Skiršanās

 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Sveikas, meitenes.
Esmu nolēmusi šķirties no sava vīrieša, ar ko kopā esam gandrīz 8 gadus. Sākumā sagājām kopā, kad bijām tikai kā draugi. Bet laika gaitā tās kļuva par romantiskām attiecībām. Man viņš kā vīrietis nekad nav īsti piesaistījis, drīzāk kā draugs, bet kaut kā izveidojās ļoti, ļoti spēcīgs pieradums. Viņš vēlētos no manis bērnu un apprecēties, bet es visu laiku šo tēmu atlieku, jo saprotu, ka patiesībā, lai arī cik dumji tas skan, es vēlos ko labāku. Nav viņš mans īstais. Viņam jau ir divi pieauguši bērni no citām attiecībām. Vēlos patiešām iemīlēties, ne tikai mīļu un harmonisku kopdzīvi. Vēlos mērķtiecīgāku un arī +/- sava vecuma vīrieti blakus. Jā, viņš par mani nenormāli rūpējas, ļoti mīl, bet es negribu no viņa bērnus un neredzu nākotni kopā.
Man ir 30 gads,viņam 45. Tikai velku un velku tos gadus, sapņojot, ka reiz viss mainīsies un atradīšu īsto. Neesmu jau sen aizgājusi, jo diemžēl neesmu no tām pašpietiekamajām sievietēm. Man vientulība ir ļoti sāpīga tēma, riebjas būt, gulēt vienai. Ir dažas draudzenes, bet ne jau viņas brauks katru vakaru man rociņu turēt.
Finansiāli esmu neatkarīga, bet, protams, lielu robu budžetā iesitīs īres dzīvoklis, jo līdz šim dzīvoju viņa mājā, un nekas nebija jāmaksā.
Bet man ir 30 gadu, iekšēji saprotu, ka arī pēc 10 gadiem manās sajūtās nekas nebūs mainījies, tikvien kā pazaudēti gadi.. un taisīt bērnu ar vīrieti, ar ko neredzu nākotni??
Viņš gan man pateica (izstāstīju, ka vēlos šķirties), ka mani nekad neviens nemīlēs tā kā viņš. Un ka visi foršie vīrieši manā vecumā jau sen ir precēti, ka es neko nedabūšot tāpat, tikai vienas nakts sakarus... Vai tiešām tā ir? 30 gados nevar atrast mīlestību un izveidot jaunu ģimeni?
Reāli ir tā, ka viņš ļoti mani mīl, uz citām vispār nesaskatās, izturas kā pret dievieti, bet es diemžēl gan metu acis uz citiem... Tas arī liek saprast, ka nu nav mūsu attiecībās viss riktīgi. Pati jūtos sievišķīga, pievilcīga, forša un vēl jauna. Bet vai jūs uzskatāt, ka ir prātīgi aiziet no laba, mīloša vīrieša tikai tāpēc ka nav mīlestības? Priecāšos, ja kāda meitene padalīsies ar savu līdzīgo pieredzi. Esmu nolēmusi iet projām, bet ir ļoti sāpīgi un smagi tāpat.
19.12.2021 19:26 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Tikai tāpēc ka negribi būt viena, nav jāmoka otrs. Un tajos Tinderos vai citur ir ļooooti jarakājās kamēr ko atrodi. Un pateikt ka 8 gadus šis vīrietis tevi vairāk saistījis kā draugs?! Piedod meitenīt, tu esi debīla.
21.12.2021 06:46 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Un tas jautājums vai ir prātīgi no kāda aiziet ja nav mīlestības?! Nē bāc turpini sēdēt vīrietim uz kakla un čakarēt viņam smadzenes zin!! Kaut ko tik stulbu jautāt..ceru ka viņš atradīs kādu citu goda vārds!
21.12.2021 06:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits