no kovida 😃
13.03.2022 00:17 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Odonella @ 13.03.2022 00:12
Pirmkārt, dzīve vienā dienā izmainījās?? Saslima un pazaudēja darbu?
Cilvēks kuram atklāts vēzis , tam izmainās dzīve vienā dienā vai kļūt par invalīdu.
Otrkārt, darbu var atrast jaunu!

Tak nomierinies. Kā tu pēc vienas diskusijas spried kāda ir cilvēka dzīve un kā tā izmainijās kovida dēļ. Cmon...
13.03.2022 00:19 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Depresija mēdz būt daudz postošāka nekā fiziski sagrauts ķermenis.
Cilvēks nāca pēc padoma, nevis nosodījuma.
Reizēm klusēšana ir zelts. 🤐
13.03.2022 00:22 |
 
Patīk
Reitings 10845
Reģ: 27.01.2021
Runājot par fizisko pašsajūtu (jeb bezspēku) pēc Covid pārslimošanas iesaka iziet vienu mildronāta kursu (tās ir divas kastītes), lai atjaunotu enerģijas līmeni. Iesaku pārbaudīt arī dzelzi un D vitamīnu. Kaut arī samērā viegli pārslimots, Covid nav joka lieta, uz organismu var atstāt smagu iespaidu. Tomēr spēku izsīkums ļoti ietekmē ikdienu un motivācijas līmeni, reizēm nepietiek ar vienkāršu mēģinājumu saņemties un sākt darīt lietas, tas nav arī slinkums vai uzreiz tā pati depresija (protams, var būt arī tas, intereses pēc vari mēģināt izpildīt phq-9 skalu jeb depresijas "paštestu"). Jebkurā gadījumā, turies ♡
13.03.2022 00:45 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
Odonella @ 12.03.2022 23:47
Ko nozīme pilnvērtīgāk nekā iepriekš? ?
Nedēļu slimoju ar covid , augsta temperatūra , plausu karsonis līdz ar to plausu bojājumi un es dzemdēju tajā laikā + asins pārliešana pēc tam.
Ko tas nozīme nefunkcionē ķermenis?
Es guļu maz, ceļos un rūpējos par kādu dienu un nakti, jo nav variantu.
Tev drīzāk tas izklausās pēc depresijas vai slinkuma, nav iemesla celties un darīt!

Ļoti ceru, ka tev apkārt ir izpalīdzīgi cilvēki, kas tev palīdz. Ja gadījumā nav, atceries, ka palīdzību lūgt ģimenei, draugiem, tā nav vājības pazīme, tā ir drosme.
Turies un lai stipra veselība tev un bērniņam.
13.03.2022 10:26 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
Zinna @ 12.03.2022 23:53
diemžēl, tādas var būt blakusparādības pēc kovid izslimošanas.
Īsti neko nevar darīt, jāmēģina trenēties, iet pastaigās utt un dot laiku savam organismam atjaunoties. 3-4 mēneši ir vidējais laiks, citam var būt arī ilgāk, zinu tādu kam gads pagāja..bet tas ir izņēmums.
Vai saņem kādus pabalstus, vai ir kādi, kas palīdz ar izdzīvošanu?
Protams, ja spēka pietiek, investīcijas izglītībā vienmēr ir laba izvēle.
Lai izdodas

Protams, varēšu iestāties bezdarbniekos, protams, manos gados, tas baigi prestiži var nelikties, bet kaut minimāls finansiāls atbalst, ko no viņiem saņemšu tas bus labi. Ir arī ģimene kas palīdz gan emocionāli, gan finansiāli.
13.03.2022 10:34 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
TeaPot @ 13.03.2022 00:45
Runājot par fizisko pašsajūtu (jeb bezspēku) pēc Covid pārslimošanas iesaka iziet vienu mildronāta kursu (tās ir divas kastītes), lai atjaunotu enerģijas līmeni. Iesaku pārbaudīt arī dzelzi un D vitamīnu. Kaut arī samērā viegli pārslimots, Covid nav joka lieta, uz organismu var atstāt smagu iespaidu. Tomēr spēku izsīkums ļoti ietekmē ikdienu un motivācijas līmeni, reizēm nepietiek ar vienkāršu mēģinājumu saņemties un sākt darīt lietas, tas nav arī slinkums vai uzreiz tā pati depresija (protams, var būt arī tas, intereses pēc vari mēģināt izpildīt phq-9 skalu jeb depresijas "paštestu"). Jebkurā gadījumā, turies ♡

Paldies, par atbalstu.
Mildronātu es lietoju, ārsts teica, ka fiziski vajadzētu justies spēcīgākai, bet iedzerot mildronātu 40min - 1 h paiet un man uznāk miegs un es noguļu 4h. Guļu naktī kārtīgi 8h un vel padienu šīs 4h.
Par depresijas paštestu paldies, es noteikti izpildīšu.
13.03.2022 10:46 |
 
Reitings 516
Reģ: 16.02.2022
Vēl neesi pieteikusies bezdarbniekiem? Cik tad ilgi kopš slimošanas pagājis?
13.03.2022 11:52 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Dodamies iedzert vīnu un izrunāties 🥂
13.03.2022 12:48 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.06.2021
Cūciski, ka tā ņēma un atlaida no darba. Tas bija pēc slimības lapas? Jo ja bija slimības lapa, tad to izdarīt nedrīkst? Lika uzrakstīt atlīgumu vai atlaida uz pamata, ka nebija teiksim atvērta slimības lapa līdz ar to tas skaitījas darba kavējums?
Ar kovidu neesmu slimojusi, bet pagājušogad aizgāju pati no darba prom un uzreiz draugs saslima un es ar viņu pašizolējos. Man likās, ka nu viss beidzot uzzināšu kas tas kovids ir. Nesaslimu, antivielas arī nebija. Draugs no karantīnas bija ārā, bet es vēl 10 dienas pašizolācijā. Bijām draugu dzīvoklī, jo centrā dzīvoklī dzīvojām vēl ar dažiem cilvēkiem. Tas viss man pamatīgi uzdeva pa nerviem, a es jau tā mūžīgi satraucos un pārdzīvoju, ka tas bezdarbnieka pabalsts mazs un draugam arī nemaksā, jo stroikā strādā. Man piedāvāja bērnu pieskatīt, lai gan man tādas pieredzes nav. Tagad atskatoties liekas murgs, bet ir pagājis kkur gads no tās pašizolācijas un esam daudz ko pamainījuši un turpinām iet pretī labākai nākotnei. Esmu par to, lai dzīvē liktu jaunu bildi iekšā katreiz, kad jūti, ka to vajag! Gribēt,lai to būtu jādara pēdējo reizi, tas izkausās tik neinteresanti! Tas ir kā? Tava dzīve ir grāmata un Tu esi tās autors! Nepārstāj rakstīt savas dzīves paragrāfus! Un depresija rodas no daudz kā! Arī no hormonālajām izmaiņām smadzenēs. Es esmu depresīva un pirms mēnešreizēm tas arī izpaužas kā skumjas, kad gribas paraudāt, tad uzlieku mūziku un pie kādas dziesmas arī palaižu pinkšķu, bet vēlāk es atkal atgūstu dzīvesprieku un smejos, dusmojos. Tā mums sievietēm ir! Tā ir stipras sievietes pazīme, atzīt to, ka viņa var būt vāja.
13.03.2022 12:56 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
.
13.03.2022 13:21 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vakcinēta vai ne? Visi te apkārt vakcinētie slimo smagi ar covid, nav brīnums. Nevakcinētie neslimo tik ļoti, citi pat nav dabūjuši izslimošanas sertifikātu, tika atlaisti no darba dēļ tā. Iet otrais gads, un nevar saķert kovidu. Zinu nevakcinētos, kas mēģināja saķert kovidu no slimajiem, lai nezaudētu darbu, bet tā arī to zarazu nedabūja. Bez maz vai pūta sejā, neko nesaķēra, vakcinētie gan aiziet uz darbu 1 dienu, uzreiz slimi.
13.03.2022 17:39 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
Fargerike @ 13.03.2022 11:52
Vēl neesi pieteikusies bezdarbniekiem? Cik tad ilgi kopš slimošanas pagājis?
Otrdien varēšu iestāties bezdarbniekos. Vēl slimības lapa.
13.03.2022 20:34 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
Lavī @ 13.03.2022 12:48
Dodamies iedzert vīnu un izrunāties ?
Es tikai par, pagaidām dzeru zāles, tās noteikti, neies kopā ar alkoholu.
13.03.2022 20:36 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
MsLight @ 13.03.2022 12:56
Cūciski, ka tā ņēma un atlaida no darba. Tas bija pēc slimības lapas? Jo ja bija slimības lapa, tad to izdarīt nedrīkst? Lika uzrakstīt atlīgumu vai atlaida uz pamata, ka nebija teiksim atvērta slimības lapa līdz ar to tas skaitījas darba kavējums?
Ar kovidu neesmu slimojusi, bet pagājušogad aizgāju pati no darba prom un uzreiz draugs saslima un es ar viņu pašizolējos. Man likās, ka nu viss beidzot uzzināšu kas tas kovids ir. Nesaslimu, antivielas arī nebija. Draugs no karantīnas bija ārā, bet es vēl 10 dienas pašizolācijā. Bijām draugu dzīvoklī, jo centrā dzīvoklī dzīvojām vēl ar dažiem cilvēkiem. Tas viss man pamatīgi uzdeva pa nerviem, a es jau tā mūžīgi satraucos un pārdzīvoju, ka tas bezdarbnieka pabalsts mazs un draugam arī nemaksā, jo stroikā strādā. Man piedāvāja bērnu pieskatīt, lai gan man tādas pieredzes nav. Tagad atskatoties liekas murgs, bet ir pagājis kkur gads no tās pašizolācijas un esam daudz ko pamainījuši un turpinām iet pretī labākai nākotnei. Esmu par to, lai dzīvē liktu jaunu bildi iekšā katreiz, kad jūti, ka to vajag! Gribēt,lai to būtu jādara pēdējo reizi, tas izkausās tik neinteresanti! Tas ir kā? Tava dzīve ir grāmata un Tu esi tās autors! Nepārstāj rakstīt savas dzīves paragrāfus! Un depresija rodas no daudz kā! Arī no hormonālajām izmaiņām smadzenēs. Es esmu depresīva un pirms mēnešreizēm tas arī izpaužas kā skumjas, kad gribas paraudāt, tad uzlieku mūziku un pie kādas dziesmas arī palaižu pinkšķu, bet vēlāk es atkal atgūstu dzīvesprieku un smejos, dusmojos. Tā mums sievietēm ir! Tā ir stipras sievietes pazīme, atzīt to, ka viņa var būt vāja.

Pagaidām neesmu gatava runāt par pieredzēto ar darba devēju.
Tavs rakstītais, iedvesmo, par to, ka būs labāka nākotne un ka pāršķirt jaunu lapu dzīvē nav tik slikti.
Vienkārši dzīvē radies tāds stereotips, ka sākt no jauna, tas ir slikti, tas ir zaudējums. Pat nesaprotu, no kā man tas, bet iespējams, ir apnicis jau censties sākt visu no sākuma.
13.03.2022 20:51 |
 
Reitings 185
Reģ: 29.05.2013
sla @ 13.03.2022 17:39
Vakcinēta vai ne? Visi te apkārt vakcinētie slimo smagi ar covid, nav brīnums. Nevakcinētie neslimo tik ļoti, citi pat nav dabūjuši izslimošanas sertifikātu, tika atlaisti no darba dēļ tā. Iet otrais gads, un nevar saķert kovidu. Zinu nevakcinētos, kas mēģināja saķert kovidu no slimajiem, lai nezaudētu darbu, bet tā arī to zarazu nedabūja. Bez maz vai pūta sejā, neko nesaķēra, vakcinētie gan aiziet uz darbu 1 dienu, uzreiz slimi.
Jā, esmu vakcinēta ar 3 vakcīnām, visas bija Phaizer.
Jā, dažus vīruss neķer, dažus tas nogāž. Arī esmu dzirdējusi, par cilvēkiem,kuri speciāli centās dabūt kovidu, bet viņi to dabūja un nomira. Dažbrīd liekas, ka cilvēku stulbumam nav gala.
Kā mana daktere teic, ka tā kā es esmu "bagāta" ar tādu slimošanas vēsturi, kāda ir man, tad viņa nebrīnās , ka man izpaužas smagi.
13.03.2022 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits