Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nelaimīgas attiecības

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Hey!
Esmu nedaudz vairāk kā mēnesi attiecībās(1.5mēnešus, ja būsim precīzi) un ik pa laikam man ienāk prātā doma - varbūt tas nav tas ko vēlos. Vīrietis it kā ideāls - izskata ziņā, rakstura ziņā gandrīz(ja atskaita dažas nianses) uzvedības - lutina(gan ziedi ikdienā ik pa laikam, izmaksā vakariņas, aizved pastaigās uz skaitām vietām utml), bet līz galam nejūtos labi attiecībās. Varbūt tāpēc, ka viss mums sākās strauji(spontāni sagājām kopā) vai tāpēc, ka man pašai ģimenē, vispār dzīvē smagi - paliku bez darba, ķildas ģimenē, mācībās parādi uc. Kopumā sajūta, ka neko nekontrolēju.
Viņam patīk pavadīt daudz laika kopā - abas nedēļas nogales pavadām kopā, braucam visur kur, skatāmies filmas utml, tiekāmies arī nedēļas vidū(principā sanāk tikties katru darba dienas vakaru, tikai retu reizi ir kāda 1-2 pauze)-vakaros vēlu(jo viņam ir darbs līdz 18), bieži vien darba dienu vakaros viņš paliek pie manis, vai es pie viņa, kopīgi brokastojam, bet man ir sajūta, ka man tā ir pārāk daudz pašlaik, pārāk daudz komunikācijas.
Es saprotu, ka esot kopā un plānojot nākotni kopā būs jāpavada viss laiks divatā, bet pagaidām man ir par daudz, mani nogurdina tā socializēšanās nemitīgā, savu plānu atlikšana tikai lai pavadītu laiku kopā, upurēšanās.
Es saprotu, ka attiecības prasa piepūli un piekāpšanos, bet man kā introvertam attiecību sākumposmā ir par daudz šī komunikācija. Es neatceros, kad pēdējo riezi bez stresa pabiju viena - jo katru reizi, kad netiekamies(kas ir ļoti reti), tad man jādara universitātes darbi, jāapciemo radi un jāpaspēj 101 cita lieta, ko nācās upurēt.
Esmu domājusi par šķiršanos, jo šķiet, ka esam pārāk dažādi raksturā(kaut vai tas, ka es par visu satruacos, esmu nepārliecināta par sevi, bet viņš pašpārliecināts, tver dzīvi viegli, savā ziņā pohujists), pārāk dažādas lietas gribu(es tikšanās retāk, piemēram, 2x nedēļā, bet saturīgākas, bet viņš biežākas un kaut vai palikšanu vienkārši vienam pie otra, aizmigšanu apskāvienos). Esmu apjukusi emocijās - liekas, ka it kā ir īstais, jo tās rūpes, altruisms, vīrišķība, iniciatīvas uzņemšanās utml ir ta,s ko meklēju nākotnei, ilgtermiņā, bet tajā pat laikā šķiet, ka mums ir pārāk dažādas pasaules uztveres un nekas nevar sanākt...
Izrunāties ir mēgināts, bet viņam vienmēr ir argumenti, ka kopā esam un tad jāpavada pēč iespējas vairāk laika kopā, ir piedāvājis arī uzsākt kopdzīvi, kam es, protams, tik ātri neesmu gatava.
Tāpēc priecātos par padomiem - cik bieži jūš tikāties attiecību sākumposmā?(un uz cik ilgu laiku, piemēram, 2h vai visa diena?) Kā tas ietekmēja jūsu ikdienu? Vai jūsuprāt pretēji cilvēki - introverts un ekstraverts var sadzīvot?
11.03.2022 16:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Manuprāt, 1,5 mēn ir pārāk mazs laika periods, taču ja tev JAU ir šaubas -viņš točna nav īstais..pat neiespringtu tavā vietā.
sākumā tikāmies kādus 3mēnešus, bez aicināšanas uz mājām, vnk pavadījām laiku kopā ~ 2-3x nedēļā, darot visādas aktivitātes (teātri, kino, vakariņas, pastaigas)
Pēc tam jau katras brīvdienas un tad jau kopdzīve - katru dienu bez izņēmuma.
11.03.2022 16:21 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Kādus 5 mēnešus tikāmies 2-3x nedēļā, pakāpeniski biežāk paliku vairākas dienas pēc kārtas ciemoties, ērti bija arī tas, ka viņa dzīvoklis gandrīz blakus manam darbam bija. Pēc kāda pusgada pārvācos pavisam, jo abiem bija TĀ sajūta, ka gribam būt kopā ikdienā.
Par to sadzīvošanu, mums paveicies, ka abi esam introverti, draugs vairāk,es periodiski, jo dažreiz uznāk vēlme socializēties.
11.03.2022 16:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man šķiet, ka tu vispār vel neesi gatava attiecībām.
11.03.2022 16:56 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Kādreiz, laikam arī tieši Tavā vecumā, biju identiskā situācijā. Varu tikai piebiedroties woman_wonderland komentāram.
Manuprāt, 1,5 mēn ir pārāk mazs laika periods, taču ja tev JAU ir šaubas -viņš točna nav īstais..pat neiespringtu tavā vietā.

Vispār introvers ar ekstrovertu var sadzīvot, bet man tas šķita pārāk mokoši.
11.03.2022 17:01 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Piebalsoju, ka neesi gatava attiecībām
11.03.2022 17:03 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
sla @ 11.03.2022 17:03
Piebalsoju, ka neesi gatava attiecībām

Es arī piekrītu, ka neesi gatava attiecībām.. padzīvo labāk sev kādu brīdi un saproti, ko un kā gribi
11.03.2022 17:34 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Vai viņš tiešām ir tik ideāls, kā tu stāsti? Jo mani tāda uzmācīga uzvedība atgrūztu, domātu, ka viņš ir dīvains, izmisis, privātīpašniecisks, vēl visādas neglaimojošas lietas.
Jūs esat kopā TIKAI 1.5 mēn, ja tu no paša sākuma nenovilki robežas, izdari to tagad. Vai šķiries.
11.03.2022 17:58 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Un nekādas upurēšanās, piepūles, piekāpšanās attiecību sākumposmā VISPĀR nevajadzētu būt. Tie nav zvaniņi, tie ir milzīgi baznīcu zvani, kas dun tev ausīs, bet tu izvēlies tos ignorēt.
11.03.2022 18:01 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Tev nav personīgās robežas attiecībās,neesi tās novilkusi un pielāgojies otra vēlmēm un aizmirsti par sevi. Nevajag sevi tā upurēt.
Tā nekas nesanāks,tev ir skaidri jāsaka,kas ir un kas nav tev pieņemami.
11.03.2022 18:13 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Attiecību sākumā to vien gribējās kā būt kopā non stop. Skaitīju minūtes lidz atkal tiksimies. Tev acīmredzot ir skaidrs, ka NEBŪS.
11.03.2022 18:29 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Un vēl nosauci tēmu par "nelaimīgas attiecības". Paņem pauzi :)
11.03.2022 18:40 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
Ja intuīcija saka nē, tad vērts ieklausīties.
Un nevajag nod… meiteni, ka nav gatava attiecībām. Noteikti ir gatava, bet ne ar šo cilvēku. Man arī tā ir bijis, bet es intuīciju neklausīju, pat apprecējos. Ikdiena kļuva ļoti mokoša. Ja ir grūti izturēt katru vakaru, iedomājies - ja abiem būtu attālinātais darbs un kopā 7/24 🤦🏻‍♀️
Un jā, tāda strauja, pat uzbāzīga kopābūšana raksturīga narcistiskiem vīriešiem. Jo īpaši, ja esi dzīves sliktākajā posmā, viņš labi jūt “upuri”. Nepazaudē pati sevi, nav to vērts.
11.03.2022 18:53 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
Palasi par narcistiem, kas pārņem sievietes dzīvi, pēc tam pamazām atsvešina no tuvajiem cilvēkiem, sākumā ar it kā rūpēm un šarmu, un pēc tam vairs nav neviena, kam pasūdzēties, ka pa aci esi dabūjusi, un galu galā, nevar būt, viņš tik laipns un iejūtīgs.
Ja Tu uzstādi robežas, bet cilvēks tās nemitīgi parkāpj, ar saviem attaisnojumiem un vēl sāk vainot, ka viņš jau tikai labu, bet Tu nepateicīga - BĒDZ!!!!
Mēs pavadījām ļoti daudz laika kopā, sākām arī praktiski dzīvot kopā uzreiz, bet tāpēc, ka ABI gribējām.
11.03.2022 19:17 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Anta2021 @ 11.03.2022 18:53
Ja intuīcija saka nē, tad vērts ieklausīties.
Un nevajag nod… meiteni, ka nav gatava attiecībām. Noteikti ir gatava, bet ne ar šo cilvēku. Man arī tā ir bijis, bet es intuīciju neklausīju, pat apprecējos. Ikdiena kļuva ļoti mokoša. Ja ir grūti izturēt katru vakaru, iedomājies - ja abiem būtu attālinātais darbs un kopā 7/24 ??‍♀️
Un jā, tāda strauja, pat uzbāzīga kopābūšana raksturīga narcistiskiem vīriešiem. Jo īpaši, ja esi dzīves sliktākajā posmā, viņš labi jūt “upuri”. Nepazaudē pati sevi, nav to vērts.

No manas puses tas nebija uzdirsiens. Es vienkārši minēju, ka viņai ir 100 citas lietas, ar ko jātiek galā, lai vispār pilnvērtīgi pievērstos stabilām attiecībām. Ir ok, ja cilvēks kādu brīdi nav radīts attiecībām.
11.03.2022 19:45 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Es esmu domājusi par to, ka neesmu gatava attiecībām, jā, jo sanāca izveidot visu tieši smaga posmā dzīvē un turklāt diez gan spontāni/negaidīti, ka ta izvērtīsies.
Laikam vajadzētu savest kārtībā savu dzīvi.
Bet tāpat es neesmu pārliecināta par būšanu ar viņu, jo it kā cilvēks labs(es objektīvi veidotu ģimeni ar tādu kaut kad nākotnē), bet tajā pat laikā pārāk privatīpašniecisks(nepatīk, ja kontaktējos ar vīrišu kārtas draugiem, prasa regulēji ko daru, ar ko tiekos utml), ļoti vajag uzmanību viņam un tikšanās biežas. Izrunājoties argumenti ir apmēram tādi - Kāpēc tev jābūt pie sevis? Tu vari dzīvot pie manis, mācīties un darīt visas savas lietas esot manā klātbūtnē. Jo ātri uzsāksim kopdzīvi, jo atrak skaidrs, vai kaut kas paliekošs izveidosies utml.
Kam es it ka daleji piekrītu, bet pagaidām es nejūtos tik gatava upurēties un mainit savu dzîvi, lai brauktu dzīvot pie viņa vai tikties tik boezi, jo katru reizi pēx tik biežas laika pavadīšanas kopā citas problēmas nezūd un nospiestiba paliek.
Sava ziņā šķeit viņš censas, lai es pielāgotos viņam un ceņas izmainīt mani, lai būtubvairāk sabiedriska un pašpārliecināta. Kas, protams, Mwn būtu vērtīgu, betves mevaru tik strauji “pārlēkt” uz to
11.03.2022 19:58 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
+ man ir bail pasūtīt, jo ir sajūta, ka džeks ir septītajās debesīs un visu idealizē, domā, ka tā ir labi kā tagad ir, aptekelē, saka ka mīl, bet es neznubvaibjūtu tonpretī + viņs jau pasa sākumā par mani izstastija saviem draugiem, lidz ar to man negribas, lai viņam ir neerti, ka tik ātri izjuka
11.03.2022 20:01 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Radler @ 11.03.2022 20:01
+ man ir bail pasūtīt, jo ir sajūta, ka džeks ir septītajās debesīs un visu idealizē, domā, ka tā ir labi kā tagad ir, aptekelē, saka ka mīl, bet es neznubvaibjūtu tonpretī + viņs jau pasa sākumā par mani izstastija saviem draugiem, lidz ar to man negribas, lai viņam ir neerti, ka tik ātri izjuka

Pēc pus otra mēneša jau saka, ka mīl Tevi? 🙄
11.03.2022 20:03 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
blacke @ 11.03.2022 20:03

Pēc pus otra mēneša jau saka, ka mīl Tevi? ?
un vai tad tā nevar būt?
11.03.2022 20:07 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es lasu un man liekas, ka jūs neesat vienkārši viens otram radīti. Es saprotu ko tu domā ar to brīvības sajūtu. Es arī nevarētu tā kopā 24/7, man besi sāktu raut un tā konkrēti, ja nav sava telpa kurā būt, nav iespējas mierīgi pabūt vienatnē ar savām domām, jūtām un visu pārējo izrietošo.
Saprotu, ka žēl lauzt puisim cerības, bet labāk ir apskaidrot. Saki, kā jūties, ka neesi gatava lieliem lēcieniem. Vai nu tad abi atradīsiet kompromisu vai arī katram savs ceļš. Jo ja attiecības veidojas pakāpeniski un normāli, pēc 2 mēnešiem nevajadzētu rasties tādām pārdomām. Viņš vienkārši ir baigajā rush un tu, kā pati minēji, neesi tam gatava. Tad tā arī ir jāpasaka. Un nav viņam tevi jāpārliecina par kopdzīvi vai tev viņu par tās neuzsākšanu. Vienkārši izstāsti visu no A līdz Z kā šeit un skatieties. Bet pamatā man liekas, ka tiešām jātiek galā ar sevi. Ja gribas to siltumu, tad vari veidot situationships, bet neliekas, ka kaut kas stabils šobrīd ir tas, uz ko tev būtu jākoncentrējas. Bet tu tomēr zini sevi vislabāk.
11.03.2022 20:09 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
blacke @ 11.03.2022 20:03

Pēc pus otra mēneša jau saka, ka mīl Tevi? ?

Tas ir pilnīgi normāli. Pie nosacījuma, ja tas tā tiešām ir.
11.03.2022 20:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits