Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un grūtniecība

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Nedaudz sasāpējis jautājums. Jūtu tādu kā tukšumu sevī un nesaprotu kapēc. Pēdējo grūtniecības mēnesi, vīrs izturās tā vēsāk pret mani un mani tas skumdina. Seksuāla ziņā viss mainījies, viņš pats nekam neizrāda iniciatīvu, tikai tad ja es pati ko sāku darīt. Liekas tāda rutīna, viņš atnāk mājās paēd, kokčiks, gultā iekšā un telefons, bet man uzmanība nekāda. Esmu ar viņu par to runājusi, uz vienu dienu viss bija ok, pēc tam nebija. Vēlos izbaudīt ar viņu vēl tuvību, jo bērnam piedzimstot man tam nebūs laika..kā arī ja es vēlos parunāties ar viņu par grūtniecību vai ārstiem, slimnīcu kur dzemdēt viņš tajā tik ļoti negrib iedziļināties un 1x teica, ka negrib par to runāt tajā momentā. Es kā sieva daru cik varu, viņam nav par ko sūdzēties..Nezinu kas būs tad kad piedzims bērns. Tāda ziņā viņš ur gadīgs, mantas bērnam pērk..
07.10.2021 00:58 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.08.2021
Es neesmu bijusi jūsu situācijā, nekad neesmu gaidījusi bebi.
Bet man pazīstami meitenei bija tas pats - vīrs atsala, viņai gribējās seksu, viņam nē, utt. Bet pagājuši jau 6 gadu, bērns aug, no malas raugoties laimīga ģimene. Vīriešiem tas tomēr mēdz būt šoks, pieņemt jauno situāciju un aprast ar to, varbūt stresi, varbūt domā par finansēm vai vēl kaut ko.
Katrā ziņā ļoti žēl, ka jums tā un novēlu pacietību. Varbūt jāmēģina vēlreiz aprunāties. Lai jums viss nokārtojas!
07.10.2021 01:05 |
 
Reitings 9
Reģ: 17.09.2021
Iespējāms, no viņa puses šī ir kā psiholoģiskā nostāja. Viņš šobrīd vēlas būt viens, jo apzinās, cik daudz būs jāgādā un kādas būs rūpes, kad piedzims bērniņš. Tas ir tikai mans minējums. Neizslēdzu citus iemeslus. Taču, ja viss līdz šim ir bijis labi un šīs izmaiņas nenes sev līdzi plīstošus traukus, tad domāju, ka tas ir tikai laika jautājums.
07.10.2021 01:06 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Tas atkal man liek justies nomāktai, ka viņš arī lielāko ties bija tas, kas bērnu vēlējās un tagad kamēr viņš pat vēl nav piedzimis, notiek tāds kā vēsums pret viņu. Citreiz rādu kā bērns kustās,lai paskatās liekas ka viņam telefons svarīgāks tajā momentā. Tā nav visu laiku protams bet iespējams es viņu esmu izlaidusi pati. Vairāk čubinos ap viņu nekā viņš ap mani,lai gan es viņam teicu ka man kā grūtniecei vajag vairāk uzmanības jo esmu es un bērns, kas ir manī.
07.10.2021 01:35 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Nu bet tas taču ir pēdējais grūtniecības mēnesis! Es drīzāk apbrīnoju tevi, ka joprojām gribās un pašai nav bail, ir ērti utjpr.
Pilnībā saprotu tavu vīrieti, 99% dodu, ka tā ir psiholoģiska barjera, nu kā var mīlēties, zinot, ka tulīt jādzimst, vēders tev tik milzīgs un visas domas ap jau dzemdībām un pārmaiņām?!
Un vispār, ja līdz šim viņš piekrita tavām seksuālām vēlmēm, tad pasaki par to paldies, reti kurš pāris mīlējas pēdējā trimestrī... tut taču ne tikai fiziskā, bet arī psiholoģiskā barjera nāk klāt.
07.10.2021 01:38 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Ieteiktu runāt vēl un vēlreiz. Jāņem vērā arī, ka grūtniecības laikā, sevišķi pēdējos mēnešos ir tendence uztvert visu sāpīgak un pārspīlētāk, vismaz pēc manas pieredzes. Man arī ir pēdējais mēnesis, gribu kaut kādu lutināšanu no vīra puses, bet tajā pašā laikā negribu, ka man pieskaras, jūtos pārgurusi nonstopā, bet tajā pašā laikā gribas arī kaut ko darīt. Uznāk visādi melnie. Vīrietis ļoti iespējams īsti nesaprot, kas par lietu, neiedomājas.
07.10.2021 08:05 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Kusties, kusties, ātrāk kusties,
Tu man traucē labi justies. / Rūsa
Hormonu vētras tās ir, meitene mīļā.
07.10.2021 09:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Es atvainojos, bet tas nav normāli atnākt mājās, katru vakaru paēst, nomazgāties, iedzert un gultā spaidīt telefonu, nu nav tā norma! Lai gan daudzi uzskata, ka ir un tur nav nekāda sakara ar to, ka tev ir pēdējais gr.mēn.
Kad tad tavs vīrs taisās iesaistīties? Tev viss pašai ir jāizlemj vai kā?? Bērnu, taču radijāt kopā, ne tā?
Un tas nav attaisnojums, ja vīrs sāks teikt, ka noguris pēc darba un tagad negrib iedziļināties, tu arī esi nogurusi, jo iznēsā jūsu bērnu!
Es šitādus stāstus esmu atklausījusies līdz nelabumam no savām draudzenēm, nu nav tas normāli, tev jāpaņem un jāsapurina savs vīrs, vecim vienreiz jāsāk iesaistīties (es tagad nerunāju par sexu, es runāju vispārīgi)
Netaisi viņam ne ēst, ne citus mājas darbus, guli gultā un atpūties, lai pats visu dara un izprintē visu slimnīcu un ārstu aprakstus, iedod viņam un tā arī pasaki, ka gulēt neiesim tik ilgi līdz nebūs viss izlemts un izrunāts. Viss , punkts, nav ko auklēties, ja tu tagad to pieļauj - tādu attieksmi, tad vēlāk arī pielaidīsi un tad būs vēl grūtāk.
07.10.2021 09:45 |
 
Reitings 29
Reģ: 25.05.2020
Sveika, tad neļauj atslābt viņam. :D sarīko kādu intresantu vakaru , izejat kaut kur pirms bēbis nav klāt,dodaties kaut kur neko baigi traku,bet gan jau kaut ko var izdomāt,paši jau zināt kas jums pašiem labāk tīk. sekss protams ir svarīgs un dažām ir pat līdz pēdējam,tas nav nekāds brīnums, katra esam atšķirīga. taču bez ta var izdomāt ar kaut ko citu. galvenais arī nenoslēgties ,jo pēc bērna dzimšanas jau seksa dzīvē ar nevarēsiet kādu laiku atgriezties. Turklāt varbūt viņam ir baili no pašam dzemdībām, runāt negrib jo baili, nevajag klupt krāga uz reiz,normāli uzrunājaties un tad :D
07.10.2021 10:28 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.10.2013
Pilnībā piekrītu vivii un brīnos kā te dažas attaisno un ir saprotošas pret nabaga vīrieti. Sanāk, ka abu kopīgais ir grūtnieces vienas pašas darīšana tagad, jo šamajam nav laika, kokčiks vakarā jāsūc un jāatpūšas pēc nenormālā pārguruma darbā...
07.10.2021 10:28 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Seina @ 07.10.2021 01:38
Nu bet tas taču ir pēdējais grūtniecības mēnesis! Es drīzāk apbrīnoju tevi, ka joprojām gribās un pašai nav bail, ir ērti utjpr.
Pilnībā saprotu tavu vīrieti, 99% dodu, ka tā ir psiholoģiska barjera, nu kā var mīlēties, zinot, ka tulīt jādzimst, vēders tev tik milzīgs un visas domas ap jau dzemdībām un pārmaiņām?!
Un vispār, ja līdz šim viņš piekrita tavām seksuālām vēlmēm, tad pasaki par to paldies, reti kurš pāris mīlējas pēdējā trimestrī... tut taču ne tikai fiziskā, bet arī psiholoģiskā barjera nāk klāt.
Tas viss sākās tikai tad kad man palika liela vēders straujāk 7-8 mēnesis. Un no kā man baidīties? Neesmu spējīga visu kamasutru uztaisīt, bet ārsti pat saka tuvībai jā un nav teikts ka pēdējā mēnesī to nevar.
07.10.2021 11:53 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
Par pārējo nekomentēšu, bet kas tur tāds, ja vīrietis nevēlas seksu pēdējā grūtniecības mēnesī? Kāpēc ir ok negribēt sievietei-grūtniecei, bet vīrietim ir jāgrib lai tur vai kas? Arī vīrietis var negribēt un tas ir pilnīgi normāli. Lielā diena tomēr tuvojas ar katru brīdi, katram tas izpaužas savādāk - viens čubinās savu sievu un vēderu katru mīļu brīdi, kāds varbūt noslēgsies, sāks visu pārdomāt kas un kā būs.
lai gan es viņam teicu ka man kā grūtniecei vajag vairāk uzmanības jo esmu es un bērns, kas ir manī.

Varbūt Tu viņu moki ar to, ka esi grūtniece, visu laiku tikai sarunas par bērnu, grūtniecību, dzemdībām?! Sievietes bieži vien no malas neredz kā uzvedas, grūtniecība nav slimība vai attaisnojums tam, ka visa pasaule griežas tikai ap to.
07.10.2021 12:19 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Varu piebilst, ka nav tā, ka piedzimstot bērnam seksa vairs nav un nav laika..
Mums ar draugu ir visiteresantākā intīmā dzīve šobrīd. Jo nevar vairs vnk gultā un viss, bet ir jāatrod citas vietas mājās un ir jautri.
Par intimitāti grūtniecības laikā - mums abiem uz grūtniecības laiku sekss bija jocīgs, īsti psihaloģiski bija grūti kaut ko darīt. Izrunājām to un nu sekss nav galvanais attiecībās. Nāk bērniņš pasaulē, jāiekārto māja utt
Bet nu seit tev laikam problēma ir nedaudz dziļāka, varbūt tikai pati tagad esi sākusi pamanīt, ka vīrietis nav īsti ok ar savu attieksmi.
Protams , var jau noguris atnākt mājās, pachiilot, bet ja tas ir tā katru vakaru un jums nekādu sarunu nav, tad nu nezinu.. problēma ir lielāka.
Mani novērojumi, ka šādi vīrieši ir lielākā daļa un nu sievietes bieži vien to pacieš, nez kāpēc.
Man ar savu vīrieti arī ir bijušas visādas problēmas, bet ir jārunā un jāmeklē risinājumi vai tad jāšķiras .
07.10.2021 12:28 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
bumbu @ 07.10.2021 12:28
Varu piebilst, ka nav tā, ka piedzimstot bērnam seksa vairs nav un nav laika..
Mums ar draugu ir visiteresantākā intīmā dzīve šobrīd. Jo nevar vairs vnk gultā un viss, bet ir jāatrod citas vietas mājās un ir jautri.
Par intimitāti grūtniecības laikā - mums abiem uz grūtniecības laiku sekss bija jocīgs, īsti psihaloģiski bija grūti kaut ko darīt. Izrunājām to un nu sekss nav galvanais attiecībās. Nāk bērniņš pasaulē, jāiekārto māja utt
Bet nu seit tev laikam problēma ir nedaudz dziļāka, varbūt tikai pati tagad esi sākusi pamanīt, ka vīrietis nav īsti ok ar savu attieksmi.
Protams , var jau noguris atnākt mājās, pachiilot, bet ja tas ir tā katru vakaru un jums nekādu sarunu nav, tad nu nezinu.. problēma ir lielāka.
Mani novērojumi, ka šādi vīrieši ir lielākā daļa un nu sievietes bieži vien to pacieš, nez kāpēc.
Man ar savu vīrieti arī ir bijušas visādas problēmas, bet ir jārunā un jāmeklē risinājumi vai tad jāšķiras .

Te vēl gribu pateikt, ka viss nav melns un balts.
Galvenais attiecībās ir ieklausīties. Gan tev viņā, gan viņam tevī.
Tev ir savas problēmas un viņam noteikti arī savas.
Vajag vienkārši runāt un runāt.
Kā arī piekritīšu par hormoniem. Grūtniecibas laikā viss ir saāsinataks un tas ir ok. Hormoni plosas. Bet arī vīrietim šis ir jāsaprot un kaut kā jāpalīdz.
Un vēl bieži mēs sievietes jau sākam runāt tikai , kad esam uzvilktas un vīrieši bļaušanā neklausas tas ir 100%
Pašai jāievelk elpa un jāsaka , kas un kā.
Komunikācija ir atslēga.
07.10.2021 12:36 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
lote_te @ 07.10.2021 12:19
Par pārējo nekomentēšu, bet kas tur tāds, ja vīrietis nevēlas seksu pēdējā grūtniecības mēnesī? Kāpēc ir ok negribēt sievietei-grūtniecei, bet vīrietim ir jāgrib lai tur vai kas? Arī vīrietis var negribēt un tas ir pilnīgi normāli. Lielā diena tomēr tuvojas ar katru brīdi, katram tas izpaužas savādāk - viens čubinās savu sievu un vēderu katru mīļu brīdi, kāds varbūt noslēgsies, sāks visu pārdomāt kas un kā būs.
Varbūt Tu viņu moki ar to, ka esi grūtniece, visu laiku tikai sarunas par bērnu, grūtniecību, dzemdībām?! Sievietes bieži vien no malas neredz kā uzvedas, grūtniecība nav slimība vai attaisnojums tam, ka visa pasaule griežas tikai ap to.
Nav tā ka es krītu viņam virsū, visu laiku tikai par bērnu. Tieši vairāk mēs runājam par lietām kuras patreiz nav tik būtiskas un ir aizmirstas tēmas par bērnu. Viņš man saka, ka bērns piedzims tad arī vairāk būs ko darīt un iesaistīsies, bet ko tad tagad? Vieglāk pēc darba iekrist gultā, iedzert un iet gulēt.
07.10.2021 12:44 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Seina @ 07.10.2021 01:38
Nu bet tas taču ir pēdējais grūtniecības mēnesis! Es drīzāk apbrīnoju tevi, ka joprojām gribās un pašai nav bail, ir ērti utjpr.
Pilnībā saprotu tavu vīrieti, 99% dodu, ka tā ir psiholoģiska barjera, nu kā var mīlēties, zinot, ka tulīt jādzimst, vēders tev tik milzīgs un visas domas ap jau dzemdībām un pārmaiņām?!
Un vispār, ja līdz šim viņš piekrita tavām seksuālām vēlmēm, tad pasaki par to paldies, reti kurš pāris mīlējas pēdējā trimestrī... tut taču ne tikai fiziskā, bet arī psiholoģiskā barjera nāk klāt.

+++++++
Tas viss sākās tikai tad kad man palika liela vēders straujāk 7-8 mēnesis. Un no kā man baidīties? Neesmu spējīga visu kamasutru uztaisīt, bet ārsti pat saka tuvībai jā un nav teikts ka pēdējā mēnesī to nevar.

Tu var būt nenojaut, bet vīrietim tā var būt milzīga psiholoģiskā barjera, kaut kas nesaprotams un pārdabisks. Kāda tuvība pēc 7-8 mēneša? 😳
Esi saprotoša! Un izrunājies, neuzspied savu, bet uzklausi viņu. Nepārsteidz, ka partneris izvairās, jo arī šeit sakarīgos viedokļos paliec pie sava, es arī tad bakstītu telefonā, ja mani nesaprastu un neiklausītos.
07.10.2021 12:52 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Ja jums tas ir pirmais bērniņš un pirms tam viss bijis oki doki, iespējams, vīrietim tā ir sava veida psiholoģiskā krīze - tuvojas liekas pārmaiņas, papildus spiediens uz vīrieti tīri finansiālā ziņā (bērni ir dārgi), atbalsta ziņā, uztraukums, neziņa par nākotni utt. Sievietes bieži ir emocionāli inteliģentākas par vīriešiem, spēj izprast savas emocijas un kāpēc tādas ir, kamēr vīrieši tā vietā mēdz noslēgties sevī un ignorēt (piemēram, izvairās runāt par dzemdībām un ar to saistīto). Protams, es neattaisnoju vīrieša uzvedību, jums abiem ir grūti, ir lielas izmaiņas dzīvē un grūti to arī risināt, ja otrs nevēlas komunicēt. Bet nedomāju, ka viņam nerūpi Tu un bērniņš, visticamāk, cilvēks nespēj šobrīd tikt galā ar šīm pārmaiņām.
07.10.2021 13:08 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Arī pie lieliem stresiem un emocionāliem pārdzīvojumiem libido ir nekāds, tāpēc arī uz seksuālu tuvību nevēlas iziet.
Šis ir tikai mans viedoklis, protams, bet ticu, ka viss jums būs labi! Un apsveicu ar mazo :)
07.10.2021 13:10 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
TeaPot @ 07.10.2021 13:10
Arī pie lieliem stresiem un emocionāliem pārdzīvojumiem libido ir nekāds, tāpēc arī uz seksuālu tuvību nevēlas iziet.
Šis ir tikai mans viedoklis, protams, bet ticu, ka viss jums būs labi! Un apsveicu ar mazo :)
Nu nav ne viņam,ne man kaut kādi stresi. Vienkārši tas ir kā es jūtos un par šo tēmu mēs ar viņu bijām runājuši. Viņš bija no tiem kam bija bail kaut ko satraumēt, kā vīrieši to iedomājas ka baksta bērnam, es izskaidroju kā tas fiziski nav iespējams. Līdz kādai 30 nedēļai viss vēl bija okay, pēc tam atsvešinājās.. Tā ka svarīgāks bija telefons ne es. Man nevajag to seksu visu laiku, bet vienkārši tuvību vienam ar otru, vairāk runāties, iet pastaigās. Savādāk es jūtos ļoti vientuļi.
07.10.2021 13:48 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
Nu nav ne viņam,ne man kaut kādi stresi.

Kā Tu zini, ka viņam nav stress par dzemdībām, par ikdienu ar bērnu utt? Grūtnieču diskusijā pati rakstīji, ka nespēj atrast mieru un visu laiku domā, kā nu būs, vai spēsi piedzemdēt. Arī vīrietis satraucas.
Viņš man saka, ka bērns piedzims tad arī vairāk būs ko darīt un iesaistīsies, bet ko tad tagad?

Bet ko tieši Tu gribi, lai viņš pašlaik dara? Izvēlas slimnīcu, ārstu, pērk drēbītes bērnam? Nu būsim godīgas, vīrieši tam pieiet ļoti vienaldzīgi, ir ļoti maza daļa, kas būs maksimāli iekšā grūtniecībā un pārzinās visu no a-z. Viņi nespēj to aptvert līdz brīdim, kad bērns ir piedzimis.
Man izklausās, ka tev vienkārši trako hormoni, gribas to, pati nezini ko.
07.10.2021 14:52 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
lote_te @ 07.10.2021 14:52

Kā Tu zini, ka viņam nav stress par dzemdībām, par ikdienu ar bērnu utt? Grūtnieču diskusijā pati rakstīji, ka nespēj atrast mieru un visu laiku domā, kā nu būs, vai spēsi piedzemdēt. Arī vīrietis satraucas.
Bet ko tieši Tu gribi, lai viņš pašlaik dara? Izvēlas slimnīcu, ārstu, pērk drēbītes bērnam? Nu būsim godīgas, vīrieši tam pieiet ļoti vienaldzīgi, ir ļoti maza daļa, kas būs maksimāli iekšā grūtniecībā un pārzinās visu no a-z. Viņi nespēj to aptvert līdz brīdim, kad bērns ir piedzimis.
Man izklausās, ka tev vienkārši trako hormoni, gribas to, pati nezini ko.
Iespējams tev taisnība. Gan jau viss vēlāk mainīsies uz labo pusi.
07.10.2021 15:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits