Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40921
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 03.09.2023 00:33

Šoreiz, brīnumainā kārtā, tiek runāts vairāk par NL kā par papildus ienākumiem un, ka feini, ka ir tie, kuriem patīk darbs, kam noteikts darba laiks, bet tāpat varot nākt uz NL piepelnīties.
Un jā, izskatās, ka tajā filmēšanas dienā tas NL kareklis nebija pazudis kā tas ir bijis iepriekš ?
Tieši te pāris dienas atpakaļ bija rakstīts par to, ka Chogan atšķiras ar NL, ka neprezentē to kā pamatdarbu, bet iespēju papildus nopelnīt, un ex Sauliete to pasaka storijos. Sakritība vai tomēr lasa forumu un iespaidojas?
03.09.2023 14:28 |
 
Patīk
Reitings 40921
Reģ: 12.10.2022
Īrijas Inga arī ielikusi savu algas čeku. 831 eiro un 249 dāvanu naudas.
03.09.2023 14:35 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 03.09.2023 14:24
Ir daudziem influenceriem redzēts, ka kādam postam ieliek lūgumu par sirdīm, bet Egitai ir katram postam un reelam.

Tur jau izskatās pēc izmisuma.
03.09.2023 16:53 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 03.09.2023 14:28
Tieši te pāris dienas atpakaļ bija rakstīts par to, ka Chogan atšķiras ar NL, ka neprezentē to kā pamatdarbu, bet iespēju papildus nopelnīt, un ex Sauliete to pasaka storijos. Sakritība vai tomēr lasa forumu un iespaidojas?

Es pieļauju, ka ja ne pati, tad kāda cita palasa un čatos atstāsta. Citādi jau netiktu pateiktas tādas frāzes, kuras šeit tiek uzrakstītas.
03.09.2023 16:55 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
CallMeAnnika @ 03.09.2023 14:35
Īrijas Inga arī ielikusi savu algas čeku. 831 eiro un 249 dāvanu naudas.

Diezgan sūdīgi ņemot vērā, ka viņa praktiski 24/7 posto par NL un reklamē produktu.
03.09.2023 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 684
Reģ: 13.08.2010
SantaClub @ 03.09.2023 22:38

Diezgan sūdīgi ņemot vērā, ka viņa praktiski 24/7 posto par NL un reklamē produktu.

Kāds interesanti viņai līmenis augustā pēc tāda algas čeka? (Tā pakāpe, nosaukums)
03.09.2023 23:14 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
Vucēnas posts ar/par bijušo vīru? Kam tad vajadzīgs?! Un tad Saulietes komentārs 😆
04.09.2023 00:16 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
rizha_anna @ 04.09.2023 00:16
Vucēnas posts ar/par bijušo vīru? Kam tad vajadzīgs?! Un tad Saulietes komentārs ?

Tā kā dara viņa, īsts kristietis tā nedara.
Šādas lietas risina savstarpēji un nevis publiski aprunā vai izsmejoši izsakās par otru, vai tekstus publicē. Un vēl jo vairāk, pieminot bijušā vīra vecākus, kā kurš uz viņu skatījies.. vecākiem gar viņu konfliktiem un nesaskaņām nav nekādas daļas... bet nu, jo tālāk, jo vairāk nekas viņas uzvedībā neizbrīna.
04.09.2023 00:56 |
 
Reitings 378
Reģ: 15.06.2023
Lai cik man Vucēna nepatiktu, es uzskatu, ka šādus vīriešus, kuri tālēs zilajās neliekas ne zinis par saviem bērniem, vajag kaunināt. Un publiski. Nevis kā mums ir ierasts, sievietei jāklusē un jācieš, nē, jāvelk mamutu vienai, jo mēs taču esam visu varošas. Viņa gana ilgi neko nav publiski risinājusi.
Neits izmaksā daudz vairāk par to, ko viņš Vucēnai atmet. Ja vēl pieskaitam, ka Kristaps necik, necik nepiedalās bērna ikdienā un viņu neredz, tad vispār. Un nē, atrašanās ārzemēs nav attaisnojums, ja gribētu, varētu atbraukt, kaut vai reizi pusgadā satikt dēlu, bet negrib.
04.09.2023 06:00 |
 
Reitings 446
Reģ: 03.08.2022
Nu bet kur problēma, lai vucēna vāc čekus un sniedz tiesā, to summu var izsist lielāku, bet tad ir tiešām jāpierāda tie izdevumi. Un protams kopējie izdevumi jādala uz 2.
04.09.2023 06:49 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
ermita @ 04.09.2023 06:00
Lai cik man Vucēna nepatiktu, es uzskatu, ka šādus vīriešus, kuri tālēs zilajās neliekas ne zinis par saviem bērniem, vajag kaunināt. Un publiski. Nevis kā mums ir ierasts, sievietei jāklusē un jācieš, nē, jāvelk mamutu vienai, jo mēs taču esam visu varošas. Viņa gana ilgi neko nav publiski risinājusi.
Neits izmaksā daudz vairāk par to, ko viņš Vucēnai atmet. Ja vēl pieskaitam, ka Kristaps necik, necik nepiedalās bērna ikdienā un viņu neredz, tad vispār. Un nē, atrašanās ārzemēs nav attaisnojums, ja gribētu, varētu atbraukt, kaut vai reizi pusgadā satikt dēlu, bet negrib.

Tur kaut kas ir salaists grīstē un pamatīgi. Pirms kovida Kristaps brauca uz Latviju pie dēla. Un pati lielākā kļūda bija, kā pati Marija teica, ka četrus gadus no Kristapa neprasīja. Bija jārunā un bija jāprasa jau tad. Un tagad ar publisku apsmiešanu, pazemošanu var panākt arī pretēju efektu.
04.09.2023 07:48 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
amnēzija @ 04.09.2023 00:56

Tā kā dara viņa, īsts kristietis tā nedara.
Šādas lietas risina savstarpēji un nevis publiski aprunā vai izsmejoši izsakās par otru, vai tekstus publicē. Un vēl jo vairāk, pieminot bijušā vīra vecākus, kā kurš uz viņu skatījies.. vecākiem gar viņu konfliktiem un nesaskaņām nav nekādas daļas... bet nu, jo tālāk, jo vairāk nekas viņas uzvedībā neizbrīna.

Tak atkal kačā statistiku,jo zin ka privata rakstura dramas cilvekiem interesē vairak,pašas tak to savos NL kursikos māca ,tadelj Egita ari katru nedelju taisa lielo Hype ar tekstiem”Jūs nespesiet noticet kas sodien notika,es Jums velak pastastishu un Tad seko 10 posti ar reklamam!”
Vucenai statistika tagad ir ipashi svariga ,jo reklame dazadus produktos,vajag lai ir labs engagement!
Vucena es Tevi iedošu ideju-labak pastasti ka tas papiks toreiz Tevi “sita “ itka fiziski !
Vienreiz jau rakstíji par šo kaut ko rinkī un apkart.
04.09.2023 08:22 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 04.09.2023 08:22

Tak atkal kačā statistiku,jo zin ka privata rakstura dramas cilvekiem interesē vairak,pašas tak to savos NL kursikos māca ,tadelj Egita ari katru nedelju taisa lielo Hype ar tekstiem”Jūs nespesiet noticet kas sodien notika,es Jums velak pastastishu un Tad seko 10 posti ar reklamam!”
Vucenai statistika tagad ir ipashi svariga ,jo reklame dazadus produktos,vajag lai ir labs engagement!
Vucena es Tevi iedošu ideju-labak pastasti ka tas papiks toreiz Tevi “sita “ itka fiziski !
Vienreiz jau rakstíji par šo kaut ko rinkī un apkart.

Egitai tas - "jūs nespēsiet noticēt, kas tikko notika. Es jums vēlāk pastāstīšu" - parasti beidzas ar to, ka tā arī nepastāsta 🤣
04.09.2023 08:40 |
 
Reitings 3987
Reģ: 08.09.2015
Jā, tā ir sērga, līdz ko ģimene izjūk tā lielākā daļa vīriešu aizmirst par savu atbildību. Bet es pilnīgi un galigi neatbalstu šito publisko vešas mazgāšanu. Tieši tā, kāpēc sekotājiem jāzin kaut kāda vīra tēva attieksmi pret viņu, kad tas bijis 8 gadus atpakaļ. Ja to nav aizmirsusi, tad varbūt pie psihologa ir laiks aiziet, nevis rakstīt kristietes cienīgus postīšanas IG! Tā kaunināšana ne jau liks viņam pēkšņi maksāt tos alimentus, tā būs tiesa. Un vispār, es ar tēju aizrijos, kad viņa pateica, ka mēnesī Neita tēriņi ir vairāk kā 1500€ Es ieteiktu tomēr Marijai padomāt bišķiņ kur un kā tērē naudu, jo nu sorry, bērnam nav nepieciešams tik daudz, ne viņa viņu sūta privātā skolā, ne tiešām kaut kur ceļo, ne vadā pa visādām izklaidēm. Ēd no kopēja zupas katla. Un, nevajag man stāstīt, ka šāda nauda aiziet tāpēc, ka ir disleksija, ar disleksiju daudz var strādāt mājās paši, ja godīgi tur nav daudz jēgas no kaut kāda speciālista, un to jau mēs varam redzēt, viņa it kā ved Neitu pie kaut kāda speciālista, bet progress, tad nav, lieka naudas izmešana. Marija, palasi katru dienu ar savu bērnu vismaz 15 minūtes , tā pat skolā ir logopēds un speciālais pedagogs! Diez cik tad piķis tiek prasīts no papika, ja Neita izdevumi ir tuvu pie 2 štukām. Te Tev nu bija, ka bērnus dzemdējot priekš sevis, tagad gan izrādās, ka vairs nedzemdēja priekš sevis, ja reiz prasa no veča naudu!
04.09.2023 08:46 |
 
10 gadi
Reitings 301
Reģ: 29.03.2010
Bet tas ir smieklīgi.😁
Solīt zelta kalnus ar NL , bet tai pašā laikā "raudāt" publiski par alimentiem. 🤣🤦‍♀️
04.09.2023 09:12 |
 
Reitings 5426
Reģ: 10.01.2023
magdalena333 @ 04.09.2023 08:46
Jā, tā ir sērga, līdz ko ģimene izjūk tā lielākā daļa vīriešu aizmirst par savu atbildību. Bet es pilnīgi un galigi neatbalstu šito publisko vešas mazgāšanu. Tieši tā, kāpēc sekotājiem jāzin kaut kāda vīra tēva attieksmi pret viņu, kad tas bijis 8 gadus atpakaļ. Ja to nav aizmirsusi, tad varbūt pie psihologa ir laiks aiziet, nevis rakstīt kristietes cienīgus postīšanas IG! Tā kaunināšana ne jau liks viņam pēkšņi maksāt tos alimentus, tā būs tiesa. Un vispār, es ar tēju aizrijos, kad viņa pateica, ka mēnesī Neita tēriņi ir vairāk kā 1500€ Es ieteiktu tomēr Marijai padomāt bišķiņ kur un kā tērē naudu, jo nu sorry, bērnam nav nepieciešams tik daudz, ne viņa viņu sūta privātā skolā, ne tiešām kaut kur ceļo, ne vadā pa visādām izklaidēm. Ēd no kopēja zupas katla. Un, nevajag man stāstīt, ka šāda nauda aiziet tāpēc, ka ir disleksija, ar disleksiju daudz var strādāt mājās paši, ja godīgi tur nav daudz jēgas no kaut kāda speciālista, un to jau mēs varam redzēt, viņa it kā ved Neitu pie kaut kāda speciālista, bet progress, tad nav, lieka naudas izmešana. Marija, palasi katru dienu ar savu bērnu vismaz 15 minūtes , tā pat skolā ir logopēds un speciālais pedagogs! Diez cik tad piķis tiek prasīts no papika, ja Neita izdevumi ir tuvu pie 2 štukām. Te Tev nu bija, ka bērnus dzemdējot priekš sevis, tagad gan izrādās, ka vairs nedzemdēja priekš sevis, ja reiz prasa no veča naudu!
nu es, protams, esmu sieviešu pusē, bet viņas abas reāli šobrīd izskatās tizli… riktīgas loses.
Nez vai Marijai katram bērnam ir 1500 eur ko tērēt. Reizēm tiešām smieklīgi palasīt, ka māmiņas kāš naudu no tēviem, lai gan pašai tās pusītes ko dot- nav😁 aha, abiem vecākiem ir jādod tik pat
04.09.2023 09:12 |
 
Reitings 3987
Reģ: 08.09.2015
Nu bāc, es viņu nespēju klausīties, viņa vispār saprot par, ko runā, cik Latvijā ir vecāki, kas katru mēnesi tērē uz bērnu 360€ un, tad vēl pasaka, ka bērnam nav nekā, jo redz 360€. Marija, tavam bērnam ir jāiemāca lasīt TEV nevis logopēdam, un vēlreiz, skolā ir pieejams logopēds 1x nedēļā, plus pašu vecāku iesaiste. Nav bērns jāpiedzemdē un, tad jāiet apkārt lūgties tūkstošus, lai kāds cits audzina Tavu bērnu. Un skaitļi noteikti nav Tavs jājamzirdziņš, īre ir jādala uz visām galviņām, kas dzīvo Tavā mājā, nevis, tikai pa Neita naudu ir jānomaksā īre, tā pat arī Diānai ar savu sīci ir jāmaksā par īri. Pie tam mamuškai ir tomēr arī jāpadomā vai var atļauties 2000€ katru mēnesi maksāt par dzīvošanu, tēvam nav pienākums to apmaksāt, ja pats varbūt vispār dzīvo ar 7 cilvēkiem vienā mājā mazā kambarītī (tipiski kā dzīvo tautieši Anglijā un Īrijā). Kristapa vaina jau nav, ka Marija tagad dzemdē vienu bērnu pakaļ otram, dzīvo vēl ar kādu kopā un tāpēc tagad vajag šikot. Es arī esmu sievietes pusē, bet cenšos būt godīga, jo nu sorry, otram nav jāmaksā par otra cilvēka iegribām
04.09.2023 09:35 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
Man šķiet traki pidžamā gulēt, staigāt pa māju, kkur braukt auto, atkal pa māju un iet gulēt 🙈🙈🙈
04.09.2023 09:54 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Marija nāca lielais nl piķis un pati blatoja, ka visi pabalsti un papiku naudas nav vajadzīgas viņa ir neatkarīga biznesa sieviete. Vēl paņirgājās par tām sievietēm, kas apzinīgi vāc čekus vai iesniedz vsaa dokumentus un saņem valsts naudu!
Redz, liktenis noliks pie vietas! Tikai cieš bērns, kuram vakag ausīm operāciju.
PS: ko saka Robis, ka šodien sēž vs pidžamā un papika gredzenu pirkstā?
04.09.2023 10:00 |
 
Reitings 5805
Reģ: 20.09.2022
Merilda @ 04.09.2023 09:54
Man šķiet traki pidžamā gulēt, staigāt pa māju, kkur braukt auto, atkal pa māju un iet gulēt ???

Un tajā pašā pidžamā arī doties uz veikalu 😃
04.09.2023 10:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits