Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kūrortpilsētas

 
Reitings 37
Reģ: 01.03.2022
Sveikas, vasarā vajadzētu kaut kur izrauties ārpus LV. Šodisn iedomājos par ka varētu apmeklēt kādu kūrortpilsētu. Zakopane, Gdaņska, bet nekas vairāk prātā nenāk. Interesē līdz 2000 km apkārtnē. Varbūt pie Balatona kas interesants? Iesakiet kādas foršas vietas vēlams pie ūdens Čehijā, Slovākijā, Slovēnijā, Ungārijā, Polijā.
Paldies
09.03.2022 19:33 |
 
Reitings 37
Reģ: 01.03.2022
Baigais klusums šai diskusijai. Kamolzāles un zirnekļu tīkli drīz šeit saaugs 😜
10.03.2022 09:15 |
 
Reitings 169
Reģ: 20.06.2015
Zakopane būs skaista, bet es laikam aizlidotu uz Spāniju 😄
10.03.2022 09:27 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Man arī interesē šis jautājums!
Mums šogad gimene ir “ienācis” bēbis un meklējam tuvākus kūrortus, kur aizlidot jūnijā. Parasti braucam uz Vidusjūras kūrortiem, bet gribas izmēgināt kādu tuvo lidojumu, lai vispār saprastu vai esam spējīgi menedžēt bēbi lidmašīnā :D
Pati esmu bijusi Balatonā, bet tas dulkainais ūdens un mazās, nekaitīgās čūskas īsti neuzrunāja. Kopumā jau patika, bet ar bēbi gribas dzirdrāku ūdeni.
10.03.2022 09:34 |
 
Reitings 37
Reģ: 01.03.2022
Pašlaik plānojam braukt ar auto, protams izskatīsim arī lidojumus, bet kompānija paliela, pieaugušie, bērni. Gribas, lai visiem interesanti. Pati pie Balatona neesmu bijusi, pārējā kompānija gan ir bijusi, par čūskiņām neko neminēja😬 viens no variantiem Gardas ezers, bet iedomājos, ka varbūt kaut kur tuvāk var atrast kādu foršu vietu. Zakopane ar ir plānā, tā jau ir izstaigāta un izskatīta, bet tāpat vienmēr prieks atgriezties.
10.03.2022 10:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits