Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpšana

 
Reitings 3
Reģ: 28.10.2021
Sveikas, meitenes!
Nezinu vai šāda tēma šeit jau ir bijusi, tāpēc iesākšu jaunu.
Interesē jūs piereidze, viedoklis, vai jūs savam vīram/otrajai pusītei piedotu krāpšanu? Piemēram, ja tas ir noticis attiecību vai laulības pašā sākumā?
28.10.2021 14:08 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Un*
09.02.2022 09:44 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Sanda Ozoliņa @ 09.02.2022 09:22
Prieks lasīt, ka lielākā daļa sieviešu nepiedotu neuzticību.
Es laikam nekad nesapratīšu, kāpēc vīrieši vispār izvēlās krāpt savu otro pusīti, kāds tam ir iemesls?
Jo ja tu esi ar to otru cilvēku kopā un vēl pie tam precējies, tu taču esi ar cilvēku kurš ir tavs viss un kuru tu mīli. ?

Un nedemonizēsim tikai vīriešus, arī sievietes krāpj, in krāpj daudz.
09.02.2022 09:38 |
 
Reitings 3
Reģ: 28.10.2021
Prieks lasīt, ka lielākā daļa sieviešu nepiedotu neuzticību.
Es laikam nekad nesapratīšu, kāpēc vīrieši vispār izvēlās krāpt savu otro pusīti, kāds tam ir iemesls?
Jo ja tu esi ar to otru cilvēku kopā un vēl pie tam precējies, tu taču esi ar cilvēku kurš ir tavs viss un kuru tu mīli. 🤨
09.02.2022 09:22 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Aldis15 vnk par daudz porņukus saskatījies, ka cer uz vairākām partnerēm utml. :D
Pamēģini sākumā vismaz ar vienu sievieti izveidot sakarīgas attiecības.
03.11.2021 10:08 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 03.11.2021 09:10
Kāpēc nevar mīlēt vienu, bet seksot ar vairākām? Tas tā pat kā nopirkt mašīnu un braukt ar viņu visu mūžu, man taču interisē arī citas pamēģināt.

Par laimi neesmu satikusi vīriešus,kuri salīdzina sievieti ar mašīnu...
Stulbāku salidzinājumu neesmu dzirdējusi.
03.11.2021 10:05 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Aldis15 @ 03.11.2021 09:10
Kāpēc nevar mīlēt vienu, bet seksot ar vairākām? Tas tā pat kā nopirkt mašīnu un braukt ar viņu visu mūžu, man taču interisē arī citas pamēģināt.

Pilnīgi debīls salīdzinājums.
Man starp citu pazīstams čalis savējai pateica ko līdzīgu tik salīdzinājums bija saistīts ar krāsainajiem un bezkrāsainajiem TV. Kas notiek tagad, tu jautāsi? Uzcirtis bērnu citai, polietei, ar kuru gadiem guļ katrs savā gultā un šī tik skalo smadzeni.
Respektīvi ja gribas šaudīties apkārt, go on. Laimi tas negarantē. Sirdsmieru arī nē.
03.11.2021 09:45 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Godfather @ 03.11.2021 09:06
Domāju, ka daudziem/ām (ne katram/ai, protams) attiecibu laikā ir bijuši savi grēki, kas tā arī palikuši vēsturē. Nevajag visus/as kam “vienreiz” noteikti nozīmē “vēlreiz” bāzt vienā maisā. Un negribot sāpināt otru un riskēt izjaukt attiecības, tas tiek paturēts noslēpumā un “aizmirsts”.

Protams,ka nav visi vienā maisā bāžami.
Bet krāpšana tomēr ir apzināta darbība/izvēle,kuru cilvēks izdara.
03.11.2021 09:24 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 03.11.2021 08:57

Ja vīrietis mīl sievieti,tad viņš negulēs ar citām.
Ja guļ....tad nu nav nekāda mīlestība tur,pieradums vai komforts attiecībās,bet ne mīlestība.
Kāpēc nevar mīlēt vienu, bet seksot ar vairākām? Tas tā pat kā nopirkt mašīnu un braukt ar viņu visu mūžu, man taču interisē arī citas pamēģināt.
03.11.2021 09:10 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Domāju, ka daudziem/ām (ne katram/ai, protams) attiecibu laikā ir bijuši savi grēki, kas tā arī palikuši vēsturē. Nevajag visus/as kam “vienreiz” noteikti nozīmē “vēlreiz” bāzt vienā maisā. Un negribot sāpināt otru un riskēt izjaukt attiecības, tas tiek paturēts noslēpumā un “aizmirsts”.
03.11.2021 09:06 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
boots @ 03.11.2021 01:40

Arī piekrītu. Ar bijušo biju tik tālu norūdīta, ka viņa krāpšanu uztveru pilnīgi bez emocijām, varbūt pat ar nelielu interesi, kā bija, kas patika utt. Viņš teica, ka viņam ar citu tā ir tikai kā masāža, kā sava veida pakalpojums (kuru gan viņš nepirka). Bija arī sekss mums trijatā ar vēl citām meitenēm, arī viņa priekam, protams. Bet arī beigās nebija tā, ka man kaut kas tur šausmīgi būtu nepaticis. Sākumā doma likās drausmīga, pēc tam jau pašai likās interesants pasākums, kas man pat kāpināja pašvērtējumu. Tiesa gan reizēs, kad jutu, ka kāda, ar ko viņš krāpis, man būtu reāla konkurente, tad gan paliku ļoti greizsirdīga. Bet jā, kaut kā ar laiku pieradu uz šo krāpšanu skatīties to cita skatupunkta, ne kā sabiedrībā pieņemts. BET tāpat atkārtoju, ka to neiesaku, tas nav forši.. Bet vienkārši es iemācījos ar to sadzīvot.
Šobrīd vajag terapiju, lai no šīm attiecībām atgūtos. Kā būs nākotnē, nezinu.

Ja sieviete pieļauj un pieņem krāpšanas attiecībās,tad rodas jautājums-kā sievietei ir ar pašvērtējumu?
Tas ir zemāks par zāli....
03.11.2021 09:01 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 03.11.2021 07:30

Ļoti veselīga un atbalstāma pieeja tam. Super!
Večiem tā arī ir - sekss ar citu meiteni ir kā masāža/pakalpojums, tur nav nekāda mīlestība, vienkārši vajag apmierināt gribuli.

Ja vīrietis mīl sievieti,tad viņš negulēs ar citām.
Ja guļ....tad nu nav nekāda mīlestība tur,pieradums vai komforts attiecībās,bet ne mīlestība.
03.11.2021 08:57 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
boots @ 03.11.2021 01:40

Arī piekrītu. Ar bijušo biju tik tālu norūdīta, ka viņa krāpšanu uztveru pilnīgi bez emocijām, varbūt pat ar nelielu interesi, kā bija, kas patika utt. Viņš teica, ka viņam ar citu tā ir tikai kā masāža, kā sava veida pakalpojums (kuru gan viņš nepirka). Bija arī sekss mums trijatā ar vēl citām meitenēm, arī viņa priekam, protams. Bet arī beigās nebija tā, ka man kaut kas tur šausmīgi būtu nepaticis. Sākumā doma likās drausmīga, pēc tam jau pašai likās interesants pasākums, kas man pat kāpināja pašvērtējumu. Tiesa gan reizēs, kad jutu, ka kāda, ar ko viņš krāpis, man būtu reāla konkurente, tad gan paliku ļoti greizsirdīga. Bet jā, kaut kā ar laiku pieradu uz šo krāpšanu skatīties to cita skatupunkta, ne kā sabiedrībā pieņemts. BET tāpat atkārtoju, ka to neiesaku, tas nav forši.. Bet vienkārši es iemācījos ar to sadzīvot.
Šobrīd vajag terapiju, lai no šīm attiecībām atgūtos. Kā būs nākotnē, nezinu.

Ļoti veselīga un atbalstāma pieeja tam. Super!
Večiem tā arī ir - sekss ar citu meiteni ir kā masāža/pakalpojums, tur nav nekāda mīlestība, vienkārši vajag apmierināt gribuli.
03.11.2021 07:30 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
CEC @ 01.11.2021 22:40
Nav tā, ka es atbalstu un pamudinu krāpt, es tikai saku, ka noteiktos apstākļos dažiem pāriem tas var būt nevis totāls attiecību gals, bet kalpot kā attiecību izturības pārbaude tajā pelēkajā zonā, kur vēl ir vieta izaugsmei un pozitīviem pavērsieniem. Lai nu kā, zinu tikai to, ka pats savu sievieti nekad nekrāptu.

Arī piekrītu. Ar bijušo biju tik tālu norūdīta, ka viņa krāpšanu uztveru pilnīgi bez emocijām, varbūt pat ar nelielu interesi, kā bija, kas patika utt. Viņš teica, ka viņam ar citu tā ir tikai kā masāža, kā sava veida pakalpojums (kuru gan viņš nepirka). Bija arī sekss mums trijatā ar vēl citām meitenēm, arī viņa priekam, protams. Bet arī beigās nebija tā, ka man kaut kas tur šausmīgi būtu nepaticis. Sākumā doma likās drausmīga, pēc tam jau pašai likās interesants pasākums, kas man pat kāpināja pašvērtējumu. Tiesa gan reizēs, kad jutu, ka kāda, ar ko viņš krāpis, man būtu reāla konkurente, tad gan paliku ļoti greizsirdīga. Bet jā, kaut kā ar laiku pieradu uz šo krāpšanu skatīties to cita skatupunkta, ne kā sabiedrībā pieņemts. BET tāpat atkārtoju, ka to neiesaku, tas nav forši.. Bet vienkārši es iemācījos ar to sadzīvot.
Šobrīd vajag terapiju, lai no šīm attiecībām atgūtos. Kā būs nākotnē, nezinu.
03.11.2021 01:40 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
29090 @ 30.10.2021 12:22

Savā ziņā taisnība, bet ir kategorija vīriešu, kuriem attiecībās defaultā nav labi, jo viņi vienkārši negrib ilglaicīgas attiecības ar 1 sievieti. Un šī sieviete var kaut no ādas līst ārā, bet tas neko nemainīs.

Šis gan ir ļoti precīzi. Tāds ir arī mans bijušais. Vienā brīdī man uzrakstīja viņa bijusī, ar kuru viņš mani krāpa un par kuru viņš teica, ka viņa nu ir sieviete ar lielo S, ka viņa prot to, to un to.. Un ko viņa pastāstīja man? Ka tieši tāpat, kā es nekad neesmu bijusi gana laba viņam, tāpat arī viņa nebija gana laba. Un man bāza acis to viņas varēšanu un izcilību, tikai lai sagrautu manu pašvērtējumu un manipulētu.. Ticu, ka nekad viņam līdz galam neviena neizpatiks, lai gan vēlu, lai viņam viss labi.
03.11.2021 01:27 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Esmu saskārusies un pieļāvusi visa veida krāpšanu, bet tā noteikti nav veselīgu attiecību pazīme. Pieļāvu to, jo bija zems pašvērtējums un vispār briesmīgi toksiskas attiecības. Sākumā sāpēja, laika gaitā iemācījos neņemt pie sirds, nākošais posms bija no šiem sānsoļiem paņemt info sev, pie kā man ir jāstrādā un kas vīrietim trūcis manī, pēc tam jau iemācījos vismaz ārēji izrādīt, ka tāpat jūtos labāka par citām, ļāvu, lai dara ko grib, un tajā brīdī viņam interese par citām pavisam dabiski saruka... BET es noteikti nesaku, ka to vajag pieļaut, vai ka tas bija pareizi, vai ka tā ieteiktu darīt citām. Jo attiecības mums bija no viena grāvja otrā.
03.11.2021 01:20 |
 
Reitings 64
Reģ: 30.10.2021
Annija35 @ 01.11.2021 10:22

Vienmēr atradīsies kāds,kas atbalstīs krāpšanu,noveļot to uz dažādam seksuālajām vēlmēm vai nesaderību...
Nav tā, ka es atbalstu un pamudinu krāpt, es tikai saku, ka noteiktos apstākļos dažiem pāriem tas var būt nevis totāls attiecību gals, bet kalpot kā attiecību izturības pārbaude tajā pelēkajā zonā, kur vēl ir vieta izaugsmei un pozitīviem pavērsieniem. Lai nu kā, zinu tikai to, ka pats savu sievieti nekad nekrāptu.
01.11.2021 22:40 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
CEC @ 01.11.2021 06:09
Ja pāris pēc krāpšanas tomēr neizšķiras, tad ir ļoti svarīgi izrunāt visus cēloņus neuzticībai un piestrādāt, lai tos risinātu un lai turpmāk tāda situācija neatkārtojas. Pretējā gadījumā, ja neko nedara, ir tikai laika jautājums, līdz tas notiks vēlreiz. Jo krāpējam joprojām būs šis kārdinājums, bet piedevējs būs radījis iespaidu, ka šāds gājiens nerada milzu sāpes un pazemojumu.
Jāpiemin, ka viens no iespējamajiem risinājumiem var būt iekāpt šajā peļķē arī ar otru kāju un sānsoļus turpmāk pieņemt kā pašsaprotamu attiecību sastāvdaļu. Un nevis tos novērst, bet gan pastiprināt un padarīt tos par kopīgu erotisku rotaļu. Šis variants ir ideāli piemērots pāriem, kur sievietei ir augsts libido, bet vīrietis ir seksuāli mazspējīgs vai ar mazu, mīkstu peni. Protams, tas neatrisina visas laulības problēmas, bet vismaz nav vairs jāuztraucas par krāpšanu :D

Vienmēr atradīsies kāds,kas atbalstīs krāpšanu,noveļot to uz dažādam seksuālajām vēlmēm vai nesaderību...
01.11.2021 10:22 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Vēl varētu piekrist : Twice a cheater, always a cheater.
Reizēm cilvēkiem vajag pamēģināt lietas, lai saprastu vai tās viņam der.
01.11.2021 10:20 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Once a cheater, always a cheater.

BS.
01.11.2021 10:08 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Savā ziņā tas var būt kā pragmatisks mēģinājums kaut vai īstermiņā saglābt attiecības, kas citādi ir labas. Ilgtermiņā, protams, attiecību labošanai būs vajadzīgs nopietnāks darbs.

Mīlestības dēļ (tā, ka reibst) var palikt kopā, un censties dzīvot, bet ilgtermiņā aizvainojums vienmēr paliek. Lai vai kā tur.
01.11.2021 10:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits