Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Nitaris @ 29.04.2024 11:21
galīgi jau nebija bez maksas, maksāja pašvaldība savu daļu, laikam 400Eur. Marija varēja nemaksāt savu daļu 150Eur. Tas ir 150 eur mēnesī par reklāmu influencerim, tas ir lēti! Vai ziniet, kādas cenas prasa influenceri par storijiem? Bet te par veselu mēnesi, kur nepiespiesti, mierīgi, ejot uz dārziņu, Marija stāsta par to. Normāla reklāma, nevis kautkāda samākslota.

Jāizvērtē, vai vispār bijusi reklamēšana. Es neesmu gluži rādītājs, jo neskatos Vucēnas storijus tik bieži, vairāk šeit palasu un ja kas tiek aprunāts šeit, tad paskatos. Taču vienīgais, kas man ir prātā no storijiem par bērnudārzu:
1) Vucēna runā selfijkamerā nesaistītus ar dārziņu lietas, sakot, ka iet uz/no dārziņa, Vita iet viņai aiz muguras līdzi.
2) Vucēna stāsta, kā Vitai dārziņā jātaisa apsveikums tētim un kā to izmetusi miskastē.
29.04.2024 11:35 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
Es gan redzēju, ka viņa stāstīja, ka audzinātājām ir tik liela izdoma, tik labi nodarbina bērnus un ir tik daudz foto katru dienu.
29.04.2024 11:43 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.03.2022
Nu bet Vucēnai jau ir viens bērns ar nopietniem uzvedības traucējumiem, būs vēl divi, protams, skolotājas vainīgas, gan jau tēvs un kas vēl, tikai ne māte, kas ir pusaudža prātā - to viņa nespēj saprast, tāpat kā uzņemties atbildību par savu dzīvi un bērniem.
29.04.2024 11:47 |
 
Reitings 1377
Reģ: 05.12.2021
Nitaris @ 29.04.2024 11:43
Es gan redzēju, ka viņa stāstīja, ka audzinātājām ir tik liela izdoma, tik labi nodarbina bērnus un ir tik daudz foto katru dienu.

Sāksim ar to, ka šajos story, kur "reklamēja" cik izdomas bagātas ir audzinātājas, bija jānorāda paid partnership vai apmaksāta reklāma :D
Nevienu brīdi viņas tekstus nevarēja uztvert kā reklāmu, kas itkā ir ok, bet neviens no tiem story nebija tāds- ooo, es laikam mainīšu bērnam dārziņu, cik tas ir foršs bd.
29.04.2024 11:49 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
Nitaris @ 29.04.2024 11:43
Es gan redzēju, ka viņa stāstīja, ka audzinātājām ir tik liela izdoma, tik labi nodarbina bērnus un ir tik daudz foto katru dienu.

Tas bija 1x? 😂 pa 8.mēnešiem.. 😂
29.04.2024 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
CallMeAnnika @ 25.04.2024 22:24
Kača stāsta, ka viņas brokastis izmaksā vairāk kā 5 eiro, bet NL pulvera porcija 2,20 (patiesībā 2,66). Ja vien neēd lasi katru rītu, tad brokastis var izmaksāt daudz lētāk.
Viņām pus diena paiet, lai izdomātu muļķīgus attaisnojumus visam.

Es ēdu lasi katru rītu, kafiju dzeru ar “dārgo” pienu. Un manas brokastis neizmaksā 5eur 😅 Varbūt 3eur max. Bet tas pieskaitot veselu avokado pa 1eur, lai gan vienām brokastīm pietiek ar pusi, un pērku tos, kas ir vairāki maisiņā - tātad pat vienam cena nav 1eur.
29.04.2024 11:57 |
 
Reitings 1929
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 27.04.2024 14:43
Kas Marijai mainījās, ka nu jau apsver varbūt nebraukt prom? Saprot, ka ar bērniem nebūs viegli, Rafa neuzņems Mariju Spānijā ar atplestām rokām, vai šajā mēnesī būs lielāka alga, par ko noīrēt dzīvesvietu? Mēnesis nav risinājums. Pēc mēneša vairs nebūs par ko samaksāt īri.

Nu es domāju, ka viņa nekur beigās tiešām nebrauks. Meklēt mājas te pat Latvijā liekas loģiskāk kā braukšana sazin kur, ar 3 bērniem, pilnīgi vienai - neticu, ka kāds gaida viņu. Turklāt divi no tiem ir mazi un Ilons vispār ir visu laiku viņai rokās.
29.04.2024 12:02 |
 
Reitings 1596
Reģ: 27.04.2023
amoreamore @ 29.04.2024 11:22

Ir jābūt absolūti aklai, lai neredzētu to pasīvo agresiju audzinātājas tekstos.

Tikai pēdējās ziņas no audzinātājas par to atlūgumu un ko tur, tur jau var nolasīt, ka aiziet tāda kā ņirgāšanās, bet es pilnīgi varu saprast to audzinātāju. Ja Tu vecākam lūdz izpildīt normālas saistības un attiekties pret mācībām nopietni, nu kaut vai ierodoties laikus, un Tevi visu laiku ignorē, nu cik ilgi tādu attieksmi paciest? Vēl māte pasaka, lai nerunā ar mani🤣🤯 tā tad ir normāla komunikācija?
Paklausoties Mariju pēdējo pusgadu var tikai secināt vienu kopsaucēju- visi viņu apbižo, visiem pret viņu ir slikta attieksme un komunikācija, bet pati nekur vispār nav vainīga. Gatavais zelta gabaliņš🤯
Visi citi vainīgi un nepareizi, tikai ne Marija
29.04.2024 12:04 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 29.04.2024 12:04

Tikai pēdējās ziņas no audzinātājas par to atlūgumu un ko tur, tur jau var nolasīt, ka aiziet tāda kā ņirgāšanās, bet es pilnīgi varu saprast to audzinātāju. Ja Tu vecākam lūdz izpildīt normālas saistības un attiekties pret mācībām nopietni, nu kaut vai ierodoties laikus, un Tevi visu laiku ignorē, nu cik ilgi tādu attieksmi paciest? Vēl māte pasaka, lai nerunā ar mani?? tā tad ir normāla komunikācija?
Paklausoties Mariju pēdējo pusgadu var tikai secināt vienu kopsaucēju- visi viņu apbižo, visiem pret viņu ir slikta attieksme un komunikācija, bet pati nekur vispār nav vainīga. Gatavais zelta gabaliņš?
Visi citi vainīgi un nepareizi, tikai ne Marija
pàrsvarā jau visi vecāki pacieš tādu attieksmi, apbrīnoju, ka Marija varēja pateikt viņai stingràku vārdu, par ko tà audzinātāja šokā, jo droši vien pàrējie visi klanās tālāk par uzbraucieniem.
29.04.2024 12:09 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
Un “Paldies TĒTIEM par apsveikumu” sieviešu dienā bija kà ķirsîtis uz kūciņas. Kad Marija ar citu mammu visu organizēja.
29.04.2024 12:12 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
Jaunā NL darbone Signe visu kopē no Katrīnes. Tādi paši storiji par to, ka, ja netīšām uzspied pogu, ka gribi pieteikties, tad atbildi. :D Gan pēc pāris mēnešiem aizies, jo sapratīs, ka iztērē 10x vairāk nekā nopelna.
29.04.2024 12:12 |
 
Reitings 1929
Reģ: 31.08.2022
marfina @ 28.04.2024 11:13
Ā, meičas!?
Kādas prognozes? Vucēni aizbrauks vei nē?
Vai tas bija tikai teātrītis, kā ievākties pie mammas nesakot, ka ievākšos pie mammas? ?
(nu es gribētu, lai brauc! vismaz kādu gabaliņu. Jo kā to izdarīt 1 + 3 bērni = man nav ne jausmas)

Es domāju nekur nebrauks.
29.04.2024 12:12 |
 
Reitings 1929
Reģ: 31.08.2022
iiieviiite @ 28.04.2024 11:48
Šobrīd Egita vienkārši ignorē parāda jautājumus, ja tādi parādās live, ne tā? Nebrīnīšos, ja beigās, kad ņems nost bembi vai dzīvokli (ja tas ir viņas īpašums) nu vai kārtos maksātnespēju, tēlos muļķi un teiks, ka grāmatvedība viņu apkrāpa un teica, ka viss vienmēr nomaksāts, izdomās kārtējo pasaciņu lētticīgajiem sekotājiem...

Nu viņa mierīgi varētu iet uz msksātnespēju ar šo viņas uzņēmumu un vērt jaunu vaļā.
29.04.2024 12:15 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Nitaris @ 29.04.2024 09:50
tas notiek dabīgi, speciāli baigi nav tas jāmāca. Ja dzīvotu džungļos ar mērkaķiem, tad gan būtu speciāli jāmāca prasmes, ko nekad nav redzējis. Cilvēks pàrņem visu, kas ir apkārt. Analfabēts, bez prasmēm sevi apkalpot vispār nav iespējams attīstītā sabiedrībā.

Tāpēc Vita joprojām dirš pamperā, jo visu tak apgūst tāpat. Nekas nav jādara, pilnīgi, pat atbilstoša izmēra pods jānopērk, jo kaut kad iemācīsies. Tāpat kā Kiviču atvase joprojām savos mīzalos staigā apkārt, jo paši jau bērni visu iemācās.
29.04.2024 12:22 |
 
Reitings 24038
Reģ: 18.08.2022
vivii @ 29.04.2024 10:57

Nu piedod atvaino, es gan neesmu Vucēnas fans, bet tādu komunikāciju no audzinātājas puses es neciestu.
Kā saka, kā sauc tā atbild un šeit runāju par to kādā manierē audzinātāja raksta viņai ziņas.
Mani fascinē tas, kad runa ir par visādiem influenceriem (nerunāju tagad par Mariju), tad vienmēr viss ir nepareizi, kad runa ir par audzinātājām, ārstiem vai iestāžu darbiniekiem, tad viss ok, bez maz ir jābūt pateicīgam, ka ar tevi tā komunicē, nu nav tā. Jebkuram darbiniekam, kurš strādā ar cilvēkiem, it īpaši izglītības iestādes darbiniekiem ir jāmāk komunicēt normāli, ja to nespēj tad jāmaina profesija.

Domā ar Mariju neviens necentås komunicēt normāli ilgāku laiku ?
Es varu derẽt,ka sākumā visas pat dabūja lĩst no ādas ārā,jo slavenā influencere Marija taču reklamē dårzinu,bet nu cik ilgi var paciest tādu mātĩti ,kas sistemātiski kavē un no rĩtiem ierodas ar pusizpūrušiem matiem,aizpampušu seju un Prosecco peregaru.
29.04.2024 12:26 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Nitaris @ 29.04.2024 12:12
Un “Paldies TĒTIEM par apsveikumu” sieviešu dienā bija kà ķirsîtis uz kūciņas. Kad Marija ar citu mammu visu organizēja.

Man citādāka izpratne kā tev, bet par šo: iespējams, ka tēti pasniedza tās dāvanas vai kaut kā tamlīdzīgi, nejau no zila gaisa viņa izrāva tos tētus un parasti apsveicamie nav informēti par īstajiem organizatoriem. Būtu, protams, korekti pateikt vienkārši paldies bez tētu piesaukšanas, bet. Lielais bet - es apšaubu, ka Marija kaut ko organizēja. Marija, kura stāsta par savu briesmīgo depresīvo stāvokli, kura katru rītu aizguļas, neatceras par Neita mājasdarbiem un, kad atceras, tad, piemēram, izvēlas visvieglāk realizējamo eksperimentu utt. Labākajā gadījumā viņa uzrakstīja čatiņā piedāvājumu apsveikt (kaut par to arī šaubos), bet diez vai organizēja un pirka dāvanas, pasniedza utt.
29.04.2024 12:27 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
Nitaris @ 29.04.2024 12:09
pàrsvarā jau visi vecāki pacieš tādu attieksmi, apbrīnoju, ka Marija varēja pateikt viņai stingràku vārdu, par ko tà audzinātāja šokā, jo droši vien pàrējie visi klanās tālāk par uzbraucieniem.

Kāda tad bija tā attieksme kas bija jāpacieš? Palūdza vairākkārt uztvert mācību procesu nopietnāk un ierasties uz nodarbībām laicīgāk? Tā ir slikta attieksme? 🙄
29.04.2024 12:32 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Nitaris @ 29.04.2024 09:27
kad tad bērnība būs, ja 2-3 gados jau nopietni “MĀCĀS”.

Ņemot vērā, ka Vita savos 3+ gados joprojām staigā pamperos, sūkā pirkstus utt, tad izskatās, ka vajag gan mācīties, jo gada mamaša neko bērnam nemāca.
Tāpat arī Īlons ks visu laiku guļ viņai virsū-tas ir tikai tāpēc, ka viņa tad var mierīgi pati gulēt un bakstīties pa telefonu, nevis kaut kādas lietiņas ar bērniem darītu. Vita vismaz kaut ko bd iemācas, bet Īlons pagaidām tiešām ir kā mazs zvēriņš, jo vienīgā izklaide bērnam ir vanna
29.04.2024 12:57 |
 
Reitings 17612
Reģ: 30.05.2022
chihiro @ 29.04.2024 11:24

Es nesaredzēju it neko sliktu, uzbraucošu, neiederīgu audzinātājas tekstos.
Es absolūti ticu, ka tai audzinātājai bija nepatika pret Vucēnu - man arī ir. Bet tekstos to pat īsti nevar saredzēt no audzinātājas puses, vienkārši stingra nostāja uz to, ka noteikumi ir jāpilda.
Es te iepriekš liku savu sarunu ar Vucēnu un viņas komunikācijas prasmes ir zemas - kamēr es normāli rakstu, viņa liek bildes ar pārbolītām acīm un smaidu. Čatā ar audzinātāju var redzēt, ka ir balss ziņas, varu iedomāties, ka tur Vucēna arī kaut ko nesakarīgu runāja. Un vispār, ja cilvēkam ir problēmas komunicēt ar visiem - Kristaps, Rafa, Robčiks slikti, Neita skola, klasesbiedru vecāki, Vitas dārziņi, mamma (ar mammu on & off attiecības, bet viņa daudz izteikusies slikti), māsa, kaut kādas draudzenes, .. - , tad jādomā, ka nejau citos ir problēma. Var būt negatīva saskarsme ar kādu cilvēku vai iestādi, bet nejau VISIEM, izņemot NL direktoru. :D
Marijai viens konflikts pēc otra, bet pati sevī problēmu nesaredz. Visi citi vienmēr ir vainīgi. Un kas ir tie cilvēki, kas atbalsta Mariju? Viņas iedomu draugi? Tad jau tur nevis depresija bet šizofrēnija. Es patiešām nesaprotu, cik atrautam no realitātes jābūt, lai neredzētu, ka Marijai nav visi mājās.
Un zinot Marijas attieksmi pret jebkādu kritiku, tāpēc arī tie pāris draugi, kas viņai vēl ir neko nesaka. Man liekas, ka Marijai kritika = konflikts.
Es varu tikai apbrīnot bērnudārza vadību un audzinātājas, ka tik ilgi pacietuši pašpasludināto influenceri, kura jebkam spējīga tikai antireklāmu izveidot.
29.04.2024 13:10 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Liela daļa Marijas sašutuma man liekas stulba - viņa visu laiku dzīvo savā telefonā, kur ir problēma no rīta atzīmēt, vai bērns būs vai nebūs dārziņā? Ja tāds ir noteikums, ka tas jādara, tad tas attiecas arī uz Mašku, tas, ka viņai ir sadarbība, nepadara viņu par kaut kādu īpašāku. Tāpat par fotogrāfiju - ja tiek uzdots šāds uzdevums, tad tas ir japilda. Tāpat ar visiem Neita uzdevumiem. Neko laikā nekad nespēj izdarīt.
Bet tikai muldēt, cik lielisks darbs, kā visu var pati plānot un darīt, kad un kur iegribas. Tad ar šo lielisko darbu varēji arī ieplānot laiku, lai visus bērnu darbus varētu sagatavot laicīgi. Slinka zoss, vairāk nekas.
29.04.2024 13:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits