Krievija un Ukraina

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
24.02.2022 20:06 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Cerams, ka izolēs tā, ka nāksies dabūt just to, ka baidīsies pat paskatīties uz svešu robežu pec tam.
24.02.2022 20:13 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
ganeša @ 24.02.2022 20:03
Kovids vairak zinas nefigure. ?
es labprāt lasītu Zinas par covidu
24.02.2022 20:16 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sveiki visām.
Man grūti noskatīties uz to, kas notiek Ukrainā. Visu dienu sekoju līdzi.
Taču gribu ielikt savu update. Negribu nevienu baidīt, taču manam partnerim pirms īsa laika zvanija no zemessardzes ar jautājumu, cik ātrā laikā viņš varētu ierasties vajadzības gadijumā Latvijā. Minu, ka viņš zemessardzē aktīvi nepiedalās, taču pa cik no tās nevar izstāties, viņš paliek rezervistos. Es nezinu kā man justies. Secinājumus izdariet pašas.
24.02.2022 20:42 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
.Eksperte. @ 24.02.2022 20:42
Sveiki visām.
Man grūti noskatīties uz to, kas notiek Ukrainā. Visu dienu sekoju līdzi.
Taču gribu ielikt savu update. Negribu nevienu baidīt, taču manam partnerim pirms īsa laika zvanija no zemessardzes ar jautājumu, cik ātrā laikā viņš varētu ierasties vajadzības gadijumā Latvijā. Minu, ka viņš zemessardzē aktīvi nepiedalās, taču pa cik no tās nevar izstāties, viņš paliek rezervistos. Es nezinu kā man justies. Secinājumus izdariet pašas.

Man ir līdzīgs stāsts par paziņu ar ko rīt bija sarunats satikties. Nesen atgriezās no citas misijas. Teica, ka izsaukts rīt uz bāzi.
24.02.2022 20:47 |
 
Reitings 4673
Reģ: 20.08.2021
.Eksperte. @ 24.02.2022 20:42
Sveiki visām.
Man grūti noskatīties uz to, kas notiek Ukrainā. Visu dienu sekoju līdzi.
Taču gribu ielikt savu update. Negribu nevienu baidīt, taču manam partnerim pirms īsa laika zvanija no zemessardzes ar jautājumu, cik ātrā laikā viņš varētu ierasties vajadzības gadijumā Latvijā. Minu, ka viņš zemessardzē aktīvi nepiedalās, taču pa cik no tās nevar izstāties, viņš paliek rezervistos. Es nezinu kā man justies. Secinājumus izdariet pašas.

Smagi!
Domāju, ka tagad visas Baltijas valstis gatavosies un būs gatavībā! Diemžēl mums ir agresīvs kaimiņš!
Es gaidu kad būs kādi jaunumi no tās sanāksmes Briselē! Skaidrs ir viens, šo Putins ilgi bija plānojis un paredzējis daudzus soļus no ES, līdz ar to ies līdz galam! Šī cīņa ir visai Eiropai ne tikai Ukrainai!
24.02.2022 20:47 |
 
Reitings 888
Reģ: 05.12.2021
Uz Latvijas Baltkrievijas robežas jau ir nolikta bruņota zemessardze
24.02.2022 20:50 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
.Eksperte. @ 24.02.2022 20:42
Sveiki visām.
Man grūti noskatīties uz to, kas notiek Ukrainā. Visu dienu sekoju līdzi.
Taču gribu ielikt savu update. Negribu nevienu baidīt, taču manam partnerim pirms īsa laika zvanija no zemessardzes ar jautājumu, cik ātrā laikā viņš varētu ierasties vajadzības gadijumā Latvijā. Minu, ka viņš zemessardzē aktīvi nepiedalās, taču pa cik no tās nevar izstāties, viņš paliek rezervistos. Es nezinu kā man justies. Secinājumus izdariet pašas.

Es Tevi ļoti labi saprotu, man draugs un tēvs abi ir dienestā, ne "lauka karavīri", bet tāpat, ja nāks pār mūsu galvām, nešķiros. Šausmīgi smaga sajūta, zinot, ka neko nespēju darīt, tikai cerētu uz labāko iznākumu.
Pēdējās dienās pati nopietni domāju par iestāšanos zemessardzē.😔
24.02.2022 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Cik briesmīgs ir krievu režīms. Miliči sit savus krievus, kas protestē uz ielām Krievijā pret karu... 😢
24.02.2022 20:51 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
.Eksperte. @ 24.02.2022 20:42
Sveiki visām.
Man grūti noskatīties uz to, kas notiek Ukrainā. Visu dienu sekoju līdzi.
Taču gribu ielikt savu update. Negribu nevienu baidīt, taču manam partnerim pirms īsa laika zvanija no zemessardzes ar jautājumu, cik ātrā laikā viņš varētu ierasties vajadzības gadijumā Latvijā. Minu, ka viņš zemessardzē aktīvi nepiedalās, taču pa cik no tās nevar izstāties, viņš paliek rezervistos. Es nezinu kā man justies. Secinājumus izdariet pašas.

Man sirds luzt par so visu! 💔
24.02.2022 21:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 24.02.2022 20:42
Sveiki visām.
Man grūti noskatīties uz to, kas notiek Ukrainā. Visu dienu sekoju līdzi.
Taču gribu ielikt savu update. Negribu nevienu baidīt, taču manam partnerim pirms īsa laika zvanija no zemessardzes ar jautājumu, cik ātrā laikā viņš varētu ierasties vajadzības gadijumā Latvijā. Minu, ka viņš zemessardzē aktīvi nepiedalās, taču pa cik no tās nevar izstāties, viņš paliek rezervistos. Es nezinu kā man justies. Secinājumus izdariet pašas.

Droši vien būs mācības. Arī ja esam drošībā tāpat jāgatavojas visam.
24.02.2022 21:31 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 24.02.2022 21:31

Droši vien būs mācības. Arī ja esam drošībā tāpat jāgatavojas visam.

Es nezinu kas būs un kas nebūs. Diemžēl. Es zinu tikai to, ka sliktākajā scenārijā, mūsu dienas ir skaitītas. Tapēc cenšos pieiet ar vēsu prātu, citādi, lai gan nemēdzu būt emocionāla, es visas acis izraudātu, jo karš paņem vairāk nekā jebkas cits dzīvē spēj atgriezt.
Lai visām, kurām viņu mīlētie vīrieši ir starta pozīcijās, daudz izturības. Un vīriešiem veiksme. Ne tikai Latvijā.
24.02.2022 21:35 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Norvēģu mediji raksta, ka militārie eksperti paredz, ka mērķis ir Kijeva, gāzt valdību un iecelt vietā jaunu. 🙄
Un ja tā, kur tur ir "savējo aizstāvēšana"?
Tur tik paredzams pēc tam referendums par pievienošanos, kur būs 100% JĀ.
24.02.2022 21:39 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Bjork @ 24.02.2022 21:39
Norvēģu mediji raksta, ka militārie eksperti paredz, ka mērķis ir Kijeva, gāzt valdību un iecelt vietā jaunu. ?
Un ja tā, kur tur ir "savējo aizstāvēšana"?
Tur tik paredzams pēc tam referendums par pievienošanos, kur būs 100% JĀ.
tāpēc jau Putins, saka, ka viņš neuzbrūk. Viņa prātā viņš atbrīvo. No drausmīgā NATO un rietumu domāšanas.
24.02.2022 21:43 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Es sekoju vienam motociklistam, kurš stāsta par drošu braukšanu, nu karoč normāls vecis, @gav_an ,pat viņš stāsta par notiekošos, ka cilvēki raud, slēpjas metro, ka notiek reāls karš, tur nav nekādas politiskās spēlītes. Vienkārši prātam neaptverami tam, kas notiek un cik tālu debilais ir gatavs iet.
24.02.2022 21:52 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Ja zina Ukrainas vēsturi, šo reģionu vēsturi, kuros Krievija iebruka, Ukrainas dekādēm ilgus tukšus solījumus tiem piešķirt speciālus statusus, ASV mērķtiecīgi veiktu Ukrainas valdības destabilizāciju 2014. gadā un aizvietošanu ar pašas ASV atlasītu administrāciju, jo esošā valdība gribēja sadarboties ar Krieviju, NATO centienus arvien tuvāk pietuvoties Krievijas robežai caur Ukrainu utt. utt., tad Krievijas ''agresija'' nav nemaz tik iracionāla un nepamatota. Nevar dekādēm ilgi provocēt valsti kā Krievija un nesaskarties ne ar kādām sekām. Bet es domāju, ka ASV un NATO visas šīs provokācijas uzskatīja par riska vērtām... jo tās neko nezaudē. Kāda ASV un NATO daļa gar tādu Ukrainu? Nu iebruks Krievija tajā, pabombardēs, iegrūdīs dekādēs ekonomiskas bedres - kāda starpība? No tā zaudē tikai Ukraina. Nu un nosacīti vēl dažas tuvumā esošas post-padomju valstis. Nevienu tas neinteresē.
24.02.2022 21:56 |
 
Reitings 4673
Reģ: 20.08.2021
Bjork @ 24.02.2022 21:52
Es sekoju vienam motociklistam, kurš stāsta par drošu braukšanu, nu karoč normāls vecis, @gav_an ,pat viņš stāsta par notiekošos, ka cilvēki raud, slēpjas metro, ka notiek reāls karš, tur nav nekādas politiskās spēlītes. Vienkārši prātam neaptverami tam, kas notiek un cik tālu debilais ir gatavs iet.

Un ta nav Amerika vai Meksika, tas ir tepat blakus!
24.02.2022 21:59 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
29090 @ 24.02.2022 21:56
Ja zina Ukrainas vēsturi, šo reģionu vēsturi, kuros Krievija iebruka, Ukrainas dekādēm ilgus tukšus solījumus tiem piešķirt speciālus statusus, ASV mērķtiecīgi veiktu Ukrainas valdības destabilizāciju 2014. gadā un aizvietošanu ar pašas ASV atlasītu administrāciju, jo esošā valdība gribēja sadarboties ar Krieviju, NATO centienus arvien tuvāk pietuvoties Krievijas robežai caur Ukrainu utt. utt., tad Krievijas ''agresija'' nav nemaz tik iracionāla un nepamatota. Nevar dekādēm ilgi provocēt valsti kā Krievija un nesaskarties ne ar kādām sekām. Bet es domāju, ka ASV un NATO visas šīs provokācijas uzskatīja par riska vērtām... jo tās neko nezaudē. Kāda ASV un NATO daļa gar tādu Ukrainu? Nu iebruks Krievija tajā, pabombardēs, iegrūdīs dekādēs ekonomiskas bedres - kāda starpība? No tā zaudē tikai Ukraina. Nu un nosacīti vēl dažas tuvumā esošas post-padomju valstis. Nevienu tas neinteresē.
gribi teikt, ka Ukraina gribēja sadoties rociņās ar Krieviju un iet to pašu nabadzības ceļu, kuri iet tagad Baltkrievija? Vai tomēr tuvoties Eiropai un civilizācijai? Nez kāpēc tie, kas tikuši Eiropā, krievi pie savas matuškas neraujas atpakaļ. Visi Putini un Peskovi savus bērnus laiduši studēties "slikatajā" Amerikā un "sapuvušajā" Eiropā.
Kāpēc Krievija abižojas uz Ukrainas lēmumiem? Kad Navaļniju dušīja, krieveļi teica, lai nelien citi iekšējā lietā. Ko paši krieveļi ar saviem sūdainiem kirzeniekiem lien citas valsts teritorijā?
24.02.2022 22:13 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
29090 @ 24.02.2022 21:56
Ja zina Ukrainas vēsturi, šo reģionu vēsturi, kuros Krievija iebruka, Ukrainas dekādēm ilgus tukšus solījumus tiem piešķirt speciālus statusus, ASV mērķtiecīgi veiktu Ukrainas valdības destabilizāciju 2014. gadā un aizvietošanu ar pašas ASV atlasītu administrāciju, jo esošā valdība gribēja sadarboties ar Krieviju, NATO centienus arvien tuvāk pietuvoties Krievijas robežai caur Ukrainu utt. utt., tad Krievijas ''agresija'' nav nemaz tik iracionāla un nepamatota. Nevar dekādēm ilgi provocēt valsti kā Krievija un nesaskarties ne ar kādām sekām. Bet es domāju, ka ASV un NATO visas šīs provokācijas uzskatīja par riska vērtām... jo tās neko nezaudē. Kāda ASV un NATO daļa gar tādu Ukrainu? Nu iebruks Krievija tajā, pabombardēs, iegrūdīs dekādēs ekonomiskas bedres - kāda starpība? No tā zaudē tikai Ukraina. Nu un nosacīti vēl dažas tuvumā esošas post-padomju valstis. Nevienu tas neinteresē.
NATO ir tieši pie Krievijas robežas - Latvija, Igaunija un Lietuva. Ko tur var pirst par kacināšanu. Ukraina ir neatkarīga valsts un viņai savi mērķi nav jāsaskaņo ar Krieviju. Protams, Putinam labpatiktu tāds pats vadītājs kā batkja, kurš paklausa visam ko Putins saka.. Bet Baltkrievija nav neatkarīga un brīva valsts. Vai Ukrainai tādu pašu likteni būtu jāpiedzīvo?
24.02.2022 22:20 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Baidens pieminēja atkal, ka Putina ambīcijas ir krietni tālākas aiz Ukrainas robežām. Kaut kā galīgi neticami neizklausās, ka vēlas atjaunot Padomju savienības teritoriju. Nez, Itālija neplāno Romas impērijas teritoriju atjaunot arī?
24.02.2022 22:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits