Ieteikumi kā izveidot 1.attiecības.

 
Reitings 9
Reģ: 26.01.2022
Sveiki!
Esmu 23 gadus vecs jaunietis, kurš nekad nav bijis attiecībās ar meiteni.
Aptuveni līdz 20 gadu vecumam nebija pārāk liela interese, jo koncentrējos uz mācībām ģimnāzijā un studiju uzsākšanai universitātē. Laikam ejot sāku saprast, ka ir laiks veidot attiecības, bet līdz pat šai dienai tas īsti nav sanācis.
Nedaudz par mani : esmu students/ar darbu, kurš no laukiem ir pārvācies uz galvaspilsētu. Man ļoti patīk suņi. Esmu diezgan mierīgs un nedaudz kautrīgs jaunietis. Ļoti patīk jokot un likt cilvēkiem smieties (draugu vidū esmu atbildīgais par humoru).
Protams, šajā Covid-19 laikā esmu izmēģinājis veiksmi Tinder un Badoo aplikācijās, bet, teikšu godīgi, esmu pārāk skeptisks par aplikācijām. Pavadot laiku tur un izveidojot "Match" es saprotu, ka ļoti daudzas daiļā dzimuma pārstāves, nevēlos aizvainot nevienu meiteni, šajās aplikācijās īsti nezina ko vēlās vai arī meklē draugus ar biezāku naudas maku.
Protams, man ir darbs (labi apmaksāts), bet manuprāt, ir nepareizi ja meitenei jau no iepazīšanās brīža tik ļoti interesē tas, cik es pelnu.
Nedaudz par kādu "Match" Tinder lietotnē.
Tā nu ir sanācis, ka es nekad savos 23 gados neesmu lietojis un nelietoju alkoholu un nesmēķēju, jo mani tas nepiesaista.
Tad nu lūk, ir gadījies, ka "Match" partnerei tas ir šoks un saruna tiek pārtraukta.
Varbūt es esmu pārāk "nepareizs" un man sevī vajadzētu ko mainīt.
Labprāt uzklausītu jūsu ieteikumus, idejas kā un kur varētu izveidot attiecības ar jauku meiteni.
26.01.2022 18:55 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Ja man būtu aktuāla iepazīšanās, tad tādam vīrietim, kuram profilā uzreiz ir norādīts, ka alko nelieto un nesmēķē, es veltītu vislielāko uzmanību un liktu kā prioritāti. Ja tas nav norādīts, tad vīrietis var palikt neievērots starp pārējiem 50 vai 100 profiliem tām meitenēm, kas no alko nelietotājiem nemūk, bet tieši novērtē.
28.01.2022 16:58 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Aamelija @ 28.01.2022 16:58
Ja man būtu aktuāla iepazīšanās, tad tādam vīrietim, kuram profilā uzreiz ir norādīts, ka alko nelieto un nesmēķē, es veltītu vislielāko uzmanību un liktu kā prioritāti. Ja tas nav norādīts, tad vīrietis var palikt neievērots starp pārējiem 50 vai 100 profiliem tām meitenēm, kas no alko nelietotājiem nemūk, bet tieši novērtē.
Man Tinderī ir ielikts ka nesmēķēju, jāpieliek arī nedzērājs.
Man der gan dzērājas, gan pīpmanes - bērnus neplānoju, tāpēc nesvarīgi.
28.01.2022 17:01 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Man Tinderī ir ielikts ka nesmēķēju, jāpieliek arī nedzērājs.
Man der gan dzērājas, gan pīpmanes

Ja tev der smēķētājas, tad, manuprāt, viņas nesmēķētājiem pārsvarā svaipo garām, tādēļ tas laikam būtu jānoņem :)
28.01.2022 17:03 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Mans profils
28.01.2022 17:05 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Haha, būtu es Tinderī, noteikti būtu iekritusi uz Alda profilu.
28.01.2022 17:12 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Sisenis @ 28.01.2022 15:55

Par ko ir tieši jācīnās, ja abi cilvēki ir brīvi un vēlas attiecības?

Man šķiet tā cīnīšanās bij domāta-ka vīrietis bremzē un neko nedara,neaicina uz randiņiem utt.
28.01.2022 17:12 |
 
Reitings 2182
Reģ: 18.05.2017
Es teiktu, ka tev nav īsti ko pārdzīvot. Es gan esmu meitene, man ir 22 gadi, tātad esmu tava vecuma un varu piekrist augstāk minētajam - nevajag par visām meitenēm spriest pēc vienas mērauklas, ne visām meitenēm vajag dzērājus, tusētājus ar krutāko bembi, tai pašā tinderī ir sastopami ļoti daudz sakarīgu cilvēku no abiem dzimumiem, man arī daudz pazīstamu cilvēku ir izveidojuši labas un noturīgas attiecības tieši tinderī,it īpaši tagad, Covid laikā, kad studijas ir attālināti un nskur īsti nevar aiziet. Pēc personīgās pieredzes, tagad nu jau ~ pusgadu pašai lietojot Tinder (un es esmu cilvēks, kam patīk saturīga saruna un es meklēju saprātīgu, saturīgi domājošu cilvēku, nevis "caw ko dari tu esi skajsta"), varu piemetināt, ka dažreiz gadās, ka liela, tieeeešām liela daļa tur esošo puišu uz brīdi atsit vēlmi komunicēt kaut vai tās šausmīgās gramatikas un seklu tekstu dēļ (tas gan, kā šķiet, nav tavs gadījums, bet uz tā fona tavas ziņas var iejukt un nozust fonā). Pēc saviem tekstiem tu šķieti diezgan sakarīgs cilvēks, gan jau tev izdosies atrast kādu sakarīgu cilvēku, nenolaid rokas un nepārdzīvo - jo vairāk tu par to cepsies, jo grūtāk pašam būs. Lietas atnāks īstajā laikā 😌
28.01.2022 17:13 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Aamelija @ 28.01.2022 17:12
Haha, būtu es Tinderī, noteikti būtu iekritusi uz Alda profilu.
Man nav nekas melots profilā, es arī dzīvē nepīpēju un alko nelietoju un auguma cm atbilst.
Kā jau te minēja - ka tas neko nedod reālā dzīvē.
Tālāk par dažiem randiņiem netiec...
28.01.2022 17:31 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Aldi15, tev īstais vārds gadījumā nesākas arī ar A?
28.01.2022 17:35 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 28.01.2022 17:31
Man nav nekas melots profilā, es arī dzīvē nepīpēju un alko nelietoju un auguma cm atbilst.
Kā jau te minēja - ka tas neko nedod reālā dzīvē.
Tālāk par dažiem randiņiem netiec...

Ne jau alko nelietošana un nesmēķēšana ir pie vainas,ka tālāk randiņošana neturpinās.
Ne vienmēr ir abpusēja interese turpināt iepazīties tālāk un veidot attiecības.
28.01.2022 18:14 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Aamelija @ 28.01.2022 17:35
Aldi15, tev īstais vārds gadījumā nesākas arī ar A?
28.01.2022 18:46 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Aldis15 @ 28.01.2022 18:46
ar K 😉
28.01.2022 19:21 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Aldis15 @ 28.01.2022 17:31
Man nav nekas melots profilā, es arī dzīvē nepīpēju un alko nelietoju un auguma cm atbilst.
Kā jau te minēja - ka tas neko nedod reālā dzīvē.
Tālāk par dažiem randiņiem netiec...
bet Vai neesi aizdomājies, kādēļ tālāk par dažiem randiņiem netiec? Ja pats atzīsti, ka tev galvenais, lai blakus nav gluži krokodils, un lai ir regulārs sekss, tas ir gaužām sekli. Nav nekādas prasības pret dzīvi, cilvēku sev blakus, vidi apkārt, nekā... Un gan jo to dažu randiņu sarunu laikā to var pamanīt. Un kuru gan piesaista cilvēks, kurš neko negrib, tikai paēst, pagulēt un lai jumts virs galvas. Ne mērķu, ne sapņu, plika eksistence, tas izklausās skumji. Par ko tad tā randiņa laikā var parunāt? Lūk, tas ir garlaicīgi, ne jau alko lietošana vai nelietošana. Par seksu? Tie mūžīgi nogribējušies vīrieši no malas izskatās vienkārši nožēlojami un baigi atgrūž.
28.01.2022 19:53 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Meitene, kura ir challenge - izaicinājums, un kurai vari iztēloties, ka dosi savu uzvārdu, ir īstā. Pārējās - laika patēriņš līdz Viņai. :)
28.01.2022 20:05 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Un kuru gan piesaista cilvēks, kurš neko negrib, tikai paēst, pagulēt un lai jumts virs galvas. Ne mērķu, ne sapņu, plika eksistence, tas izklausās skumji. Par ko tad tā randiņa laikā var parunāt? Lūk, tas ir garlaicīgi, ne jau alko lietošana vai nelietošana.

Vīriešiem, kas 30, 40 gadu vecumā sēž Maximas vai Rimi kasē vai krāmē produktus nav bijis problēmu izveidot ģimeni, tā ka teikt, ka ambīciju neesamība atgrūž pilnīgi visus, ir pārspīlēti. Tālbraucējiem, celtniekiem, fabriku darbiniekiem ir gan attiecības, gan ģimenes.
Cik nu atceros tos tinderotājus, kuriem tur neveicās, viņiem bija raksturīgs tas, ka viņi uz sievietēm skatījās ar kaut kādām aizdomām (''visām interesē tikai nauda'' u.tml.), un tad tā nostāja izpaudās kaut kādos sīkumos, pat pietiek ar vienu frāzi, lai to sajustu.
28.01.2022 20:57 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Vai otra kategorija, kas pārāk ātri izsaka kaut kādas seksuālas piezīmes, ignorējot faktu, ka viņu āriene tomēr ir tāda, kura var radīt tauriņus tikai ar patīkamu izturēšanos.
28.01.2022 21:06 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Ne mērķu, ne sapņu, plika eksistence, tas izklausās skumji. Par ko tad tā randiņa laikā var parunāt? Lūk, tas ir garlaicīgi, ne jau alko lietošana vai nelietošana.

Normāli cilvēki daudz strādā pie savu mērku piepildīšanas un nerunā par tiem. Iedomājies, tev vecis randina laikā saka "Pec 10 gadiem plānoju iegādāties māju" Un? Mēs dzivojam tagadnē, nav garantijas ka pēc tiem 10 gadiem būsi dzīvs.... Un es piemeram milu runat par pa visam citam temam, ka piemeram -spoki, citplanetiesi, dzive pec naves, kovids Latvija un pasaulē utt. Man personīgi pilnīgi vienalga kādi mērki ir sievietei, pat ja vinai vispār tādu nav, ja man ar vinu kopā ir labi un interessanti.
28.01.2022 21:37 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Pag, pag, arī tālbraucējam vai šoferim varbūt sapņi, nez, uzcelt māju sev pie ezera vai aizbraukt līdz Ķīnai. Profesija jau nenosaka sapņu, mērķu neesamību, bet personība gan.
Nevajag jau uzreiz klāstīt savu piecgades plānu pa punktiem. Vienkārši, ja cilvēkam ir kāds sapnis, aizraušanās vai intereses, ar viņu uzreiz ir interesantāk parunāt.
28.01.2022 23:37 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Pag, pag, arī tālbraucējam vai šoferim varbūt sapņi, nez, uzcelt māju sev pie ezera vai aizbraukt līdz Ķīnai. Profesija jau nenosaka sapņu, mērķu neesamību, bet personība gan.

Kā vīriešiem, tā arī sievietēm var būt tikai vēlme izveidot ģimeni, paēst un būt zem silta jumta, it sevišķi jau ar Latvijas algām, ja nav izvēlēta normāli apmaksāta profesija, bet viss darba mūžs tiek pavadīts, piemēram, veikalā. Palieku pie sava, ka nav tā, ka nevienai neinteresēs vīrietis, kuram nav lielu mērķu. Dažreiz te komentāri tādi, it kā visām Latvijas sievietēm būtu augstākā izglītība un baigās dzīves ambīcijas, bet tādas nav puse :)
28.01.2022 23:49 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Njā. Jau sapriecājos, bet profils vairs neeksistē.
Nu ok, anyways, es uzrakstīšu. Varbūt kāds pamanīs, kam aktuāli. 😆
Man drīz būs 24, bet nekad nav bijušas nekādas attiecības. Melotu, ja teiktu, ka nemaz nesatraucos par šo situāciju. "Tinderī" pagaidām neizdodas (esmu tur jau vairākus gadus).
Kosmētiku nelietoju vispār (tā kā pilnīgi neko). Tikai uz svētkiem/pasākumiem kaut ko. Bet to jau pēdējā laikā (precīzi sakot, pēdējos 3 gados) nav īsti...bet nu ok. Palēnām viss tagad atsākas.
Jā, varbūt ģērbjos neinteresanti. To es varu mainīt. Man tieši patīk puiši, kas nelieto alkoholu, nesmēķē. Jo es arī to nedaru. Labi, vīna glāze pasākumā vai ballītē neskaitās (kaut gan savā dzīvē esmu bijusi precīzi uz tieši 1 ballīti, neskaitot skolas Z-sv. un Valentīnd. ballītes - vsk. izlaiduma pie klasesbiedra.)
Uz ballītēm, klubiem neeju, jo manuprāt, vienai iet nav diez ko gudri. Ballīšu rīkotāju es nevienu nezinu no paziņām, bet uz klubu viena neietu, jo liekas mazliet bīstami. Vislabākais būtu ar kādu puisi (bet man nav neviena tāda drauga) vai vismaz draudzeni, bet draudzene man arī tāda pati kā es - klusa, nerunīga, bailīga/kautrīga. Nesen centos viņu pierunāt ar mani nākt uz klubu - viņai bail. Un es taču viņai saku, ka divatā jebkurā gadījumā ir drošāk, nekā iet vienai. Bet viņa kaut kā raustās. 😀 Nu labi, nekas.
P.S. Un tie, kas raksta, ka "oj, esmu īss - 175 cm (vai 180 cm, piem.)" - man pašai tas neliekas īss augums. Ir normāli!
17.05.2022 17:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits