Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1752
Reģ: 03.03.2020
CallMeAnnika @ 17.12.2025 21:40
Bet vai nav tā, ka nedodot ziņu, pāriet uz beztermiņa līgumu par paaugstinātu maksu? Nekur neesmu dzirdējusi, ka bez piekrišanas pagarinātu līgumsaistības uz gadu.

Pāriet uz to, kas rakstīts līgumā, kuru Mašai slinkums lasīt.
18.12.2025 13:32 |
 
Reitings 9235
Reģ: 14.09.2024
Domāju, ko tad Mašeņka neko neposto 😂 šodien skatos, ka profilu aizslēgusi. Nez, kāda sāpīte PTAC vai Tele2 sakarā, vai arī mēģinājumi sekotāju skaitu palielināt? 😂
19.12.2025 14:24 |
 
Reitings 7251
Reģ: 29.04.2024
Tastastas @ 19.12.2025 14:24
Domāju, ko tad Mašeņka neko neposto ? šodien skatos, ka profilu aizslēgusi. Nez, kāda sāpīte PTAC vai Tele2 sakarā, vai arī mēģinājumi sekotāju skaitu palielināt? ?
viņai sākuši sekot indieši, tagad tik labas sadarbības esot, bet šo dēļ ļoti maz skatījumu 🤭 noteikti indieši vainīgi. Ne jau viņas sviestainais dzīvesveids un sudīgie video, izskats utt
19.12.2025 17:52 |
 
Reitings 7251
Reģ: 29.04.2024
Imperatorei cepiens par cenu pīlei maximā, kas bija uz atlaides.. nja
19.12.2025 20:34 |
 
Reitings 1752
Reģ: 03.03.2020
ZANZEZAN @ 19.12.2025 20:34
Imperatorei cepiens par cenu pīlei maximā, kas bija uz atlaides.. nja

Jā, tak drausmīga cena, 4€kg🤣 Viņa paģībtu, ierauguot, ka Mc2 cenas raksta par 100gr, bet līdz turienei viņai kā līdz mēnesim.
20.12.2025 09:58 |
 
Patīk
Reitings 61408
Reģ: 12.10.2022
BellaCiao @ 20.12.2025 09:58

Jā, tak drausmīga cena, 4€kg? Viņa paģībtu, ierauguot, ka Mc2 cenas raksta par 100gr, bet līdz turienei viņai kā līdz mēnesim.
Cukurota pulverbundža par 40 eiro - lēti, bet 14 eiro par aptuveni 3 kg pīle - ārprāts, cik dārgi.
20.12.2025 11:34 |
 
Patīk
Reitings 61408
Reģ: 12.10.2022
Klausos, ko Maša stāsta par savu svaru un ēšanu, un tur ir redzami ēšanas traucējumi un neveselīga attieksme pret ēdienu. Paldies, Joyou.
Tievē 8 gadus, un ideālais ķermenis kā nav, tā nav.
20.12.2025 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 120
Reģ: 02.08.2013
ZANZEZAN @ 19.12.2025 20:34
Imperatorei cepiens par cenu pīlei maximā, kas bija uz atlaides.. nja

Nu man arī nav pieņemama šāda cenu politika, kad pircējam pašam ir jārēķina, cik tas izmaksās, nevis konkrēta uzlīme ar cenu par konkreto svaru, ja pārtika ir jau fasēta.
Es ļoti labi saprotu par ko viņa runā, ne jau cenā ir problēma, bet sistēmā kā tiek pārdota prece. Es esmu par skaidru un caurspīdīgu tirdzniecību, kad viss ir pat bērnam
saprotams un nekas nav papildus jārēķina.
20.12.2025 12:22 |
 
Reitings 2958
Reģ: 07.02.2024
BellaCiao @ 20.12.2025 09:58

Jā, tak drausmīga cena, 4€kg? Viņa paģībtu, ierauguot, ka Mc2 cenas raksta par 100gr, bet līdz turienei viņai kā līdz mēnesim.

Ātri gan mašai mainījās situācija, vēl pavisam nesen naudu neskaitīja, šikoja un apsmēja cilvēkus un sauca par neveiksminiekiem, tagad pīle par 4eur kg liekas dārga un jātaisa storiji par to.
20.12.2025 12:51 |
 
Reitings 2958
Reģ: 07.02.2024
Ievērojāt, maša stāsta, cik viņai patīk būt precīzai un vienmēr būt visur laikā. Tā pati, kura tele2 veselu mēnesi nevarēja piezvanit un izbeigt līgumu un tā pati, kura stāsta, ka pēdējā brīdī pasūtijusi dāvanu bērnam no vietējā ražotāja un brīnās, ka līdz svētkiem nepaspēs. Viņa pati nesaredz pretrunas savos runas plūdos
20.12.2025 12:54 |
 
Reitings 1534
Reģ: 18.04.2025
Estere11 @ 20.12.2025 12:22

Nu man arī nav pieņemama šāda cenu politika, kad pircējam pašam ir jārēķina, cik tas izmaksās, nevis konkrēta uzlīme ar cenu par konkreto svaru, ja pārtika ir jau fasēta.
Es ļoti labi saprotu par ko viņa runā, ne jau cenā ir problēma, bet sistēmā kā tiek pārdota prece. Es esmu par skaidru un caurspīdīgu tirdzniecību, kad viss ir pat bērnam
saprotams un nekas nav papildus jārēķina.

Labrīt, kāds pašam jārēķina? Tak droši vien uz katras safasētās pīles ir cenu zīme ar svaru un gala cenu. Jūs, gudrinieces, arī sieru tāpat skatāties - o, 5 eur kilogramā un tad arī katrs mazais nogrieztais gabaliņš ir 5 eur? Vai arī tomēr pamanāt, ka uz katra iepakojuma ir cenu zīme ar gala cenu? 🤦🏻‍♀️ Drains tiešām atstāj iespaidu uz smadzeņu darbību - visu skalo ārā.
20.12.2025 13:34 |
 
Reitings 1534
Reģ: 18.04.2025
Japānas princese @ 20.12.2025 12:51

Ātri gan mašai mainījās situācija, vēl pavisam nesen naudu neskaitīja, šikoja un apsmēja cilvēkus un sauca par neveiksminiekiem, tagad pīle par 4eur kg liekas dārga un jātaisa storiji par to.

Vai ne! 😂 Brauc mustangā, ēd Lidl mīdijas un sūrojas, ka Maximas pīle par dārgu 😂 Oi, nevaru, sapņu dzīve!
20.12.2025 13:35 |
 
10 gadi
Reitings 120
Reģ: 02.08.2013
Melleņkūka @ 20.12.2025 13:34

Labrīt, kāds pašam jārēķina? Tak droši vien uz katras safasētās pīles ir cenu zīme ar svaru un gala cenu. Jūs, gudrinieces, arī sieru tāpat skatāties - o, 5 eur kilogramā un tad arī katrs mazais nogrieztais gabaliņš ir 5 eur? Vai arī tomēr pamanāt, ka uz katra iepakojuma ir cenu zīme ar gala cenu? ??‍♀️ Drains tiešām atstāj iespaidu uz smadzeņu darbību - visu skalo ārā.

Labrīt, runa ir par precēm, uz kurām ir norādīts kopējais svars, bet ne cena, kas atbilst kopējam svaram!!!!!!!
Piemēram, rakstīts 1kg - 4,99€, bet gaļas svars 1,200kg un cena par šo svaru NAV norādīta! Par to arī ir stāsts.
20.12.2025 13:51 |
 
Reitings 1534
Reģ: 18.04.2025
Estere11 @ 20.12.2025 13:51

Labrīt, runa ir par precēm, uz kurām ir norādīts kopējais svars, bet ne cena, kas atbilst kopējam svaram!!!!!!!
Piemēram, rakstīts 1kg - 4,99€, bet gaļas svars 1,200kg un cena par šo svaru NAV norādīta! Par to arī ir stāsts.

Es laikam pat būtu gatava saderēt, ka uz katras pīles ir norādīts gan svars, gan gala cena. Kā tad jūs augļus, dārzeņus pērciet? 😂 Arī grūti rēķināt? Vai virtīnās esošo svaigo gaļu? Ja norādīta cena kilogramā, tad katrs gabals vitrīnā ir 1 kg? 😂 Vai arī šis viss ir grūtgalvju maldināšana?
20.12.2025 14:00 |
 
Patīk
Reitings 61408
Reģ: 12.10.2022
Estere11 @ 20.12.2025 12:22

Nu man arī nav pieņemama šāda cenu politika, kad pircējam pašam ir jārēķina, cik tas izmaksās, nevis konkrēta uzlīme ar cenu par konkreto svaru, ja pārtika ir jau fasēta.
Es ļoti labi saprotu par ko viņa runā, ne jau cenā ir problēma, bet sistēmā kā tiek pārdota prece. Es esmu par skaidru un caurspīdīgu tirdzniecību, kad viss ir pat bērnam
saprotams un nekas nav papildus jārēķina.
Vienmēr uz šādiem produktiem ir uzlīme ar attiecīgo svaru un aprēķināto cenu. Vajag veltīt tam 1 sekundi laika, un pēc tam nebūs jāčīkst.
20.12.2025 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 120
Reģ: 02.08.2013
CallMeAnnika @ 20.12.2025 14:34
Vienmēr uz šādiem produktiem ir uzlīme ar attiecīgo svaru un aprēķināto cenu. Vajag veltīt tam 1 sekundi laika, un pēc tam nebūs jāčīkst.

Par to jau ir runa, ka mēdz arī nebūt norādīta cena (cik reizes man šo uzrakstīt, lai saprastu) un par to arī gan jau Mašai ir cepiens, nevis par cenu kā tādu. Šis “triks”, manuprāt, ir jau aizgūts no citu valstu sistēmas, jo LV šo novēroju salīdzinoši nesen.
20.12.2025 15:12 |
 
10 gadi
Reitings 120
Reģ: 02.08.2013
CallMeAnnika @ 20.12.2025 14:34
Vienmēr uz šādiem produktiem ir uzlīme ar attiecīgo svaru un aprēķināto cenu. Vajag veltīt tam 1 sekundi laika, un pēc tam nebūs jāčīkst.

Es tādos gadījumos eju pie gaļas stenda, lūdzu, lai nosver un parāda īsto cenu, tas neaizņem vienu sekundi …
20.12.2025 15:16 |
 
Reitings 4891
Reģ: 10.04.2022
Melleņkūka @ 20.12.2025 13:34

Labrīt, kāds pašam jārēķina? Tak droši vien uz katras safasētās pīles ir cenu zīme ar svaru un gala cenu. Jūs, gudrinieces, arī sieru tāpat skatāties - o, 5 eur kilogramā un tad arī katrs mazais nogrieztais gabaliņš ir 5 eur? Vai arī tomēr pamanāt, ka uz katra iepakojuma ir cenu zīme ar gala cenu? ??‍♀️ Drains tiešām atstāj iespaidu uz smadzeņu darbību - visu skalo ārā.

Un vēl piemitina, ka var atļauties pīli i pa 10€, i pa 5€, tas tā lai mēs visi nepadomājam, ka viņa nabadzīga🤣 Bet tomēr pašās beigās šokējas, ka 15€ par pīli samaksājusi un aij aij bērniņiem būs dārgas vakariņas🤣
20.12.2025 15:16 |
 
Reitings 4891
Reģ: 10.04.2022
Tak fizmata galva Maša nesaprot, ka ja preces cena ir norādīta kg ir jāskatās uz preces cenuzīmi cik gabals maksā🤣 Lašara!!
20.12.2025 15:17 |
 
Reitings 1534
Reģ: 18.04.2025
sauliiite.paula @ 20.12.2025 15:17
Tak fizmata galva Maša nesaprot, ka ja preces cena ir norādīta kg ir jāskatās uz preces cenuzīmi cik gabals maksā? Lašara!!

Nākamais stāsts jau par to, ka turi rokās 3 kg smagu gaļas gabalu ar pārliecību, ka tas ir 1 kg… 😂 Grūti izdzīvot šajā pasaulē, grūti nudien…
20.12.2025 15:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)