Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skiršanās

 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Sveikas, meitenes.
Esmu nolēmusi šķirties no sava vīrieša, ar ko kopā esam gandrīz 8 gadus. Sākumā sagājām kopā, kad bijām tikai kā draugi. Bet laika gaitā tās kļuva par romantiskām attiecībām. Man viņš kā vīrietis nekad nav īsti piesaistījis, drīzāk kā draugs, bet kaut kā izveidojās ļoti, ļoti spēcīgs pieradums. Viņš vēlētos no manis bērnu un apprecēties, bet es visu laiku šo tēmu atlieku, jo saprotu, ka patiesībā, lai arī cik dumji tas skan, es vēlos ko labāku. Nav viņš mans īstais. Viņam jau ir divi pieauguši bērni no citām attiecībām. Vēlos patiešām iemīlēties, ne tikai mīļu un harmonisku kopdzīvi. Vēlos mērķtiecīgāku un arī +/- sava vecuma vīrieti blakus. Jā, viņš par mani nenormāli rūpējas, ļoti mīl, bet es negribu no viņa bērnus un neredzu nākotni kopā.
Man ir 30 gads,viņam 45. Tikai velku un velku tos gadus, sapņojot, ka reiz viss mainīsies un atradīšu īsto. Neesmu jau sen aizgājusi, jo diemžēl neesmu no tām pašpietiekamajām sievietēm. Man vientulība ir ļoti sāpīga tēma, riebjas būt, gulēt vienai. Ir dažas draudzenes, bet ne jau viņas brauks katru vakaru man rociņu turēt.
Finansiāli esmu neatkarīga, bet, protams, lielu robu budžetā iesitīs īres dzīvoklis, jo līdz šim dzīvoju viņa mājā, un nekas nebija jāmaksā.
Bet man ir 30 gadu, iekšēji saprotu, ka arī pēc 10 gadiem manās sajūtās nekas nebūs mainījies, tikvien kā pazaudēti gadi.. un taisīt bērnu ar vīrieti, ar ko neredzu nākotni??
Viņš gan man pateica (izstāstīju, ka vēlos šķirties), ka mani nekad neviens nemīlēs tā kā viņš. Un ka visi foršie vīrieši manā vecumā jau sen ir precēti, ka es neko nedabūšot tāpat, tikai vienas nakts sakarus... Vai tiešām tā ir? 30 gados nevar atrast mīlestību un izveidot jaunu ģimeni?
Reāli ir tā, ka viņš ļoti mani mīl, uz citām vispār nesaskatās, izturas kā pret dievieti, bet es diemžēl gan metu acis uz citiem... Tas arī liek saprast, ka nu nav mūsu attiecībās viss riktīgi. Pati jūtos sievišķīga, pievilcīga, forša un vēl jauna. Bet vai jūs uzskatāt, ka ir prātīgi aiziet no laba, mīloša vīrieša tikai tāpēc ka nav mīlestības? Priecāšos, ja kāda meitene padalīsies ar savu līdzīgo pieredzi. Esmu nolēmusi iet projām, bet ir ļoti sāpīgi un smagi tāpat.
19.12.2021 19:26 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Un tas jautājums vai ir prātīgi no kāda aiziet ja nav mīlestības?! Nē bāc turpini sēdēt vīrietim uz kakla un čakarēt viņam smadzenes zin!! Kaut ko tik stulbu jautāt..ceru ka viņš atradīs kādu citu goda vārds!
21.12.2021 06:49 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Tikai tāpēc ka negribi būt viena, nav jāmoka otrs. Un tajos Tinderos vai citur ir ļooooti jarakājās kamēr ko atrodi. Un pateikt ka 8 gadus šis vīrietis tevi vairāk saistījis kā draugs?! Piedod meitenīt, tu esi debīla.
21.12.2021 06:46 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Karlsone @ 20.12.2021 20:36

Noteikti, ka nē. Vienkārši vaicāju viedokli.
Ir bijuši trīs krīzes momenti mūsu attiecībās, kad esmu atklāti pateikusi, kā jūtos. Bet viņš vienmēr ir norijis manis sacīto jeb vienkārši neklausījies, es nomierinājusies, un tā esam dzīvojuši tālāk.
Šoreiz ir citādi, jo tomēr saprotu, ka gadi skrien, un lēmums ir vienreiz jāpieņem, kaut gan ļoti sāpīgi, bet ilgtermiņā tā būs labāk gan man, gan viņam.

Man šķiet,ka Tu jau esi sen pieņēmusi lēmumu,ka tev nav pa ceļam ar šo vīrieti,bet tu kaut ko vēl pretojies sev.
Jā,attiecību pārtraukšana vienmēr ir nepatīkami un sāpīgi,ja attiecības ir bijušas labas un negribās otru sāpināt utt.
Ja ir grūti šķirties pavisam,ir iespējams paņemt pauzi no visa un laiks ar sevi vienu,tev varbūt palīdzēs saprast ko tu jūti un ko tu vēlies.
20.12.2021 21:05 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Ja mēs teiktu, ka ap 30 ir grūti atrast otro pusīti, tu nešķirtos? Tad to upuri nest būtu vieglāk?

Noteikti, ka nē. Vienkārši vaicāju viedokli.
Mani interese vai tiešām Tu pirmo reizi pa šiem 8 gadiem atklāji viņam kādas jūtas pret viņu Tev ir? Nekad neesi stāstījusi par to ko juti pret viņu? Vins to nezināja?

Ir bijuši trīs krīzes momenti mūsu attiecībās, kad esmu atklāti pateikusi, kā jūtos. Bet viņš vienmēr ir norijis manis sacīto jeb vienkārši neklausījies, es nomierinājusies, un tā esam dzīvojuši tālāk.
Šoreiz ir citādi, jo tomēr saprotu, ka gadi skrien, un lēmums ir vienreiz jāpieņem, kaut gan ļoti sāpīgi, bet ilgtermiņā tā būs labāk gan man, gan viņam.
20.12.2021 20:36 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Mani interese vai tiešām Tu pirmo reizi pa šiem 8 gadiem atklāji viņam kādas jūtas pret viņu Tev ir? Nekad neesi stāstījusi par to ko juti pret viņu? Vins to nezināja?
20.12.2021 19:14 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Mani mazliet mulsina tēmā uzdotie jautājumi.
Ja mēs teiktu, ka ap 30 ir grūti atrast otro pusīti, tu nešķirtos? Tad to upuri nest būtu vieglāk?
20.12.2021 18:23 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Karlsone @ 20.12.2021 12:46

Manuprāt, mēs katrs iekša zinām, kas ir mīlestība, tikai to nevar aprakstīt vārdos :)
Tik ilgi kopā nodzīvojām, jo ļoti labs cilvēciskais kontakts, līdzīgs skatījums uz dzīvi, kopīgas intereses, labs sekss. Nav viņš man nekad licies pretīgs, bet arī vizuāli nekad nav piesaistījis. Mēs bijām kā loti, ļoti labi draugi, un laika gaitā es pieradu, pieslīpējos.
Mīlestība, manuprāt, ir sākumā tauriņi vēderā, sajūta, ka otrs šķiet ļoti pievilcīgs un magnētisks, kas vēlāk pāraug apziņā, ka šis cilvēks ir īstais dzīves ceļa biedrs, ka negribi būt bez šī cilvēka un ka nevēlies nevienu citu utt.
manuprāt, tas ko tu apraksti ir iemīlēšanās, ne mīlestība.
Tāpēc, ieteicu terapeitu. Tas jau nenozīmē, ka obligāti jāturpina attiecības. Bet, lai nav tā, ka pēc n-to gadu mīlestības meklējumiem, attopies, ka īstenībā no mīlestības esi aizgājusi. Vai tieši otrādi, terapijā saproti, ko tieši tev vajag un kas trūkst. Jo teiksim tā, arī 30gadnieku krīze var spēlēt savu lomu šajā visā.
20.12.2021 17:35 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Man kaut kā liekās, ka visi cilvēki, kuri domā , ka mīlestība ir tad, kad pat domās negribi nevienu citu - ir aplama. Visi grib, visi kādreiz sajūt kādu sajūtu vēderā būdama aizņemta,bet ieraugot kaut kādu nereāli skaistu vīrieti , piemēram. Arī vīriešiem tā ir - tikai neviens, ne otrs neiet un uzreiz nesaka, hei, šitā baigi skaista utt.
Daudzi, kuri laimīgi dzīvo kopā, nemaz tādi nav, tāpēc nekad nevajag domāt tādas lietas, ka mīlestībā ir tā un šitā. Protams, sajūta, ka gribi visu mūžu pavadīt kopā ir izcila, bet vajag atcerēties, ka tas pa lielam ir vienīgais!

Nav runa par kaut kādām apslēptām domām vai kārdinājumiem, flirtu un saskatīšanos ar simpātisku svešinieku uz ielas. Es reāli tiešām gribu sev blakus citu cilvēku. Sapņoju par citādāku dzīvi ar citādāku vīrieti. Manuprāt, ja otru cilvēku mīl, tad tādām domām galvā nebūtu jābūt.
20.12.2021 14:32 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Karlsone @ 20.12.2021 12:46

Manuprāt, mēs katrs iekša zinām, kas ir mīlestība, tikai to nevar aprakstīt vārdos :)
Tik ilgi kopā nodzīvojām, jo ļoti labs cilvēciskais kontakts, līdzīgs skatījums uz dzīvi, kopīgas intereses, labs sekss. Nav viņš man nekad licies pretīgs, bet arī vizuāli nekad nav piesaistījis. Mēs bijām kā loti, ļoti labi draugi, un laika gaitā es pieradu, pieslīpējos.
Mīlestība, manuprāt, ir sākumā tauriņi vēderā, sajūta, ka otrs šķiet ļoti pievilcīgs un magnētisks, kas vēlāk pāraug apziņā, ka šis cilvēks ir īstais dzīves ceļa biedrs, ka negribi būt bez šī cilvēka un ka nevēlies nevienu citu utt.

Man kaut kā liekās, ka visi cilvēki, kuri domā , ka mīlestība ir tad, kad pat domās negribi nevienu citu - ir aplama. Visi grib, visi kādreiz sajūt kādu sajūtu vēderā būdama aizņemta,bet ieraugot kaut kādu nereāli skaistu vīrieti , piemēram. Arī vīriešiem tā ir - tikai neviens, ne otrs neiet un uzreiz nesaka, hei, šitā baigi skaista utt.
Daudzi, kuri laimīgi dzīvo kopā, nemaz tādi nav, tāpēc nekad nevajag domāt tādas lietas, ka mīlestībā ir tā un šitā. Protams, sajūta, ka gribi visu mūžu pavadīt kopā ir izcila, bet vajag atcerēties, ka tas pa lielam ir vienīgais!
20.12.2021 12:51 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Bet no otras puses tagad aizdomājos, vai nav tā, ka autore nezina īsti, kas ir mīlestība? Grūti ticēt, ka bez mīlestības ir iespējams nodzīvot kopā 8 gadus. Protams, pieradums, bet izturēt kādu vairāku gadu garumā, nemīlot viņu, būtu ļoti grūti. Pati esmu bijusi līdzīgā situācijā, tikai attiecības nebija tik ilgas. Mani mīlēja, bet es nē. Pieskārieni, skūpsti, sarunas izraisīja nepatiku un pat riebumu. Nonāca līdz absurdam, ka, ejot pa ielu, apzināti gāju ātrāk, lai būtu tālāk no viņa. Kad izšķīrāmies, bija liels atvieglojums.
Varbūt ir tā, ka mīli viņu savā veidā, bet tagad attiecībās ir krīze?

Manuprāt, mēs katrs iekša zinām, kas ir mīlestība, tikai to nevar aprakstīt vārdos :)
Tik ilgi kopā nodzīvojām, jo ļoti labs cilvēciskais kontakts, līdzīgs skatījums uz dzīvi, kopīgas intereses, labs sekss. Nav viņš man nekad licies pretīgs, bet arī vizuāli nekad nav piesaistījis. Mēs bijām kā loti, ļoti labi draugi, un laika gaitā es pieradu, pieslīpējos.
Mīlestība, manuprāt, ir sākumā tauriņi vēderā, sajūta, ka otrs šķiet ļoti pievilcīgs un magnētisks, kas vēlāk pāraug apziņā, ka šis cilvēks ir īstais dzīves ceļa biedrs, ka negribi būt bez šī cilvēka un ka nevēlies nevienu citu utt.
20.12.2021 12:46 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
TimetoDream2 Tavs stāsts par riebumu gan jau ir pa traku. Te autorei kaut kādas siltas sajūtas bija pret šo cilvēku, bet ja riebjas tā, ka ātra soli jāiet lai nav blakus otram tad gan neiebraucu prieks kam tas vajadzīgs.
20.12.2021 12:45 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
LaLo @ 20.12.2021 12:25
Es nesaprotu tās meitenes, kuras raksta par to, ka tikuši iztērēti gadi no dzīves. Jā,no reproduktīvā viedokļa, protams, īpaši jau sievietei, bet no pārējiem aspektiem,nu nezinu gan.
Man ir bijušas 3 attiecības pirms tagadējām, katras ~2gadus. Vai es uzskatu, ka šis laiks bijis iztērēts? Nē, nekādā gadījumā, jo katrās no tām es ko ieguvu savai pašizaugsmei, mācījos, sapratu kas man patīk un kas man nepatīk, kādu cilvēku es vēlētos sev blakus u.tt.
Man šķiet stulbi, ka daudzi cilvēki uzskata, ka produktīvas attiecības nozīmē kopīgu hipotēku(labākajā gadījumā uzreiz nopirktu) dzīvesvietai, kopīgus bērnus u.tt. Manos uzskatos galvenais ir mirkļi, momenti un emocijas, ko abi partneri kopā rada un izbauda. Bet,nu, tas mans īpatnējs viedoklis, jo nekad neesmu vēlējusies bērnus, savu māju, dzīvokli vai ko tādu. ?

‼️‼️
20.12.2021 12:35 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Bet no otras puses tagad aizdomājos, vai nav tā, ka autore nezina īsti, kas ir mīlestība? Grūti ticēt, ka bez mīlestības ir iespējams nodzīvot kopā 8 gadus. Protams, pieradums, bet izturēt kādu vairāku gadu garumā, nemīlot viņu, būtu ļoti grūti. Pati esmu bijusi līdzīgā situācijā, tikai attiecības nebija tik ilgas. Mani mīlēja, bet es nē. Pieskārieni, skūpsti, sarunas izraisīja nepatiku un pat riebumu. Nonāca līdz absurdam, ka, ejot pa ielu, apzināti gāju ātrāk, lai būtu tālāk no viņa. Kad izšķīrāmies, bija liels atvieglojums.
Varbūt ir tā, ka mīli viņu savā veidā, bet tagad attiecībās ir krīze?
20.12.2021 12:33 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Bet atbildot autorei- noteikti izbeigtu attiecības. Ja Tu nejūties laimīga un neesi pilnībā tāda jutusies, nekādi ģimenes terapeiti nepalīdzēs. Tu esi jauna sieviete, Tev visa pasaule vaļā, nemeklē uzreiz attiecības, izbaudi laiku viena. Dodies ceļojumos, iepazīsti jaunus cilvēkus, iepazīsti pati sevi no jauna, varbūt kādā no šiem piedzīvojumiem arī satiksi cilvēku, kurš liks sirsniņai straujāk pukstēt. :)
20.12.2021 12:28 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Es nesaprotu tās meitenes, kuras raksta par to, ka tikuši iztērēti gadi no dzīves. Jā,no reproduktīvā viedokļa, protams, īpaši jau sievietei, bet no pārējiem aspektiem,nu nezinu gan.
Man ir bijušas 3 attiecības pirms tagadējām, katras ~2gadus. Vai es uzskatu, ka šis laiks bijis iztērēts? Nē, nekādā gadījumā, jo katrās no tām es ko ieguvu savai pašizaugsmei, mācījos, sapratu kas man patīk un kas man nepatīk, kādu cilvēku es vēlētos sev blakus u.tt.
Man šķiet stulbi, ka daudzi cilvēki uzskata, ka produktīvas attiecības nozīmē kopīgu hipotēku(labākajā gadījumā uzreiz nopirktu) dzīvesvietai, kopīgus bērnus u.tt. Manos uzskatos galvenais ir mirkļi, momenti un emocijas, ko abi partneri kopā rada un izbauda. Bet,nu, tas mans īpatnējs viedoklis, jo nekad neesmu vēlējusies bērnus, savu māju, dzīvokli vai ko tādu. 😄
20.12.2021 12:25 |
 
Reitings 22
Reģ: 21.02.2021
Tēmas autore, es Tevi tik ļoti saprotu un pavisam noteikti negribu nosodīt, jo šo saprot līdz galam tikai tie, kuri paši bijuši šādā situācijā. Arī man bija bail būt vienai, un pie kā tas noved? Lecu no vienām sliktām attiecībām uz citām, kas beidzās ar to pašu. Ir jāprot pabūt kādu laiku vienai. Man reiz tāds periods bija pus gadu, kas priekš manis bija wow. Un tā pus gada laikā tā izmainījās dzīve un domāšana, kā arī atnāca apziņa, ka es arī viena esmu kaut kas , ka man nevajag to otro, lai funkcionētu.
Tāpēc novēlu sevis labā, šoreiz nedomājot par otru, attiecības izbeigt. Jo viņas beigsies tāpat, ja reiz esi nolēmusi. Daudzi saka- egoiste, bet visu mūžu Tu nevari domāt tikai par otru. Un tas nav jādara. Un nav jājūtās slikti, ja sanāca kā sanāca. Mēs visi esam tikai cilvēki.
20.12.2021 12:20 |
 
Reitings 1822
Reģ: 09.12.2021
Kur ir Nellija? 😁🤔
20.12.2021 11:51 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Vienīgi žēl, ka abi iztērējuši 8 gadus savas dzīves.

Es nemūžam to nesauktu par izniekotu laiku, ļoti daudz viens no otra ieguvām. Bija daudz skaisto brīžu, superīgu atmiņu, tāpat arī pacēlām viens otra pašapziņu, iedrošinājām uzsākt jaunas lietas utt. Viņš man daudz ko iemācīja, tāpat arī es viņam. Esmu pateicīga, ka viņš ir bijis manā dzīvē. Domāju, ka viņš arī nekad nevarētu apgalvot, ka labāk tad es nebūtu bijusi viņa dzīvē...
Un tomēr nevēlos nodzīvot līdz mūža galam ar vīrieti, no kura negribu bērnus, laulības utt,. Vēlos būt kopā ar vīrieti, kuru mīlu, ar kuru redzu kopīgu nākotni, un tā lai man nebūtu jāskatās uz citiem vīriešiem, jo redzētu tikai savējo.
20.12.2021 11:44 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Ironiski, ka šī diskusija tapa vakar, kad venus tieši iegājā retrogrādā. Domāju, ka būs vēl daudz līdzīgu diskusiju, ko lasīt turpmāk😁
20.12.2021 11:09 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 20.12.2021 10:39

Badoo un visi pārējie tieši tā pat...
"Nopietnās attiecības" :D
Problēmas ir tajā ka visi veči grib jūs, bet jums ir kaut kādas "prasības", tāpēc tas pasākums nestrādā vairumā gadijumu.

Ir kas grib attiecības un ģimeni un ir kas negrib neko tādu,katram savs.
20.12.2021 11:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits