Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ar kāda veida vardarbību Jūs esat saskārušies attiecībās?

 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Saprotu, ka jāizbeidz attiecības jo ciešu no emocionālās un finansiālās vardarbības.
Draugs t\īšuprāt ir mani spīdzinājis. Pirmkārt bija finansiālā vardarbība. Draugs mani neuzturēja. Lai gan no viņa tas tika sagaidīts. Tāpat viņs uzdrošinājās pārmest to, ka es nestrādāju. Lai gan mamma uzskatīja, ka draugam jāuztur, tomēr situācijā, kad m\ācos uzstāja, lai atstāju darbu. Nepaklausīju, un darbu pametu varbūt kādus 8 mēnešus pēc tam, kad visu laiku mamma pieprasīja, lai pametu darbu. Rezultāts, nepabeidzu mācības un varu maksāt ntos tūkstošu pa virsu. Nu mana mamma. Bet pat tagad kad gāju prom no darba, tas stulbenis uzrakastīja man ko es tagad darīšu, meklēšu jaunu darbu vai kā? Biju šokā, sāpināta utt. pametu protams. bet beigās piedevu. Nekad nepiedodiet un nekad nepieveriet acis. Cilvēki ir tādi, kādi viņi ir. Jums neizliekas, un nekas nemainās.Un arī tagad uzdrošinās atvērt muti, ka man vajadzētu strādāt. Mamma protams, uzstāj , lai neākstos un saņemos pabeigt mācības. Tāpat, viņš nemaz mani neuztur. Lai gan ir situēts un tad vēl sazin uz ko cer? Kā tu vari uz kaut ko vispār cerēt pēc visa šī?
Finansiālā un emocionālā vardarbība pārauga īstā spīdzināšanā. Rudenī mums aiz mājas tika izmesti mājas kaķēni. Un biju spiesta raudāt un noraudžities kā viņi kliedz. Mēģina tikt iekšā un beigās mirst mokošā nāvē. Lieki teikt, ka dzīvnieku patversmei bija p*uj un visiem dienestiem tāpat. nekomentēsim sūda :Latviju un padomus ka ņemiet un rūpējieties paši. Pati tā kā nestrādāju Rīgā īrēju tikai istabu un man bejia iesp;ejas kaķeniem dot mājas un tā nodarīt pāri mamai arī nevarēju. Tāpēc vairākas dienas skatījos kā mirst, paliek aizvien sliktāk. Acis iekaist, izsprāgst ārā. Kā atsakās ēst un vnk dreboši nolien nomirt. Tas mani ir dziļi traumējis. Saprotu vienu- nekad nevajad piedot. Tas atkārtosies.
10.01.2022 12:41 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Tāpat arī nelietīgā maita man traucēja izveidot jaunas attiecības. Un atklāti sakot, mana izstabas īre ir puse no dzīvokļa īres un komunālajiem. Tad varētu darīt kā gribu un savāk kaķēnus kurus gribu. Tāda maita. Šausmas. Par vinā pieminēšana man liek justies slikti un satraukti.
10.01.2022 12:47 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Piedod, bet izklausās, ka Tev tiešām vajag profesionālu palīdzību. Vai nu ir uznākusi kaut kāda mānijas epizode, un nezini, kur izlikt emocjas, vai sociopātija, ej nu sazin. Bet pieļauju, ka pats saproti, ka šis viss, ko raksti, nav normāli, un visticamāk to dari tādēļ, lai citos uzkurinātu kaut kādas emocijas un saņemtu uzmanību.
10.01.2022 12:58 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Lula @ 10.01.2022 12:58
Piedod, bet izklausās, ka Tev tiešām vajag profesionālu palīdzību. Vai nu ir uznākusi kaut kāda mānijas epizode, un nezini, kur izlikt emocjas, vai sociopātija, ej nu sazin. Bet pieļauju, ka pats saproti, ka šis viss, ko raksti, nav normāli, un visticamāk to dari tādēļ, lai citos uzkurinātu kaut kādas emocijas un saņemtu uzmanību.

Vardarbība nav normāla.
10.01.2022 13:04 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
Man liekas, ka vīrietim nav pienākums Jūs uzturēt. :D Kāpēc, lai Jūs nevarētu strādāt? Arī studiju laikā var atrast kaut pusslodzes darbiņu un attīstīt sevi. Ko tad Jūs darīsiet, ja nestrādāsiet un nemācīsieties? Sēdēsiet mājas un smuki izskatīsieties? Vai pašai negribas strādāt un attīstīt sevi kādā jomā? Būt finansiāli neatkarīgai un pelnīt naudu sev? Vīrietis nav zirgs, kam viss vezums ir jāvelk. Protams, cita lieta, ja pats vīrietis to ir apsolījis un pierunājis Jūs uz to.
Visur figurē mamma. Mamma teica tā, mamma uzskata tā :D Tad varbūt, kamēr studējat- dzīvojat pie mammas? Varbūt, lai mamma Jūs uztur?
Tikai mans viedoklis :)
10.01.2022 13:36 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
rapapuce @ 10.01.2022 13:36
Man liekas, ka vīrietim nav pienākums Jūs uzturēt. :D Kāpēc, lai Jūs nevarētu strādāt? Arī studiju laikā var atrast kaut pusslodzes darbiņu un attīstīt sevi. Ko tad Jūs darīsiet, ja nestrādāsiet un nemācīsieties? Sēdēsiet mājas un smuki izskatīsieties? Vai pašai negribas strādāt un attīstīt sevi kādā jomā? Būt finansiāli neatkarīgai un pelnīt naudu sev? Vīrietis nav zirgs, kam viss vezums ir jāvelk. Protams, cita lieta, ja pats vīrietis to ir apsolījis un pierunājis Jūs uz to.
Visur figurē mamma. Mamma teica tā, mamma uzskata tā :D Tad varbūt, kamēr studējat- dzīvojat pie mammas? Varbūt, lai mamma Jūs uztur?
Tikai mans viedoklis :)

Nedzīvoju rīgā lai dzīvotu pie mammas un studētu. Mama mani uztur, apmaksā istabu un studijas. Tas jādara vīrietim, ja vņš vēlas jebko kopīgu ar mani. Thats it.
10.01.2022 13:39 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Kur ir laiks un vēlem rakstīt tik garus tekstus? Un tikai tāpēc lai troļļotu.
Meitenes nav jēgas tērēt laiku un atbildēt.
10.01.2022 13:42 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
paskaidro vārda troļļot nozīmi!
10.01.2022 13:45 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
Snow snow white @ 10.01.2022 13:39

Nedzīvoju rīgā lai dzīvotu pie mammas un studētu. Mama mani uztur, apmaksā istabu un studijas. Tas jādara vīrietim, ja vņš vēlas jebko kopīgu ar mani. Thats it.

Īsāk sakot, Jums nepieciešams Jūsu ikdienas dzīves sponsors, ja? :D Vīrietis, kas caurām dienām raus darbā, lai nopelnītu Jūsu studijām, dzīvesvietai, pārtikai, drēbēm, skaistumkopšanas procedūrām u.c.!?
Es saprotu- finansiālu atbalstu, kad kādu daļiņu palīdz nosegt vai iedod kādu naudiņu, bet ne jau uzturēt un apmaksāt Jūsu ikdienu. Īpaši ja vīrietis to nav apņēmies, bet tie vienkārši ir Jūsu uzskati.
Vai šis vīrietis vismaz ir jūsu vīrs?
10.01.2022 13:45 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
rapapuce @ 10.01.2022 13:45

Īsāk sakot, Jums nepieciešams Jūsu ikdienas dzīves sponsors, ja? :D Vīrietis, kas caurām dienām raus darbā, lai nopelnītu Jūsu studijām, dzīvesvietai, pārtikai, drēbēm, skaistumkopšanas procedūrām u.c.!?
Es saprotu- finansiālu atbalstu, kad kādu daļiņu palīdz nosegt vai iedod kādu naudiņu, bet ne jau uzturēt un apmaksāt Jūsu ikdienu. Īpaši ja vīrietis to nav apņēmies, bet tie vienkārši ir Jūsu uzskati.
Vai šis vīrietis vismaz ir jūsu vīrs?

Es tikko pateicu ka tas kroplis man studiju laikā prasīja, ko es tagad darīšu, vai meklēšu jaunu darbu. Vīrs? Tik stulba es neesmu.
10.01.2022 13:54 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
10.01.2022 13:57 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Snow snow white @ 10.01.2022 13:54

Es tikko pateicu ka tas kroplis man studiju laikā prasīja, ko es tagad darīšu, vai meklēšu jaunu darbu. Vīrs? Tik stulba es neesmu.

Tādas lietas jāizrunā pirms kopdzīves sākuma, pati vien vainīga 🤷‍♀️
10.01.2022 14:02 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Lula @ 10.01.2022 14:02

Tādas lietas jāizrunā pirms kopdzīves sākuma, pati vien vainīga ?‍♀️

kādas vēl kopdzīves? Daraugam mani jāuztur arī bez kopdzīves. Kopdzīve un tad kad nestrādāju un mācos mani apmsklā mamma ne draugs? Dadzīvojām?
10.01.2022 14:06 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Snow snow white @ 10.01.2022 13:45
paskaidro vārda troļļot nozīmi!

"Kāds lietotājs, kurš tiešsaistes kopienā, piemēram, forumā, tērzēšanas telpā vai emuāros, ievieto provokatīvas vai apzināti aizskarošas ziņas, galvenokārt ar mērķi mudināt lasītājus emocionāli reaģēt vai citādi traucēt parasto diskusiju par tēmām. "
10.01.2022 14:09 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Kāpēc tik labi un lieliski cilvēki vienmēr tiek sāpiāti, kā es? Tas ir tāpeč ka var sāpināt? ir ticība ka piedos un nepametīs? Vai varbūt tieši ir vēlme sāpināt un padarīt par ļaunu labu cilvēku? Kā tas ir?
10.01.2022 14:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Snow snow white @ 10.01.2022 14:22
Kāpēc tik labi un lieliski cilvēki vienmēr tiek sāpiāti, kā es? Tas ir tāpeč ka var sāpināt? ir ticība ka piedos un nepametīs? Vai varbūt tieši ir vēlme sāpināt un padarīt par ļaunu labu cilvēku? Kā tas ir?

Pastāsti labāk, kas patiesībā esi, kas tev patiesībā sāp, un tad kāds varbūt varēs palīdzēt
10.01.2022 14:23 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
vardarbība man patiesībā sāp. Pret mani.
Lula @ 10.01.2022 14:23

Pastāsti labāk, kas patiesībā esi, kas tev patiesībā sāp, un tad kāds varbūt varēs palīdzēt
10.01.2022 14:24 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Īstenībā es jau to cūku pacietu un nepametu tāpēc ka vinām ir nauda. Bet tā bija mana kļūda. Uzksatīju ka veŗes man atlīdzināt par ciešanām ko man ir radījis. Viņš pat necentās. Viņš pat necentās būt gana labs, lai es viņu vispār gribētu un pieņemtu. Un tagas es saprotu, ka man nemaz nav iespējams ne ar koatlīdzināt tās pārestības, kas man ir nodarītas un kurām esmu izgājusi cauri viņa dēļ.
10.01.2022 14:27 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.01.2022
Varbūt neesmu pelnījusi dzīvot. Ja jau nevaru visu paspēt un neesmu tik stipra un spējīga, tad jau kaut kas nav noticis pareizi ar dabisko izlasi un man būtu jāpalīdz dabiskajai izlasei atbrīvojot no sevis- respektīvi izdarot pašnāvību? Vai tas būtu pareizas ceļš? Lai nav nevienam jāuztur un jāstrīdas par to ka man redz viss uz pasaules ir jāspe'j un jāpaspēj, ja reiz citi var?
10.01.2022 15:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits