Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nelaimīgas attiecības

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Hey!
Esmu nedaudz vairāk kā mēnesi attiecībās(1.5mēnešus, ja būsim precīzi) un ik pa laikam man ienāk prātā doma - varbūt tas nav tas ko vēlos. Vīrietis it kā ideāls - izskata ziņā, rakstura ziņā gandrīz(ja atskaita dažas nianses) uzvedības - lutina(gan ziedi ikdienā ik pa laikam, izmaksā vakariņas, aizved pastaigās uz skaitām vietām utml), bet līz galam nejūtos labi attiecībās. Varbūt tāpēc, ka viss mums sākās strauji(spontāni sagājām kopā) vai tāpēc, ka man pašai ģimenē, vispār dzīvē smagi - paliku bez darba, ķildas ģimenē, mācībās parādi uc. Kopumā sajūta, ka neko nekontrolēju.
Viņam patīk pavadīt daudz laika kopā - abas nedēļas nogales pavadām kopā, braucam visur kur, skatāmies filmas utml, tiekāmies arī nedēļas vidū(principā sanāk tikties katru darba dienas vakaru, tikai retu reizi ir kāda 1-2 pauze)-vakaros vēlu(jo viņam ir darbs līdz 18), bieži vien darba dienu vakaros viņš paliek pie manis, vai es pie viņa, kopīgi brokastojam, bet man ir sajūta, ka man tā ir pārāk daudz pašlaik, pārāk daudz komunikācijas.
Es saprotu, ka esot kopā un plānojot nākotni kopā būs jāpavada viss laiks divatā, bet pagaidām man ir par daudz, mani nogurdina tā socializēšanās nemitīgā, savu plānu atlikšana tikai lai pavadītu laiku kopā, upurēšanās.
Es saprotu, ka attiecības prasa piepūli un piekāpšanos, bet man kā introvertam attiecību sākumposmā ir par daudz šī komunikācija. Es neatceros, kad pēdējo riezi bez stresa pabiju viena - jo katru reizi, kad netiekamies(kas ir ļoti reti), tad man jādara universitātes darbi, jāapciemo radi un jāpaspēj 101 cita lieta, ko nācās upurēt.
Esmu domājusi par šķiršanos, jo šķiet, ka esam pārāk dažādi raksturā(kaut vai tas, ka es par visu satruacos, esmu nepārliecināta par sevi, bet viņš pašpārliecināts, tver dzīvi viegli, savā ziņā pohujists), pārāk dažādas lietas gribu(es tikšanās retāk, piemēram, 2x nedēļā, bet saturīgākas, bet viņš biežākas un kaut vai palikšanu vienkārši vienam pie otra, aizmigšanu apskāvienos). Esmu apjukusi emocijās - liekas, ka it kā ir īstais, jo tās rūpes, altruisms, vīrišķība, iniciatīvas uzņemšanās utml ir ta,s ko meklēju nākotnei, ilgtermiņā, bet tajā pat laikā šķiet, ka mums ir pārāk dažādas pasaules uztveres un nekas nevar sanākt...
Izrunāties ir mēgināts, bet viņam vienmēr ir argumenti, ka kopā esam un tad jāpavada pēč iespējas vairāk laika kopā, ir piedāvājis arī uzsākt kopdzīvi, kam es, protams, tik ātri neesmu gatava.
Tāpēc priecātos par padomiem - cik bieži jūš tikāties attiecību sākumposmā?(un uz cik ilgu laiku, piemēram, 2h vai visa diena?) Kā tas ietekmēja jūsu ikdienu? Vai jūsuprāt pretēji cilvēki - introverts un ekstraverts var sadzīvot?
11.03.2022 16:14 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Radler @ 26.03.2022 00:34
Ja kādu interesē - izšķīrāmies.
Es patiecu, ka nevēlos tk bieži braukt ciemos un palikt pa nakti, ka man neprasās 24/7 būt piesietai un ka man ir savi iekavētie darbi jādara. Uz ko viņš piedāvāja darit pie viņa.
Sākumā tā palika.
Līdz viņs kārtējo reizi uzstāja, ka man jāpaliek pa nakti, bet es negribēju(jo biju plānojusi nākamaja rītā apciemot vecākus citā pilsētā). Taja vakarā viņs arī aizgāja tusēt ar draugiem, tāpēc man vēl
Jo vairāk likās - kada velna pēc tev mani vajag. Protams, sanaca kašķis, teica, ka es prinicpa pēc spītējos un nevaru but vnk līdzās, samilot un paasniget udeni, jo tas man apgrūtinājumu neradītu. un ka braukt pie vecakiem var pusdienlaika. Bet es domāju savādāk, jo reali nesaprotu tadu ricibu - ja dzer, tad pats tiec gala, nevus izmanto kadu...
Nu un ja, protams, kad atteicos sāka apelēt pie jūtam, ka es laikam nemaz tik loti nemīlot un izmantojot gan jau, iespējam naudas del.
Bet nu es varu roku likt uz sirdsapzinas un teikt ka ta nav. Ja, kadus 65% attieicbas finansēja vins, tacu es nebiju naudas del, vairākkārt centos iebilst, ka pastaigat var iziet tepat, nevajag kratities ntos kilometrus, dedzinot degvielu; var paest majas un sanak letak neka iet arpus utml. Bet, protams, cilvekam tas neintereseja un beigas pateica, ka man neesot laikam bijis jūtu, ja es principali visu laiku tīši pie 2-3 tiksanas reizem nedela... bet nu laikam esam dazadi cilveki... man ir loti svariga neatkarība un man 2-3 reizes šķier normali daudz, nemot vera ka nedela ir tikai 7 dienas.... bwt nu katram savs

Izklausās pēc totāla narcisa.
Prieks, ka viņš vairs nav tava problēma.
26.03.2022 09:25 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Jo vairāk likās - kada velna pēc tev mani vajag. Protams, sanaca kašķis, teica, ka es prinicpa pēc spītējos un nevaru but vnk līdzās, samilot un paasniget udeni, jo tas man apgrūtinājumu neradītu. un ka braukt pie vecakiem var pusdienlaika. Bet es domāju savādāk, jo reali nesaprotu tadu ricibu - ja dzer, tad pats tiec gala, nevus izmanto kadu..

Tas ir zemiski. Esot attiecībās. Jā, kad dzīvojat kopā, tad tas nāk bonusā būt līdzās pohās, bet apmēram tā - eju ar draugiem buhāt , tu mīļā paliec mājās un gaidi mani, piebuhāšos un apčubini.
Diemžēl manās pirmajās attiecibas ari ta bija un es biju naiva, visu darīju puiša del un atceros kā sodien, ka bija sarunāts sarikties(nebijam redzējušies paris dienas) un vins vakara pajauta vai es negribu nakt iedzert ar vinu ub draugiem. Es atteicos, jo tos cilvekus nepazinu un man svešas kompanijas nepatik, neesmu sabiedriska. Pateicu, ka nu ja velies ej. Mwn likas, ka pamodisies sirdsapzina. Bet dzeks aizgaja un vel nakamaja rita palūdza lai atvedu borjomi, oglītes un samiloju. Beiga dauni ari pārmetumus ka es vinam nezvanīju nakti un neteicu lai beidz dzert, kas atkal likas wtf, jo bojām piesugusi cilveki un es neesmu ta kaitinosa draudzene kas nelaus patuset ar draugiem un bombīs ar savam zinam/zvaniem
26.03.2022 01:41 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Ja kādu interesē - izšķīrāmies.
Es patiecu, ka nevēlos tk bieži braukt ciemos un palikt pa nakti, ka man neprasās 24/7 būt piesietai un ka man ir savi iekavētie darbi jādara. Uz ko viņš piedāvāja darit pie viņa.
Sākumā tā palika.
Līdz viņs kārtējo reizi uzstāja, ka man jāpaliek pa nakti, bet es negribēju(jo biju plānojusi nākamaja rītā apciemot vecākus citā pilsētā). Taja vakarā viņs arī aizgāja tusēt ar draugiem, tāpēc man vēl
Jo vairāk likās - kada velna pēc tev mani vajag. Protams, sanaca kašķis, teica, ka es prinicpa pēc spītējos un nevaru but vnk līdzās, samilot un paasniget udeni, jo tas man apgrūtinājumu neradītu. un ka braukt pie vecakiem var pusdienlaika. Bet es domāju savādāk, jo reali nesaprotu tadu ricibu - ja dzer, tad pats tiec gala, nevus izmanto kadu...
Nu un ja, protams, kad atteicos sāka apelēt pie jūtam, ka es laikam nemaz tik loti nemīlot un izmantojot gan jau, iespējam naudas del.
Bet nu es varu roku likt uz sirdsapzinas un teikt ka ta nav. Ja, kadus 65% attieicbas finansēja vins, tacu es nebiju naudas del, vairākkārt centos iebilst, ka pastaigat var iziet tepat, nevajag kratities ntos kilometrus, dedzinot degvielu; var paest majas un sanak letak neka iet arpus utml. Bet, protams, cilvekam tas neintereseja un beigas pateica, ka man neesot laikam bijis jūtu, ja es principali visu laiku tīši pie 2-3 tiksanas reizem nedela... bet nu laikam esam dazadi cilveki... man ir loti svariga neatkarība un man 2-3 reizes šķier normali daudz, nemot vera ka nedela ir tikai 7 dienas.... bwt nu katram savs
26.03.2022 00:34 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Nav taču katru reizi jāpiekrīt, kad viņš grib braukt ciemos/darīt kaut ko kopā. Mēģini tikties retāk, ja katra diena ir par biežu, paskaties, kas tad notiek. :)
Un domā tikai par sevi, nevis to, ko viņa draugi tagad domās!
15.03.2022 06:51 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Vienkārši daži ir tādi cilvēki, kuri attiecību sākumā grib visu un bez otra dzīvot nevar. Man bija tā ar pirmajām attiecībām. Džeks gribēja visu laiku satikties, katru vakaru jautāja kad esmu brīva un dusmojās, ja tajā periodā man bija jābrauc, piemeram, pie vecākiem uz citu pilsetu.
Cilvēkiem ir tendence safanotoed sākumā, bet kopuma es somaju, ka tu neesi gatava straujiem
Pavērsieniem un vins nebremzē, tapec nekas nevar būt
15.03.2022 00:43 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Kaut kādā (apsēstības ar attiecībām) ziņā varbūt arī, bet kā arī no Radler teksta saproti, šādus vīriešus baigi neinteresē vai sievietes ir laimīgas vai nav utt., līdz ar to gluži nebūs. Viņiem, manuprāt, ir savi mērķi - tādā vecumā apprecēties, tādā vecumā bērni, tad tas un tas, un kāda sieviete patrāpās un ko par to domā ir pa lielam vienalga, galvenais ka dara visu ko un kā viņš liek.
14.03.2022 15:24 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
29090 @ 14.03.2022 15:10
Nebija gan no laukiem. Turklāt bija no ļoti labas ģimenes. Pazinu viņa vecākus un vienu māsu ar viņas vīru, un viņi bija pilnīgi normāli cilvēki.
Gan jau 'blue pill' jefs
14.03.2022 15:13 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Nebija gan no laukiem. Turklāt bija no ļoti labas ģimenes. Pazinu viņa vecākus un vienu māsu ar viņas vīru, un viņi bija pilnīgi normāli cilvēki.
14.03.2022 15:10 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
29090 @ 14.03.2022 14:15

Ne obligāti. No manas pieredzes, mums abiem bija ap 21-23, un vīrietis vispār negribēja bērnus līdz 30. Bet ar attiecībām bija burtiski apsēsts, kāzas arī sāka plānot kaut kad pirmajā pusgadā. Autore var darīt ko grib, bet manuprāt viņiem tur viss galēji izjuks maksimums dažu nākamo mēnešu laikā.
Puisis nebija no laukiem? ( kāzas pēc 1/2 gada)
14.03.2022 15:02 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Valdet @ 14.03.2022 13:44
Cik tev un cik puisim gadu? Man izklausās ka puisim pie 30 un uz augšu.. steidzas, jo sāk domāt par gimenes veidošanu, negrib vairs jauniešu attiecības.

Ne obligāti. No manas pieredzes, mums abiem bija ap 21-23, un vīrietis vispār negribēja bērnus līdz 30. Bet ar attiecībām bija burtiski apsēsts, kāzas arī sāka plānot kaut kad pirmajā pusgadā. Autore var darīt ko grib, bet manuprāt viņiem tur viss galēji izjuks maksimums dažu nākamo mēnešu laikā.
14.03.2022 14:15 |
 
Reitings 2046
Reģ: 10.09.2021
Nu tas jaa, ir normāli negribēt. Es vairāk uz to, ka diskusijas autorei iespējams ir pārāk liela gadu starpība, atškirīgs skatījums uz dzīvi šobrīd.
14.03.2022 14:11 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jā, tiešām, nedrīkt sevi upurēt vīrieša dēl. Savukārt, vīriešiem gan tas ir obligāti jādara, un tu tik atļaujies iedomāties, ka sieviete nav prioritāte :D :D :D
14.03.2022 14:10 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Valdet @ 14.03.2022 13:44
Cik tev un cik puisim gadu? Man izklausās ka puisim pie 30 un uz augšu.. steidzas, jo sāk domāt par gimenes veidošanu, negrib vairs jauniešu attiecības.
Man pie 30 uz augšu, gribu jauniešu attiecības.
Ģimenes lai taisa ģimenes cilvēki.
14.03.2022 14:06 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
https://forums.dieviete.lv/forums/topic/222487-/ oh well, this didn't age well. Varbūt jāsāk ar šīs problēmas atrisinājumu?
14.03.2022 14:04 |
 
Reitings 2046
Reģ: 10.09.2021
Cik tev un cik puisim gadu? Man izklausās ka puisim pie 30 un uz augšu.. steidzas, jo sāk domāt par gimenes veidošanu, negrib vairs jauniešu attiecības.
14.03.2022 13:44 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Radler @ 14.03.2022 13:20
Izrunājos, ja kādai interesē. Patiecu, ka man ir par daudz komunikācija, nejūtos labi, nevaru paspēt veikt ikdienas pienākumus. Viņš atbildēja, ka viņam attiecības esot prioritāte un ir vēlme mani satikt, ka es pietrūkstu, kad dodos pie sevis un tāpēc labprāt pabadītu visu laiku kopā, ka viņš var nodrošināt man mieru, apstākļus, kuros varu studēt, darīt savas lietas, bet jautājums vai es to gribu. Ka iemesls dzīvot kopā ir vēlme pēc tuvības, iepazinasaaa tuvāk un ka agri vai velu mums bus tas jādara un jādzīvo ikdienas dzive - studijas. Darbs, esot blakus, mevis tikai jābauda randini.
Es kopumā piekrītu tai domai, bet laikam esmu savādāks cilveks - man ie neerti tik ātri iet dzīvot pie kāda, gribas savu brivibu, gribas laiku iepazīt otru pirms lekt kopdzīvē. Mani biede ta steigšanās, jo skiet, ka tulit kopa dzīvošana, pec gada uzstāšanās u laulibam, tad berni un viss dzive aiziet. Man gribas pabaudīt pāris mēnešus(pusgadu kaut kur) to, ka attieicbas ir piedeva, svētki un ne tik liela upurēšanas

Jums būs grūti izveidot attiecības,pārāk dažādi jūs uztverat attiecības.
14.03.2022 13:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Un ko tu beigās izlēmi?
14.03.2022 13:23 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Izrunājos, ja kādai interesē. Patiecu, ka man ir par daudz komunikācija, nejūtos labi, nevaru paspēt veikt ikdienas pienākumus. Viņš atbildēja, ka viņam attiecības esot prioritāte un ir vēlme mani satikt, ka es pietrūkstu, kad dodos pie sevis un tāpēc labprāt pabadītu visu laiku kopā, ka viņš var nodrošināt man mieru, apstākļus, kuros varu studēt, darīt savas lietas, bet jautājums vai es to gribu. Ka iemesls dzīvot kopā ir vēlme pēc tuvības, iepazinasaaa tuvāk un ka agri vai velu mums bus tas jādara un jādzīvo ikdienas dzive - studijas. Darbs, esot blakus, mevis tikai jābauda randini.
Es kopumā piekrītu tai domai, bet laikam esmu savādāks cilveks - man ie neerti tik ātri iet dzīvot pie kāda, gribas savu brivibu, gribas laiku iepazīt otru pirms lekt kopdzīvē. Mani biede ta steigšanās, jo skiet, ka tulit kopa dzīvošana, pec gada uzstāšanās u laulibam, tad berni un viss dzive aiziet. Man gribas pabaudīt pāris mēnešus(pusgadu kaut kur) to, ka attieicbas ir piedeva, svētki un ne tik liela upurēšanas
14.03.2022 13:20 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Pirmais - ja jau tik agri ir šaubas vai ir īstais, tad visdrīzāk nav. Parasti sākumā ir apjūsmošana un viss perfekti, bet ja jau tagad nav, es padomātu divreiz.
Otrais - nevar būt laimīgas attiecības, kad pakaļa pilna sūdu(es atvainojos). Tu raksti, ka esi bez darba(tātad visdrīzāk džeks lielakoties finansē aktivitātes), tev ir parādi universitātē un kopumā tas fons ir tāds stresains. Attiecības to nerisina.
Trešais - džekam ir problēmas ar otra respektēšanu. Attiecībām vajadzētu būt tādām, kur katrs darāt savas lietas un attiecības ir kā laba piedeva. Nevis, ka tu pakārto visu savu dzīvi viņam.
Es paliku pie džeka pēc mēneša pirmo reizi. Tikāmies 2-3x nedēļā. Darba dienās uz pāris studnām(reizēm Sanaca pat tikai 30 min), vienu nedelas nogales dienu pavadījām pilnīgi kopā(centāmies, bet ne vienmer sanāca, jo Mwn bija jābrauc arī apciemot vecākus uz savu dzimto pilsetu)
12.03.2022 21:10 |
 
Moderators
Reitings 3698
Reģ: 13.11.2016
https://pages.facebook.com/Valsts.policija/photos/a.159258540836726/2104886619607232/?type=3&source=48
12.03.2022 19:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!