Krievija un Ukraina

 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
mollia @ 24.02.2022 11:19
Piekrītu, ka ir skumji un tāda dīvaina sajūta iekšēji.
Nekad nesapratīšu kā vienam cilvēkam prāta var ienākt tā vienkārši okupēt citu valsti. Tur ir kaut kādas nopietnas novirzes ja cilvēks mēģina sevi pozicionet kā Ļeņina ēna uz šīs pasaules.
Ļoti žēl kara vīru kuri cietīs un godigi sakot žēl viņu abās frontes pusēs jo nedomāju ka visi 100% krievijas militaro spēku ir pozitīvi un atbalstoši visām šīm rīcībām.
Taču piekrītu arī tam ka lielāku sadursmju gadījumā var gadīties ka lielās varenās valsts paliek nostāk. Tas, ka tiek izdarītas sankcijas, nenozīmē ka notiks arī cita palīdzība.
Dīvaini ka tieši Latvijas valdība ir tik drosmiga un domā ka palīdzot, uzvarēs lielos spēkus, taču beigās var sanākt čuš vien un cietīs visi, gan valdība,gan tauta.
Esmu tikai un vienigi par vienotību un palīdzību, bet citreiz ir jāpastāv malā un jāpagaida.
nav jau ko pagaidīt. Domā, ka Putins "neuzbrūkot" Ukrainā, varētu arī "neuzbrukt" citām valstīm? Viņam ir prāts aizbraucis. Līdzīgi kā Hitlers, kad zaudēja, sēdēja savā bunkurā, izkliedza pavēles, viņa darbības bija bezjēdzīgas, bet cilvēki cieta. Putinu neviens neatbalsta, izņemot Ziemeļkoreju un Sīriju, laikam. Viņi nevar neko uzvarēt. Cerams, ka būs apvērsums un viņu vienkārši novāks. Nevar būt, ka viņam apkārt stāvošie nemana to, ka viņš ir prātu pazaudējis..
24.02.2022 11:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Dzidra Zupa @ 24.02.2022 11:13

Manuprāt, Krievija vienmēr paliks Staļina, Putina paaudzes līmenī: diktatori, morāli kropļi, meļi, kuri savu pārākumu visiem cenšas parādīt tikai un vienīgi ar iešanu pāri līķiem.
Ir, protams, arī labi cilvēki Krievijā, bet viņu nav daudz. Un viņi šobrīd nesēž automašīnā, cenšoties pamest savu valsti, lai izdzīvotu, un viņi šobrīd nesēž metro, baidoties no jauniem raķešu uzbrukumiem.
Nevienam cilvēkam uz pasaule nebūtu jādzīvo bailēs par savu dzīvību kā tas šobrīd ir Ukrainā.

Es itkā tevi saprotu, bet tomēr ceru, ka kādreiz Krievija mainīsies un uz labo pusi.
Es drīzāk nesaprotu, kur mums te Latvijā rodās visādi pārgudrie brīnumi, kas saka, ka tās esot muļķības un, ka Kreivija ir forša, nevienam tāpat vien neuzbrūk. Ko notiek?
24.02.2022 11:24 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
nav jau ko pagaidīt. Domā, ka Putins "neuzbrūkot" Ukrainā, varētu arī "neuzbrukt" citām valstīm? Viņam ir prāts aizbraucis. Līdzīgi kā Hitlers, kad zaudēja, sēdēja savā bunkurā, izkliedza pavēles, viņa darbības bija bezjēdzīgas, bet cilvēki cieta. Putinu neviens neatbalsta, izņemot Ziemeļkoreju un Sīriju, laikam. Viņi nevar neko uzvarēt. Cerams, ka būs apvērsums un viņu vienkārši novāks. Nevar būt, ka viņam apkārt stāvošie nemana to, ka viņš ir prātu pazaudējis..

Es pieļauju, ka ir liels risks, ka arī Latvijā var iebrukt, taču mans teiktais bija ar domu, ka nevajag provocēt. Man šķiet daudzi un tajā skaitā arī Putins zin ka Latvijā "ienākt" var vienkārši un man personigi par to ir bail.
Tas ka Putinu "neviens" neatbalsta neapturēs viņu no prātam neaptveramām darbībām.
24.02.2022 11:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mollia @ 24.02.2022 11:35

Es pieļauju, ka ir liels risks, ka arī Latvijā var iebrukt, taču mans teiktais bija ar domu, ka nevajag provocēt. Man šķiet daudzi un tajā skaitā arī Putins zin ka Latvijā "ienākt" var vienkārši un man personigi par to ir bail.
Tas ka Putinu "neviens" neatbalsta neapturēs viņu no prātam neaptveramām darbībām.

Mums ir Nato un tik vienkārši viņš neienāks. Piekrītu, ka liekas provokācijas nav vajadzīgas, bet mums jāatcerās, ka savulaik arī Latvijas pusē nostājās citas valstis, uzņemoties risku. Mums ir jāatdara ar to pašu un jābūt vienotiem.
24.02.2022 11:37 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Cerams, ka būs apvērsums un viņu vienkārši novāks. Nevar būt, ka viņam apkārt stāvošie nemana to, ka viņš ir prātu pazaudējis..

Es, vispār, piekrītu teorijai, ka, iespējams, oriģinālais Putins vai nu jau labu laiku ir miris vai slēpjas kādā bunkurā un visu kontrolē no turienes. Tas, ka viņam ir daudz dubultnieku, tas ir pierādījies vairākārt. Internetā ir ļoti daudz informācijas par šo atrodama, kur salīdzināta viņa seja ar dažu dienu starpību uzstājoties online uzrunās, atšķirības var redzēt gan sejas vaibstos, gan ausīs, gan matos.
24.02.2022 11:45 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Lula @ 24.02.2022 11:24

Es itkā tevi saprotu, bet tomēr ceru, ka kādreiz Krievija mainīsies un uz labo pusi.
Es drīzāk nesaprotu, kur mums te Latvijā rodās visādi pārgudrie brīnumi, kas saka, ka tās esot muļķības un, ka Kreivija ir forša, nevienam tāpat vien neuzbrūk. Ko notiek?

Tu iedomāties nevari cik daudz krievi atbalsta šo vājprātu (karu) un uzskata, ka visus viņus kā viņi saka - хохлус (kas ir nievājošs uzbrauciens Ukraiņiem) vajag apšaudīt. Godīgi sakot nav cerības, pat būtu naivi šobrīd teikt, ka kaut kas mainīsies tuvākajos gados. Nezinu, kas krieviem tā ir izskalojis smadzeni. Bet pēc sajūtām Krievija un Eiropa dzīvo uz divām dažādām zemeslodēm.
24.02.2022 11:45 |
 
10 gadi
Reitings 3026
Reģ: 13.11.2011
Tas ir vienkārši briesmīgi, nekad nebūtu domājusi, ka mūsu laikos var kas tāds notikt. 😔
24.02.2022 11:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Dzidra Zupa @ 24.02.2022 11:45

Es, vispār, piekrītu teorijai, ka, iespējams, oriģinālais Putins vai nu jau labu laiku ir miris vai slēpjas kādā bunkurā un visu kontrolē no turienes. Tas, ka viņam ir daudz dubultnieku, tas ir pierādījies vairākārt. Internetā ir ļoti daudz informācijas par šo atrodama, kur salīdzināta viņa seja ar dažu dienu starpību uzstājoties online uzrunās, atšķirības var redzēt gan sejas vaibstos, gan ausīs, gan matos.

uuuu šis interesanti!
24.02.2022 11:46 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Es, vispār, piekrītu teorijai, ka, iespējams, oriģinālais Putins vai nu jau labu laiku ir miris

Tā intervijā teica Putina bijusī sieva, kura dzīvo šobrīd Vācija, ka viņa jau sen vairs nav starp mums😬
24.02.2022 11:47 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Dzidra Zupa @ 24.02.2022 11:45

Es, vispār, piekrītu teorijai, ka, iespējams, oriģinālais Putins vai nu jau labu laiku ir miris vai slēpjas kādā bunkurā un visu kontrolē no turienes. Tas, ka viņam ir daudz dubultnieku, tas ir pierādījies vairākārt. Internetā ir ļoti daudz informācijas par šo atrodama, kur salīdzināta viņa seja ar dažu dienu starpību uzstājoties online uzrunās, atšķirības var redzēt gan sejas vaibstos, gan ausīs, gan matos.
jā, viņš ir paranoisks. Gan jau ne bez iemesla.
24.02.2022 11:47 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jacqueline @ 24.02.2022 11:45

Tu iedomāties nevari cik daudz krievi atbalsta šo vājprātu (karu) un uzskata, ka visus viņus kā viņi saka - хохлус (kas ir nievājošs uzbrauciens Ukraiņiem) vajag apšaudīt. Godīgi sakot nav cerības, pat būtu naivi šobrīd teikt, ka kaut kas mainīsies tuvākajos gados. Nezinu, kas krieviem tā ir izskalojis smadzeni. Bet pēc sajūtām Krievija un Eiropa dzīvo uz divām dažādām zemeslodēm.

Nu jā, propaganda, ikdienišķa smadzeņu skalošana. Pff, traki. Ai nu es tāpat cerēšu uz to labāko.
24.02.2022 11:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Zinna @ 24.02.2022 11:47
jā, viņš ir paranoisks. Gan jau ne bez iemesla.

viņš jūt, ka viņam lēnām zūd vara. Pasaule turpina attīstīties un modernizēties, Krievija ir iesprūdusi. Esot ar vien vairāk cilvēku, kas viņu vairs neatbalsta, bija taču arī protesti, atceraties? Lai nu kā mēģinātu viņus apspiest un muhļīties ar vēlēšanu rezultātiem utt, cilvēkiem sāk vairs nepatikt tas režīms. Putins sabijies, sabesījies un grib kaut kā atgūt varu, pierādīt ka Krievija ir ķip spēcīga.
24.02.2022 11:50 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Lula @ 24.02.2022 11:48

Nu jā, propaganda, ikdienišķa smadzeņu skalošana. Pff, traki. Ai nu es tāpat cerēšu uz to labāko.

Un visi krievi iet karā, tas ķipa esot gods un lepnums pārstāvēt savu zemīti. Kontaktējos ar krieviem ikdienā un, ja runa ir par politiskajiem uzskatiem, tur ir galīgs ķīselis-pārmazgātas smadzenes😬
24.02.2022 11:51 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Jacqueline @ 24.02.2022 11:47

Tā intervijā teica Putina bijusī sieva, kura dzīvo šobrīd Vācija, ka viņa jau sen vairs nav starp mums?

Par šo jau ilgu laiku runā. Es, laikam, pirmoreiz par šo sāku interesēties piecus gadus atpakaļ. Sāku lasīt un meklēt internetā, kur salīdzina Putina seju. Bija arī viens raksts, kur tika salīdzināta Putina labā roka, kad viņš māj, tur bija kādas sešas vai vairāk bildes un uz katras bija atšķirīgas līnijas uz rokas (dzīves līnija, sirds līnija, utt.).
Manuprāt, Krievijā visu kontrolē "baznīcas kungi", kuri tad arī zombē visus cilvēkus tur un sniedz dezinformāciju par visu kas notiek pasaulē un Krievijā.
24.02.2022 11:54 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Lula @ 24.02.2022 11:50

viņš jūt, ka viņam lēnām zūd vara. Pasaule turpina attīstīties un modernizēties, Krievija ir iesprūdusi. Esot ar vien vairāk cilvēku, kas viņu vairs neatbalsta, bija taču arī protesti, atceraties? Lai nu kā mēģinātu viņus apspiest un muhļīties ar vēlēšanu rezultātiem utt, cilvēkiem sāk vairs nepatikt tas režīms. Putins sabijies, sabesījies un grib kaut kā atgūt varu, pierādīt ka Krievija ir ķip spēcīga.

Šim es piekrītu.
24.02.2022 11:55 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Dzidra Zupa @ 24.02.2022 11:54

Par šo jau ilgu laiku runā. Es, laikam, pirmoreiz par šo sāku interesēties piecus gadus atpakaļ. Sāku lasīt un meklēt internetā, kur salīdzina Putina seju. Bija arī viens raksts, kur tika salīdzināta Putina labā roka, kad viņš māj, tur bija kādas sešas vai vairāk bildes un uz katras bija atšķirīgas līnijas uz rokas (dzīves līnija, sirds līnija, utt.).
Manuprāt, Krievijā visu kontrolē "baznīcas kungi", kuri tad arī zombē visus cilvēkus tur un sniedz dezinformāciju par visu kas notiek pasaulē un Krievijā.

Kur tu skaties visas tās teorijas? Citreiz meklējot var iekrist kaut kādās Youtube bedrēs, gribu atrast kādu labu avotu.
24.02.2022 12:05 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Kontaktējos ar krieviem ikdienā un, ja runa ir par politiskajiem uzskatiem, tur ir galīgs ķīselis-pārmazgātas smadzenes

Oii, man arī ikdienā ir saskarsme ar cilvēkiem, kuri sasēdušies apkārt telefonam kurā skan Putina murgi un viņi atbalsta, priecājās un visādi citādi negativi izsakās, kā piem., "sen jau bij laiks" utt. Pretīgi.
24.02.2022 12:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mollia @ 24.02.2022 12:05

Oii, man arī ikdienā ir saskarsme ar cilvēkiem, kuri sasēdušies apkārt telefonam kurā skan Putina murgi un viņi atbalsta, priecājās un visādi citādi negativi izsakās, kā piem., "sen jau bij laiks" utt. Pretīgi.

Ļoti žēl. Mēs jau, protams, arī nezinām kā mums ir saskalotas smadzenes no amerikāņu puses, bet tāpat nekas neattaisnos iebrukumu brīvā valstī.
24.02.2022 12:08 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
mollia @ 24.02.2022 12:05

Oii, man arī ikdienā ir saskarsme ar cilvēkiem, kuri sasēdušies apkārt telefonam kurā skan Putina murgi un viņi atbalsta, priecājās un visādi citādi negativi izsakās, kā piem., "sen jau bij laiks" utt. Pretīgi.

Precīzi. Un saka, ka viņiem šodien tikai sākās īstie svētki, ne tie, kas vakar bija.
24.02.2022 12:11 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Lula @ 24.02.2022 12:05

Kur tu skaties visas tās teorijas? Citreiz meklējot var iekrist kaut kādās Youtube bedrēs, gribu atrast kādu labu avotu.

Caur google, pēc atslēgas vārdiem: Putins double, how many Putins are there, utt.
Plikos rakstus nelasu, tikai tādus kuri ir ar redzamiem vizuāliem pierādījumiem.
Skatoties Putina uzrunas īsā laika periodā.
24.02.2022 12:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!