Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tās kuras nav vakcinējušās

 
Reitings 144
Reģ: 02.02.2019
Sveikas!
Tās kuras nav vakcinējušās un strādā
jautājums
vai darbā spiež vakcinēties un ja nevakcinēsies sola atlaist?
11.10.2021 21:17 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
C00L Dzipsy @ 18.10.2021 18:38
Dažam labam būtu jāaizdomājas arī par vakcinētajiem cilvēkiem un viņu rīcībām, un, būtu jāpārstāj visā vainot nevakcinētos cilvēkus. Kopš QR koda ieviešanas, publiskajās vietās: koncertos, teātros, kinoteātros, restorānos, utt. tiek tikai un vienīgi vakcinēti cilvēki, un, tie kuri pārslimojuši un ieguvuši sertifikātu. Arī pašizolācija no ceļojumiem nav jāievēro, bet klepot klepo, šņaukājas.
Kā visiem zināms, slimo un vīrusu pārnēsā arī vakcinētie cilvēki, pēdējā laika statistika viņiem ir visai skarba. Vakcinēti cilvēki, ar vai bez simptomiem, pat, ja saslimst, viņa Covid sertifikāts uz to laiku netiekot apturēts (stulbums).
Arī manā personu lokā ir bezatbildīgas personas, kuras ir vakcinētas, pašas saslimušas vai ir kontaktpersonas, bet bauda dzīvi uz pilnu klapi. Mani neviens nav audzinājis kā stukaču, lai jau dzīvo savu dzīvi un aplipina citus, bet mana attieksme pret šiem cilvēkiem ir mainījusies par 180'. Un viena no šādām personām manā lokā ir ārsts, kurš pats ir potēts pret Covid, saslima viņa nevakcinētais bērns ar Covid, un šis ārsts ikdienas turpina apciemot savu sasirgušo atvasi, pēc tam dodas uz darbu poliklīnikā un privātklīnikā. Un kas notiek tālāk?! Neapzināti, nejūtot simptomus, izvazā vīrusu plašajai pasaulei.
Visādas Cipules, Pavļuti un Kariņi, lai iet un uzspēlē labāk uz flīgeļa 180'000.00 eiro vērtībā, varbūt būs lielāka jēga nekā no tā ko viņi šobrīd dara. Vai tad nebija iespēja mācīties no pērnā gada kļūdām? Galvenais jau naudu apgūt, iztērēt. Bet kur viņa ir iztērēta?
Vakcinētie ir vairāk bīstami vīrusa izplatībā, nekā nevakcinētie. Tā nu tas ir. Kamēr nevakcinētie nekur netiek, vakcinētajiem atvērta plašā pasaule visās izklaižu vietās, apčamdamies, apskaujamies, izelpojamies, ieelpojamies un nēsājam tik vīrusu tālāk.

👍 beidzot kāds uzraksta kā tas ir....
19.10.2021 08:17 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Ko vajadzēja darīt? Jau kad sāka manāmi kāpt saslimušo skaits, pianistam Pavļutam un dziedonim Kariņam vajadzēja uzreiz izlemt par labu pilnīgam lockdown, kā to pieprasīja gan mediķi, gan valsts galvenais infektologs Dumpis.

Jā protams, valdībai ir kļūdas un novēlota rīcība.
Neviens jau nebija gaidījis ka 50% iedzīvotāju vakcināciju uzskatīs par nāves spriedumu.
No maija līdz oktobrim mierīgi varēja savakcinēties 70-80% procenti iedzīvotāju, tad tagad nebūtu tādā bedrē.
19.10.2021 08:04 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Jacqueline @ 18.10.2021 23:58
Miaa, noklausies sēdi, tur būs atbildes uz vairākiem taviem jautājiem, un man reizēm šķiet, ka tu neklausies, ko tev mēģina teikt, bet turpini malt vienu un to pašu, skatoties vienā tuneļa gaismā.
Un tu izklausies pēc sievietes, kura tīri labi arī justos arī, tad, ja nomestu visas savas barjeras-iedomātos blokus nost, un aizietu novakcinētos. tas tev noteikti palīdzētu nolaist tvaiku?
Un es tā līdz galam nesaprotu par ko tev tāda dusma, tu gadijumā nedzīvoji ārpus šīs sūdīgās latvijas zemītes, kur viss bija slikti? Lai gan slikti jau nekur tā nav, tas viss ir tikai šeit ?✨

Nē, ar mani viss okei, lai nolaistu tvaiku man nav nepieciešams vakcinēties, kā arī dusmīga neesmu. :) Drīzāk joprojām nez kāpēc šokēta par to, ka laiki mainās un gadi iet uz priekšu, bet Latvijā joprojām nekas daudz nav mainījies kopš tiem laikiem, kad Krištopānu Vilis Latviju nosauca par muļķu zemi. Un es to pat nedomāju kā uzbraucienu latviešiem kā tautai, bet pie varas esošajiem ielikteņiem, ar prezidentu, kurš, kā man liekas, joprojām nesaprot, kādu valsti viņš īsti vada, priekšgalā. Bet, jā, tā ir, Latvijā nedzīvoju jau pāris gadus, uz kādu brīdi atgriezos, lai atrisinātu šādas tādas problēmas ģimenē, drīz došos atpakaļ uz savu mītnes zemi, tāpēc, jā, varbūt daudz ko nesaprotu un varbūt daudzas lietas, kuras mani, kā cilvēku, kurš ilgu laiku nav bijis Latvijā, pārsteidz, patiesībā skaitās pilnīgi normālas tiem, kuri Latvijā dzīvo patstāvīgi (kaut vai problēmas veselības nozarē), taču tāpēc jau es te vienkārši spriedelēju un ļauju tiem, kuri zina un saprot labāk par mani, oponēt manam muļķīgajam viedoklim. Tas arī viss. :)
19.10.2021 02:03 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Miaa, noklausies sēdi, tur būs atbildes uz vairākiem taviem jautājiem, un man reizēm šķiet, ka tu neklausies, ko tev mēģina teikt, bet turpini malt vienu un to pašu, skatoties vienā tuneļa gaismā.
Un tu izklausies pēc sievietes, kura tīri labi arī justos arī, tad, ja nomestu visas savas barjeras-iedomātos blokus nost, un aizietu novakcinētos. tas tev noteikti palīdzētu nolaist tvaiku😀
Un es tā līdz galam nesaprotu par ko tev tāda dusma, tu gadijumā nedzīvoji ārpus šīs sūdīgās latvijas zemītes, kur viss bija slikti? Lai gan slikti jau nekur tā nav, tas viss ir tikai šeit 🧠✨
18.10.2021 23:58 |
 
10 gadi
Reitings 4258
Reģ: 03.08.2009
2020. gadā līdz 14. oktobrim staigājām bez maskām. Neviens nebija sašpricēts. Un saslimušo bija daudz daudz mazāk kā šogad!! Tagad puse saspricēti un liela daļa jau pārslimojusi, bet inficēto skaits tikai aug

LV taču gandrīz tikai Delta izplatās, kas ir daudzkārt lipīgāks variants. To taču teica jau sen.
18.10.2021 23:15 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
"2020. gadā līdz 14. oktobrim staigājām bez maskām. Neviens nebija sašpricēts. Un saslimušo bija daudz daudz mazāk kā šogad!! Tagad puse saspricēti un liela daļa jau pārslimojusi, bet inficēto skaits tikai aug."

Speciāli palaists vai mutējies dabiski, bet jau sen visur skandēja, ka Delta ir daudz lipīgāks par to, kas bija pirms pusgada un vairāk un saslimstība būs lielāka.
18.10.2021 22:58 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Ko vajadzēja darīt? Jau kad sāka manāmi kāpt saslimušo skaits, pianistam Pavļutam un dziedonim Kariņam vajadzēja uzreiz izlemt par labu pilnīgam lockdown, kā to pieprasīja gan mediķi, gan valsts galvenais infektologs Dumpis. Tā vietā abi brašie kungi izlēma kārtējo reizi sākt nodarboties ar pilnīgām muļķībām, līdzīgi kā gadu iepriekš, kad it kā vīrusa apkarošanai tika pieņemti lēmumi aizliegt pārdot zeķes, pildspalvas un spuldzītes. Tā vietā, lai izsludinātu pilnīgu lockdown jau tad, kad saslimušo skaits sāka strauji kāpt, tika pieņemti kārtējie debilie lēmumi, kuri netika pieņemti tāpēc, lai apkarotu vīrusa izplatību, bet lai vienkārši brutāli piespiestu cilvēkus vakcinēties, kā rezultātā nevakcinētie vairs nevarēja ieiet veikalā, lai nopirktu ziemas zābakus, bet vakcinētie varēja turpināt vazāties apkārt pa bāriem, koncertiem, teātriem un citām sabiedriskām vietām. Pāris komentārus augstāk jau ir labs piemērs tam, kā ar Covid slimojoši vakcinētie turpina iet gan uz darbu, gan izklaižu vietām, gan ceļot apkārt un baudīt dzīvi. Bet Latvijā, kā vienmēr, viss notiek ačgārni un, tā vietā, lai ieklausītos valsts galvenajā infektologā, kurš uzreiz pateica, ka no esošajiem ierobežojumiem nebūs nekāds labums, pie varas esošie atkal izdomāja darīt pa savam. Un par to, ka slimnīcās katastrofāli trūkst personāla... Arī tās ir sekas tam, ka situācija valstī un medicīnas personāla zemais atalgojums pēdējo gadu laikā ir licis simtiem, ja ne tūkstošiem ārstu, medmāsu pamest Latviju, lai dotos peļņā uz ārzemēm. Un tagad, kad pienākusi krīze, protams, valdībā esošie atkal vainos tikai nevakcinētos, ne atradīs problēmas sakni un uzdos sev jautājumu par to, kāpēc vispār esam nonākuši pie situācijas kad manāms katastrofāls medicīnas personāla trūkums. Nedod dies', ja mazajā Latvijā notiktu kāda dabas katastrofa un cietušo skaits tiktu mērāms tūkstošos.
Nobeigumā iz Twitter:
"2020. gadā līdz 14. oktobrim staigājām bez maskām. Neviens nebija sašpricēts. Un saslimušo bija daudz daudz mazāk kā šogad!! Tagad puse saspricēti un liela daļa jau pārslimojusi, bet inficēto skaits tikai aug."
Bet, protams, ka "AnTiVaXeRi vAiNīGi". 😜
18.10.2021 22:23 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Ko tieši nejēdzīgu nokomentēju?
Godīgi saku, man interesē tavs viedoklis kā būtu bijis jārīkojās. Citādi izklausās, ka Kariņš ar saviem nejēga ierobežojumiem ir palielinājis slimību 🤡
Mēs visi mākam ņaudēt, bet sanāk vien tāda čīkstēšana.
18.10.2021 20:35 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Tas ir diezgan jocīgs komentārs. Cilvēks smejas, ka pēc ''vislabākā iespējamā varianta'' realizēšanas 1.5 gadu garumā ir savārīta tāda putra, ka būtu grūti to izstrebt.

Tas nemaz nav jocīgs komentārs.
Tie kuri visu kritizē, nav pat spējīgi atbildēt uz vienkāršu jautājumu. Kāda būtu bijusi pareizā rīcība, vai jārīkojas turpmāk ?
Prasti kad šo jautājumu uzdod vakcinācijas pretiniekiem, sākas tīrā demagoģija jo viņi spēj visu tikai kritizēt un kādu vainot.
Bet piedāvāt sakarīgu risinājumu nevar.
18.10.2021 19:13 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Jacqueline @ 18.10.2021 18:21
A ko tu piedāvā? Kādu labāku variantu, varbūt? ja mēs šobrīd skaitamies pēc Delfu šodienas virsrakstiem, ka esam pirmajā vietā pēc saslimstības tempa?

Tas ir diezgan jocīgs komentārs. Cilvēks smejas, ka pēc ''vislabākā iespējamā varianta'' realizēšanas 1.5 gadu garumā ir savārīta tāda putra, ka būtu grūti to izstrebt.
18.10.2021 18:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Dažam labam būtu jāaizdomājas arī par vakcinētajiem cilvēkiem un viņu rīcībām, un, būtu jāpārstāj visā vainot nevakcinētos cilvēkus. Kopš QR koda ieviešanas, publiskajās vietās: koncertos, teātros, kinoteātros, restorānos, utt. tiek tikai un vienīgi vakcinēti cilvēki, un, tie kuri pārslimojuši un ieguvuši sertifikātu. Arī pašizolācija no ceļojumiem nav jāievēro, bet klepot klepo, šņaukājas.
Kā visiem zināms, slimo un vīrusu pārnēsā arī vakcinētie cilvēki, pēdējā laika statistika viņiem ir visai skarba. Vakcinēti cilvēki, ar vai bez simptomiem, pat, ja saslimst, viņa Covid sertifikāts uz to laiku netiekot apturēts (stulbums).
Arī manā personu lokā ir bezatbildīgas personas, kuras ir vakcinētas, pašas saslimušas vai ir kontaktpersonas, bet bauda dzīvi uz pilnu klapi. Mani neviens nav audzinājis kā stukaču, lai jau dzīvo savu dzīvi un aplipina citus, bet mana attieksme pret šiem cilvēkiem ir mainījusies par 180'. Un viena no šādām personām manā lokā ir ārsts, kurš pats ir potēts pret Covid, saslima viņa nevakcinētais bērns ar Covid, un šis ārsts ikdienas turpina apciemot savu sasirgušo atvasi, pēc tam dodas uz darbu poliklīnikā un privātklīnikā. Un kas notiek tālāk?! Neapzināti, nejūtot simptomus, izvazā vīrusu plašajai pasaulei.
Visādas Cipules, Pavļuti un Kariņi, lai iet un uzspēlē labāk uz flīgeļa 180'000.00 eiro vērtībā, varbūt būs lielāka jēga nekā no tā ko viņi šobrīd dara. Vai tad nebija iespēja mācīties no pērnā gada kļūdām? Galvenais jau naudu apgūt, iztērēt. Bet kur viņa ir iztērēta?
Vakcinētie ir vairāk bīstami vīrusa izplatībā, nekā nevakcinētie. Tā nu tas ir. Kamēr nevakcinētie nekur netiek, vakcinētajiem atvērta plašā pasaule visās izklaižu vietās, apčamdamies, apskaujamies, izelpojamies, ieelpojamies un nēsājam tik vīrusu tālāk.
18.10.2021 18:38 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
A ko tu piedāvā? Kādu labāku variantu, varbūt? ja mēs šobrīd skaitamies pēc Delfu šodienas virsrakstiem, ka esam pirmajā vietā pēc saslimstības tempa😂
18.10.2021 18:21 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Redzams, ka histērijas vilnis arī šeit ir uzsitis dažiem emocijas :D
Nu, tā ir cena, ka sabiedrība maksā par valdības stulbumu un korumpētību. Ja kāds pašreiz notiekošo uzskata par vislabāko iespējamo variantu, tad jau nav par ko sūdzēties.
Nekas, tagad gaidīsim to jauno medikamentu, ko Delfi jau steidzas reklamēt, lai tauta gatavo makus. Zemāka efektivitāte kā Ivermectin, daudz sliktāks drošības profils, ļoti mazs pētījumu subjektu skaits (ap 1k, Ivermectin ir ap 50k), bet toties - maksā $700 par 10 tablešu kursu (pašizmaksa ir ap $17), atšķirībā no Ivermectin, kas maksā zem $1.
Galvenais turpināt katru dienu sev atkārtot - mēs darām vispareizāko, kas vien iespējams, korporācijām nav augstāku mērķu kā cilvēku dzīvību glābšana, korporācijām nav lobiju valdībās, mediji ir neatkarīgi un objektīvi, mēs dzīvojam ideālākajā no visām iespējamajām utopijām!
18.10.2021 18:03 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Wonder woman @ 18.10.2021 14:21

Hmm ,par šo nebiju aizdomājusies!
Vispār ir Doma uztaisīt antigen testu vispirms,jo laiku atpakalj bija aizdomas,par covid ,bet tas vel bija Tad ,kad testi nebija pieejami un bija covid pats sakums,Lai gan atkal tas antivielas ne vienmēr ilgi saglabājas!
Bet ,Jā īsāk sakot ,laikam vienkārši jāmēgina tikt tām bailēm pāri kaut kā!

Antivielu tests tev neko nedos.
Ne visiem antivielas ir augstā līmenī ilgstoši pēc slimošanas.
18.10.2021 16:14 |
 
Reitings 4639
Reģ: 20.08.2021
Aamelija @ 18.10.2021 14:39

Mana mamma pārslimoja kovidu dažu noguruma dienu veidā. Bet viņai ir ļoti augsts asinspiediens un citas sirds problēmas, kā dēļ lieto kaudzi zāļu, ka viņai pat ģimenes ārste ieteica nevakcinēties. Ja pētījumi liecina, ka statistiski nonākt slimnīcā iepriekš pārslimojušam nevakcinētam cilvēkam ir VĒL MAZĀKA nekā 2 vakcīnu devas saņēmušam nepārslimojušam cilvēkam (par spīti tam, ka ''pliks'' dabīgi iegūto antivielu skaits ar laiku samazinās), un personai pastāv trombu risks, tad riskēt nav vērts.
Bet uzskatu, ka salīdzinoši jaunai sievietei bez slimībām nav ko baidīties vakcinēties, it īpaši, ja vēl nav pārslimots.

Protams, tas ir pavisam citādi! Tādi cilvēki, kuriem ir risks, mums būtu jasarga! Lai tie, ka nevar poteties neiet, bet kuriem viss kārtībā ar veselību, sapotetos, kaut vai tīri, lai apstadinatu virusa kedi!
Lai mammitei veseliba ❤
18.10.2021 15:03 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Vai šeit ir kāda ,kas vēlas vakcinēties ,bet vienkārši baidās no dažādām blaknēm?

Mana mamma pārslimoja kovidu dažu noguruma dienu veidā. Bet viņai ir ļoti augsts asinspiediens un citas sirds problēmas, kā dēļ lieto kaudzi zāļu, ka viņai pat ģimenes ārste ieteica nevakcinēties. Ja pētījumi liecina, ka statistiski nonākt slimnīcā iepriekš pārslimojušam nevakcinētam cilvēkam ir VĒL MAZĀKA nekā 2 vakcīnu devas saņēmušam nepārslimojušam cilvēkam (par spīti tam, ka ''pliks'' dabīgi iegūto antivielu skaits ar laiku samazinās), un personai pastāv trombu risks, tad riskēt nav vērts.
Bet uzskatu, ka salīdzinoši jaunai sievietei bez slimībām nav ko baidīties vakcinēties, it īpaši, ja vēl nav pārslimots.
18.10.2021 14:39 |
 
Reitings 4639
Reģ: 20.08.2021
Wonder woman @ 18.10.2021 12:24
Vai šeit ir kāda ,kas vēlas vakcinēties ,bet vienkārši baidās no dažādām blaknēm?
Ar galvu saprotu,ka itkā visi tuvie,kas ir vakcinējušies nav piedzīvojuši nekādus baigos side effect,ja nu vienīgi drauga vectēvam bija trombi plaušās pēc astra zenecas ,kuru veiksmigi izarsteja un draudzenei bija asinošana pēc Pfizer ilgu laiku,bet tie ir tikai 2 gadijumi,visiem parejiem viss kārtībā,reāli es vienīgā neesmu vakcinējusies,jo man ir riktīga anxiety un nesaprotu,kā lai tiek tam pāri,man nav bail no gēnu mainas,čipiem,Bila Geits utt,man vienkārši ir bail,no tā kā mans kermenis reagēs!
Man draugs saka vienkārši mani aizvedis uz vakcinu un viss ,bet man uzreiz sāk sirds dauzīties,tā ka liekas būs panikas lēkme,kā tikt tam pāri?

Es ar pfizer, nezinu, nebija nekas tāds ekstrēms! Es biju gatava pavadīt gulta vairakas dienas🤣, tik pēc 2.potes nākamā dienā bisku nespeks! Pārējais viss pa vecam, nekādas izmaiņas! Pašu poti vispār nejutu. Nevajag daudz par to domāt, viss ir ātri.
Līdzīgi kā difterijas vakcina!
18.10.2021 14:29 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Annija35 @ 18.10.2021 13:16

Bet vai saslimt tev nav bail?
Tu nevari zināt kā tavs organisms reaģēs uz slimību.

Hmm ,par šo nebiju aizdomājusies!
Vispār ir Doma uztaisīt antigen testu vispirms,jo laiku atpakalj bija aizdomas,par covid ,bet tas vel bija Tad ,kad testi nebija pieejami un bija covid pats sakums,Lai gan atkal tas antivielas ne vienmēr ilgi saglabājas!
Bet ,Jā īsāk sakot ,laikam vienkārši jāmēgina tikt tām bailēm pāri kaut kā!
18.10.2021 14:21 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Wonder woman @ 18.10.2021 12:24
Vai šeit ir kāda ,kas vēlas vakcinēties ,bet vienkārši baidās no dažādām blaknēm?
Ar galvu saprotu,ka itkā visi tuvie,kas ir vakcinējušies nav piedzīvojuši nekādus baigos side effect,ja nu vienīgi drauga vectēvam bija trombi plaušās pēc astra zenecas ,kuru veiksmigi izarsteja un draudzenei bija asinošana pēc Pfizer ilgu laiku,bet tie ir tikai 2 gadijumi,visiem parejiem viss kārtībā,reāli es vienīgā neesmu vakcinējusies,jo man ir riktīga anxiety un nesaprotu,kā lai tiek tam pāri,man nav bail no gēnu mainas,čipiem,Bila Geits utt,man vienkārši ir bail,no tā kā mans kermenis reagēs!
Man draugs saka vienkārši mani aizvedis uz vakcinu un viss ,bet man uzreiz sāk sirds dauzīties,tā ka liekas būs panikas lēkme,kā tikt tam pāri?

Bet vai saslimt tev nav bail?
Tu nevari zināt kā tavs organisms reaģēs uz slimību.
18.10.2021 13:16 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Vai šeit ir kāda ,kas vēlas vakcinēties ,bet vienkārši baidās no dažādām blaknēm?
Ar galvu saprotu,ka itkā visi tuvie,kas ir vakcinējušies nav piedzīvojuši nekādus baigos side effect,ja nu vienīgi drauga vectēvam bija trombi plaušās pēc astra zenecas ,kuru veiksmigi izarsteja un draudzenei bija asinošana pēc Pfizer ilgu laiku,bet tie ir tikai 2 gadijumi,visiem parejiem viss kārtībā,reāli es vienīgā neesmu vakcinējusies,jo man ir riktīga anxiety un nesaprotu,kā lai tiek tam pāri,man nav bail no gēnu mainas,čipiem,Bila Geits utt,man vienkārši ir bail,no tā kā mans kermenis reagēs!
Man draugs saka vienkārši mani aizvedis uz vakcinu un viss ,bet man uzreiz sāk sirds dauzīties,tā ka liekas būs panikas lēkme,kā tikt tam pāri?
18.10.2021 12:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits